استخدام نیروی استودیو اوالانچ برای ساخت بازی Just cause

Just cause

اتلیه اوالانچ اگهی را در جهت استخدام نیروی با تجربه برای ساخت گیمی جدید بنام Just cause یا بازی نسل بعدی را در وب سایت خود منتشر کرد.

Just-Cause
Just-Cause

همگی اتلیه اوالانچ را به خاطر ساخت گیم های مشهور و محبوبی چون Mad Max و Gust cause میشناسیم. هر چند این شرکت به تازگی خبر جدید و تازه ای راجب مرحله ی بعد این ۲ گیم ارائه نداده است. و زمان زیادی است که راجب این موضوع سکوت کرده است. همچنین با توجه به این که شرکت اطلاعات زیادی را در مورد پروژه به کسی نداده است. نمی توان حدس زد که ایا شرکت میخواهد نسخه ی جدید و به روزی از گروه مجموعه ی Just cause را ارائه دهد.، یا ادامه ی گیم مد مکس را ارائه دهد. یا اینکه شرکت می خواهد یک گیم جدید و مستقل از ۲ گیم پیشین خود ارائه دهد. در هر صورت اطلاعات راجب این موضوع بسیار کم است. با این وجود نتوانستیم اطلاعات جدیدی را از تیم این شرکت به دست اوریم. طبق اطلاعات جدیدی که به دست رسیده است، هر چند این اطلاعات راجب گیم بعدی نیست بلکه راجب دستگاهی است که قرار است گیم را روی ان ارائه دهند. در واقع این خبر های جدید را از روی سایت اصلی شرکت که اسامی نیروهای در خواست شده اتلیه اوالانچ برای تولید گیم جدید گذاشته شده بود به دست ما رسیده است. در واقع شرکت اوالانچ اعلام کرد که میخواهد یک گیم جدید برای دستگاه های نسل بعدب بسازد. حال ممکن است این دستگاه و کنسول، کنسول پلی استیشن ۵  یا ایکس باکس بعدی باشد. در خواستی که وب سایت اوالانچ برای به کار گرفتن و استخدام یک گارگردان فنی داده بود این گونه است. شرکت اوالانچ برای این که بتواند موتور گیم جهان باز نسل بعدی خود را ایجاد کند و بسازد نیاز به یک بر نامه نویس توانمند و ارشد دارد. از جمله وظایف کار گردان به عنوان کار گردان فنی قسمت چند نفره گیم، مسئولیت طراحی و اجرای گذاشتن این قسمت، با عنوان موتور APEX شرکت را عهده دار خواهد بود. در واقع بر این اساس شما یک فرصت ویژه را پیدا می کنید که تا با سخت ترین چالش های به روز دنیای گیم سازی رو به رو شوید و با ان دسته و پنجه نرم کنید و به چالش کشیده شوید. در واقع این یک موقعیت استثنائی برای ان دسته از کسانی است که می خواهند نقش پر رنگی در ساخت و گسترش یک گیم نسل بعدی داشته باشند. همچنین این اتلیه در اگهی دیگری که در جهت استخدام بر نامه نویس ماهر و ارشد داده است به این موضوع اشاره کرده است که این اتلیه در حال تولید وگسترش، گیم بر روی دستگاه ها و کنسول های فعلی و دستگاههای نسل بعد است. با این وجود ایا ما شاهد ارائه یک دستگاه میان دوره ای از ایکس باکس هستیم، البته با توجه به این که اتلیه عبارت و جمله ی دستگاه های فعلی و دستگاههای نسل بعد را به کار برده است جای تعجب ندارد زیرا طی گفت و گویی که فیل اسپنسر انجام داده بود. فهمیدیم که شرکت مایکرو سافت برای دستگاه های ایکس باکس بعدی بر نامه ریزی می کند. از طرف دیگر هم شرکت سونی اعلام کرد که بالاخره روزی دستگاه پلی استیشن ۵ به بازار ارائه می شود. با این وجود زمان ارائه این دستگاه نکته ی قابل توجهی است.

توضیحی در مورد Just cause توسط استودیو اوالانچ

این اتلیه بر اساس اعلامیه ی خود به صراحت بیان داشته است که برای کنسول های نسل فعلی و بعدی می خواهد گیم بسازد و همچنین میخواهد کار مندانی را استخدام کند که با سختی ها و چالش هایی در مورد محیط و فضای جهان ازاد و تخریب پذیر قسمت چند نفره،گروهی و بازی سند باکس مبارزه کند. با این وجود دریک کولستاد که نویسنده ی فیلم مشهور John wick است طی توافق نامه ای پذیرفت که فیلم نامه ی گیم Just cause را بنویسد. همچنین طبق اخبار جدیدی که به دست ما رسیده است کمپانی کنستانتین فیلم، توانست حق تولید و ارائه فیلمی با توجه به گروه بازی جاست کار را به دست اورد.

Just-Cause
Just-Cause

همچنین کمپانی لاینز گیت با ساخت فیم John wick 4 موافقت کرد و اعلام کرد که قرار است این فیلم در ۲۱ ماه می سال ۲۰۲۱ اکران شود. همچنین تهیه کنندگان فیلم Just cause یعنی رابرت کولرز و ادریان اسکاریه در کنار کولستاد با یکدیگر همکاری میکنند. در واقع این گیم یا همان گیم Just cause بازی اکشن است. که جهان شمول بوده و اتلیه اوالانچ ان را ساخته و اسکوئرانیکس ان را ارائه خواهد داد. در واقع تا به حال ۴ سری از این گیم ساخته و ارائه شده است. در واقع نام این گیم را بر اساس عملیاتی که در پاناما توسط نیرو های امریکایی در سال ۱۹۸۹ انجام شده است گذاشته اند. در واقع این سری و نسخه از گیم در تعدادی جزیره ی خیالی که واقعیت خارجی ندارند جریان دارد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 19 =