آموزش ماموریت های Master Assassin در بازی AC Revelations

Master Assassin

برای هم تراز کردن ۷ نفر از Assassins ها در بیشترین حالت (۱۵) و تمام کردن مأموریت های Master Assassin که آن ها را تحت کنترل Assassin’s Den قرار می دهد که بعداً برای حملات Templar آن ها را ایمن می کند، این جایزه به شما تعلق می گیرد.

Master Assassin
Master Assassin

آموزش ماموریت های Master Assassin در بازی AC Revelations

دفاع مدیترانه ( Mediterranean Defense )

Mediterranean Defense یک بازی کوچک درون بازی AC می باشد. این بازی شامل عملیات هایی است که در آن قراردادهایی برای اتحاد به همراه استراتژی برای به دست آوردن سرزمین بسته می شود.

محیط بازی از ۱۲ شهر (۱۳ شهر اگر قفل Rhodes را در بازی های چندنفره باز کرده باشی) تشکیل شده است. برای هر شهر می توانی اعضایی از اتحادیه را برای انجام عملیات هایی مأمور کنی. جوایز این عملیات ها متنوع است که شامل پول،XP، کاهش Templar، کنترل شهر، گرفتن کنترل شهر برای Assassins، افزایش کنترل Assassins و استخدام اعضای جدید برای اتحادیه و ماموریت هایی که به آن ها Master Assassin گفته می شود.

مانند قراردادهای عملیات قبلی بازی، شما این عملیات ها را انجام نمی دهید اما اعضایی از اتحادیه را برای اجرای این عملیات ها با درجه موفقیت متفاوت که متناسب با سطح مهارت ها و سختی عملیات ها مشخص می شود را مأمور می کنید.

با وجود اینکه می توانید این قسمت از بازی را نادیده بگیرید و به راحتی از عملیات های موجود در هر شهر استفاده کنید و ۱۲ عضو اتحادیه را تقویت کنید، انگیزه ای برای انجام بازی کامل وجود دارد. هر شهری که تحت کنترل Assassins می باشد، میزان مشخصی از پول در هر روز ایجاد می شود. همچنین میزان مشخصی از XP نیز هر روز ایجاد می شود.

دست آوردها

برای کنترل هر ۱۲ شهر به صورت همزمان Armchair general را دریافت خواهید کرد.

برای هم تراز کردن ۷ نفر از Assassins ها در بیشترین حالت (۱۵) و تمام کردن مأموریت های Master Assassin که آن ها را تحت کنترل Assassin’s Den قرار می دهد که بعداً برای حملات Templar آن ها را ایمن می کند، این جایزه به شما تعلق می گیرد.

استراتژی کلی: ساخت اتحادیه/ اجرای عملیات ها

تفاوت کمی بین این قسمت از بازی و اجرای عملیات ها در بازی های قبلی وجود دارد. شما باید نیروهای خود را به این عملیات ها بفرستید تا مهارت هایشان بیشتر شود. تعداد زیادی عملیات با سطح دشواری متفاوت و جوایز مختلف برای همه نیروها با هر میزان مهارتی وجود دارد که این امکان را به وجود می آورد که برای هر کدام عملیاتی وجود داشته باشد که به صورت انفرادی یا گروهی انجام دهند. اعضای گروه ها از ۲ تا ۵ نفر می باشد.

در هر عملیاتی پاداشی برای شاخص ریسک با فرستادن تعداد کمی نیرو یا فرستادن نیروهایی که مهارت های کمی دارند، وجود دارد. زمانی که نیروهایی برای عملیاتی انتخاب می کنید لیستی از موفقیت برای آن نیروها نمایان می شود. اگر در عملیاتی شکست بخورید نیروهایتان را از دست خواهید داد و باید با نیروهای جدید آغاز کنید. پس با سلیقه خود نیروها را انتخاب کنید.

نکته: سریع ترین راه برای تراز نیروها

از آنجایی که جوایز متناسب با سختی عملیات سنجیده می شود، عملیات های خیلی سخت شامل XP های زیادی هستند. این جوایز میان تمام اعضای حزب که عملیات را رهبری می کردند تقسیم می شود. پس بهتر است نیروهای ضعیف را در سخت ترین عملیات ها با Assassins همراه کنید ( در مرحله ۱۰ یا بالاتر) تا نیروهای ضعیف نیز سریع به سطح Assassins برسند.

با استفاده از این استراتژی، نیروهای جدید با انجام تنها دو عملیات پیشرفت می کنند و احتمال شکست عملیات کمتر می شود. این استراتژی اگر با رهبری Master Assassins همراه باشد موثرتر است. زیرا آن ها توانایی کنترل بالاترین عملیات ها (۲۰۰۰+XP) را به تنهایی دارند و نیازی به XP ندارید و می توانید نیروهای جدید را (معمولاً در مرحله ۱ تا ۳) بین ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ XP با شانس موفقیت ۱۰۰ درصد بگیرید.

استراتژی کلی: کنترل شهرها

دومین قسمت از این بازی شامل به دست آوردن کنترل ۱۲ شهر برای Assassins ها و حفظ این کنترل می باشد.

برای به دست آوردن کنترل همه شهرها روی نقشه، ۳ قسمت اصلی برای نگرانی وجود دارد:

  • گرفتن شهر
  • اضافه کردن Assassins به شهر (این کار اختیاری است ولی پیشنهاد می شود)
  • با به کار گرفتن Assassins هایی که در شهر قرار دادید عملیات هایی درون شهر انجام دهید تا کنترل شهر را حفظ کنید. ( یا با استفاده از Assassins های اتحادیه بازی)

گرفتن شهر

در ابتدای بازی تمام ۱۲ شهر تحت کنترل ۱۰۰ درصد Templar ها می باشد. تا زمانی که عملیات ها را اجرا می کنید اهمیتی ندارد که چه کسی کنترل شهر را در دست دارد. هر عملیاتی که انجام شود به تغییر جهت کنترل شهر توسط Assassins ها در برابر Templar ها کمک می کند. این تغییر جهت از ۵ درصد تا ۳۰ درصد می باشد. توجه داشته باشید که این شیب به نفع Templar ها در یک سرعت معمول به صورت خودکار در هر شهر تغییر جهت می دهد، چه عملیات ها را انجام بدهید یا نه. این به این معناست که اگر کاری انجام ندهید، کنترل شهر ۱۰۰ درصد به دست Templar ها برای مدتی طولانی می افتد. دست آوردهایتان همیشگی نیستند پس باید از آن ها دفاع کنید.

ضعیف کردن کنترل Templar ها بر شهر قبل از گرفتن کنترل شهر کار غیر مرتبطی است. زیرا ۱: پولی یا XP ای برای کنترل شهر دریافت نخواهید کرد ۲: شما در همه حال می توانید کنترل شهر را به دست آورید چه کنترل Templar ها را ضعیف کنید یا خیر. البته میزانی که کنترل Templar ها را ضعیف کرده باشید بر روی میزان کنترل Assassins ها بعد از گرفتن کنترل شهر تأثیر دارد.

شهر در هر زمانی از طریق تکمیل عملیات “Reclaim The City”  در هر شهر قابل گرفتن است.

میزان سختی این عملیات ها ۵ ستاره است و جوایز آن ۲۵۰۰ پول و ۱۵۰۰ XP می باشد. Master Assassin به تنهایی شانس پیروزی را حداکثر تا ۷۰ درصد بالا می برد. جفت سازی Master Assassin با یک Assassins سطح بالاتر شانس موفقیت را ۱۰۰ درصد می کند.    

پس از موفقیت در عملیات، شهر روی نقشه تحت کنترل Assassins ها در می آید. هر کدام از Assassins هایی که شهری را تحت کنترل دارند آمارهای اضافی مانند پول نقد، XP و مواد مورد نیاز برای ساخت و ساز که در هر روز جمع آوری می شود، بر روی نقشه اصلی نمایش داده می شود.

به علاوه گزینه ای جدید برای شهرهای تحت کنترل Assassins ها قرار دارد. این گزینه با نام “Manage Assassin” نمایش داده می شود. این گزینه شما را قادر می سازد که ۱ تا ۵ Assassins را برای هر شهری که تحت اختیار دارید فرابخوانید.

Assassins ها را به شهرهای تحت کنترل اضافه کنید.

Master Assassin
Master Assassin

از طریق صفحه  Manage Assassin می توانید تا ۵ Assassins را در شهرهای تحت کنترل مأمور کنید. با قرار دادن Assassins ها، آن ها از ۱۲ اعضای اصلی اتحادیه به قسمتی در شهر تحت کنترل منتقل می شوند. برای فراخواندن کسی باید موقعیتی را در بازی اصلی ۱۲ عضو اتحادیه داشته باشید.

زمانی که برای اولین بار شهری را تحت کنترل در می آورید موقعیتی برای شما باز می شود که می توانید Assassins را فراخوانید. عملیات “Install a New Assassin Den” در لیست عملیات های شهر نمایش داده می شود و هر زمان که آن را تکمیل کنید موقعیتی جدید باز خواهد شد. (حداکثر ۵ موقعیت)

قرار دادن Assassins در هر یک از شهرهای تحت کنترل ۲ خاصیت دارد:

اول، هر Assassins سقف حداکثر سطح کنترل در شهر را افزایش می دهد که از سطح ۵۰ درصد کنترل شروع می شود و با قرار دادن ۵ Assassins تا ۱۰۰ درصد نیز افزایش می یابد. این قابلیت به این معنی است که شما می توانید کنترل شهر را تا ۱۰۰ درصد داشته باشید و سپس شهر را برای مدت طولانی تری بدون نیاز به قرار دادن Assassins اضافی نادیده بگیرید زیرا به صورت خودکار کنترل را از دست Templar ها بیرون آورده اید.

دوم، هر Assassins که برای هر شهر قرار می دهید، می توانید از آن ها برای عملیات های شهر استفاده کنید و دیگر نیازی به قرار دادن Assassins از بازی اصلی ۱۲ عضو اتحادیه ندارید. زمانی که Assassins را برای عملیات قرار می دهید، می توانید دوباره کلیدX را فشار دهید تا Assassins هایی که در شهر قرار داده اید را ببینیدو همچنین می توانید آن ها را انتخاب، ترکیب یا با Assassins های اتحادیه هماهنگ کنید. این به این معنی است که می توانید ۱۲ عضو اتحادیه را در بازی آزاد نگه دارید.

بهره گیری از استراتژی هایی که قبلاً گفته شد به شما این امکان را می دهد که تا ۵ Assassins مرحله ۱۰ را با تلاش کمی ذخیره نگه دارید.

حفظ کنترل

همان طور که گفته شد، کنترل شهرهایی که در دست دارید به مرور زمان در اثر طراحی بازی کاهش می یابد. شما می توانید کنترل بازی را با استفاده از انجام عملیات های جدید در هر شهر افزایش دهید. هر عملیات سطح کنترلی که به دست خواهید آورد را مشخص می کند. زمانی که کنترل شهری را به دست آوردید در لیست شهر که بر روی نقشه اصلی قرار دارد هر از گاهی سر بزنید و در صورت نیاز عملیات های جدیدی را انجام دهید. این کار هر شهر را تحت کنترل شما نگه می دارد و پول، XP و مواد مورد نیاز برای ساخت را نیز حفظ می کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 2 =