Ninja، تایلر بلوینز ، اولین استریمر با ۱۰ میلیون دنبال‌کننده در توییچ

تاثیر بازی فورتنایت در موفقیت Ninja، تایلر بلوینز

اگر از طرفداران بازی های ویدئویی باشید، قطعا نام Ninja را شنیده اید چرا که در طول چند ماه اخیر توانسته نظر بسیاری از کاربران این بازی ها را به خود جلب کند. نام اصلی Ninja، تایلر بلوینز (Tyler Blevins) است اما در بین بازی بازها ملقب به نینجا شده است. او توانسته با استریم کردن بازی های ویدئویی، تبدیل به یکی از شخصیت های اصلی در این صنعت شود و بیشتر او را در بازی فورتنایت می بینیم.

Ninja، تایلر بلوینز
Ninja، تایلر بلوینز ، اولین استریمر با ۱۰ میلیون دنبال‌کننده

اگر از طرفداران بازی های ویدئویی باشید، قطعا نام Ninja را شنیده اید چرا که در طول چند ماه اخیر توانسته نظر بسیاری از کاربران این بازی ها را به خود جلب کند. نام اصلی نینجا، تایلر بلوینز (Tyler Blevins) است اما در بین بازی بازها ملقب به نینجا شده است. او توانسته با استریم کردن بازی های ویدئویی، تبدیل به یکی از شخصیت های اصلی در این صنعت شود و بیشتر او را در بازی فورتنایت می بینیم.
امروزه با وجود وسایل مختلف برای استریم کردن بازی ها، همه می توانند بازی خود را به اشتراک گذاشته و تبدیل به یک استریمر شوند اما کمتر کسی می تواند به جایگاه نینجا برسد. موفقیت او در بازی فورتنایت که جدیدترین بازی ساخت شرکت ایپک گیمز است، موجب شده تا او به عنوان بهترین استریمر شناخته شود. اولین موفقیت بزرگ او در زمینه استریم کردن، شکست رپر معروف آمریکایی به نام دریک بود و در این زمان او توانست رکورد ۶۲۸ هزار بازدید، آن هم به صورت آنلاین و هم زمان را به خود اختصاص دهد.
او از تلاش باز ننشست و دوباره سعی در ثبت رکوردی دیگر در این زمینه کرد و موفق شد با استریمی دیگر، رکورد قبلی خود را ارتقا دهد.
قبل از معروف شدن سبک بتل رویال و محبوبیت این سبک، نینجا نزدیک به ۵۵۰ هزار دنبال کننده در توییچ داشت اما با گسترش این سبک و ورود بازی فورتنایت که سبک بازی های بتل رویال را دارد، نینجا با استریم این بازی PS4، طرفداران بیشتری را جذب خود کرد.
استریم کردن در بین بازی بازها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و برای استریمرها احترام زیادی قائل اند. هم چنین وجود افراد متعددی که در این زمینه فعالیت می کنند، اجازه هیچ گونه کمبودی را از جانب استریمر به آن ها نمی دهد و با کمترین بی توجهی، ممکن است محبوبیت خود را از دست بدهند. در جریان نمایشگاه E3، نینجا تصمیم به حضور در این نمایشگاه گرفت و دو روز را به استراحت پرداخت.
همین مدت کوتاه دوری او از استریم کردن موجب شد تا ۴۰ هزار نفر از مخاطبان او از دنبال کردن او دست بکشند و او این تعداد طرفدار را از دست داد. اما حضور دوباره و قدرتمند او دوباره آنان را جذب خود کرد.
از دلایل موفقیت او در این زمینه، مهارت بسیار بالای او در مسابقات است؛ او در طی مسابقه، سبک خاص خود را دارد و به نوعی خاص به این کار می پردازد و این امر موجب شده تا کمتر کسی بتواند به پای او برسد.
او با استریم کردن بازی فورتنایت و داشتن دنبال کننده فراوان، توانسته قراردادهای تبلیغاتی میلیونی ببندد و به یکی از پردرآمدترین استریمرها تبدیل شود. نینجا در چند ماه گذشته اعلام کرده بود که از طریق این قراردادهای تبلیغاتی توانسته ماهیانه درآمدی حدود ۵۰۰ هزار دلار داشته باشد. البته این موضوع مربوط به زمانی است که او هنوز تا این حد دنبال کننده نداشت و در حال حاضر این مبلغ به طرز قابل توجهی افزایش یافته است.

در تازه ترین اخبار در مورد استریمرها، خبر شگفت انگیزی به چشم می خورد که توجه کاربران را به خود جلب کرده است. بلاگ Socialblade که اقدام به آمارگیری از اطلاعات موجود از پروفایل استریمرها می کند، اعلام کرده است که Ninja توانسته در توییچ ۱۰ میلیون دنبال کننده داشته باشد. این خبر به این دلیل حائز اهمیت زیادی است که این رکورد تا به امروز ثبت نشده بود و نینجا اولین استریمری است که توانسته در توییچ، ده میلیون دنبال کننده داشته باشد.

تاثیر بازی فورتنایت در موفقیت Ninja، تایلر بلوینز
تاثیر بازی فورتنایت در موفقیت Ninja، تایلر بلوینز

تاثیر بازی فورتنایت در موفقیت Ninja، تایلر بلوینز

همان طور که در بالا هم اشاره شد، Ninja، تایلر بلوینز ، قبلا حدود ۵۵۰ هزار دنبال کننده در توئیچ داشت، با افزایش تقریبا دو برابری دنبال کننده هایش، به موفقیت بزرگی دست پیدا کرده است. این موضوع را می توان ناشی از موفقیت بازی فورتنایت و افزایش طرفداران سبک بتل رویال دانست و نینجا به خوبی از این موقعیت استفاده کرده و با استریم های خوبی که از خود به جای گذاشت، به اولین نفر با این تعداد دنبال کننده تبدیل شد.
همان طور که گفتیم، اکنون درآمد او چندین برابر شده است و نینجا در این زمینه اعلام کرده است که بخش قابل توجهی از درآمد ثابت خود را صرف امور خیریه می کند و این کار او قابل تقدیر است.
البته او فقط در بین بازی گیمرها طرفدار ندارد و تنها در این زمینه فعالیت نمی کند؛ شبکه های اجتماعی نیز شاهد حضور او هستند و او توانسته بعد از کسانی مانند کریستیانو رونالدو و لبران جیمز، بالاترین میزان تعامل در این شبکه ها را به خود اختصاص دهد. این تعاملات شامل ریپلای کردن، ریتوییت کردن، لایک و مواردی از این قبیل می شود.
در حال حاضر، بازی فورتنایت به یکی از پر طرفدارترین بازی ها تبدیل شده است و محبوبیت آن به گونه ای شده است که حتی برخی پدر و مادر ها برای موفقیت فرزندانشان در این بازی، اقدام به جذب معلم خصوصی می کنند. بتل رویال این بازی در پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، پی سی و هم چنین سیستم عامل های iOS به صورت رایگان قابل تجربه کردن است اما دارندگان سیستم عامل اندروید هنوز نمی توانند آن را تجربه کنند چرا که هنوز برای این سیستم عامل منتشر نشده است. در حال حاضر این بازی بیش از ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده و سود سرشاری را عاید سازندگان آن کرده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − پنج =