نحوه باز کردن قفل CX-9 در کال آو دیوتی وارزون

باز کردن قفل CX-9 وارزون

بازی‌های زنده معمولاً کامل می‌شوند، ویژگی‌ها، مکانیک‌ها، یا آیتم‌های جدیدی به آن‌ها اضافه می‌شوند که می‌توانند نحوه بازی شما را تغییر دهند. نمونه عالی از این مورد بازی Call of Duty: Warzone است، بازی‌ ای که پس از عرضه محتوای بیشتر مناسبی دریافت کرده است، به ویژه در مورد سلاح‌هایی که در اختیار دارید. در اواخر فصل ۴، بازی CX-9 SMG را معرفی کرده، که تاریخچه جالبی در دنیای Warzone دارد.

این SMG در ماه دسامبر در بازی اجرا شد و در حالت Survival قابل استفاده بود. قبل از اینکه به طور غیر قابل توضیحی تحت فشار قرار گیرد، به مدت محدود، به عنوان غنیمتی زمینی ظاهر شده بود. از آن زمان به بعد، جامعه منتظر این سلاح بود تا بالاخره کارش را شروع کرد. هنوز مشخص نیست که چرا اضافه شدن آن به بازی تا این حد طول کشیده است، اما اخبار خوب این است که اکنون اینجا است و باز کردن قفل آن خیلی سخت نیست.

CX-9 به طرز عجیبی یک سلاح Modern Warfare است، یعنی می‌توانید آن را در بازی و همچنین در Warzone باز کنید. این کمی غیر معمول است، زیرا جدیدترین بازی Call of Duty، بازی Black Ops Cold War است و تمام محتوای جدید Warzone از بازی گرفته شده است. به نظر می‌رسد گنجاندن CX-9 یک ناهنجاری است، پس به انتشار Warzone مشابه با محتوایی از بازی‌های قدیمی‌تر مانند این، عادت نکنید.

نحوه باز کردن قفل CX-9 در وارزون

باز کردن قفل CX-9 وارزون

مقرون به‌ صرفه‌ترین راه برای باز کردن قفل CX-9 بازی Warzone است. از آنجایی که Warzone یک بازی رایگان است، می‌توانید بدون خرید هیچ‌ چیزی وارد شده و چالش را کامل کنید، که برای کیف پول شما عالی است. اگرچه، مسابقات در Warzone مدتی طول می‌کشند، پس استفاده از این روش سریع‌ترین روش نیست. برای باز کردن CX-9، باید در پنج مسابقه با SMG دو بار کشتن و قتل دوربرد را انجام دهید. این کار خیلی سخت نیست، اما به دلیل ماهیت چالش، برخلاف نحوه استفاده درست از SMG است.

به همین دلیل، توصیه می‌کنیم که از مواردی مانند Milano 821، MAC-10، LC10، یا AUG (MW) استفاده کنید. تمامی این سلاح‌ها از نظر برد عالی بوده و می‌توانند برای حذف ایمن بیش از ۵۰ متر استفاده شوند، که مسافت لازم برای کسب مدال دوربرد است. زمانی که SMG خود را می‌سازید، به شما توصیه می‌کنیم که از آیتم‌های پیوستی که ثبات و کنترل لگدزنی را بهبود می‌دهند به همراه یک Optic و بزرگ‌ترین اندازه مخزن مهمات استفاده کنید.

شما می‌توانید این چالش‌ها را در حالت بتل رویال استاندارد در Verdansk، Rebirth Island یا مسابقه Plunder کامل کنید. در واقع فهمیده‌ ایم که به دست آوردن شلیک‌های دوربرد در Rebirth Island راحت‌ترین است، زیرا بازیکنان به دلیل توانایی پخش شدن، می‌توانند بدون احتیاط در اطراف بدوند. Plunder نیز گزینه خوبی است، اما پخش شدن دورتر از همه اقدامات امری در این بخش رایج است، پس به شما پیشنهاد می‌کنیم که در عوض در Rebirth بازی کنید.

