اخبار بازی های ایکس باکس, اخبار بازی های پلی استیشن, ایکس باکس, بلاگ, پلی استیشن

Metal Gear Rising  Revengeance بازی در زمان جنگ جهانی دوم

Metal Gear Rising  Revengeance

ساموئل در Metal Gear Rising  Revengeance متال گیر، رایدن که نقش اصلی است را در نبردی شکست می دهد و  یک چشم او را زخمی می کند و اما یک فرد به نام بوریس که از دوستان رایدن است او را از دست ساموئل نجات می دهد.

Metal Gear Rising  Revengeance

Metal Gear Rising  Revengeance

Metal Gear Rising  Revengeance بازی در زمان جنگ جهانی دوم

زمان کمی گذشت تا مردم از بازی  Metal Gear Rising  Revengeance رضایت داشته باشند و به این بازی علاقه فراوانی نشان دهند زیرا ویژگی های خاص این بازی از  همان ابتدا افرادی را تشویق به استفاده از آن کرد، کمپانی ژاپنی در ارتباط با ساخت این بازی نیز که متوجه این مسئله شد ترجیح داد که بعد از مدتی نسخه جدید از این بازی را برای افراد بر روی کامپیوتر نیز ارائه دهد، قبل از آن،  این بازی فقط بر روی پلی استیشن  و هم چنین بر روی ایکس باکس های ۳۶۰ می توانست اجرا شود.

سال های زیادی است که مردم به سمت بازی Metal Gear Rising  Revengeance می روند و در تمام این سال ها کسانی که علاقه به بازی های کامپیوتری دارند علاقه خاصی به این بازی نشان می دهند و از اینکه این فرد ژاپنی فکر و ایده ای این چنان زیبا و متفاوت داشته خوشحالند و در پی به دست آوردن نسخه های جدید این بازی می باشند.

در ارتباط با موضوع بازی Metal Gear Rising  Revengeance

موضوع بازی Metal Gear Rising Revengeance در ارتباط با فردی است که در  بازده زمانی جنگ جهانی دوم تصمیم می‌گیرد که به صورت مخفیانه به کشور روسیه برود و در این میان این فرد تصمیم می گیرد که دانشمندی را پیدا کند، دانشمندی که در کشور روسیه است در حال حاضر توانسته که وسیله ای جدید را به دست آورد ، اسم این سلاح جدید Metal Gear  است، این وسیله که دانشمند روسی به وجود آورده بود توانایی های خاصی داشت.

از جمله اینکه می توانست بمب  اتم را حمل کند، در مقابل کشور آمریکا در پی این موضوع است که صحت این مسئله را تأیید کند و  در حالی که میخواست بداند کشور روسیه به همچین سلاح پیشرفته و موثری دست یافته به فکر اقدامات جدیدی باشد. شخصیت ناتم اسنیک نیز در فکر این است که بتواند قبل از اینکه این اتفاق بیفتد خودش این فرد که نامش میخاییلوف است را پیدا کرده و از او بپرسد که چطور می‌توان این سلاح را قبل از ایجاد هر نوع مشکل از بین برد.

اسنیک در مکانی در روسیه موفق می شود دکتر را پیدا کند، اما در حالی که با دکتر درباره این مسئله صحبت می کند متوجه می شود که فردی که او قبلاً در آمریکا می شناخته نام بیگ باش در کشور روسیه را داراست و این زن زمانی استاد او بوده است. او در حال حاضر به کشور خود خیانت کرده و در اینجا پناهنده شده است، و قصد دارد که در اینجا بر علیه کشور خود اقدام کند، اسنیک که از این مسئله خیلی ناراحت می‌شود به فکر این می افتد که بیگ باش را نابود کند، در این حین هم موفق می شود که این کار را بکند.

اما این ماجراها روی او تأثیر زیادی می گذارد  و از جنگ متنفر می شود و به همین خاطر ترجیح می دهد که دیگر در سازمان سیا و برای این سازمان عملیاتی کاری انجام ندهد بلکه به جای آن به فکر مردم می افتد و دوست دارد که به مردم خدمت کند تا مردم در زمان هایی که زیر سلطه قدرت های بد می باشند آن ها را نجات دهد.

اما ماجرا به همین جا ختم نمی شود و این فرد بعد از مدتی خود به فکر بیگ باش می افتد در کشمکش افکار خود سعی می کند که بتواند انتقام بیگ باش و اتفاقی که برای او افتاد را از کشور خود و روسیه بگیرد، برای همین در اسرع وقت خودش به ساخت Metal Gear  می پردازد.

در طی این زمان دولت آمریکا اسنیک را کشته و فردی به نام سالید اسنیک که به عنوان فرزند او می باشد را انتخاب می کند، سالید به همراه همکار خود رایدن کارهایی را انجام می دهد، اما بعد از مرگ سالید جایگاه رایدن برجسته تر می شود و این فرد که مهارت زیادی در کار با شمشیر دارد به عنوان مامور در امنیت انتخاب می شود.

در  بازده زمانی خاصی، کشور آمریکا قرار است کنفرانسی در آنجا برگزار کند و رایدن به عنوان فرد محافظ در این منطقه شرکت می کند، این کنفرانس بر علیه تروریست ها در تمام جهان است و رئیس جمهور آفریقای جنوبی نیز در آنجا شرکت کرده اما متاسفانه در این حین تروریست ها به او و محافظان او حمله کرده و همراهان رئیس جمهور را کشته و رایدن نیز که در نقش محافظ او می باشد به شدت زخمی می شود.

رایدن نیز دو دست خود را از دست می دهد. اصل بازی دقیقاً از اینجا شروع می شود که رایدن بر علیه خشونت و تروریست دست به کار می شود و ترجیح می دهد بقیه عمر خود را در مبارزه با تروریست ها و انتقام مرگ همکاران خود و فرد  رئیس جمهور صرف کند، بازی Metal Gear Rising Revengeance دقیقاً از این زمان کار اصلی خود را انجام می دهد.

 فردی که قصد دارد این بازی را اجرا کند به عنوان رایدن در این مبارزه شرکت می کند و در انتقام از تروریست ها به نتیجه می رسد.

ویژگی های خاص بازی Metal Gear Rising Revengeance

از همان ابتدا بازی Rising Revengeance  Metal Gearویژگی هایی داشت که متمایز بود و با پیشرفت تکنولوژی و نسخه های جدید این بازی باعث شد که توجه افراد به این مسائل در حین بازی بیشتر شود.

از جمله این ویژگی ها می توان به کیفیت عالی تصویر اشاره کرد. در این بازی سلاح های مختلفی وجود دارد و تنوع خاصی به بازی بخشیده است. این بازی با کارگردانی بی نظیری ایجاد شده و همین مسئله باعث شده که فرد در یک بازی زیبا سرگرم شود و بی نهایت خود را غرق ببیند.

در صورت کسب امتیاز فرد می تواند برای مراحل بعدی سلاح های جدید تهیه کند. در حین بازی فرد با معماهای مختلفی روبرو می شود  که مجبور می شود آن ها را حل کند،و همین مسئله باعث جذاب تر شدن بازی شده است. این داستان قدرت ماورایی فوق العاده دارد و فرد را جذب می کند، هم چنین طراحی گرافیک این بازی منحصر به فرد است.

شخصیت های موجود در Metal Gear Rising Revengeance  

در حال حاضر در این بازی متال گیر شخصیت های خاصی وجود دارند از جمله:

 ساموئل رودریگز

ساموئل در Metal Gear Rising  Revengeance متال گیر، رایدن که نقش اصلی است را در نبردی شکست می دهد و  یک چشم او را زخمی می کند. اما یک فرد به نام بوریس که از دوستان رایدن است او را از دست ساموئل نجات می دهد.

ساندوونر Sundowner

فرد مزدوری می باشد که برای کشور آمریکا فعالیت می کند، بدن سایبرگی دارد که  برای جنگیدن و نشان دادن قدرت خود از شمشیر دوقلوی خود استفاده می کند.

میسترال

یک نینجای زن است و در مراحل آخر بازی اضافه می شود، بدن این نینجا به بازوهایی مجهز است که مکانیکی می باشند.

مانسون

مانسون بدنی با قابلیت خاص دارد و می‌تواند در هر زمانی بدن خود را تکه تکه کرده و هر زمان که بخواهد بدن خود را به هم اتصال دهد، او بدنی مغناطیسی دارد.

LQ-84i

این شخصیت یک ربات است که می تواند در فرصت مناسب تصمیم گیری های هوشمندانه ای را از خود نشان دهد، این ربات یک اره برقی دارد و می تواند در حرکاتش سرعت زیادی را از خود نشان دهد و باعث شود که رایدن را به چالش بکشاند.

Doktor

این فرد یک دانشمند است و نام دکتر برای او یک نام مستعار است. دکتر به رایدن در این میان کمک زیادی می کند که می تواند به او دست جدیدی ببخشد و هر جا که قدرت فناوری تکنولوژی در میان باشد می تواند خدمت کند.

