کدهای خطای بازی Halo Infinite

کدهای خطا بازی Halo Infinite

روبرو شدن با کدهای خطا بازی Halo Infinite می تواند واقعا خسته کننده باشد، حتی اگر خیلی رایج و همیشگی نباشند. هرچند ممکن است این مشکلات ناشی از باگ مخفی به روزرسانی یا مشکلات سرور باشد، اما گاهی باید خودتان مشکل را حل کنید تا همه چیز مرتب شود. از آنجایی که کدهای خطا و مشکلات بیشتری با به روزرسانی Halo Infinite ظاهر می شوند، ما در سایت مرکز خرید قصد داریم هر زمان که این مشکلات ایجاد شدند شما را راهنمایی کنیم تا در جریان همه چیز قرار بگیرید. می توانید پاسخ تمامی سوالتتان درباره کدهای خطا و رفع مشکلات Halo Infinite را در زیر مطالعه کنید.

کدهای خطا بازی Halo Infinite

سرور اختصاصی مشکل داشت

کدهای خطا بازی Halo Infinite

اگر این پیام پس از کلیک روی بازی چند نفره Halo Infinite ظاهر شد، احتمالاً به این معنا است که مشکل از شما نیست. وقتی پیام “مشکل در سرور اختصاصی” ظاهر شد، یعنی خود سرورهای Halo در حال حاضر قادر به کارکرد نیستند. شما باید از بازی خود کپی گرفته باشید، اما این خطا همچنین به این معنا است که احتمالاً نمی توانید از هیچ راه حلی برای مشکل به وجود آمده استفاده کنید، که خیلی ناامید کننده است.

برای اطمینان از معتبر بودن اتصالات، بازی را مجدداً راه اندازی کرده و از اتصال اینترنت خود مطمئن شوید، اما اگر این راه هم کمکی نکرد، از حساب های رسمی توییتر استفاده کنید تا ببینید آیا کسی در این باره نظری داده است یا خیر.

مشکلی در سرورهای Halo Infinite وجود داشت

کدهای خطا بازی Halo Infinite

این یکی از ساده ترین خطاها می باشد. وقتی روی حالات بازی چند نفره کلیک می کنید، پیامی ظاهر می شود که می گوید ” مشکلی در سرورهای بازی Halo Infinite وجود دارد” و به شما اجازه نمی دهد گزینه ای را برای بازی انتخاب کنید.

اکثر مواقع، این مشکل بدان دلیل است که نسخه های به روزرسانی Halo Infinite را ندارید و سرور روی نسخه های قدیمی که بازی می کنید، اجرا نمی شوند. حل این مشکل آسان است، بازی را ببندید و به روزرسانی را چک کنید و مطمئن شوید که دانلود و نصب شده است. در این مرحله، نباید دیگر مشکلی وجود داشته باشد.

کد خطای 0x80070424

کدهای خطا بازی Halo Infinite

به نظر می رسد این مورد عمدتا برای بازیکنان رایانه پیش آمده باشد و همچنین تا جایی که متوجه شدیم احتمالاً مربوط به نصب بازی از طریق Xbox App یا برنامه مشابه است. مشخص نیست که دقیقا چه اشتباهی رخ داده، اما تا جایی که ما متوجه شدیم موفق ترین روش به شرح زیر است:

 1. مطمئن شوید که همه برنامه های مربوطه از طریق فروشگاه مایکروسافت به جدیدترین نسخه خود ارتقاء پیدا کرده اند، از جمع برنامه هایی که از طریق آن ها بازی را راه اندازی می کنید.
 2. اگر بازهم مشکل رفع نشد، روی آن ها در منوی استارت کلیک راست کرده و Terminate ،Repair and Reset را برای هر یک انتخاب کنید.
 3. پس از آن، به دنبال برنامه Powershell باشید، آن را به عنوان مدیر اجرا کنید و دستور زیر را وارد کنید: Get-AppxPackage-AllUsers| Foreach {Add-AppxPackage –DisableDevelopmentMode – Register”$($_.InstallLocation)/AppXManifest.xml”}
 4. سعی کنید مجدداً بازی را نصب کنید.

اگر این کارها مشکل را رفع نکردند، تنها چیزی که می توانیم پیشنهاد دهیم این است که با بخش پشتیبانی مشتریان مایکروسافت تماس گرفته و آن ها را در جریان قرار دهید. در واقع، این یک برنامه پشتیبان خوب برای هریک از این مشکلاتی است که به سرعت رفع نمی شوند.

کد خطای 0x00000001

کدهای خطا بازی Halo Infinite

مشکل دیگری که به نظر می رسد روی نصب بازی تأثیر می گذارد، این مشکل در واقع به طور گسترده روی هر بازی که روی رایانه شخصی و از سری Xbox دانلود شده باشد تأثیر خواهد گذاشت. این معمولاً به این معنا است که وقتی سعی کردید بازی را باز کنید، به صفحه Gaming Services در فروشگاه مایکروسافت منتقل می شوید.

حل این مشکل نسبتاً ساده است و معمولاً فقط باید یک سری چیزها را به روزرسانی کنید. معمولاً Gaming Services ،Xbox App یا حتی سیستم عامل ویندوز. مطمئن شوید هریک از این موارد تا حد ممکن به روز هستند و سپس مجدداً امتحان کنید.

کد خطای 0x8007003

کدهای خطا بازی Halo Infinite

به نظر می رسد این خطا تا حدی شبیه به ۰ x80070424 (نام های جذابی دارند، اینطور نیست؟ باشد و ماهم از همان روش رفع خطا در اینجا استفاده کردیم. با این حال، اگر این روش کار نکرد بازهم راهی وجود دارد که به نظر می رسد به برخی کمک کرده است:

 • برنامه تنظیمات رایانه خود را باز کنید.
 • روی حساب ها، سپس گزینه ورود کلیک کرده و به سمت پایین بروید تا به بخش حریم خصوصی برسید.
 • “استفاده از اطلاعات ورود برای تکمیل خودکار راه اندازی دستگاه من پس از به روزرسانی یا راه اندازی مجدد” را خاموش کنید.
 • رایانه را مجدد راه اندازی کنید.

کد خطای 0x80070005

کدهای خطا بازی Halo Infinite

به نظر می رسد این مشکل به بازیکنان اجازه نصب بازی از نقطه خاص، معمولاً حدود %۴۹ را نمی دهد. چند مشکل احتمالی و چند راه حل احتمالی وجود دارد:

 • مطمئن شوید که فضای کافی برای دانلود بازی در رایانه دارید. مطمئن شوید حداقل ۱۰ گیگابایت بیشتر از مقداری که فکر می کنید وجود دارد.
 • ممکن است فایروال ها و نرم افزارهای آنتی ویروس از دانلود جلوگیری کنند. محافظت کنونی آن ها را در امنیت ویندوز یا برنامه های مشابهی که استفاده می کنید خاموش کنید.
 • برای خلاص شدن از شر فایل های اذیت کننده، Disk Cleanup را اجرا کنید.
 • اگر بازی دانلود و نصب شده اما بازهم این پیام را دریافت می کنید، این بدان دلیل است که حساب شما مجاز به بازی نیست. سعی کنید آفلاین بازی کنید یا با پشتیبان تماس بگیرید.
سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − هشت =