به زودی رویداد High Stakes گیم Fortnite منتشر می شود

گیم Fortnite PS4

طنابی که برای پیشرفت گیم Fortnite در نظر گرفته شده یک بخش جدید به نام the grappler می باشد. در هر زمانی که کمپانی ها ابلاغ می کنند به صورت مداوم بخش های جدیدی از بازی ها در حال ساخت هستند. این اقدامات سخت و زمان بر بیشتر به دلیل جذب مخاطبان بیشتر برای بازی های مورد نظر می باشد به غیر از حالات یاد شده حالات جدیدی از بازی تعبیه شده مثل قسمت the Gateway برای بازی فورتنایت که اخیرا به این مجموعه اضافه شده است.

گیم Fortnite PS4
عکس گیم Fortnite PS4

کاربران همیشه حاضر در صحنه آپدیت بازی ها از تاریخ ۵ شنبه میتوانند برای مجموعه بازی های فورتنایت و بازی High staces اقدام کنند و این بازی بسیار جذاب را دانلود کنند و جزء یکی از تجربه کنندگان بازی High staces باشند. نمایشگاهی که اخیرا برای نمایش بازی های استراتژی برقرار شد pax west نام دارد که این نمایشگاه جزء بزرگترین نمایشگاه های روز دنیا به شمار می رود و نسخه های جدید و بخش های جدید اکثر بازی ها را به نمایش می گذارد.
طنابی که برای پیشرفت گیم Fortnite در نظر گرفته شده یک بخش جدید به نام the grappler می باشد. در هر زمانی که کمپانی ها ابلاغ می کنند به صورت مداوم بخش های جدیدی از بازی ها در حال ساخت هستند. این اقدامات سخت و زمان بر بیشتر به دلیل جذب مخاطبان بیشتر برای بازی های مورد نظر می باشد به غیر از حالات یاد شده حالات جدیدی از بازی تعبیه شده مثل قسمت the Gateway برای بازی فورتنایت که اخیرا به این مجموعه اضافه شده است.
بخش های مختلفی که برای بازی ها اجرا می شود جهت ارزش دادن و بالا رفتن رتبه این مجموعه ها می شود زیرا این امکاناتی که به بازی ها می دهند باعث جذب مخاطبین بیشتری می شوند و همچنین کمپانی مربوطه را معروف می سازند. تمام کمپانی ها تلاش می کنند تا در نهایت کیفیت محصولات خود بتوانند کاربرانشان را همچنان پایبند و علاقه مند به بازی و راضی نگه دارند.
حالا پس از صبری که کاربران در انتظار رویداد های جدید بازی ها پیشه کردند بالاخره پنج شنبه خواهند توانست رویداد the grapler و gateway را دانلود کنند و از این رویداد ها لذت بی نهایت را ببرند. در این بازی هوش و ذکاوت حرف اول را می زند و باید تعامل بالایی داشته باشید تا بتوانید به نتایج خوبی دست پیدا کنید. در این بازی کاراکتر ها حالت دزد و پلیس را بازی می کنند و دائما در حال تلاش برای به دست اوردن طلا و جواهرات هستند.
حتی این بازی در امر سرقت پیش می رود که سارقین به دنبال مکان هایی هستند که مملو از طلا و نقره و جواهرات می باشد و با ذکاوت و تجربه ای که در این راه دارند حتما موفق هم می شوند. سارقین این بازی به دنبال گاو صندوق ها و صندوقچه هایی می گردند که حاوی مقدار فراوانی طلا و جواهر هستند. جواهراتی که قرار است سارقین بدزدند در چهار عدد گاو صندوق وجود دارند که بازیکنان ۴ تیم مختلف تشکیل می دهند و هر کدام به دنبال یک گاو صندوق می رود.

گیم Fortnite PS4
عکس گیم Fortnite PS4

این گاو صندوق ها در Supply drop هستند و در نقشه بازی فورتنایت این ساپلی دراپ ها در جایگاه های مختلفی مشخص شده اند که این اطلاعات هم باید توسط کاربران کاوش شود تا بتوانند وارد بازی ای که سرانجام آن با موفقیت است شوند. بازیکنان وقتی توانستند در این صندوق ها را باز کنند باید جواهراتی که در صندوق ها وجود دارد را بردارند.
در این هنگام که شما جواهرات را بر می دارید گویا دوربین های پلیس فعال هستند و به محض اطلاع از دزدی شما اخطار می دهند. در این لحظه شما ون بازی را به کار میگیرید و فرار می کنید، در این راه نیز باید مبارز خوبی باشید وگرنه در دام پلیس ها قرار خواهید گرفت. پس خوب بجنگید و هدف را مشخص کنید همچنین در حینی که سرگرم باز کردن صندوق ها هستید باید مراقب باشید دشمنان به شما حمله نکنند زیرا سارقین دیگری هم وجود دارند که چشم به این جواهرات دوخته اند و هدف آن ها با شما یکی می باشد.
پس دقت کنید تا بتوانید با آسودگی راحت این کار را انجام دهید این قابلیت در عین ساده بودن بسیار سخت می باشد و کمتر کسی می تواند در این بازی پلی استیشن موفق شود. زمانی که در حال دزدی هستید مثلا شکار برای یک شکارچی هستید خصوصا زمانی که در گاو صندوق را باز کرده اید و طعمه آماده برای شکار است پس آن هوش و ذکاوتی که گفته شد در اینجا کاربرد دارد.
گلایدر های فراوانی در فروشگاه fortnite وجود دارد که کاربران برای خرید باید به فروشگاه مذکور مراجعه و آن را خریداری کنند اما در بین همه این بخش ها یک بخش جذاب وجود دارد که اسکین wild card می باشد و با همه قابلیت ها در بازی متفاوت است. طبق محاسباتی که داریم باز هم در رابطه با انتشار و عرضه بازی ها و نسخه های آن ها به تاخیر برخوردیم و اکنون طبق تاریخی که اعلام شده بود قابلیت High staces را نمی توانیم دانلود کنیم و تا اطلاع ثانوی باید صبر کنیم اما طبق اخبار جدید احتمالا این قابلیت فردا وارد سایت خواهد شد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − چهارده =