معرفی Little Big Planet 3 و بررسی ویژگی های این بازی

Little Big Planet 3

مسئول انجمن های بازی Little Big Planet 3 در رابطه با خبری اعلام کرد که از آنجایی که بازیکنان در این بازی همواره با ماجراجویی های گوناگون و جدیدی مواجه می شوند، این لباس ها قطعا به کمک آنها خواهند آمد و در طول بازی قطعا به آنها احتیاج پیدا خواهند کرد.

Little Big Planet 3
Little Big Planet 3

در این مقاله می خواهیم در مورد یکی از بازی هایی صحبت کنیم که شما را وارد دنیای جالبی می کند. وارد شدن در دنیایی از آدمک ها و موجودات پارچه ای به نوبه خود می تواند موضوع جالبی را در بر داشته باشد. همچنین شما در این بازی قادر خواهید بود که تا حدودی خلاقیت خود را نیز چاشنی این بازی جالب کنید. اگر مایلید تا بیشتر در مورد این بازی بدانید، در ادامه همراه ما باشید. چرا که میخواهیم به نقد و بررسی آن بپردازیم.

ورود سک بوی و دوستانش به یک ماجراجویی جدید در بسته الحاقی این بازی

در جدیدترین بسته الحاقی Little Big Planet 3 که The Journey Home نام دارد، سک بوی و دوستانش که هر کدام از آنها را با نام های آدساک، سواپ و تاگل در بازی می شناسیم، وارد یک ماجراجویی جدید و جذاب می شوند. می توان گفت که آنها در این ماموریت بیشتر به تحقیق درباره دستگاهی که به نیوتون مربوط می شود و شما با آن در نسخه اصلی بازی آشنا شده اید، می پردازند. نکته ای در رابطه با این بسته الحاقی وجود دارد، آن هم این است که در نسخه های اول و دوم این بازی، مراحلی وجود داشت که بازیکنان نسبت به آنها از خود علاقه نشان داده و احتمالا تمایل دارند که مجددا آنها را تجربه نمایند. حال به واسطه این بسته الحاقی بازیکنان قادر خواهند بود که مراحل مورد علاقه خود در این بازی را که در نسخه های پیشین آن شاهدش بودند، به طور کامل تری مجددا تجربه نمایند. همچنین مورد مثبت دیگری که در رابطه با این بسته الحاقی وجود دارد، این است که این بسته باعث می شود که شما در Little Big Planet 3 تجربه ساخت و ساز را کسب نمایید و به همین منظور ابزار و امکانات لازم نیز در اختیار شما قرار داده خواهد شد. همچنین شما به واسطه این بسته قرار است که در طول بازی به چالش های زیادی کشیده شوید. جدای از همه اینها یک خبر خوب دیگر هم داریم. آن هم این است که استودیوی سامو در کنار این بسته الحاقی یک بسته الحاقی کوچک تری را نیز به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد که شما در آن می توانید به استفاده از لباس های جدیدی که در محیط بازی قرار خواهند گرفت، بپردازید.

لباس های شخصیت های انیمیشن Big Hero 6 بر تن کاراکترهای Little Big Planet 3

شما با استفاده از لباس هایی که در این بازی قرار داده می شود، می توانید قهرمان های مورد علاقه خود را که در انیمیششن Big Hero 6 وجود داشته اند، به همراه شخصیت های مورد علاقه تان در این بازی یکجا با هم داشته باشید. به هر حال دیزنی و سونی با یکدیگر دست به همکاری زده اند و شما از این اتفاق بینظیر می توانید به بهترین شکل ممکن به نفع خود استفاده کنید. به همین جهت اگر کمی اهل خلاقیت و خیال پردازی باشید، به راحت می توانید مراحل زیبایی را در Little Big Planet 3 رقم بزنید و یا حتی فراتر از آن پیش بروید و بخش هایی از آن انیمیشن ذکر شده را در بازی Little Big Planet 3 خلق کنید. به هر حال این انیمیشن دارای شش شخصیت اصلی می باشد که لباس های هر یک از آنها در این بازی قرار داده شده است و این موضوع فرصت خوبی خواهد بود تا شما از این بازی تا جایی که امکان دارد، لذت ببرید.

به یاد داشته باشید که این بسته مربوط به لباس ها را باید خریداری نمایید و در صورتی که تمامی آنها را یکجا خریداری کنید، در آن صورت یک لباس مجانی و رایگان هم برای شخصیت بیمکس دریافت خواهید کرد.

گیم پلی و گرافیک بازی

در رابطه با گیم پلی بازی باید بگوییم که سازندگان این بازی توانسته اند عملکرد مناسبی از خود نشان دهند و گیم پلی مناسبی را برای این بازی ارائه دهند. درست است که شما در طول بازی ممکن است بیش تر از چند حرکت خاص نتوانید بکار ببرید ولی در عوض گیم پلی بازی به قدری کامل و مناسب است که شما به خاطر گیم پلی آن هم که شده تمایل خواهید داشت که بازی را ادامه دهید. چرا که محیط بازی به اندازه کافی برای جذب یک گیمر جذاب و گیرا هست. همچنین در رابطه با درجه سختی بازی نیز باید بدانید که در طول بازی با یک نوسان سختی و آسانی روبرو هستید. ممکن است از یک مرحله به سادگی و خیلی راحت عبور کنید و برای گذشتن از مرحله ای دیگر باید به تفکر بپردازید تا بلکه موفق شوید از آن مرحله سخت عبور کنید.

در رابطه با گرافیک بازی نیز باید بگوییم که در کل با یک گرافیک خوب روبرو هستید و می توانید از آن لذت ببرید. چرا که نحوه نوپردازی ها و رنگ بندی بکار برده شده در ساختار بازی باعث شده است تا در مجموع گرافیک بازی مناسب جلوه کند. هر چند که ممکن است از نظر بعضی ها گرافیک بازی دارای مشکلاتی باشد و آن کیفیت مطلوب را برای آنها به نمایش نگذارد.

موسیقی و صداگذاری بازی

در رابطه با موسیقی Little Big Planet 3 باید بدانید که موسیقی های بکار برده شده در بازی با زیرکی تمام انتخاب شده اند. زیرا هر یک از آنها به گونه ای هستند که بازیکن را وادار می کند که بازی را ادامه داده و بخواهد بیشتر در بازی پیش برود. اما در رابطه با صداگذاری باید بگوییم که از کاراکتر اصلی بازی آنگونه که تصور می شود، صدای خاصی شنیده نمی شود و این موضوع درباره سایر اشیا و شخصیت های موجود در بازی نیز صدق می کند. به طور کلی می توان گفت که صدای موسیقی در Little Big Planet 3 غالب بوده و شما به جز آن، صدای خاص دیگری نمی شنوید.

پلتفرم های مورد استفاده در بازی Little Big Planet 3

در رابطه با بازی Little Big Planet 3 باید بگوییم که این بازی تنها برای دارندگان پلتفرم های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۳ قابل استفاده است و دارندگان سایر پلتفرم ها قادر به استفاده از این بازی نخواهند بود.

Little Big Planet 3
Little Big Planet 3

 

در پایان مقاله به شما پیشنهاد می کنیم که شانس تجربه این بازی را به خود بدهید و تا جایی که امکان دارد از آن لذت ببرید و به تجربه های بازی های ویدئویی خود بیافزایید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هفت =