راهنمای گام به گام بازی Killzone Shadow Fall (قسمت بیست و سوم)

بازی Killzone Shadow Fall

در بازی Killzone Shadow Fall وقتی که دوربین ها از کار افتادند، به طرف دیدبانگاه حرکت کنید. این محل دقیقاً در موقعیت مکانی اولین هدف شما یعنی سیستم نظارت طبقه پایین قرار گرفته است.

بازی Killzone Shadow Fall
بازی Killzone Shadow Fall

راهنمای گام به گام بازی Killzone Shadow Fall (قسمت بیست و سوم)

حالا این Sincalir است که با لوکاس صحبت میکند و میگوید: فکر میکردم می شناسمت، بعد از تمام چیزهایی که هلگان ها از ما گرفتند هرگز فکر نمیکردم اعتمادم به تو را از دست بدهم. مادامی که هلگان ها وجود دارند، وکتان ها در خطر خواهند بود. من این را به مردم نشان دادم و اکنون به آنها ثابت خواهم کرد که میتوانیم این خطر را برای همیشه از میان برداریم. همیشه سعی در محافظت از تو داشتم، متأسفم که دیگر نمیتوانم آن شخص باشم. Sinclair این را گفت و سلاحش را بالا برد و دوباره به لوکاس شلیک کرد. تیتراژ پایانی بازی پخش می شود، اما فریب آن را نخورید، هنوز یک فصل دیگر باقیست.

فصل ۱۰

هنگامی که آخرین فصل از این بازی شروع میشود، شما در کالبد Echo  در شهر وکتا بازی خواهید کرد و اولین هدف شما رسیدن به پارک Templar میباشد. Templar یکی از شخصیت های اصلی در بازی قبلی یعنی Killzone 2 بود که در اینجا پارکی به افتخار او نامگذاری شده است. صبر کنید تا مکالمه رادیویی پایان یابد، سپس به پایین پریده و یکی از محافظان را بکشید. با استفاده از دکمه سمت چپ D­-Pad کنترل یکی از ربات های آنجا را به دست گرفته تا دوربین مقابلتان را غیرفعال نمایید. این ربات مشابه بمب های عنکبوتی عمل میکند. شما قابلیت نامرئی شدن دارید اما دوربینهای امنیتی این قابلیت را مختل خواهند ساخت. پس از غیرفعال شدن دوربین، حرکت کنید.

به طرف راست دوربین بروید و پشت دریچه تهویه قرار بگیرید. با استفاده از دکمه رو به پایین D-Pad نامرئی شوید. سپس دریچه را باز کرده و ربات را به طرف دوربین هدایت نمایید تا آن را غیرفعال کند. پس از غیرفعال شدن دوربین به صورت نامرئی پشت سر یکی از محافظان قرار بگیرید و با فشردن دکمه R3 او را بکشید. دو محافظ دیگر در سمت چپ شما حضور دارند، آنها را کشته و سپس از پنل دسترسی VSA یا آژانس امنیتی وکتا استفاده کنید. توجه داشته باشید که پنل، هویت شما را به عنوان لوکاس، Kellan شناسایی میکند. این موضوع چندان هم مرتبط با هدف اصلی نیست، اما باز هم جالب است.

از در وارد شده و سپس به بالای پله ها بروید. با استفاده از هفت تیر یا ربات، دوربین امنیتی آنجا را غیرفعال کنید. یکی دیگر از محافظان درون اتاق امنیتی ایستاده است، اگر متوجه حضور شما شد، سریعاً او را بکشید و به طرف دومین در حرکت کنید. کنترل دوربین امنیتی که در خارج از این منطقه قرار دارد را به دست بگیرید تا نگاهی به اطراف بیاندازید و مردم را ببینید. سپس از دری دیگر خارج شوید. با استفاده از دکمه رو به پایین نامرئی شوید، با این کار از دید دوربین ها خارج نخواهید شد، اما مردم دیگر قادر به دیدن شما نیستند. با دقت حرکت کرده و به هیچ عنوان با آنها برخورد نکنید تا در طول مسیر شناسایی نشوید.

اکنون که به پارک Templar رسیده اید، چند هدف برای شما مشخص میشود. ابتدا به طرف چپ حرکت کرده و از پله ها پایین بروید. مراقب مأمورین گشت باشید. صبر کنید تا از آنجا دور شوند، مسیر خود را تا انتها ادامه داده و از پله های سمت چپ پایین بروید. سپس به طرف راست حرکت کنید و وارد سیستم تهویه شوید. پس از خارج شدن از تهویه، با استفاده از پنل سیستم نظارت طبقه پایین را غیرفعال کنید.

دوباره از طریق دریچه تهویه به عقب برگشته و پس از خروج، به طرف چپ حرکت کنید. هدف بعدی شما بالای سرتان قرار گرفته است. پس به بالای پله ها رفته تا به یک سرباز و دوربین امنیتی برسید. به هیچ کدام صدمه ای وارد نکنید و فقط به صورت نامرئی از کنارشان عبور کنید. سپس وارد دریچه هوا شده و تک تیرانداز را بردارید تا دومین هدف نیز تکمیل گردد.

بازی Killzone Shadow Fall
بازی Killzone Shadow Fall

از دریچه خارج شده و به سمت سومین هدف خود یعنی غیرفعال کردن سیستم نظارت طبقه بالا بروید. از همان پله ای که آمده بودید پایین رفته و به طرف طبقه همکف حرکت کنید. باید بدون هیچ دردسری به پنل دسترسی آنجا برسید.

وقتی که دوربین ها از کار افتادند، به طرف دیدبانگاه حرکت کنید. این محل دقیقاً در موقعیت مکانی اولین هدف شما یعنی سیستم نظارت طبقه پایین قرار گرفته است. اما زمانی که از میان علف ها وارد میشوید، به جای حرکت به طرف چپ، از طریق شفت تهویه که در سمت راست شما قرار گرفته است حرکت کنید. وقتی که به دیدبانگاه رسیدید، با استفاده از دکمه دایره دوربین تک تیرانداز خود را تنظیم نمایید.Sinclair  مشغول سخنرانی در مورد جنگ علیه هلگان هاست. میتوانید قبل از شلیک به او صبر کنید و به سخنرانی گوش دهید. وقتی که دکمه R2 را برای شلیک به Sinclair فشار میدهید، Echo قبل از شلیک گلوله میگوید: به خاطر Kellan.

صحنه پرواز گلوله به طرف Sinclair را تماشا کنید. او همانطور که به جنگ جدیدی علیه هلگان ها امید دارد، میمیرد. تبریک! شما این سری از بازی های Killzone Shadow Fall را به پایان رساندید.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =