بررسی جزئیات بازی Injustice 2

Injustice 2

بازی Injustice 2 محصول بی نظیر استودیو ندرلم، اثری است که با جذابیت های خاص خود توانسته هم طرفداران دنیای ابر قهرمانی DC و هم کاربران بازی های سبک مبارزه ای را جذب خود کند.

Injustice 2
Injustice 2

Injustice 2 را می توان از بهترین بازی های مبارزه ای چند سال اخیر دانست چرا که از محتوای بسیار غنی برخوردار است و ویژگی های جذابی در آن به چشم می خورد. داستان آن چندین سال بعد از داستان نسخه اول بازی یعنی Injustice: Gods Among Us اتفاق می افتد. در این بازی، بتمن مسئول برقراری صلح است اما با وجود دشمنی به نام برینیاک، به تنهایی قادر به مقابله با او نمی باشد و در این راه باید با سوپرمن همکاری کند تا بتواند موفق شود.

ویژگی مهیج قسمت داستانی بازی، شگفتی های موجود در آن است که حتی لحظه ای شما را به حال خود رها نکرده و در هر قسمت، برای کاربر جذابیت خاصی دارد. کاراکترهای زیادی در این بازی وجود دارند که هر کدام با دقت هرچه تمام تر طراحی شده و به سختی می توان از آن ها ایراد گرفت. گیم پلی منحصر به فرد آن نیز، جذابیت بازی را دوچندان کرده است. سیستم مبارزات به گونه ای طراحی شده که هر کاراکتر، ویژگی منحصر به فرد خود را دارد و بسیار بعید است که برای کاربر تکراری شود. وجود بخش آنلاین نیز موجب شده تا کمتر کسی بتواند از آن ایراد بگیرد.

بررسی بازی Injustice 2

از زمان انتشار این بازی تا کنون، کاراکترهای جدیدی به آن اضافه شده اند که از مهم ترین آن ها می توان به لاک پشت های نینجا اشاره کرد. دارندگان نسخه Ultimate Edition بازی Injustice 2 و هم چنین دارندگان فایترپک سوم این بازی، قادر به دانلود لاک پشت های نینجا و اضافه کردن آن ها به بازی بودند. البته کاربران برای دسترسی به تمامی این لاک پشت ها باید یکی از سلاح های آن ها را در راستای تغییر Loadout شخصیت ها مورد استفاده قرار می دادند.

یکی دیگر از شخصیت های اضافه شده به بازی، کاراکتر Atom بود که از مهم ترین کاراکترهای اضافه شده به بازی می باشد چرا که دارای قابلیت هایی مانند کوچک شدن در جریان مبارزات و استفاده از ویژگی های جذاب حمله و دفاع در این حالت می باشد که توانسته لحظات نابی را برای کاربر رقم بزند. این اندازه کوچک او از این جهت هم اهمیت دارد که ضربه وارد کردن و کشتن او به راحتی امکان پذیر نمی باشد. این شخصیت را هم دارندگان نسخه Ultimate Edition بازی می توانند دانلود کرده و به آن دسترسی داشته باشند.

اما در جدیدترین خبر در خصوص شخصیت های جدید اضافه شده به بازی Injustice 2، متوجه اضافه شدن کاراکتر بلک پنتر به آن شدیم. اد بون، خالق این بازی، به تازگی توییتی منتشر کرده و از احتمال حضور این کاراکتر در بازی خبر داده است. البته این توییت به طور صریح این خبر را تایید نمی کند بلکه اد بون با استفاده از این توییت، از کاربران خواسته است تا در یک نظرسنجی شرکت کرده و نظر خود را در خصوص کاراکتر بلک پنتر بیان کرده و از این طریق، مخالفت یا موافقت خود را در مورد اضافه شدن این شخصیت به بازی Injustice 2 اعلام کنند. نکته جالب توجه در این نظرسنجی، وجود برخی گزینه های طنز در میان گزینه های نظرسنجی مورد نظر است که آن را جذاب کرده است.

Injustice 2
Injustice 2

در مورد بلک پنتر یا همان پلنگ سیاه باید بگوییم که این کاراکتر، از ابرقهرمانان دنیای مارول است؛ دنیای سینمایی بزرگی که پر است از ابرقهرمانان و البته ضدقهرمانان و از این مجموعه می توان به اسپایدرمن، کاپیتان آمریکا، آیرون من و … اشاره کرد. بلک پنتر هم جزو کاراکترهای اصلی چهار شگفت انگیز است که از جولای ۱۹۶۶ وارد این کمیک بی نظیر شد و از همان ابتدا، طرفداران زیادی را جذب خود کرد.

نام اصلی این پلنگ، تچالا می باشد که از فرزندان تچالای بزرگ بوده و ولیعهد کشور واکاندا (کشوری خیالی) است. در طی جنگ هایی که کشور واکاندا با دیگر مناطق داشت، تچالای بزرگ کشته شد و بعد از دوره طولانی مبارزه، بالاخره تچالای کوچک با داشتن توانایی های مبارزه ای فراوان، توانست به فرمانروایی این کشور دست پیدا کند. جذابیت این کاراکتر به حدی است که در داستان های مهمی مورد استفاده قرار گرفته است که از جمله آن ها می توان به داستان The Enemy of State و هم چنین داستان جنگهای پنهان که از مهم ترین داستان های مارول کامیکس است، اشاره کرد.

در حال حاضر هم خبرهایی مبنی بر اضافه شدن این کاراکتر محبوب به بازی پر طرفدار Injustice 2 شنیده می شود که می تواند یکی از بهترین اتفاقات را برای این بازی رقم بزند. البته اد بون، بیان کرده که احتمالاً این کاراکتر به عنوان مهمان به بازی اضافه خواهد شد چرا که دیگر شخصیت های موجود در بازی، از دنیای کمیک‌های DC هستند ولی بلک پنتر از شخصیت های دنیای مارول است که این موضوع، احتمال مهمان بودن این شخصیت را دراین بازی بیشتر می کند.

اد بون در مورد دیگر کاراکترهای اضافه شده به بازی هم نظرسنجی هایی راه اندازی کرده  بود و بعد از شنیدن نظرات کاربران، آن ها را به بازی اضافه کرده بود. در مورد کاراکتر بلک پنتر هم به ظاهر، قصد انجام چنین کاری را دارد اما باید منتظر ماند و دید که آیا بلک پنتر هم به این بازی اضافه خواهد شد یا نه.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 13 =