بلاگ

تعداد بازیکن های بازی Hearthstone به ۵۰ میلیون نفر رسید

بازی Hearthstone

در ابتدای بازی Hearthstone شما یک سوپر استار انتخاب را انتخاب می کنید و در یک دسته ی خاصی قرار می گیرید و به صورت تمرینی با سایر گیمرها به بازی می پردازید.

بازی Hearthstone

بازی Hearthstone

تعداد بازیکن های بازی Hearthstone به ۵۰ میلیون نفر رسید

۱-تعداد کاربران بازی Hearthstone:
طی اخرین خبر ها در مورد بازی Hearthstone کمپانی بلیزارد اعلام کرده است که تعداد گیمرهای این بازی به ۵۰میلیون نفر رسیده است و هر روز دارد به این تعداد افزوده می شود.
جی.الن برک –مدیر عامل شرکت بلیزارد با انتشار یک بیانیه در حساب توییتر خود اعلام کرد:بازی Hearthstone با ثبت رکورد ۱۰۰ میلیون کاربر، دستاورد جدیدی را از آن خود کرد، اما موردی که در این میان برای ما اهمیت بالایی دارد، این است که تعداد زیادی از بازیکنان سراسر جهان بازی ما را با آغوشی گرم پذیرفته اند. چه در مراسمی نظیر بلیزکان یا Fireside Gatherings یا چه از طریق استریم های مختلف بازی Hearthstone ، برای ما بسیار الهام بخش و خوشایند است که می بینیم میلیون ها بازیکن به روش های مختلف به صورت آنلاین و زندگی واقعی، حضور خود را در جامعه کاربری Hearthstone اعلام می کنند.
کمپانی بلیزارد به مناسبت ۵۰میلیونی شدن تعداد کاربران بازی Hearthstone هدیه ی ویژه ای برای کاربران بازی در نظر گرفته است .این کمپانی از تاریخ هفت نوامبر تا یازده نوامبر این هدیه را در اختیار کاربران قرار می دهد.گیمر ها می توانند با وارد شدن به بازی از این هدیه که شامل ۶پک کارت هدیه ی رایگان بهره مند شوند.در این بسته ی ویژه ی هدیه مراحلی نیز وجود دارند که گیمر ها می توانند با شرکت در ان ها ۵۰۰سکه ی طلا به دست آورند.
در حدود دو ماه پیش کمپانی بلیزارد اعلام کرده بود که از مرز ۴۰میلیون کاربر گذشته است.در آن زمان نیز کمپانی بلیزارد بسته ی تشویقی برای کاربران گذاشته بود.
۲-شرکت سازنده ی بازی Hearthstone :
تا به امروز شرکت بلیزارد سابقه نداشته است که بازی را به بازار عرضه کند و آن بازی با شکست رو به رو شود.در این میان اگر چه بوده است بازی هایی که قدرتمند عمل نکرده اند ولی آنچنان نبوده است که دل گیمر هارا به دست نیاورد.تا کنون آثار جدیدی از کمپانی بلیزارد شاهد نبوده ایم و این شرکت دارد از بازی های پر طرفدار قدیمی اش استفاده می کند و فعلا سود آوریش از طریق آن ها است و چند بازی جدید.
به تازگی نیز شرکت بلیزارد بازی جدیدی به نام Hearthstone به بازار عرضه کرده است که روز به روز تعداد کاربران آن افزوده می شود.این بازی برروی پلتفرم های مک و ویندوز IOSواندروید قابل اجرا است
۳-اطلاعات مربوط به بازی:
نکته ای که باعث جذاب شدن و معتاد شدن کاربران به این بازی می شود این است که گیم پلی بازی جذاب طراحی شده است.گیم پلی بازی بر پایه ی کارت دیجیتال است.بازیHearthstone اکنون خود را در دل مخاطبان جای داده است.
دانلود این بازی رایگان است اما پرداخت درون برنامه ای دارد که از این طریق سود کلانی برای شرکت بلیزارد دارد.
۴-علت زیاد شدن تعداد کاربران:
یکی از علت های زیاد شدن تعداد کاربران در مدت زمان کم این بوده است که شرکت بلیزارد برنامه ریزی ها و تدبیرهای مناسبی برای حضور بازی Hearthstoneدر قسمت ورزش های الکترونیک کرده است.
(بازی جدیدی که بلیزارد روانه ی بازار کرده است اورتاچ است.این کمپانی می خواهد همان سیاستی را که بر روی بازی Hearthstoneپیاده کرده است بر روی بازی اورتاچ پیاده کند.باید منتظر ماند و دید که آیا این بازی و این سیاست –خوب از آب در می آید یا خیر.
۵-پیشینه ی بازی های کارتی :
کارت بازی یک از محبوب ترین بازی ها در بین مردمان بوده و هست .این بازی ها هم در دنیای واقعی و هم در دنیای مجازی طرفدارانی آتش پاره دارند.
بازی های کامپیوتری که در سبک کارت بازی طراحی می شوند –قدرت آن را ندارند که در گروه بازی های کنسولی قرار بگیرند و اغلب در گروه کنسول های دستی –رایانه های شخصی و موبایل قرار می گیرند.
دو سبک بازی استراتژیک و کارتی ازآن دسته سبک هایی هستند که برای کنسول های خانگی جالب نیستند و در کل بازده خوبی برای دسته ی بازی ندارند.به همین علل کمپانی های بازی برایشان بهتر است این سبک ها را برای سایر پلتفرم ها عرضه کنند .
بازی های کارتی می توانند به آسانی بر روی کامپیوتر و کنسول های دستی اجرا شوند.این نکته نیز قابل تامل است که این دسته از بازی ها حجم بالایی ندارند و سیستم عامل های قوی پشتیبانی از گیمرها انتظار ندارند-توانستند به راحتی وارد صنعت بازی های موبایلی شوند.
بازی های کارتی جزء آن دسته از بازی هایی بودند که برای اولین بار با سیستم عامل جاوا در موبایل ها منتشر شدند.این نوع بازی ها سال های بعد با به روی کار آمدن نسخه ی موبایل ویندوز روح تازه ای گرفتند.اما تغییر اساسی آن جا که سیستم های اندروید وiosبه میان آمدند و عرصه را برای این بازی ها برای ارتقا کیفیت هموار کردند.
از جمله مهم ترین این بازی ها همان بازیHearthstone است.
۶-تحلیل دقیق تر بازی:
این بازی خود نیز از بازیwowالهام گرفته شده است.شخصیت های بازی wowدر بازی Hearthstone به شکل یک کارت درآمده اند .
این بازی دارای ۹ شخصیت سوپراستار و ۹دسته ی مختلف بازی می باشد.هریک از سوپراستار ها کارت مخصوص خود را دارد.اکثر کارت ها در دسته ی All classقرار می گیرند و متعلق به دسته ای خاص نیستند.
در ابتدای بازی Hearthstone شما یک سوپر استار انتخاب را انتخاب می کنید و در یک دسته ی خاصی قرار می گیرید و به صورت تمرینی با سایر گیمرها به بازی می پردازید.سوپر استار انتخابی شما با ۳۰ کارت و ۳۰جان وارد بازی می شود .برای انتخاب و گذاشتن یک کارت در زمین بازی باید از Mana crystalها بهره ببرید.درهر ست از بازی Manaهای شما افزایش میابند و شما می توانید کارت هایی با قدرت تخریبی بیشتر وارد بازی کنید.قدرت و میزان تخریب گری کارت ها نسبت مستقیمی با تعدادManaهای مصرفی دارد.

