بالا بردن سطح در بازی Halo Infinite

سطح بازی Halo Infinite

برای بالا بردن سطح بازی Halo Infinite ، چند تاکتیک و ایده وجود دارد که باید به خاطر بسپارید. پیشرفت تدریجی که مانع Halo Infinite برای شروع بود، دستخوش تغییراتی شده و ارتقاء اخیر سیستم سطح بندی بازی را بهبود بخشیده است، اما هنوز افرادی هستند که می خواهند سرعت پیشرفت خود را به حداکثر برسانند.

احتمالاً در آینده شاهد تغییرات بیشتری خواهیم بود، اما در حال حاضر همه چیزهایی که باید درباره نحوه ارتقاء سطح سریع در Halo Infinite بدانید، شامل افزایش سطح سریع برای مجوز رویداد برای رویداد Fractures: Tenrai در این مقاله ارائه شده است.

نحوه ارتقاء سطح سریع در Halo Infinite

ارتقاء سطح در Halo Infinite Battle Pass، حتی با وجود به روزرسانی های بسیار، بازهم آسان نیست و این امر عمدتاً به این دلیل است که راه و روش های کمی برای ارتقاء سطح وجود دارد که واقعاً جایی برای سوء استفاده و اجرای ترفند داشته باشند.

پیشرفت در زمان نوشتن این مقاله با انجام چالش های روزانه و هفتگی حاصل می شود که همگی منجر به کسب EXP می شوند. این تنها راه انجام پیشرفت است، بنابراین اگر چالش ها را انجام ندهید، درجه کشتن، برنده شدن و بازی هوشمندانه پاداشی برایتان به همراه نخواهد داشت. با این حال، درحالیکه این کار بسیار محدود است، اما چند نکته وجود دارد که می توانیم برای مؤثرتر کردن بیشتر کارهایتان به شما پیشنهاد دهیم.

روی چالش های خاص تمرکز کنید

سطح بازی Halo Infinite

برخی چالش ها به قدری خاص هستند که صرفاً بازی کردن ساده به این معنا است که ممکن است مدتی به آن ها نرسید. در عوض، قبل از هر بازی همه چیز را چک کنید، سپس ببینید وقتی در مسابقه ای هستید، چه چیزی امکان پذیر به نظر می رسد. مثلاً، اگر چالشی درباره هدشات های تفنگ تک تیرانداز دارید، ببینید آیا یکی از آن ها روی نقشه وجود دارد که بتوانید از آن استفاده کنید، سپس به دست آوردن آن در اسرع وقت را در اولویت کارهایتان بگذارید.

تا حد ممکن بازی کنید

به روزرسانی اخیر، پاداش ۳۰۰XP را برای اولین بازی که هر روز انجام می دهید، با کاهش پاداش های XP برای مسابقات بعدی تا زمان رسیدن به سطح بعدی در ۵۰XP در روز بعد ارائه کرده است. به عبارت دیگر، بازی کردن منظم جوایزی را برای بازیکنان به همراه دارد. ترتیب نزولی واقعی دستاوردها به شرح زیر است (و این افزایش هر روز بازنشانی می شود):

  • مسابقه اول: ۳۰۰XP
  •  مسابقه دوم: ۲۰۰XP
  • مسابقه سوم: ۲۰۰XP
  • مسابقه چهارم: ۱۰۰XP
  • مسابقه پنجم: ۱۰۰XP
  • مسابقه ششم: ۱۰۰XP
  • مسابقه هفتم و باقی مسابقات: ۵۰XP

هوشمندانه از تعویض چالش ها استفاده کنید

شما می توانید توکن تعویض چالش (Challenge Swap) یکبار مصرف را از فروشگاه خریداری کنید که به شما امکان می دهد یک چالش را با یک چالش تصادفی دیگر تعویض کنید. اما همچنان می توانید آن ها را برای تکمیل مراحل خود Pass هم دریافت کنید. آن ها به قدری نادر هستند که فقط در موارد ضروری باید از آن ها استفاده کنید. مثلاً، یک چالش ممکن است از شما بخواهد چند هواپیما را بدزدید (اصلاً آسان نیست) درحالیکه چالش دیگر بسیار ساده است و از شما می خواهد چند مسابقه را کامل کنید (فقط بحث زمان وجود دارد). واضح است که برخی چالش ها را می توان بدون پشیمانی دور انداخت، اما مطمئن شوید که توکن های تعویض خود را هدر ندهید.

EXP Boosts و EXP Grants

وقتی همه موارد دیگر با شکست روبرو شدند، می توانید پول واقعی را در فروشگاه خرج کنید و این امتیازات یکبار مصرف را به دست آورید. EXP Boosts میزان تجربه ای که برای یک ساعت به دست می آورید را دو برابر می کند، پس اگر یک سری چالش با ارزش دارید که به اتمام آن نزدیک است، این روش می تواند برایتان عمل کند. در همین حال، EXP Grants اساساً پرداختی برای بلوک های تجربه است. بسته به شرایط شما، هر یک از این ها می توانند مؤثر باشند، اما هیچکدام رایگان نیستند.

از رویدادها به نفع خود استفاده کنید

همانطور که در رویداد Fractures: Tenrai دیدیدم، این رویدادها با چالش های بسیار آسان و با پاداش زیاد همراه هستند. دسته ای از این چالش ها را جمع کنید، از EXP boost استفاده کنید، و اجازه دهید سطوح یکی پس از دیگری تکمیل شوند. اگر همه چیز درست شود، می توانید پنج سطح اول را در یک ساعت طی کنید.

تغییرات در Battle Pass با استقبال خوبی مواجه شده است، اما به احتمال زیاد در ماه های آینده قرار است شاهد تغییرات و اصلاحاتی باشیم، زیرا توسعه دهندگان از بازخورد بازیکنان استقبال کرده اند و واضح است که می خواهند علاقه طولانی مدت طرفداران به بازی Halo Infinite را حفظ کنند.

نحوه ارتقاء سطح سریع Event Pass و باز کردن هسته زرهی Yoroi

سطح بازی Halo Infinite

وقتی صحبت از ارتقاء سطح مجوز رویداد برای رویداد Halo Infinite Tenrai می شود، همه چیز کمی متفاوت می شود. این رویداد به هیچ وجه به تجربه محدود نیست، اما چالش های خاص Fiesta با برچسب های نارنجی روی آن ها متفاوت هستند. برای هر چالشی که کامل کنید، امتیاز و رتبه بالاتری در مجوز آن رویداد به دست خواهید آورد. با این حال، تنها شش یا هفت چالش مربوط به این رویداد هر هفته در دسترس قرار می گیرند، پس بازیکنان باید به هر نسخه از این رویداد برگشته و چالش های معدودی که وجود دارد را انجام دهند تا در دریافت مجوز Tenrai پیشرفت کنند.

وقتی صحبت از پیشرفت سریع چالش ها برای باز کردن مجموعه اصلی زرهی Yoroi می شود، باید بدانید که این کار زیاد سخت نیست. اکثر چالش های رویداد Tenrai بسیار آسان هستند و شامل اجرای حالت Fiesta به چند شکل می شوند، هدشات کردن، پیروزی و بازی کردن کافی است. با این حال، این ها با چالش های دیگر ترکیب شده و ممکن است انجام آن ها برای پر کردن آن با چالش های رویداد آتی دشوار باشد. توصیه بالا ما برای تمرکز بر چالش های خاص و استفاده هوشمندانه از تعویض چالش ها، هر دو اینجا اعمال می شوند. اگر چالش های رویداد را دارید، آن ها را اولویت بندی کنید. اگر این کار را نمی کنید، سعی کنید ساده ترین و سریع ترین چالش ها را انجام دهید، یا فقط آن ها را با چالش های قابل کنترل تر تعویض کنید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =