دو بازی موفق Mortal Kombat و Batman: Arkham Knight

 Mortal Kombat و Batman: Arkham Knight

استقبال بی نظیر کاربران از دو عنوان موفق Mortal Kombat X و Batman: Arkham Knight بوده است که توانسته سود قابل توجه ایی را نسیب برادران وارنز کند.

 Mortal Kombat و Batman: Arkham Knight
Mortal Kombat و Batman: Arkham Knight

در ایالات متحده آمریکا یک اصل در تجارت از اهمیت ویژه ای برخوردار است آن چیزی نیست جزء شفاف سازی کامل در عملکرد کاری یک مجموعه. معمولا شرکت های بزرگ طی سال حداقل برای ۳ بار از عملکرد مالی خود در زمان بندی های ۴ ماهه پرده برداری می کنند، کاری که دلیل انجام آن قوانین مالیاتی یونایتد استیس می باشد، کمپانی برادران وارنر نیز اخیرا گزارش های مالی خود را با خبر نگاران درمیان گذاشته و نکته جالب توجه آن، سود سرم سام آور نسبت به گزارش مالی دوره قبلی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم با ما همراه باشید.
کمپانی برادران وارنر به تازگی گزارش مالی مفصلی را که شامل بازی های ویدیوئی و محصولات دیگر این کمپانی در بازار جهانی می شوند را منتشر کرده است، این گزارش که تا مورخ ۳۰ ژوئن را شامل می شود جزئیات کاملی را از نحوه عملکرد آن ها در زمان بندی مشخص نشان می دهد، با کمی دقت به این گزارش نامه مالی متوجه می شویم بخش اعظم این جهش مالی مربوط به استقبال بی نظیر کاربران از دو عنوان موفق Mortal Kombat X و Batman: Arkham Knight بوده است که توانسته سود قابل توجه ایی را نسیب برادران وارنز کند.

در این گزارش مفصل عنوان شده که در چهار ماه گذشته مالی این کمپانی که به ۳۰ ژوئن منتهی می شود، درآمد کمپانی چیزی در حدود ۱۵ درصد افزایش پیدا کرده است، شاید در نگاه اول برای ما و شما ۱۵ درصد عدد کوچکی نمایش داده شود اما وقتی متوجه شویم که همین ۱۵ درصد به معنای اضافه شدن مبلغ ۴۲۸ میلیون دلار به درآمد خالص آنها بوده است و در کل مبلغ ۳.۳ میلیارد دلار سودآوری داشته اند، به کلی ذهنیت مان درباره اعداد تغییر خواهد کرد.

لازم به ذکر است دلیل اصلی این تغییر چشمگیر و افزایش سود این کمپانی دو بازی مورتال کامبت ایکس و بتمن آرکام نایت می باشد که در مدت زمان کم از بازخورد قابل توجه ایی برخوردار بوده و توانسته بود نگاه تمامی گیمر های با تجربه را به خود خیره کند.

کمپانی برادران وارنز از معدود کمپانی هایی می باشد که در سه جهت تلویزیون، سینما و بازی های ویدیوئی فعالیت می کند و در این امر بسیار پیشرو می باشد و در هر سه جهت از قدرت بالا و محصولات متنوع و خاطره سازی برخوردار است. یکی از همین محصولات، دو سریال محبوب و پر طرفدار The Big Bang Theory و Seinfeld می باشد که این روز ها طرفداران پر سر و صدایی برای خود دست و پا کرده و از محبوبیت بالایی برخوردار می باشند، عملکرد بی نظیر این دو سریال در این بازه زمانی به نسبت ۴ ماهه قبلی نقش فوق العاده زیادی در شکل گیری این افزایش درآمد داشته است.

توضیحات کمپانی سازنده بازی های Mortal Kombat و Batman: Arkham Knight

چیزی که کمپانی درمورد آن اشاره کرده این موضوع می باشد که دو عنوان MortalKombat X و Batman: Arkham Knight پرچمدار این کمپانی در این بازه زمانی چهار ماهه بوده اند و بیش ترین سود این کمپانی از این دو بازی به دست آمده است اما کمپانی از انتشار آمار ارقام دقیق آن خودداری کرد و حتی مشخص نکرد که کدام یک رتبه اول را در این میان داشته است اما چیزی که کاملا مشهود می باشد.