بازی Hearthstone

بازی Hearthstone

۷-تحلیل کارت های درون بازی :
کارت های بازی به صورت کلی در دو دسته ی MinionوSpellقرار دارند و تاثیرگذاری آن ها متفاوت است. کارت های مینیون شامل سربازها و کارت هایی هستند که به وسیله ی آن ها به دشمن هجوم می برید.وSpellها شامل طلسم ها و جادو هایی هستند که بدون هیچ دردسری تاثیری بی واسطه بر روی تسلیحات دشمن دارند.
انواع کارت ها :
الف)کارت های Taunt:این نوع کارت به شما قدرت دفاعی می دهد و پس از استفاده ی آن ها در زمین بازی به شما توان دفاعی می دهد به طوری که مینیون ها نمی توانند کارت های شما را مورد اصابت قرار دهند.حریف ابتدا باید سپر دفاعی شما را از بین ببرد سپس می تواند به شما حمله کند
ب)کارت های Charge:با این دسته از کارت ها می توانید به صورت غافلگیرانه به دشمن حمله کنید.هنگامی که شما از این دسته از کارت ها استفاده می کنید –می توانید بدون هیچ معطلی به سرباز ها و مینیون ها و سوپراستارهای حریف ضربه وارد کنیدِ
ج)ِDivine Shield:معنی فارسی این کارت سپر الهی ترجمه می شود. هنگامی که سرباز یا مینیون های حریف برای بار نخست به آن ضربه بزنند هیچ آسیب نمی بینند اما برای بار دوم قدرت هلاکت این کارت با قدرت تخریب سرباز یا مینیون نسبت مستقیم دارد و این ضربه به خودش باز می گردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 6 =