بهترین ایستراگ های بازی Halo Infinite

ایستراگ بازی Halo Infinite

اگر به دنبال بهترین ایستراگ های بازی Halo Infinite هستید، این مقاله به شما کمک می کند. برای بیش از یک دهه، بازی های Halo علیرغم داشتن وضعیت فوق العاده تاریک و جدی طرح های واقعی بازی، حس شوخ طبعی خوبی داشتند. این مجموعه در عصری شروع شد که در آن رازها، تقلب ها و موارد باز نشدنی در اکثر بازی ها به ویژه عناوین FPS عادی بودند. از آن زمان به بعد، این مجموعه به خاطر دیالوگ های خنده دار، صحنه ها و پایان های مخفیانه و skull های مخفی به اندازه تیراندازی های فشرده و بازی چند نفره سبک صحنه ای معروف شد.

پس از اینکه اولین بازی، به چنین موفقیت بزرگی تبدیل شد، شروع به بسته بندی ایستراگ و مراجعی برای یافتن بازیکنان کرد، سنتی که ۳۴۳ اجازه نابودی آن را برای Halo Infinite نداد. Halo Infinite که اکنون در محیط جهان باز قرار دارد، خود را مختص شکارچیان ایستراگ ها قرار داد تا دیوانه وار تمام گوشه های نقشه را جستجو کنند. از زمان راه اندازی بازی، رازهای کوچک و بزرگ در اعماق Zeta Halo کشف شده اند. برخی فقط جوک ها یا ارجاع های کوچک هستند، درحالیکه برخی دیگر شگفت انگیز خواهند بود، اما تقریبا همه ی آن ها به قدری خوب پنهان شده اند که یافتن آن ها توسط یک نفر غیر منطقی است. اگر کنجکاو هستید که بهترین ایستراگ های Halo Infinite که شاید از دست داده باشید، را پیدا کنید، ما در ادامه این مقاله از سایت مرکز خرید، موارد محبوب خودمان را جمع آوری کرده ایم.

ایستراگ های بازی Halo Infinite

۱- شکست بزرگ Craig

ایستراگ بازی Halo Infinite

به جز Craig بزرگ پیر از کجا باید شروع کنیم؟ این سرباز بیچاره Brute در اولین بازی Halo Infinite به فراموشی سپرده شد. تصویر صورت این میمون بدشانس، که به شدت گیج کننده و بدون صیقل بود، Craig نام گرفته و به عنوان نوعی پرچم در سراسر اینترنت پخش شد تا نشان دهد جامعه تا چه حد از Halo Infinite ناراضی است. هرچند نمی توانیم با اطمینان بگوییم که این به خاطر Craig بود، اما بازی مطمئناً تا حدی برای بهبود تصاویر به تعویق افتاد، اما ۳۴۳ نیز از این شوخی عصبانی بود.

در بازی آخر، آن ها تصمیم گرفتند Craig را به همان اندازه که در اینترنت به یک چهره بد تبدیل شده بود، در جهان مشهور کنند. در ماموریتی که The Tower نام دارد، شما تنظیمات کامل یک کنسرت را در بالای ساختمان کشف می کنید، که با برنامه تور و پوستر یا LP از بهترین آهنگ های Craig کامل شده است. برخی از آهنگ ها عبارتند از: I Smile Inside ،For the Craig ،I Got Tears Last Summer ،Your Words Hurt ،But I Love It و The Day I Become a Meme.

۲- Plushies

ایستراگ بازی Halo Infinite

کالاهای بازی های ویدیویی، از جمله Halo، احتمالا سودآورتر از خود بازی ها هستند. لباس ها، برچسب ها، اسباب بازی ها و البته نسخه های حیوانات عروسکی از ابرسربازان محبوب شما وجود دارد. اما Master Chief در جهان ما فقط یک نماد نیست. او یک قهرمان افسانه ای در جهان خودش است. منطقی است که کسی در جایی با فروش نسخه های عروسکی او، دوستان و دشمنانش سعی کند سرمایه ای به دست آورد.

وقتی وارد دنیای بازی می شوید، می توانید Master Chief ،Cortana ،Arbiter ،Weapon ،Pilot ،Grunt و دشمنان دیگر که به شکل عروسکی درآمده اند را در نقاط مختلف کشف کنید. متأسفانه نمی توانید با آن ها کاری کنید، اما در اطراف Zeta Halo، شگفتی کوچکی برای شما وجود دارد که باید ببینید.

۳- The OG

ایستراگ بازی Halo Infinite

Halo معمولاً به عنوان دلیل اصلی باقی ماندن کنسول اصلی Xbox در برابر پلی استیشن و نینتندو به شمار می رود. به سختی می توان درک کرد که این بازی اول به عنوان یک بازی انحصاری تا چه حد بزرگ بود، اما همچنین یکی از اولین تجربه های FPS واقعی بود که اجرای آن روی کنسول خانگی حس خوبی داشت. معمولاً اتفاق نمی افتد که یک بازی راه اندازی به یکی از بهترین بازی ها در کل کتابخانه یک سیستم تبدیل شود. با این حال Halo: Combat Evolved هنوز هم در صدر OG Xbox قرار دارد. بنابراین، با تلاش Halo Infinite برای احیای مجدد این مجموعه در Xbox Series X و S، سازندگان تصمیم گرفته اند به آغاز این مجموعه ادای احترام کنند.

در طول یکی از ماموریت های پایانی در Halo Infinite، درحالیکه چندین بیکن (beacon) را خاموش می کنید، می توانید از مسیر شکسته یک فانوس دریایی خارج شده و از میان غارهای باریک و دشوار حرکت کنید تا به یک غار مخفی برسید. درون آن، شخصی یک تنظیمات بازی کوچک و زیبا را برای خود ساخته است. با چوب های درخشنده سبز روشن شده، همان رنگ Xbox و پر از قوطی ها و بسته های غذایی است، می توانید یک کپی از Xbox کلاسیک را در آنجا پیدا کنید. تنها چیزی که از دست داده اید کنترلر بزرگ و قدیمی Duke است، اما به یک کنترلر با اندازه معمولی اکتفا می کنیم.

۴- استفاده از توپ MAC

توپ های MAC از بزرگ ترین سلاح های مهمات در جهان Halo است. این سلاح ها اساساً توپ های فضایی بزرگی هستند که قرار است به سمت کشتی های دشمن پرتاب شده و آن ها را نابود کنند. درست مانند برجک تانک ها، این ها چیزی نیستند که حتی ابر سربازی مانند Master Chief بتواند آن را به اطراف حمل کرده و روی کشتی ساخته شده اند. با این حال، شاید اشاره ای به سلاح مخفی Scarab/ ایستراگ در Halo 2 داشته باشد، می توانید تیرهای بسیار بزرگ تانک های Covenant Scarab را پیدا کرده و شلیک کنید.

هنگامی که در ماموریت Outpost Tremonius هستید، اگر به سمت بالا، بالای کشتی سقوط کرده و یکی از توپ های کار گذاشته شده MAC شوید، باید چند دکمه مخفی را فشار دهید، باید از روی طنابی بروید تا به توپ برسید و همان دکمه ها را فشار دهید تا سلاح را بردارید، خواهید دید که سلاح شما ناپدید می شود. با این حال شما بدون سلاح نیستید، ولی از آن دور هستید. فقط یک توپ نامرئی را حمل می کنید که می تواند دشمنانی که سر راهتان هستند را به مه صورتی (آّبی؟ هر رنگی که خون دشمن به آن رنگ باشد) تبدیل کند.

۵- تم کلاسیک

Halo Infinite خود را به روش های مختلی به عنوان بازگشت به چیزی که بازی اصلی را بسیار خاص کرده بود، در بازار عرضه کرد. مهم ترین نکته این بود که چطور ۳۴۳ می خواست آن حس هیبت و شگفتی را پس از اولین بار رسیدن به این حلقه افتخاری به دست آورد. بخشی از این حس، جدا از چشم انداز شگفت انگیز، حاصل از امتیاز جالب بود. درحالیکه آهنگ ساز اصلی مدت ها است که این مجموعه را ترک کرده، اما هیچ راهی وجود نداشت که بازی Halo بدون قرار دادن تم کر وارد بازار شود.

البته کمی غم انگیز است که این مورد به یک ایستراگ تنزل کرده است و در عین حال خیلی مخفی شده است، اما موضوع اصلی می تواند باعث ورود به جهان باز شود، اما فقط در یک مکان خیلی خاص. اگر بالا بروید و به نقطه مطلق روی نقشه دست پیدا کنید و به منظره شگفت انگیز خیره شوید، با آهنگ های فراموش نشده و زیبایی روبرو می شوید که با مجموعه هایی از آن دهه درهم آمیخته شده اند.

۶- جعبه Mr. Meeseeks

ایستراگ بازی Halo Infinite

چه دوست داشته باشید و چه از آن متنفر باشید، Rick و Morty در طول عمر خود، طرفداران بسیاری پیدا کردند. طرفداران به خودی خود شهرت بدی نسبت به چیزی که احتمالا سزاوار آن است، به مجموعه داده اند و پس از بدلکاری های مضحکی که در ویدیوها گرفته شد این بازی نابود شد، اما خوشبختانه ۳۴۳ از ارجاع خود به این کارتون تخیلی بزرگسالانه را به آن سطوح نرساند. در عوض، ۳۴۳ ارجاع بسیار ساده ای قرار داد که مزاحم یا اذیت کننده نبود و در واقع اگر به آن توجه نکنید، به راحتی از قلم می افتد و نادیده گرفته می شود.

بازهم، در ماموریت The Tower، درحالیکه به سمت بالا حرکت می کنید از کنار چند توری فلزی رد می شوید که در امتداد یکی از طرفین اتاق دایره ای بزرگی قرار دارد. داخل آن، یک جعبه مرموز با دکمه ای آبی در بالای آن قرار دارد. این یک کپی از جعبه Mr. Meeseeks است، که Meeseeks را احضار خواهد کرد، یک موجود آبی بزرگ و پر سر و صدا که وقتی فشار داده می شود فقط تا حدی باقی می ماند که بتواند کارهایی که از او خواسته شده را انجام دهد. به هیچ وجه نمی توانید با آن ارتباط برقرار کنید و با گفتن ” I’m Mr. Meeseeks, look at me!” توجهی را به خود جلب نمی کند، درست مانند ایستراگی است که محدود شده است.

۷- یک ساندویچ غول پیکر

ایستراگ بازی Halo Infinite

Master Chief شخصیتی بزرگ تر از زندگی عادی است و مطمئناً با دویدن، شلیک و پریدن در تمام Zeta Halo اشتهای زیادی پیدا نمی کند. با این حال، او برای ناهار، هرگز کلاهش را از سر برنمی دارد. شاید به عنوان اشاره ای مبهم به این واقعیت باشد یا اینکه ما خیلی دقیق شده ایم، اما سازندگان حس کردند که لازم است نه تنها یک ساندویچ را در Halo Infinite پنهان کنند، بلکه این ساندویچ باید خیلی بزرگ و غول پیکر باشد.

این ساندویچ بزرگ در غاری مخفی در جنوب Spire قرار دارد و فقط با برخورد مستقیم به یک سوراخی که پیدا کردن آن تقریبا غیر ممکن است، پیدا می شود. این یک ساندویچ غول پیکر است؟ دیدن آن به اندازه کافی عجیب است، اما باید بدانید که توسط Grunts که یخ زده اند احاطه شده اند و شاید از درخشندگی و زیبایی این ساندویچ مبهوت شده اند.

همچنین این تنها ساندویچی نیست که پیدا می کنید. این بار در نقشه چند نفره Highpower، یک دروازه کوچکی وجود دارد که برای اینکه بتوانید از آن به طبقه بالای پایگاه جنوبی بروید به اندازه کافی مناسب است. اگر وارد شدید، با ساندویچی با اندازه واقعی روبرو می شوید. اگر تصمیم دارید از این غذا استفاده کنید، یک پیام به عنوان “SANDWICH” نشان داده می شود تا کل تیم شما از آن مطلع شوند.

۸- مراجع اجباری Red vs. Blue

Red vs. Blue جاه طلبانه ترین و شناخته شده ترین تلاش Machinima در تاریخ است، چه برسد به اینکه از Halo به عنوان پایگاه خود استفاده کند. این مجموعه کمدی فقط در ابتدا با Halo آمیخته شده بود و به مرور زمان مسیر خود را جدا کرد و اگر از مدل های شخصیتی Spartan استفاده نمی شد، احتمالا موجودی کاملاً منحصر به فرد بود. با بیش از ۱۰ سال اپیزود و فصل، در بسیاری از مسیرهای داستانی، Red vs. Blue نقش مهمی را به عنوان ایستراگ در بسیاری از بازی های Halo بر عهده داشت.

ما برای Halo Infinite ارجاع های زیادی به دست آوردیم، که بیشتر مربوط به روزهای اولیه نمایش بودند. نمونه هایی از آن مربوط به زمانی است که یک تانک Scorpin را صدا می زنید، خلبان ممکن است بیان کند که “her name is Sheila”، که دوباره در دستاوردی به نام ” Bring Sheila Home Safely ” مطرح می شود. نودهای دیگر چیزهایی مانند تفنگداران دریایی مختلفی هستند که به Warthogs به عنوان Pumas اشاره می کنند یا هوش مصنوعی شما را به جای “قرمز روشن”، صوتی می نامد. در نهایت، یک نکته روی صفحه ظاهر می شود که از شما می پرسد “تا به حال فکر کرده اید که چرا اینجا هستیم؟”، این اولین دیالوگ از اپیزود یکی از آن مجموعه های سال های قبل است.

۹- Master Chief… Psycho Mantis است؟

در نهایت، ایستراگ عجیب و تصادفی از Grunts پر حرف می آید. اگر خوش شانس باشید، شاید شنیده باشید که برخی در بخش نظرات صحبت کرده و متعجب اند که چرا هرگز نتوانسته اند Master Chief را از بین ببرند و ادعا می کنند “او مانند یک روانی یا چیزی شبیه به این است!”.

جوابی که یک Grunt باهوش داده این است که ” ما قصد داشتیم کنترلر را به بازیکن شماره دو وصل کنیم! خب، منظورتان از اینکه دو شاخه و اتصالی وجود ندارد چیست؟!؟” این یک اشاره مستقیم به نحوه شکست دادن رئیس Psycho Mantis از بازی اصلی Metal Gear Solid در پلی استیشن ۱ است، که مطمئناً یکی از تاثیرگذارترین بازی هایی است که تاکنون ساخته شده، اما عجیب است که در بازی انحصاری Xbox به آن اشاره شده است.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + چهار =