معرفی بازی Left 4 Dead 2 و توضیحاتی در مورد این بازی

2 Left 4 Dead

بازی Left 4 Dead 2 در گروه پرسرعت‌ترین گیم های اول شخصی است که در ژانر جنگی، وحشت و رمزآلود در سال ۲۰۰۹ به وسیله کمپانی Valve Corporation در اختیار کاربران سیستم‌ های خانگی قرار گرفت.

2 Left 4 Dead
۲ Left 4 Dead

در این بازی شخصیت ‌های وحشتناکی برای از بین بردن شما به عنوان گیمر طراحی شده ‌اند که قدرت فوق العاده ایی دارند. از این رو گیم پلی Left 4 Dead پر سرعت و جذاب ساخته شده است.

می دانید که Zombie ها با چهره­ های زشت در هر بازی یک فرد نیمه مرده محسوب می‌ شوند؛ ولی در این بازی این گونه نیست و آن ها با سرعت زیادی برای نابودی شما اقدام می ‌کنند، به حالتی که اگر نتوانید در فرصت مناسب به سمت آن ها شلیک کنید؛ چنانچه در مراحل ساده بازی هم باشید برای شما مشکلاتی را به وجود می ‌آورند.

در ورژن دو این بازی خشن که طرفداران خاص خود را دارد ابزارهایی مازاد بر ابزارهای قبل در اختیار بازیکنان قرار گرفته است که باعث هیجان زیاد در بازی می‌ شود و گیمر را به وجد می­آورد. آن زمان که با سلاحی مانند تبر به موجودات منفی بازی ضربه می ‌زنید، صدای بریدن بدنشان را به خوبی شنیده می ‌شود و این یکی از دلایلی است که باعث شده طرفداران این ژانر از بازی‌ ها به این گیم وفادار بمانند.

توضیح ماجرای بازی ۲ Left 4 Dead

ماجرای ۲ Left 4 Dead شبیه به ماجرای ورژن نخست آن است، اما قدری کاراکترها و لوکیشن بازی تغییر کرده است و البته سرعت بازی نیز تا حد زیادی برای مبارزه با Zombie ها افزایش پیدا کرده است. یکی از نقاط گنگی که در این بازی وجود دارد این است که شهر Savannah تا کنون درگیر ویروس ناقل بیماری نشده است و این برای گیمرها جای سؤال باقی گذاشته است.

Left 4 Dead را می‌ توان علاوه بر حالت تیمی، به صورت تک نفره هم پیش برد. در حالت تیمی می‌ توانید تا ۸ نفر بازی را ادامه دهید. هر کسی که این بازی را شروع کند بدون شک تمایل زیادی پیدا می ‌کند که تا آخر بازی را ادامه دهد.

در این بازی فاکتورهای متعددی دست به دست هم می ‌دهند و باعث می ‌شوند که مخاطب به بازی وابستگی پیدا کند از جمله: گرافیک جذاب و گیرا، موضوع داستان، آنلاین بودن بازی، اکشن بودن بازی که در سراسر دنیا طرفداران خاص خود را دارد، مبارزات تیمی، وجود نقشه ‌های زیاد در بازی، لوکیشن متنوع و…

بازی پر هیجان Left 4 Dead (4 بازمانده) را می ‌توانید بر بستر سیستم ‌های شخصی راه اندازی کنید. گفتنی است که شما قادر خواهید بود که بازی را به صورت آفلاین هم انجام دهید. شرکت Valve Corporation بازی ‌های دیگری مانند Counter Strike و Half-Life را در سطح جهانی منتشر ساخته و هر کدام با توجه به سبک خود موفقیت‌ های زیادی کسب کرده‌ اند. بازی چهار بازمانده نیز با سبکی که ارائه داده، ثابت کرده این کمپانی این قابلیت را دارد که در دنیای بازی سازی در صدر جدول امتیازات بماند.

2 Left 4 Dead
۲ Left 4 Dead

تا این جای مطالب سعی کردیم یک مقدار راجع به بازی برایتان توضیح دهیم در ادامه می ‌خواهیم در مورد صداپیشه این بازی صحبت کنیم. بازیکنان بازی Left 4 Dead با صداپیشگی شخصیت جیم فرنچ در این بازی آشنا هستند. متاسفانه او در ۸۹ سالگی از دنیا رفت.

هواداران بازی ۲ Left 4 Dead مهیج و اکشن کاراکتر بیل را به خوبی به یاد دارند و می ‌دانند فردی که مسئولیت صداپیشگی این کاراکتر را بر عهده داشت کسی نبود جز جیم فرنچ. بر اساس اطلاعاتی که در دنیای بازی نشر پیدا کرده است. جیم فرنچ در ۸۹ سالگی به خاطر کهولت سن از دنیا رفت.

Jim French یکی از سربازان جنگ جهانی دوم بود. وی که متولد ۱۹۲۹ میلادی بود و در سیاتل آمریکا به دنیا آمده بود، در سال عرصه هنری او بیشتر به کار در رادیو بر می‌ گردد از جمله تهیه کنندگی، نویسندگی و اجرا در رادیو. او حتی در زمان حضورش در جنگ نیز کارهای رادیویی انجام می‌ داد. جیم فرنچ رزومه درخشانی در رادیو دارد و تا زمان مرگش برنامه‌ های زیادی را رهبری کرده است.

مهم ‌ترین اثری که جیم فرنچ پیش از مرگش در زمینه بازی ۲ Left 4 Dead به جای گذاشته است صداپیشگی کاراکتر بیل اوربک در بازی Left 4 Dead است. بارزترین مشخصه ‌ای که داشت و همه او را با آن می ‌شناختند، لباس مربوط به نظام و سیگارش بود. او به خاطر توانایی که در مسائل جنگی دارد، هدایت افرادی که توانسته ‌اند از دست زامبی‌ ها و ویروسی که آن ها را مبتلا می ‌سازد نجات پیداکنند را بر عهده دارد.

گفتنی است که Jim French در بازی‌ های دیگری نیز مانند Half Life 2 و Dota 2 صداپیشگی انجام داده است. هر سه مورد این بازی ‌ها ساخته شرکت Valve Corporation هستند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 18 =