در بازه زمانی که می گذرد بخش بازی ویدیوئی پیشرانه کمپانی می باشد که از محبوبیت خاصی در صنعت سینما و تلویزیون برخوردار است، این بدان معناست که صنعت بازی های ویدیوئی به طرز چشمگیری در حال رشد می باشد.

 Mortal Kombat و Batman: Arkham Knight
Mortal Kombat و Batman: Arkham Knight

برادران وارنر نیز در این رابطه بیانیه ایی منتشر کردند که بیشتر تمرکز آن بر قدر دانی از حمایت کاربران می باشد:

ما در چهار ماه گذشته سودی فراتر از راندمان قرار داده شده در عملیات کاری مان دست یافته ایم، این دو بازی ویدیوئی نه تنها بیشترین سود را در میان محصولات مان برای ما به ارمغان آورده است بلکه سر تیتر پر فروش ترین بازی های جهان نیز می باشد، طی این زمان محدود ما توانستیم به عنوان بزرگ ترین ناشر بازی های ویدیوئی شناخته شویم لازم به ذکر است در حال حاضر ما بزرگ ترین و پر فروش ترین کمپانی در این صنعت در سراسر جهان می باشیم که خود این نیز افتخاری برای ما می باشد. چرا که قبل تر خود را در دو صنعت سینما و تلویزیون به اثبات رسانده ایم، حالا زمان جشن گرفتن است و البته تشکر از هوادرانمان، باید به آن ها بگوییم که اگر شما نبودید و از برادران وارنز استقبال و حمایت نمی کردید.

این کمپانی هیچ وقت جایگاه حال حاضر خود را پیدا نمی کرد، شما بودید که با استقبال تان از این عنوان ها به این کمپانی انرژی تولید محصولات باکیفیت تری از گذشته را داده اید، از تمامی هواداران مان تشکر ویژه می کنیم.

لازم به ذکر است که بازی Mortal Kombat از زمان های کودکی مان جای ویژه ای در میان ما داشته و نقش پر رنگی را در خاطرات ما ایجاد کرده است، یکی از ویژگی های منحصر به فرد بازی Mortal Kombat X گیم پلی بشدت جذاب و اکشن آن می باشد که می توانید به همراه دوستانتان صحنه های خشونت آمیزی را شکل بدهید. در آخرین نسخه این بازی ما شاهد یک قابلیت فوق العاده جذاب دیگر از این بازی بودیم، زمانی که شما به حرفای خود ضربه وارد می کنید در صورت شکستگی استخوان ها در قالبی زیبا ما شاهد X-Ray آن ها می باشیم.

لازم به ذکر است علاوه بر تمای پلتفرم های موجود در بازار این بازی ویدیوئی برای آندروید و Ios نیز بدون کوچک ترین تغییری در گیم پلی آن عرضه شده است، بدون شک همین عرضه بی نظیر در تمامی پلتفرم ها توانسته کمک شایانی به سود این بازی کند، همچنین لازم به ذکر است که این بازی ویدیوئی از آنچنان محبوبیتی برخوردار است که برادران وارنر به تازگی تصمیم گرفته فیلمی را با محوریت این بازی محبوب و شخصیت های آن بسازد تا کمی هم از این طریق درآمد زایی کند.

لازم به ذکر است طبق اخبار منتشر شده تهیه کننده فیلم Mortal Kombat جیمز وان می باشد که کارگردان فیلم های پر فروشی مثل سریع و خشن ۷، ارا و احضار روح می باشد که می تواند مهر محکمی بر موفقیت احتمالی آن باشد، او در مصاحبه ایی که جدیدا ترتیب داده بود اعلام که این فیلم با نام  مورتال کامبت: میراث Mortal Kombat: Legacy نام گذاری شده است و کار نگارش آن را اورن اوزیل برعهده داشته است و کارگردانی آن برعهده لنس اسلون خواهد بود، چیزی که از حالا می توان بر روی آن شرط بندی کرد موفقیت برادران وارنر در این فیلم خواهد بود.

در جدید ترین اخبار متوجه شده ایم که دو بازی ذکر شده توانسته اند رکورد فروش این ژانر را در ایالات متحده و بریتانیا را بشکنند و این در مدت زمان کوتاهی بعد از عرضه اتفاق افتاده است، عمده سهم این ماجرا نیز مربوط به بازی ویدیوئی Mortal Kombat X بوده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =