آموزش به دست آوردن Masyaf در بازی Assassin’s Creed Revelations

Masyaf

کلیدهای Masyaf را از گاوصندوقت بردار و با Ahmet در برج Galata ملاقات کن تا Cutscene اجرا شود. به بالای برج برو تا Cutscene دیگری اجرا شود. از آنجا از برج پایین بپر و به سمت Sophia فرود بیا ( در حالی که از دست چند تفنگدار در پشت بام فرار می کنی) تا مرحله کامل شود.

Masyaf
Masyaf

آموزش به دست آوردن Masyaf در بازی Assassin’s Creed Revelations

ادامه فصل هفتم

حافظه ۶: فرار

Full Sync- بیشتر از نیمی از سلامتی ات را از دست نده.

دشمنان را نادیده بگیر و تنها بالای تپه برو. خطر اصلی در این عملیات دودی است که در هوا وجود دارد و به تدریج سلامتیت را کاهش می دهد. اگر خوب عمل کنی و به موقع از غار خارج شوی با موفقیت این عملیات را به پایان خواهی رساند.

بعد از Cutscene، بچرخ و به بالای تپه برو. شهر از دود ناشی از آتشی که به خاطر بمب درست کردی پر شده است. حین این عملیات سلامتیت به تدریج کاهش می یابد پس به سرعت به طرف شهر برو. از طریق پشت بام ها به طرف هدف حرکت کن. دودی که در هوا وجود دارد بیناییت را مختل می کند پس از Eagle Sense استفاده کن تا جلویت را ببینی. از Cappadocia خارج شو ( مراقب محافظان بیرون باش) و به پایین بپر تا عملیات تکمیل گردد.

حافظه ۷: عبور از Torch

به عنوان Altair بزرگتر وظیفه ات این است که Nicolo Polo و Maffeo را در امنیت کامل از Masyaf خارج کنی. بیرون هرج و مرجی ایجاد شده است اما می توانی از Apple استفاده کنی تا از دشمنان راحت شوی.

به پایین رفتن از تپه ادامه بده و هر زمان دیدی که اوضاع دارد از کنترل خارج می شود از Apple استفاده کن. از گروهت جدا نشو تا در نهایت به دروازه Masyaf برسی و عملیات تکمیل گردد.

فصل هشتم

پایان دوره تاریخی

حافظه ۱: اکتشاف

Full Sync- اگر حمله شد، ۵ محافظ نزدیک را بکش بدون اینکه به تو ضربه ای وارد شود.

هدف این مرحله خودش کامل می شود. اگر در ابتدای عملیات روی پشت بام بمانی، Assassins هایت کارها را انجام خواهند داد و بدون هیچ زحمتی Full Sync را خواهی گرفت.

وارد خانه Sophia شو تا Cutscene اجرا شود. بعد از Cutscene، وارد Arsenal  شو و از میان محافظان به طرف هدف حرکت کن. فرصت کافی برای استفاده از Assassins را خواهی داشت پس کار راحتی خواهد بود.

به Ahmet برس و با او رو به رو شو تا مرحله به پایان برسد.

حافظه ۲: تغییر و تحول

Full Sync- قبل از اینکه Sophia 50 درصد از سلامتیش را از دست بدهد او را نجات بده.

به محض اینکه Sophia را پیدا کردی از برج Galata فرود بیا. تا زمانی که به طرف او پرواز کنی، می توانی به او برسی و او را به موقع نجات دهی.

کلیدهای Masyaf را از گاوصندوقت بردار و با Ahmet در برج Galata ملاقات کن تا Cutscene اجرا شود. به بالای برج برو تا Cutscene دیگری اجرا شود. از آنجا از برج پایین بپر و به سمت Sophia فرود بیا ( در حالی که از دست چند تفنگدار در پشت بام فرار می کنی) تا مرحله کامل شود.

حافظه ۳: انتهای جاده

Full Sync- 20 محافظ را بکش.

ابتدا تمام اسب سواران را بکش. به هر اسب سوار نزدیک بشو و آن ها را از بالا بکش. به این کار ادامه بده تا زمانی که بازی اعلام کند هدف تکمیل شده است.

ابتدای عملیات شبیه فصل Chariot در ابتدای بازی است. این بار Ezio باید خود را از حمله دشمنانی که تلاش می کنند با اسب هایشان او را از هر دو طرف محاصره کنند نجات دهد.

نیرویت را زمانی که به طرف دیگر کالسکه دشمن می روی متمرکز کن. هر کدام از شماها که با قدرت بیشتری حرکت کند، می تواند آسیب بیشتری وارد کند. همچنین مراقب مسیرهای سخت روی زمین باش. از بین بردن دشمن در این مسیرها آسیب های شدیدی به آن ها وارد خواهد کرد. همچنین رفتن در این مسیرها سلامتی خودت را به سرعت کاهش می دهد.

پس از پیروزی در این بخش، خودت را در پشت کالسکه ای خواهی دید در حالی که به وسیله چتر در هوا معلق هستی. با کشتن محافظانی که در پشت کالسکه حرکت می کنند، از Sophia  محافظت کن. برای کشتن آن ها می توانی از روش های سریع یا سلاح های پرتابی که با یک ضربه دشمن را از بین می برد استفاده کنی.

Masyaf
Masyaf

هر کدام از روش ها را که انتخاب کنی، تمرکزت را بر روی از بین بردن دشمنان اسب سوار قرار بده. همچنین مراقب دیوارها و درختانی که سر راهت سبز می شوند باش. کنترل محدودی بر روی موقعیت Ezio در هوا داری پس از این قابلیت برای عبور از موانع استفاده کن.

تا زمانی که با روش های درست از شر محافظان خلاص شوی، مشکلی با بالا نگه داشتن سلامتی Sophia نخواهی داشت. زمانی که ارتفاع به بالاترین سطح خود رسید، باید با Ahmet در هوا مبارزه کنی. در مقابل حملاتش دفاع کن و با استفاده از مشت هایت کار او را سریع تمام کن. به محض اینکه فرود آمدی فیلم را ببین تا این فصل نیز به پایان برسد.

فصل نهم

آخر الزمان

فصل نهم چیز پیچیده ای ندارد. تنها باید از یک Cutscene به دیگری بروی. برای طرح داستان جالب است پس از آن لذت ببر.

حافظه ۱: بازگشت به خانه

با Sophia از میان Masyaf حرکت کن و به برج میان قصر برو. سمت چپ راه پله اصلی، مسیری است که به کتابخانه Altair ختم می شود. ۵ کلید Masyaf را درون در قرار بده. برای باز شدن مسیر جلو باید معمایی را حل کنی. برای پیدا کردن پیرامون برج ها از Eagle Sense استفاده کن. هر کدام از کلیدها تنها در یک مکان وارد می شوند. به خطوط کلیدها و زاویه هایی که با آن برخورد می کند توجه کن. برای حل کردن معما خطوط را با زوایا هماهنگ کن. جواب در قسمت زیر پیدا خواهد شد.

قبل از ورود به کتابخانه برای عبور از میان تالارها مشعلی را روشن کن. جنازه Altair و کلید نهایی Masyaf را پیدا کن.

حافظه ۲: میراث گم شده

تنها کاری که باید در این مرحله انجام دهی این است که بر روی مشعل هایی که در تالار قرار دارند آب بریزی و‌ آن ها را خاموش کنی.

حافظه ۳: پیغام

بشین و تنها انتهای بازی Assassin’s Creed:Revelations را تماشا کن.

توجه داشته باشید که برای دیدن دوباره تمام Cutscene ها باید بازی را دوباره انجام دهید. با رفتن به قسمت DNA قادر به تماشای دوباره آن ها نخواهید بود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سیزده =