راهنما کشتن Visionary در بازی Deathloop

راهنمای بازی Deathloop

یک کار بسیار مهم در بازی Deathloop وجود دارد: کشتن همه هشت Blackreef Visionaries در یک روز برای شکستن حلقه یک بار و برای همیشه. به نظر آسان می آید، درست است؟ خیر، اشتباه می کنید. شکار هر هشت Visionaries به سادگی بیرون انداختن آن ها از در، شوخی کردن و ضربه زدن به سرشان نیست. Colt باید حرکات، عادات و خواسته ها و علایق آن ها را یاد بگیرد تا در زمان و مکان مناسب از آن ها استفاده کند. اگرچه راه های مختلفی برای کشتن هر یک از Visionary وجود دارد، اما یک راه هم وجود دارد که همه آن ها را در یک روز بکشید. پس چطور باید همه Visionary را بکشیم؟ هشدار: اسپویل در پیش است!

در زیر، نحوه کشتن هر Visionary در Deathloop را به صورت جداگانه بیان کرده ایم. کشتن تک تک آن ها یکی از بهترین راه ها برای به دست آوردن همه Slab در Deathloop است و به شما یاد می دهد چگونه می توانید آن ها را به شکل بهتر و موثرتری بکشید.

بهترین لود اوت ها برای شکار Visionaries در Deathloop

راهنمای بازی Deathloop

با وجود سلاح های بسیار، Trinket ها و Slab هایی که می توانید از بین آن ها انتخاب کنید، دانستن اینکه برای شکار هر Visionary باید از چه چیزی استفاده کنید، برای کشتن همه آن ها ضروری است. در برخی موارد، باید چند مورد از آن ها را در یک منطقه بکشید.

هنگام شکار Visionary، می توانید سه Slabs را انتخاب کنید. لود اوت Colt را به Nexus و Aether و Shift Slabs مجهز کنید و اجازه دهید Nexus یک مورد همیشگی و دائمی باشد. وقتی بخواهید Visionary های متفاوتی را بکشید، می توانید بین Shift و Aether جابجا شوید. Karnesis سرگرم کننده است، اما در نهایت وقتی صحبت از کشتن و سرنگون کردن رهبران Blackreef می شود، بی فایده می شود. همچنینی دلیلی برای استفاده از Havoc Slab پیدا نکردیم، زیرا درست مقابل اصول بازی اجرا می شود.

از نظر سلاح ها، Tribunal بدون صدا بهترین دوست شما خواهد بود. برای به دست آوردن بهترین نتایج، خود را به Straight Shooter و Lighting Strike Trinkets مجهز کنید. Trinket سوم خیلی شانسی است، اما Shock Absorber و Sure Shot بهترین انتخاب ها هستند.

Creeping Death بهترین Character Trinket در بازی است و باید همراه با Spring Heeled استفاده شود. به جز این دو مورد، در تجربه خودمان، از Sprinter و Turtle Shell را برای حداکثر سرعت حرکت و مقاومت در برابر آسیب دوست داشتیم.

نحوه کشتن Harriet

راهنمای بازی Deathloop

Harriet باید اولین هدف شما باشد، زیرا او Nexus Slab را حمل می کند، که می توان گفت بهترین Slab در Deathloop است. او همچنین اولین هدف در آخرین قتل عام خواهد بود، زیرا تنها راه برای کشتن او در طول صبح در Karl’s Bay است.

در سمت راست خلیج Karl حرکت کنید تا به یک پل برسید. تعدادی Eterenalists و یک برجک نگهبانی راه شما را مسدود کرده اند. شما از سمت ساحلی می توانید به پناهگاه ها برسید، بنابراین بهترین راه برای ورود را انتخاب کنید که کسی شما را نبیند. در مسیر خود می توانید از شر Eternalists راحت شده و برجک را هک کنید. می توانید پشت جعبه سمت راست خودتان خم شده و با خیال راحت برجک را هک کنید. دو Eternalists بین پناهگاه هایی که زمانی به آن ها رسیده بودید، ایستاده اند. از Nexus Slab برای پیوند دادن و کشتن آن ها استفاده کنید.