کواین

این فرد در همه حال به رایدن کمک می کند و درباره هر چیزی که رایدن مد نظر داشته باشد می تواند به او اطلاعات دهد.

کورتنی

دوست و همکار کواین است و با او در ارتباط با اطلاعات سیستمی و داده ها به رایدن کمک می کند.

انتشار بازی Metal Gear Rising Revengeance بر روی انویدیا شیلد

در ابتدا این بازی فقط بر روی کنسول‌ های خاصی قابلیت اجرا داشت اما کم کم شاهد هستیم که برای این بازی استفاده از امکانات دیگر در نظر گرفته شد، و این بازی توانایی اجرا بر روی انویدیا شیلد را نیز دارد.

انویدیا سعی کرد که در ارتباط با مراحل دریافت بازی توسط فرد مراحل را کم کند و  فرد در این میان اذیت نشود، به خاطر همین در طی فرآیندی که کمی طولانی تر بود خبرهایی از راه اندازی مراحل این بازی منتشر کرد و سعی کرد که افراد را در نصب این بازی بر روی این دستگاه همراهی کند و فرد راحت تر بتواند این کار را انجام دهد.

شرکت انویدیا بعد از مدتی بیان کرد که قصد دارد از یک کنسول که برای منزل و به صورت خانگی طراحی شده است رونمایی خواهد کرد، این پلتفرم قدرت زیادی داشت و سیستم عامل اندروید نصب شده بر روی آن اندروید تی وی بود که قابلیت پخش با سرعت زیاد را داشت.

این شرکت بیان کرد که این کنسول خانگی قدرت این را دارد که چند بازی اندرویدی را منتشر کند و از جمله این بازی ها می توان به Metal Gear Rising  Revengeance اشاره کرد.

انویدیا سعی کرد که سرویسی را پشتیبانی کند که به وسیله آن بتوان تمام بازی ها از روش های موجود را به افراد علاقه مند به بازی ارائه دهند.

دستگاه شیلد

شرکت انویدیا معمولاً هر ساله سعی می کند که محصول جدیدتری را ارائه دهد و برای افرادی که تابع تکنولوژی هستند حس خاصی را ایجاد می‌کند، در چند سال اخیر شرکت انویدیا توانست از یک محصول خاص و متفاوت خود به نام شیلد رونمایی کند، و به این طریق خود را وارد دنیای بازی کرد.

خود این دستگاه نیز خیلی جالب توجه است، این دستگاه از یک تعداد تکه هایی آلومینیومی کوچک ایجاد شده و کوچک تر از تبلت های ۸ اینچی می باشد، در طراحی شیلد معمولاً قسمت های تکه تکه ایجاد شده، و این به دلیل ایجاد سیستم خنک کنندگی است.

قابلیت های ویدئویی این دستگاه در این است که می تواند تصویری را با سرعت خیلی زیاد شصت فریم در ثانیه خارج کند، و سیستم های کدگذاری خاصی را پشتیبانی می کنند مانند VP9.

Metal Gear Rising  Revengeance

Metal Gear Rising  Revengeance

قابلیت های استفاده از شیلد

این دستگاه به وای فای متصل می‌شود  و در استفاده از باتری خیلی صرفه جویی می‌کند چون زمانی که فرد از سیستم خود استفاده نمی‌کند باتری استفاده نمی‌شود.

در ارتباط با شیلد، باید گفت که این دستگاه می تواند از وای فای پشتیبانی کند و به آن یو اس بی وصل می شود و هم چنین فرد می تواند برای ارتباط با آن از بلوتوث استفاده کند.

حافظه ۱۶ گیگی این دستگاه  باعث شده که فرد با خیال راحت بتواند از آن استفاده کند.

شیلد در ارتباط با بازی های کامپیوتری توانست یک عرصه جدید ایجاد کند تا فرد بتواند نسخه های جدید بازی های اندرویدی را که به آن ها علاقه دارد، بدون دردسر و اذیت شدن به راحتی نصب کند، در حال حاضر بازی Metal Gear Rising Revengeance بر روی این دستگاه  قابلیت اجرا دارد و افراد زیادی از آن استفاده می کنند.

شیلد قابلیت های زیادی دارد از جمله اینکه می تواند در ارتباط با بازی های قدیمی متفاوت عمل کند و بهترین پلتفرم را برای این بازی ها به وجود آورد، بازی های اندرویدی به راحتی می توانند از طریق شیلد منتشر شده و این دستگاه قابلیت این را دارد که افراد بازی هایی که در کامپیوتر نصب کرده اند را روی این کنسول قرار داده و بازی کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =