راهنمای گام به گام بازی Killzone Shadow Fall (قسمت بیستم)

Killzone

هدف شما در Killzone رسیدن به پایگاه هلگان هاست. به سمت هدف حرکت کرده و به خاطر داشته باشید که می توانید با زیپ لاین از صخره ای به صخره دیگر بروید. وقتی که پشت یکی از محافظان هلگان رسیدید، صبر کنید تا حرف هایش را بشنوید، او می­گوید: کل خانواده ام را اینجا از دست دادم، من تنها کسی بودم که جان سالم به در برد، حالا اینها با ما مثل حیوان رفتار می کنند.

Killzone
Killzone

راهنمای گام به گام بازی Killzone Shadow Fall (قسمت بیستم)

به طرف درب پشتی دستگاه تخریب شده حرکت کنید. در محوطه داخل آن تعدادی جعبه مهمات به همراه یک بمب عنکبوتی وجود دارد. مهمات را برداشته و بمب عنکبوتی را از بین ببرید. سپس از درون شفت آسانسور به پایین پریده و راه خود را از میان پیچ و خم خرابه ها ادامه دهید تا به محل وقوع حادثه برسید. وقتی که به آنجا رسیدید، Tyran را خواهید دید که هنوز زنده است و سوار بر سفینه از آنجا می­رود. Echo می­گوید برای رسیدن به سلاح باید او را دنبال کنیم. در سمت راست منطقه ای که از آنجا محل حادثه را دیدید یک تفنگ Vns12A Purger وجود دارد. آن را برداشته و ماشین های جنگی بی سرنشین بزرگ را نابود کنید. از بین بردن این ماشین ها برخلاف بمب های عنکبوتی بسیار دشوار است. در اینجا با سومین دستگاه اسکن متحرک روبرو خواهید شد که دو ژنراتور دیگر برای نابودی آن وجود دارد. سعی کنید هرچه سریع تر خازن ها را پیدا کرده، آنها را درون ژنراتورها قرار دهید و منفجر کنید تا دستگاه اسکن نابود شود. اگر شناسایی شوید، این کارها برایتان سخت تر خواهد بود. پس از نابودی دستگاه، با استفاده از چاه گرانش بالا رفته و Echo را ملاقات کنید.

فقط کافیست به دنبال Echo بدوید تا کات سین پخش شود. Tyran در معرض دید شماست ولی تمام آن ناحیه محافظت شده و مسلح است. هیچ راهی برای نفوذ به آنجا نیست، مگر اینکه دستگاه اسکن متحرک را غیرفعال نمایید. شما و Echo دوباره تصمیم به جدا شدن می گیرید و Echo به شما می گوید که مهم نیست چه پیش می آید، نباید اجازه دهیم که از آن سلاح استفاده کند.

فصل ۹

هدف شما در Killzone رسیدن به پایگاه هلگان هاست. به سمت هدف حرکت کرده و به خاطر داشته باشید که می توانید با زیپ لاین از صخره ای به صخره دیگر بروید. وقتی که پشت یکی از محافظان هلگان رسیدید، صبر کنید تا حرف هایش را بشنوید، او می­گوید: کل خانواده ام را اینجا از دست دادم، من تنها کسی بودم که جان سالم به در برد، حالا اینها با ما مثل حیوان رفتار می کنند. این کار تاوان سختی خواهد داشت، وکتا برای ما می شود، شهروندان را نمی کشیم، به آنها فرصت می دهیم تا آنجا را ترک کنند. از پشت به او نزدیک شده و با فشردن دکمه R3 او را بکشید. به نظر درست نمی آید ولی شما اولین هدف خود یعنی پیدا کردن پایگاه هلگان ها را تکمیل کردید. هلگانی که کشته اید تک تیرانداز StA61 Vultur را در کنار خود داشت، تفنگی که در طول این فصل بسیار به شما کمک خواهد کرد.

Killzone
Killzone

از بالای صخره ای که بر آن ایستاده اید، دید خوبی به اطراف دارید. اما ابتدا باید دستگاه اسکن متحرک را غیر فعال کنید تا هدف بعدی شما نیز کامل گردد. بر روی صفحه نمایش دو نشانگر وجود دارد که مشخص می کند بمب C4 را کجا باید قرار دهید. با استفاده از زیپ لاین خود به طبقه اصلی پایگاه رفته و سپس به طرف اولین هدف حرکت کنید. اگر به درستی این کار را انجام دهید، با هیچکس درگیر نخواهید شد. وقتی که C4 را بر روی اولین هدف جایگذاری کردید، یک تایمر ۳۵ ثانیه ای شروع به شمارش معکوس می کند. این مدت زمانیست که وقت دارید تا به اندازه کافی از آنجا دور شوید.

اگر به هنگام رفتن برای جایگذاری دومین C4 توسط دشمنان شناسایی شدید، به هیچ عنوان وقت خود را صرف درگیری با آنها نکرده و فقط با سرعت بدوید. پس از جایگذاری دومین بمب، وارد شفت تهویه در همان اتاق شوید. پس از طی مسیری، وارد اتاقی کوچک شبیه به اسلحه خانه می شوید. اکنون بهترین فرصت است تا سلاح مورد نیاز خود را بردارید. سپس از آنجا خارج شده و به طرف چپ حرکت کنید تا با تعداد زیادی از هلگان ها و یک برجک روبرو شوید. حتما از اسکنر خود برای تعیین موقعیت آنها کمک بگیرید. وقتی که آخرین سرباز نیز کشته شد، Echo راه خود را به درون پایگاه پیدا کرده و در را برای شما باز می­کند. به او در باز کردن دومین در کمک کنید، برای این کار Echo در مقابل یکی از پنل ها قرار می­گیرد و شما نیز باید به طرف پنل بعدی رفته و با فشردن دکمه دایره آن را فعال نمایید. آماده مقابله با دشمنان و خالی کردن سکو شوید تا زمانی که Echo بتواند کنترل قطار را به دست بگیرد.

هنگامی که قطار به راه می افتد، Echo دوباره از لوکاس می خواهد که با Sinclair صحبت کرده و او را متقاعد به عقب نشینی کند وگرنه وکتا نابود خواهد شد، لوکاس نیز سعی در برقراری ارتباط با Sincliar می کند اما پاسخی از طرف او دریافت نخواهد کرد.

 

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 1 =