یک گودال در دیوار سمت چپ شما وجود دارد؛ از آن برای پنهانی رفتن به سمت Hanger 1 استفاده کنید. در سمت راست، انبار لوازم آتش بازی Frank وجود دارد. اگر کدی برای دسترسی به آن را داشته باشید، حتما این کار را کنید و آتش بازی را تنظیم کنید. در ادامه به نحوه دسترسی به کد می پردازیم.

حالا، دو راه برای کشتن Harriet در حالی که دعای صبحگاهی اش را می خواند، وجود دارد. می توانید از Hangar 1 پنهانی وارد شوید، بیشترین تلاش خود را بکنید تا شناسایی نشوید، یا می توانید کد تونل سرویس مخفی را پیدا کنید که Hangar 1 را به Hangar 2 پیوند می دهد.

محل کد تونل سرویس Hangar 2

راهنمای بازی Deathloop

تونل سرویس بهترین راه برای ورود مخفیانه و کشتن Harriet است. با این حال، این کد در طبقه بالای Hangar 2 قرار گرفته است، پس می توانید مخفیانه رفته یا بدوید و در کل مسیر تیراندازی کنید تا آن را پیدا کنید. وقتی به Hangar 2 رسیدید، یک Eternalist، Amador the Mask Maker را می بینید که آماده است تا خود را به خاطر Harriet فدا کند. در سمت مخالف پناهگاه، در طبقه بالا، یک یادداشت روی جعبه وجود دارد که روی آن نوشته شده “I Got Nothing”. در همان یادداشت، می توانید کد تونل سرویس را پیدا کنید. از آنجایی که همه کدها در Deathloop تصادفی هستند، نمی توانید کد دقیق را به شما بگوییم.

تونل سرویس در Hangar 1 قرار گرفته است. خیلی سریع وارد قسمت خزنده شوید و به سمت دیوار راست بروید. در آنجا فقط یک Eternalist است که باید او را بکشید تا ناشناس بمانید. از پله ها بالا نروید. دربی را در گوشه می بینید. اگر به درب جلوی Hanger رسیده اید، خیلی زیاد جلو رفته اید.

کشتن Harriet

زمانی که پنهانی از تونل عبور کردید، باید Aether Slab خود را فعال کرده و درب گاراژ باز شده در سمت چپ Hangar 2 را راه بیاندازید. پنهانی از پله ها بالا بروید و Eternalist که در طبقه بالایی مراقبت می کند. خود را روی تیر قرار دهید؛ دو Eternalists را خواهید دید. از Nexus Slab برای پیوند دادن آن ها و Harriet استفاده کرده و سپس به سر یکی از آن ها شلیک کنید تا Harriet هم کشته شود.

فرض کنید نتوانید کد درب تونل را پیدا کنید یا هنوز Suppose و Nexus Slab را پیدا نکردید. می توانید به راحتی به طرف دیگر Hangar 2 رفته و سپس از Shift Slab برای دور زدن پرتوهای لیزر امنیتی در دفتر Harriet استفاده کنید. از درب وارد شده و Eternalist طبقه بالا را بکشید. به دشمنان پایین نگاه کنید، اول به دشمن سمت راست و سپس به دشمن سمت چپ شلیک کنید. سپس، دزدکی حرکت کنید و Harriet را جلوی پیروان دیوانه اش ترور کنید. در حال حاضر، شما باید با اولین حمله Julianna برخورد کرده باشید. اگر یک Shift Slab بیاندازد، خیلی خوش شانس هستید.

نحوه کشتن Frank

در Deathloop، دو راه برای کشتن Ramblin’ Frank وجود دارد. یک راه برای به دست آوردن سلاح او، Constancy Automatic را به شما می دهد و راه دیگر وسایل آتش بازی او در خلیج Karl را به کار می اندازد. اجازه دهید ابتدا روی چگونگی کشتن او در باشگاهش روی Fristad Rock تمرکز کنیم.

باشگاه Frank به شدت منحصر به فرد است. به قدری منحصر به فرد که اگر بخواهید از درب جلویی وارد شوید، به یک مچ بند مخصوص کنسل کردن Slab نیاز دارید. با این حال، ما نمی خواهیم از درب جلویی وارد شویم. بلکه، می خواهیم از پشت وارد شویم، از یک تونل مخفی که زیر زیرزمین در Fristad Rock است.

صبح، زمانی که از تونل خارج شدید، به سمت چپ Fristad بروید و هر دشمنی که سر راه دیدید را بکشید. آوارهایی را می بینید که راه را مسدود کرده است. از سنگ های سمت راست بالا بروید و صخره ها را طی کنید تا به تونل باریکی برسید که می توانید داخل آن بخزید. دشمنان را در بار زیرزمینی بکشید و سپس بیشتر پایین بروید. به ویژه، به بار نگاه کنید و سپس به سمت راست بروید. در یک آب کم عمق فرو خواهید رفت، پس آماده باشید که آسیب ببینید.

راهنمای بازی Deathloop

زمانی که به خشکی رسیدید، دور خود بچرخید و به سمت راست بروید. تونل دیگری را در سنگ ها پیدا خواهید کرد. لیزرها را غیرفعال کنید تا به باشگاه Frank نرسند. باید برای عبور از باشگاه، درهای ورودی را هک کنید، اما باید هزینه کمی برای استفاده کامل از Slabs خود هم پرداخت کنید.

باشگاه Frank پر از دشمنان خزنده است، پس مراقب باشید که تیراندازی های همه جانبه را فعال نکنید. به جای مبارزه در مسیر، به سمت راست بروید تا از حمام خارج شده و از سنگ ها بالا بروید. در بالا دشمنانی وجود دارند، پس همانطور خمیده بمانید و به آرامی و بی سر و صدا آن ها را از پا درآورید.

وارد اتاق شومینه قرمز رنگ در سمت چپ شوید، دوربین را هک کنید تا همینطور ناشناس بمانید. دو دشمن هستند که به بیرون پنجره خیره شده اند و پشتشان به شما است. از Nexus استفاده کرده و هر دو آن ها را بکشید. زمانی که از طرف دیگر بیرون آمدید، دوربین، در و یک Eternalist را در سمت چپتان می بینید. آن ها را کشته و دوربین را هک کنید.

در روبرو را هک نکنید. در عوض، به بالای طاقچه بپرید و از پنجره بالا بروید. پنهانی به سمت طاقچه سمت راست بروید و سه دشمن پایین را Nexus کنید. با این کار Frank از حضور شما مطلع می شود، اما در حال حاضر در غرفه صدای خودش حبس شده است.

غرفه صدای Frank را با دکمه قابل هک که در سمت چپ آن است هک کنید، سپس زمانی که در باز شد، یک نارنجک به داخل بیاندازید. این نارنجک هم دشمنان را می کشد و هم Frank را به سمت دیگر پرتاب می کند. وقتی سعی می کند از جای خود بلند شود به او تیراندازی کنید.

لوازم آتش بازی Frank را دستکاری کنید

در ابتدا یاد خواهید گرفت که Frank چیزی شبیه افراد پیرمونیک است. همچنین حین جستجو در باشگاه او، چیزهایی درباره انبار مخفی Fireworks در خلیج Karl می فهمید. با این حال، این لوازم آتش بازی پشت درب ها قرار گرفته اند و Colt کد را نمی داند. اما خوشبختانه، دوست Frank یعنی Otto آن کد را دارد.

متاسفانه، Otto مسئول ترین شخص در Blackreeef نیست و ژنراتورهایی که بیش از حد کار کرده اند مقازه آتش بازی او را با کدی که داخل آن بود می سوزانند. صبح به Updaam بروید تا از آتش سوزی ناشی از انفجار ژنراتورهای برقی که به مغازه او وصل هستند جلوگیری کنید. سیم های کلفت را دنبال کنید تا ژنراتورها را پیدا کنید. آن ها را پرتاب کنید تا نابود شوند.

ظهر به مغازه Otto بازگردید تا کد را در رایانه اش پیدا کنید. با این حال، به چهار راه مختلف برای راه اندازی لوازم آتش بازی Frank می رسید. نقطه ضعف او چیست؟ Frank نمی داند طوفان و در واقع ضربه های قطرات باران چگونه کار می کنند. کشاندن ضربات باران روی لوازم آتش بازی او باعث می شود همان شب در Updaam کشته شود. Colt نیازی نیست حتی کوچکترین کاری کند. این را پس از چرخش سریع اتاق خواب Frank و پیدا کردن صدای ضبط شده مکالمه مستی بین او و Harriet به عنوان “Fishing for Fireworks” تایید خواهید کرد.

نحوه کشتن Kill Charkie و Fia

Charlie و Fia، زوج عجیب Blackreef، دو نفر از سخت ترین Visionary ها برای کشتن هستند. راحت ترین راه برای کشتن آن ها و تنها راه برای شکستن حلقه، پیدا کردن آن ها زمانی است که فکر می کنند در مخفیگاه مخفی خود در Fristad Rock تنها هستند. با این حال، باید قبل از اینکه آن ها را با هم بگیرید، مراحلی را طی کنید.

نحوه کشتن Charlie (و اطلاعاتی درباره Fia)

راهنمای بازی Deathloop

اولین باری که در ظهر Updaam در بازی مورد حمله بیگانگان عجیب Charlie بازی می کنید، از روابط عجیب آن ها مطلع خواهید شد. اگر می توانید تا ۲-Bit دزدکی بروید و او را مجبور کنید ساختمان را تخلیه کند، سپس کارتان را انجام دهید. اگر نمی توانید، بهترین راه این است که وارد بازی Charlie شوید، به ویژه اگر Shift Slab ندارید و اصلا نمی دانید ۲-Bit چیست. به همه دشمنانی که در دیدرستان است شلیک کنید و آماده باشید که چند بار برای به دست آوردن اطلاعات کشته شوید.

اگر Shift Slab را همراه با ارتقاء های Airborne و Reach دارید، به سمت راست عمارت Charlie رفته و راهتان را به سمت صخره ها تغییر دهید. Eternalist که با تامل به دوردست نگاه می کند را بکشید. سپس، از منطقه دشمن، به دنبال مسیر پیاده روی به سمت بالا و سمت چپ باشید. درب دیگری وجود دارد که می توانید می توانید آن را به سمت مسیر پیاده روی بکشید. همچنین می توانید مسیرتان را به سمت دفتر Charlie در بالای عمارتش تغییر دهید. به جای تغییر مسیر به سمت پیاده رو، از راهی که روبروی شما است پایین رفته و از صخره ها بالا بروید تا دیگر راهی برای بالا رفتن وجود نداشته باشد. ممکن است مجبور شوید آن ها را بلند کنید تا به نیمی از راه برسید. سپس، به سطح بعدی بروید. در دفتر Charlie جستجو کنید و آن جا را تخریب کنید تا شواهدی از رابطه مخفی آن ها پیدا کنید.

نحوه کشتن Fia، پیدا کردن تصویر و غیرفعال کردن راکتور

زمانی که مخفیگاه مخفی این دو معشوق را در Fristad rock کشف کردید، باید چهار کار اصلی “هنری” را پیدا کنید که توسط Fia کشیده شده است. آن ها در اطراف قلعه Fristad پخش شده اند و سرنخ هایی درباره مکان قرارگیری آن ها به شما داده می شود. این سرنخ ها هم کمک کننده و هم گیج کننده هستند. بهتر است اطراف قلعه Fristad بچرخید و آن ها را با آزمون و خطا پیدا کنید. Colt فقط به چهار مورد خاص نیاز دارد.

غیرفعالسازی راکتور مهم ترین کاری است که در قلعه Fia باید انجام داد. او مشکلی برای پرتاب Blackreeef به آسمان ندارد، در نتیجه می تواند Colt را در این راه بکشد (مهم نیست چند جان دیگر دارید- اگر Fia راکتور را پرتاب کند، حلقه به طور خودکار بازنشانی می شود).

با تجهیز به Aether و Shift Slabs، ظهر به سمت Fristad حرکت کرده و به سمت درب تونل که روبروی شما است بروید. دشمنان را بکشید و به سمت راست بروید تا منطقه ساخلی را با تمام کانتینرها و کامیون ها پیدا کنید. به سوی کامیون های سمت چپ بپیچید و برود تا Turret قابل هک که دو دشمن را هدف گرفته پیدا کنید. زیر برجک دری وجود دارد، بنابراین هرطور که دوست دارید از آن استفاده کنید.

راهنمای بازی Deathloop

از در عبور کنید و از آسانسور پایین بروید. به تخته های چوبی لگد زده و دو دشمنی که جلوی شما هستند را بکشید. سپس دوربین را هک کنید و شیشه سمت چپتان را بشکنید. از پنجره بپرید و به سمت اتاق برگردید. در اینجا، تکه کاغذی مانند یک نقشه را با ترتیب سریع بریدن سیم های راکتور پیدا می کنید. آن را به خاطر بسپارید یا جایی بنویسید.

هرطور که دوست دارید مسیرتان به سمت راکتور در وسط قلعه Fia را طی کنید. Aether Slab همه کارها را آسان تر می کند. اگر Fia بداند که شما آنجایید، همه چیز را منفجر می کند. راکتور را هک کرده و سپس سیم ها را به ترتیب قطع کنید. زمانی که غیرفعال شد، نیازی نیست دیگر ساکت و آرام باشید. با این حال Havok slab که برای Fia است باعث می شود کشتن او چالش برانگیز باشد، بنابراین همچنان آرام و دزدکی کار کنید و بهترین استراتژی برای کشتن او را به کار بگیرید.

راهنمای بازی Deathloop

نقاشی های سبز رنگ روی دیوار کلید باز کردن مخفیگاه معشوق ها است. تشخیص آن ها آسان است، پس همه آن ها را بررسی کنید تا همه چهار مورد را حین تلاش برای دنبال کردن سرنخ ها، پیدا کنید. با داشتن تصویر درست، می توانید Charlie و Fia را بعدازظهر در Fristad Rock بکشید. ما نحوه انجام این کار را در بخش بعد توضیح می دهیم.

نحوه کشتن Wenjie

Wenjie اولین Visionary است که در Deathloop می کشید، زیرا کلید Infusion را باز می کند. هیچ استراتژی درست و واقعی ای برای کشتن او وجود ندارد. بازی تمام کلون های او را مشخص می کند، پس آن ها را به هر ترتیبی که حس می کنید طبیعی تر است بکشید. با این حال، برای کشتن Wenjie به همراه دیگران، باید او را متقاعد کنید که در جشن Aleksis شرکت کند.

از راهنمای What Wenjie’s Want پیروی کنید، که شما را به ۲-Bit در عمارت Charlie باز می گرداند. ۲-Bit به شما کمکی می کند، اما برای انجام یک ماساژ سفارشی به نمونه صدای Aleksis نیاز دارد. پس، صدای Aleksis را از کجا بیاورید؟

در ابتدای بازی، احتمالا با یک رهبر برخورد کردید که نشانگر چند Firepower جدی در کتابخانه Updaam است. صبح به آنجا بروید تا دشمنان در حال خزیدن را پیدا کنید. زمانی که با دشمنان در کتابخانه مقابله کردید، جعبه هدیه ای را در وسط طبقه پیدا خواهید کرد. داخل آن یک مجسمه Aleksis Dorsey قرار دارد که صدای ضبط شده طولانی (و بسیار آزاردهنده ای) را پخش می کند. آن را پیش ۲-Bit بیاورید و به او اجازه دهید جادوی خودش را اجرا کند. از آنجایی که خاطرات ۲-Bit بین چندین حلقه می چرخند، او احتمالا می داند که هر صبح این پیام را پخش کند، که باعث می شود Wenjie در مهمانی شبانه Aleksis شرکت کند.

نحوه کشتن Aleksis

Aleksis Dorsey آسیب پذیرترین فرد در Blackreef است. او همچنین دشوارترین فرد برای کشتن است، زیرا مهمانی او پر از Eternalists است. همچنین به این معنی نیست که همه آن ها به طور مشابهی لباس پوشیده اند. هرچند Aleksis حرفی برای گفتن دارد. او تنها کسی است که LIMP-10s دوگانه را حمل می کند.

برای فریب دادن او، دزدکی و از درب مخفی در صخره ها وارد Dorsey Manor شوید (به سمت چپ Updaam بروید تا آن را پیدا کنید). از پنجره بیرون بپرید و از پله ها بالا بروید تا دربی را که از طریق آن می توانید از بالا به مهمانی پایین نگاه کنید را پیدا کنید. از پله های مارپیچ بالا بروید و از مسیر زیر بروید. شما دکمه های را برای فعالسازی درب تله Aleksis پیدا خواهید کرد. Aleksis در نهایت پشت در می ایستد. با این حال، راهی آسان تر برای نابودی او وجود دارد.

از پنجره روبرویی بیرون بروید، دشمنان را بکشید و به سمت راست بروید. در اتاقی که پیانو در آن است صفحه میکس Alexsis را پیدا می کنید. از دربی که در این اتاق است خارج شوید و دو دشمنی که بیرون هستند را بکشید. سپس، برگردید و از پنجره بالا بیرون بروید. حالا، در اتاق خواب Alexsis هستید. کنار توالت یک صفحه میکس دیگر وجود دارد.

ظاهرا، Alexsis زمانی که در توالت است بهترین میکس مهمانی را ارائه می دهد. این میکس را به صفحه میکس پایین وصل کنید تا او را دور کنید. خواهید شنید که او چیزهایی مانند “همه نگاه ها به من است” را می گوید. همچنین متوجه LIMP-10s دوگانه او می شوید. با Nexus Blast به او شلیک کنید تا هرکسی که در اتاق است را به هم وصل کنید. سپس به یکی از آن ها شلیک کنید یا پایین بپرید و هرکسی که به Aleksis وصل شده را ترور کنید.

نحوه کشتن Egor

راهنمای بازی Deathloop

برای کشتن او درحالیکه در حال پیشرفت های علمی است، نیازی به انجام مراحل خاص ندارید. در شب با داشتن Shift Slab به Complex بروید؛ باید تمام دفاع ها و لیزرها را رد کنید. اگر از درب چپ تونل بیرون بروید، می توانید به راحتی از پشت به سمت او رفته و او را ترور کنید. وقتی او را کشتید، طبقه اول دفترش را بگردید تا فرکانسی که به دنبالش هستید را پیدا کنید. زمانی که فرکانس را فهمیدید، می توانید ظهر به Complex بروید تا آن را غیرفعال کنید، در نتیجه Egor مجبور می شود به مهمانی Alekisis برود.

نحوه کشتن Julianna (خارج از حمله و تهاجم)

برای کشتن Julianna (و شکستن حلقه)، راهنمای Radio Silence را کامل کنید. این باید اولین کاری باشد که پس از فهمیدن اطلاعاتی درباره Infusion در Deathloop انجام می دهید. ما چیزهای بیشتر را اسپویل نمی کنیم، زیرا از طریق این راهنما می توانید اطلاعاتی را درباره این جهان مصنوعی فوق العاده پیدا خواهید کرد. کافی است آن را از طریق منوی Visionary Leads دنبال کنید تا اجازه دهید راهنمای بازی شما را در طول ماموریت ها راهنمایی کند.
کشتن Julianna در طول حمله، به عنوان کشتن او برای شکستن حلقه محسوب نمی شود. همانطور که توضیح داده شد، Juliannas که به شما حمله می کند از بازه زمانی متفاوتی می آید، همانطور که سه Wenjie دیگر در Complex وارد می شوند.

نحوه کشتن همه هشت Visionaries در یک روز

راهنمای بازی Deathloop

حالا زمان آن است که یک بار و برای همیشه حلقه را بشکنید. تا زمانی که ۲-Bit را برای پخش پیام ویژه Aleksis برای Wenjie در اختیار گرفتید، می توانید مطمئن باشید که او هر بار در مهمانی حضور خواهد داشت. در ادامه نحوه کشتن همه هشت Visionaries در Deathloop در یک روز برای شما ارائه شده است.

صبح: Karl’s Bay – Harriet

دستورالعمل هایی که در بالا گفته شده را دنبال کنید تا Harriet را بکشید. با این حال، قبل از خروج از خلیج Karl هنگام صبح، باید وسایل آتش بازی Frank را دستکاری کنید. به خاطر داشته باشید، او نمی داند ضربات قطرات باران چطور کار می کنند.