اگر بتوانید از برج وسط نقشه Rebirth سبقت بگیرید، کشتن دشمنان در بالای Prison یا Control آسان است. می‌توانید از تفنگ تهاجمی یا تک تیرانداز برای از پا درآوردن دشمنان استفاده کرده و سپس با SMG کار آن‌ها را تمام کنید تا نهایتاً به امتیاز شلیک دوربرد برسید. گزینه‌ها و استراتژی‌های مختلفی وجود دارند که باز کردن قفل CX-9 را نسبت به سلاح‌های دیگری که قبلاً به Warzone اضافه می‌شوند راحت‌تر می‌کنند.

نحوه باز کردن قفل CX-9 در Modern Warfare

باز کردن قفل CX-9 وارزون

تاکنون، راحت‌ترین راه برای باز کردن قفل این سلاح، بازی کردن Modern Warfare بوده است، اما این بدان معنا است که باید نسخه کپی از بازی داشته باشید. از آنجایی که Warzone و Modern Warfare دارای سیستم‌های پیشرفت هستند، می‌توانید سلاح‌ها را در یک بازی باز کرده و در بازی دیگر استفاده کنید. این چالش در واقع همان چالشی است که در Warzone وجود دارد: به دست آوردن مدال‌های شلیک دوربرد با SMG در پنج مسابقه مختلف. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که SMG خود را به همان روشی که در بالا ذکر شد بسازید، با یک Optic و تمامی بهترین پیوست ها برای کنترل لگدزنی. سپس مسابقه را در Shoothouse 24/7 راه‌ اندازی کنید، به محض اینکه شروع شد، به سمت دیوار جلویی بدوید (از هر طرفی)، روی سکو پریده و SMG خود را استفاده کنید.

تقریباً همیشه فردی در طرف مقابل وجود دارد که همین کار را می‌کند و اگر خوش شانس باشید (و البته ماهرتر)، می‌توانید او را کنار بزنید. سپس، همین روند را تکرار کنید و زمانی که دو قتل با شلیک دوربرد را انجام دادید (مطمئن شوید مدل دوربرد را به دست آورده‌ اید)، می‌توانید از مسابقه خارج شوید. فقط لوداوت خود را چک کنید تا مطمئن شوید اعتبار را دریافت کرده‌ اید. این کار را چهار بار دیگر انجام دهید تا CX-9 را در Modern Warfare/Warzone به دست آورید.

نحوه خرید CX-9

باز کردن قفل CX-9 وارزون

آخرین راه برای باز کردن قفل این سلاح، خریدن آن از فروشگاه آیتم‌ها است. Soap Operator Bundle آن بسته‌ای است که به آن نیاز دارید و هزینه آن ۲۴۰۰ امتیاز COD است. این مقدار برابر ۲۰ دلار است و همراه با اسکین Soap Operator، نقشه‌های سلاح مختلف، طلسم و حرکت نهایی، کارت تلفن، نشان، اسپری و البته CX-9 SMG عرضه می‌شود. مهم‌ترین چیزی که باید در این مورد بدانید، این است که اگرچه می‌توانید این بسته را بخرید تا SMG را به لوداوت خود اضافه کنید، اما نمی‌توانید موارد پیوست آن را تغییر دهید مگر اینکه سلاح را با استفاده از دو روش قبلی باز کرده باشید.

به همین دلیل، خرید این بسته را توصیه نمی‌کنیم، مگر اینکه از طرفداران بزرگ طرحی باشید که همراه آن عرضه می‌شود (که مسلماً عالی است). یکی از استراتژی‌هایی که برخی بازیکنان استفاده می‌کنند این است که بسته را می‌خرند و سپس از آن سلاح استفاده می‌کنند –در این مورد منظور CX-9 است- تا به سمت باز کردن قفل آن بروند. به این ترتیب، زمانی که قفل آن باز شود، پیوست ها و کاموهای زیادی برای استفاده خواهید داشت. این گزینه بسیار مناسب است اما ضروری نیست.

 

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =