جزئیات بازی فوق العاده مهیج و ماجراجویی ninja arashi

Ninja arashi

شما در بازی ninja arashi با استفاده از سلاح های اکروباتیک که در اختیار دارد و سلاح هایی بسیار کنشده محسوب می شود خود را اماده کرده است که به جنگ با شیطان و دمشنان خود به پاخیزد و با تله های تهدید امیز و دشمنان قسم خورده اش بجنگد.

 

Ninja arashi
Ninja arashi

 

جزئیات بازی فوق العاده مهیج و ماجراجویی ninja arashi

Ninja arashiیا نینجا طوفانی یک بازی جدی و فوق العاده از سبک بازی های اکشن و ماجراجویی است که این بازی مهیج در استودیوی بازی سازی black pantherساخته شده است و کاربران می توانند به صورت رایگان این بازی را از گوگل دانلود کنید . این بازی برای سیستم عامل اندروید ساخته شده است و کابران اندروییدی می توانند این بازی را  از گوگل پلی به صورت رایگالان دانلود نموده و به  این بازی مهیج خود را درگیر کنند .

تا بازی توانسته کاربران و علاقمندان زیادی را به خود جلب کند وطبق اخرین امار و ارقامی که منتشر شده است بیش از  ۵۰ هزار بار توسط کابران اندرویدی در سراسر دنیا دانلود شده است و ان ه ارا علاقه مند به خود کرده است.

اما در ابتدا می خواهیم به بررسی داستان این بازی مهیج بپردازیم:

در این بازی شما نقش اصلی را ایفا میکنید یعنی شما در صحنه ی بازی به عنوان نینجا طوفانی نقش ایفا میکنید در پسری دارد که در این بازی ربوده شده است و وی سعی دارد به دنبال پسر ربوده شده ی خود بگردد و در این گشتن ه اماجراجویی هایی می کند و سیر اصلی داستان را به وجود می اورد .

کاری که نینجا طوفانی در این بازی باید انجام دهد این است که شیطانی که در این بازی به نام orochiوحود دارد را شکست دهد تا بتواند پسر ربوده  شده ی خود را پیدا کند.

صحنه ی این بازی دوبعدی است و شما مبارزاتتان را در این بازی در یک صحنه ی دوبعدی انجام می دهید و در تمامی مراحل کنترل نیجا ی این داستان به دستان شماست .

در صفحه و راست صفحه ی نمایش دکمه هایی تعبیه شده است که شما با استفاده از ان ها می توانید حرکنت کنید

در سمت چپ صفحه نمایش شما میتوانید حرکت کنید و به جلو بروید و با دکمه هایی که در سمت راست صفحه نمایش تعبیه شده اند شما می توانید حرکات و کاراهای مختلفی انجام دهید.کارهایی که شما با دکمه های سمت چپ صفحه ی نمایش می توانید انجام دهید کارهایی مثل پریدن و شلیک کردن و شیلبک تیرو … است .

گرافیک اچ دی و طراحی خوبی که در این بازی شاهد ان هستیم توانسته تعداد زیادی را گیمر ها را به خود جذب کند .

ما در این بازی ویژگی ها داریم که در این جا به اختصار به معرفی ان ها می پردازیمک

در این بازی ما شاهد وجود ۴۵ مرحله هستیمو به طور کلی در این بازی ما سه نقشه مختلف داریم.

این بازی دارای کنترلر های اسان و بسیار عالی است که کار را برای کاربران خودش راحت کرده است . ان ها را راضی میکند.

نکته ی مثبت دیکری که در دل این بازی وجود دارد امکان ارتقای مهارت هایتان در طی بازی است و این بازی گرافیک عالی و رو به بالایی را به کاربرانش عرضه کرده است .

در این بازی شما شاهد تنوع در لباس ها هستید و انواع لباس های متفاوت برای باز کردن وجود دارد و به طورکلی این بازی دارای طراحی بسیار خوب و صداگذاری فوق العاده ای است که نظر گیمرها را بهخود جلب کرده است وبه عنوان نکته ی مثبتی که باعث افزایش هیجان بازی شده است از ان یاد می کنند.

همانطور که اشاره شد از این بازی استقبال خوبی به عمل امنده است واین بازی توانسته امتیاز ۴.۶از ۵ را به خود اختصاص دهد .این بازی برای اجرا نیاز به اینترنت ندارد و شما می توانید به صورت افلاین از این بازی لذت ببرید .

در اخرین نسخه ای که از این بازی ارایه شده است ما شاهد تغییراتی هستیم که یکی از این تغییرات اضافه شدن مراحلی به این بازی است که تعداد مراحل را به بیش از ۴۵ مرحله رسانده است .

و یک قسمت پایانی هم به این بازی اضافه شده است . در این بازی جنگ رییس بازی هم اضافه شده است در این نسخه از بازی دشمنان اضافه شده اند و هدف ایجاد هیجان بیشتر در کاربران و ایجاد ماجراجویی بیشتر در کاربران بوده است.

Ninja arashi
Ninja arashi

در نسخه ی جدید ما شاهد مغازه های هستیم که در سیر بازی ان را میبینیم .

اما شاید برای شما سوال شود اراشی چیست؟آراشی نام همان نینجا است که در این بازی وجود دارد وکه این نینجا قصد دارد با ماجراجویی به مبارزات خود ادامه دهد تا فرزندش را پیدا کند و از دست شیطان نجات دهد.

شما در بازی ninja arashi با استفاده از سلاح های اکروباتیک که در اختیار دارد و سلاح هایی بسیار کنشده محسوب می شود خود را اماده کرده است که به جنگ با شیطان و دمشنان خود به پاخیزد و با تله های تهدید امیز و دشمنان قسم خورده اش بجنگد.

بازی ninja arashiیک بازی مهیج و با سبک ماجراجویی است که به سادگی توانسته ماهیتی اعتیاد اور برای گیمر ها ایجاد کند و تجربه ای غیر منتظره را برای شما به ارمغان بیاورد.

شما به عنوان یک نینجای افسانه ای در این بازی باید برای نجات فرزندتان به پاخیزد و با بسیاری از خطراتی که در سیر این ماجراجویی اتفاق می افتد دست و پنجه نرم کند.

این بازی ،بازی ای است که به شدت می تواند علاقه مندان به شمشیربازی را به خود جذب کند و لحظاتی اکشن را برای خود رقم بزنند.

یک قابلیتی که در این بازی وجود دارد این است که شما در اینباز یبه عنوان نینجا می توانید از شوریکن استفاده برای دشمنانتان از فاصله ی دور استفاده کنید البته قابلیت دیگری که در این بازی وجود دارد توانایی کشتن این دشمنان با کاتانا است البته این ویژگی پس از مدتی از بازی کردن طول می کشد که شارژ شود.

این بازی طوری طراحی شده است که عکس العمل های شما وتوانایی های پلتفرمریتان را به چالش می کشد.و اگز لحظه ای در این بازی غفلت کنید با تله هایی که در محیط این بازی گنجانده شده است به راحتی کشته می شوید.

در این بازی شاهد بخش های مخفی ای هستیم .که در این محیط ها سکه و کتیبه هایی وجود دارد که شما می توانید با این کتیبه ها محیط های جدید بازی را برای خود بازی کنید .شما با استفاده از سکه هایی که به دست می اورید می توانید برای ارتقای شخصیت اراشی و توانایی های خود استفاده کنید.

از نظر درجه ی سختی این بازی جز درجه ی نسبتا سخت دسسته بندی می شود واحتمال کشته شدن شما در تمامی مراحل بسیار زیاد است و به تله های مخفی در صحنه ی بازی حواستان را جمع کنید.

و اما شاید برای شما سوال باشد که چند بار در طی این بازی می توانید بمیرید؟تعداد دفعات کشته شدن و مردن شما دراین بازی محدود است و بعد از این که جان پایانی تان را استفاده کرده اید بازی شما را به دیدن یک ویدیو یا پرداخت سکه دعوت می کند تا جان دوباره ای به شما داده شود وبتوانید به بازی ادامه دهیددر غیر این صورت باید بازی را از ابتدا شروع کنید.

ویژگی خوبی دیگری که در این بازی وجود دارد تنوع نسبتا زیادی است که در اینبازی وجود دارداین بازی را که به جلو می رویم المان های متفاوتی و جدیدی را می بینید که در قالب دشمن و یا تله های جدید هستند که باعث چالش برانگیز شدن این بازی می شود.

جادارد در اخر اشاره ای به جلوه های بصری و صوتی کنیم که بسیار خوب است .و سبک طراحی ان خاص و شرقی است.

 

 

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هجده =