ظهر: The Complex

به سمت Complex رفته و دستگاه Egor را غیرفعال کنید. برای غیرفعال کردن دستگاه روکش کننده، باید از یک پارازیت انداز که همان نزدیکی است استفاده کنید. چندین پارازیت انداز در دفتر او است؛ دفتر او پر از لیزر و برجک است. می توانید به سمت پنجره بروید، پارازیت انداز را بگیرید و سپس بدون خاموش کردن زنگ هشدار، به عقب برگردید. با این حال، اگر همه دشمنان در این منطقه را بکشید و برجک ها را هک کنید، نیازی نیست نگران خاموش کردن زنگ هشدار باشید.

بعدازظهر: Fristad Rock – Charlie و Fia

اکنون وقت آن است که Charlie و Fia را در مکان ملاقاتشان در Fristad Rock بکشید. درباره یک راه مخفی به سمت ایستگاه پمپاژ اطلاعاتی پیدا خواهید کرد. با این حال، راحت تر است که آن ها را با استفاده از Nexus و Aether Slabs بکشید. زمانی که از درب عبور کردید و به طبقه پایین ایستگاه پمپاژ (تنها راه برای رسیدن به داخل) رسیدید، به سمت چپ رفته و از یک لوله کلفت بالا بروید. Aether را فعال کنید، از زیر لیزرهایی که روبرویتان است عبور کنید و از پله ها بالا بروید. مادامی که به پایین به عاشقان نگاه می کنید، آن ها را Nexus کنید و سپس از بالا یکی از آن ها را ترور کنید. یک شلیک به سر باعث می شود هر دو آن ها کشته شوند. این روش به دو دلیل بهتر از این است که از ایستگاه پمپاژ بروید. اول اینکه نیازی نیست از سیلاب ورودی فرار کنید. دوم، می توانید Residuum، ارتقاء های Slab، سلاح ها، را جمع آوری کرده و Trinkets پرتاب کنید و آن ها را بکشید. در غیر این صورت، همه چیز در سیل گم می شود.

شب: Updaam – Aleksis، Frank، Egor، Wenjie، و Julianna

زمانی که در Updaam بودید، Frank خود را با لوازم آتش بازی خواهد کشت، پس نگران کشتن او نباشید. مسیری که در قسمت قبل مشخص شده را طی کنید تا پنهانی وارد مهمانی Aleksis شوید و او را با ترکیب توالت خودش دور کنید. به خاطر داشته باشید، این میکس بین حلقه ها تغییر می کند، پس باید پنهانی وارد حمامش شوید تا ترکیب جدید برای این حلقه را پیدا کنید.

Wenjie و Egor روی سقف عمارت Dorsey هستند. از پله های اصلی بالا بروید و از راهروی فرش قرمز راه بروید. پله های دیگری را می بینید که به اتاق زیرشیروانی می رسند. پله های بیشتری را در اتاق زیرشیروانی می بینید که به بالکن روی پشت بام منتهی می شود و موقعیت بهتری برای نابود کردن Egor و Wengie فراهم می شود.

آن ها را Nexus کنید و به Egor شلیک کنید. از آنجایی که Wenjie هیچ Slabs ندارد، Egor باید هدف اول شما باشد. سپس، کار Wenjie راحت تر می شود. دشمنان دیگری نیز روی پشت بام همراه آن ها هستند، اما چیزی نیست که نتوانید از پسش بر بیایید. دو نفر از آن ها حواسشان نیست و به آن طرف بالکن نگاه می کنند. اگر بتوانید بی سر و صدا همه دشمنان روی پشت بام را بکشید، می توانید پنهان پشت Wengie و Egor بایستید. با این حال، مطمئن شوید که قبل از رفتن به پشت بام، اول Aleksis را بکشید. این درگیری پشت بام ممکن است شرایط مهمانی طبقه پایین را هم بهم بریزد.

حالا زمان آن رسیده که یک بار و برای همیشه کار Julianna را تمام کنید. ما پایان بازی را اسپویل نمی کنیم، پس نشانگرها را دنبال کنید و آماده تصمیم گیری های سخت باشید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =