نسخه فیزیکی بازی Mages of Mystralia برای پلی استیشن ۴ معرفی شد

Mages of Mystralia

اگر بخواهیم واضح تر در مورد Mages of Mystralia صحبت کنیم به ظاهر رده بندی این بازی بیشتر برای کودکان و نوجواناست به نظر می رسد اما بر خلاف این تصور طرفداران ان در رده بندی سنی مختلفی هستند.

Mages of Mystralia
Mages of Mystralia

کمپانی borealis games و limited run game تصمیم به اجرای نسخه فیزیکی این بازی برای پلی استیشن ۴ کردند. بازی mages of mystralia در مورد دختری به نام zia است که دارای قدرت جادویی خارق العاده می باشد، او این ویژگی را از زمان چشم گشودن با خود به همراه داشته اما متاسفانه در سرزمینی زندگی می کند که استفاده از سحر و جادو در ان ممنوع است، به همین دلیل سعی بر این دارد که خود به تنهایی در این راه قدم بردارد و تکنیک های جادوگری را بیاموزد. بازی از جایی اغاز می شود که شما باید به اموختن جادو بپردازید و ادامه داستان و ماجراهایی که در پیش رو دارید برایتان اتفاق می افتد.

در مورد بازی mages of mystralia

بازی دارای سبک ماجراجویی و اکشن است. در داستان این بازی دخترک باید به طور مخفی قدرت های جادوییش را تقویت کند. او دارای توانایی های ارزشمندی است که میتواند با کمی تمرین ان را تقویت کرده و اجرا کند. Zia دارای قدرت های بیشماری است و در محیط هایی قرار می گیرد که می تواند حتی میلیون ها طلسم را اجرا کند. می تواند طلسم های ترکیبی را ساخته و از ان برای مقابله با دشمن استفاده کند.

امکان ساختن طلسم های قدرتمند نیز وجود دارد که بعد از اشنا شدن با بازی و قرار گرفتن در محیط های مختلف با ان اشنا شده و می توانید از ان استفاده کنید. این بازی شما را به یاد فیلم هری پاتر می اندازد که پس از تحمل سختی های فراوان بالاخره توانست به قدرت جادویی که مدنظر داشت دست یابد. شما باید طلسم های مختلفی را بیامورید تا بتوانید بر دشمنان خود غلبه می کنید. در این راه اتفاقات عجیبی رخ می دهد که باید انقدر توانایی داشته باشید که ان ها را مدیریت کنید و پیروز شوید.

ابتدا ضعف دشمن را شناسایی کنید سپس متناسب با ان به اجرای طلسم بپردازید و دشمنانی که سد راه شما شده اند را از بین ببرید. داستان هایی که بر مبنای جادو و تخیلی هستند همواره مورد استقبال کاربران قرار گرفته اند که نمونه بارز ان سری فیلم های هری پاتر بوده که هم اکنون نیز مورد استقبال تعداد زیادی کاربران هستند و پس از سال ها هنوز هم جذابیت خاص خود را دارد و در خاطره ها مانده است.

حال به این فکر کنید که این طرفدار های بسیار زیاد داستان های جادویی بتوانند خودشان  این تجربه را در یک بازی داشته باشند. مسلما ان ها را به خرید و تجربه این بازی وا می دارد تا بتوانند از بازی کردن، جادوی امیخته با سبک اکشن، ماجراجویی و … لذت ببرند. اگر بخواهیم واضح تر در مورد این بازی صحبت کنیم به ظاهر رده بندی این بازی بیشتر برای کودکان و نوجواناست به نظر می رسد اما بر خلاف این تصور طرفداران ان در رده بندی سنی مختلفی هستند.

یکی از بخش هایی که به شما برای راحت شدن بازی کمک می کند بخش اموزش بازی می باشد. در این بخش به شما یاد داده می شود که چطور طلسم درست کنید و چگونه از ان استفاده کنید و چگونه سلاح های ترکیبی بسازید (همراه با طلسم)

نقاط قوت بازی mage of mystralia

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • گرافیک بالای خوب
  • تعدد دشمنان
  • تکراری نبودن در عین حال تنوع در دشمنان، طلسم ها و گیم پلی بازی
  • ماجراجویی و در عین حال بر محوریت داستانی که برای طرفداران جذاب جلوه می دهد.
  • موسیقی متن عالی و تمییز
  • سبک فانتزی و دوست داشتنی که باعث جذب مخاطب می شود.

نقاط ضعف بازی mages of mystralia

  • گیج کننده بودن به دلیل وجود پازل ها و دشمنان زیاد که باید به تنهایی از پس ان بر بیایید و همچنین به دلیل اینکه شما در یک منطقه ای زندگی می کنید که جادو در ان ممنوع است و این به خودی خود باعث عصبانیت و کلافگی مخاطبش می شود.
  • مسیر های پیچیده که باید همه ی ان ها را طی کنید.

بازی mage of mystralia بودجه ساخت نسخه فیزیکی خود را به دست اورده به طوری که بودجه به دست امده ان بیشتر از حد تخمین زده شده بود.

میزان مبالغ اضافی که بودجه این کار را بیشتر از حد تعیین شده کرده است به ترتیب در ادامه اورده ایم:

میزان مبالغی که برای نسخه فیزیکی در نظر گرفته شده است، مربوط به پرداخت هزینه ارسال پستی نسخه فیزیکی بازی mage of mystralia است. قیمت خود بازی ۳۵ دلار و هزینه پستی ان در امریکا و هزینه پستی ۱۵ دلار برای ارسال به سایر کشور ها در نظر گرفته شده است.

Mages of Mystralia
Mages of Mystralia

مورد دیگری که می توان به ان اشاره کرد این است که شما با خرید بسته treasure chest می توانید بدون پرداخت هزینه پستی و فقط با ۴۶ دلار نسخه فیزیکی mage of mystralia را دریافت کنید. در کیک استارتر محتوایی به نام limited runner pack اضافه شده است که با تهیه ان می توانید از نسخه فیزیکی mage of mystralia و کلی جوایز جذاب و جالب دیگر بهره مند شوید و از ان ها استفاده کنید. هزینه این محتوا برای امریکا ۵ دلار که هزینه پستی ارسال ان می باشد و برای کشور های دیگر ۱۵ دلار برای هزینه پستی دریافت می شود.

کمپانی بریلیس گیمز از محدود بودن نسخه های فیزیکی این بازی خبر داد. علت این امر می تواند محک زدن استقبال کاربرانی باشد که از این بازی استفاده می کنند به طبع پس از فروش بسیار زیاد این کمپانی نسخه های بدون محدودیتی عرضه می شود. دلیل دوم این کار می تواند باعث جذب هر چه بیشتر کاربر و معرفی هر چه بهتر محصول نیز شود که پس از ان با پرداخت های درون برنامه ای و آفر های ویژه شرکت بتواند کسب درامد بهتری نیز داشته باشد.

بازی mages of mystralia ابتدا در سال ۲۰۰۷ برای پی سی ساخته و عرضه شده بود و اما هم اکنون برای کنسول هایی همچون پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی عرضه شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − دوازده =