معرفی بازی Out There Edition و توضیحاتی در مورد این بازی

Out There Edition

بازی Out There Edition طرفدارای خاص خودش را دارد، طرفدارایی که عاشق ماجراجویی و سفر در اعماق فضا تشنه ی دانستن رازهای موجود درباره ی منظومه ها و کهکشان ها می باشند.

Out There Edition
Out There Edition

دراین مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی بازی ای بپردازیم که برای طرفداران گیم های موبایلی، خیلی محبوب می باشد. اسم این بازی Out There Edition می باشد. دراین بازی شما در قالب فضانوردی هستید که برای سفر تحقیقاتی فرستاده شده است و در این بین دچار دردسرهایی می شود که جان او را تهدید می کنند؛ می شود گفت که این بازی از نوع بقا می باشد و شما باید برای زنده ماندن در برابر موانع سر راهتان تلاش کنید. همانطور که در بالا ذکر شد این گیم برای گوشی های همراه می باشد و نسخه ای ادیت شده از بازی Out There می باشد که در سال ۲۰۱۴ عرضه شد.

داستان بازی Out There Edition از این قرار است که یک سری اتفاقات تصادفی در حین سفرتان رخ می دهد که باعث می شود شما هوشیاری خود را از دست بدهید. بعد از به دست آوردن هوشیاریتان در این جا هست که بازی و فعالیت های شما آغاز می شود. بعد از به دست اوردن هوشیاریتان شما متوجه می شوید که از مداری که طی برنامه ریزی قبلی در آن قرار داشته بودید، خارج شدید و الان یک گمشده در فضایی بی کران محسوب می شوید. از همه بدتر این است که منابعتان برای زنده ماندن و کارکرد سفینه محدود می باشد و شما ناچار به صرفه جویی و جیره بندی این منابع و تجهیزات می باشید.

پس اینطور که مشخص است هدف اصلی شما در بازی Out There Edition زنده ماندن و بازگشت به سیاره زمین می باشد البته طبق یک استراتژی خاص. این بازی از آن دست بازی هایی می باشد که برای اتمام ن کار آسانی در پیش نخواهید داشت. به اعصاب خود مسلط باشید چون این بازی قرار است خیلی شما را اذیت کند. از گیم پلی بازی بگوییم که شما درون یک سفینه قرار دارید، با سوخت و انرژی ای محدود. حال باید با مدیریت کردن این انرژی به دورترین نقطه ای که در  توانتان می باشد، بروید.

ادامه توضیح بازی Out There Edition

بازی Out There Edition از منظومه های مختلفی تشکیل شده است و هر منظومه دارای یک ستاره ی عظیم و سه تا چهار سیاره کوچک می باشد. هر کدام از این سیاره ها و ستاره ها دارای یک سری منابع و انرژی مختص به خودشان می باشد و شما به وسیله یک مته این منابع را استخراج می کنید. این مته ای که شما از آن استفاده می کنید قابلیت ارتقا یافتن را دارا می باشد و هر چقدر که این مته قوی تر باشد می توانید به منابع بیشتری دست پیدا کنید؛ به عنوان مثال برای استخراج منابع از ستارگان نیازمند مته ای قوی می باشید و در آغاز بازی این امر برای شما مقدور نمی باشد و فقط می توانید از منابع درون سیاره ها استفاده کنید. شما باید در بازی به دنبال راهکارهایی برای رسیدن به مقصد در دورترین نقطه با استفاده از کمترین سوخت برای سفینه تان باشید و همچنین باید حواستان به اکسیژن مصرفی تان باشد چون در فضا اکسیژنی وجود ندارد که شما از آن استفاده کنید و به نسبت مسافتی که طی می کنید، اکسیژن هم مصرف می کنید.

Out There Edition
Out There Edition

در مسیرتان در هر ستاره ای به سه دسته از سیاره برخورد خواهید کرد، سه نوع سیاره که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند. اگر بخواهیم بیشتر در رابطه با این سیاره ها توضیح بدهیم باید آن ها را از هم تفکیک کنیم. مثلا دسته ای از سیاره ها هستند که سوخت موردنظر سفینه ی شما در آن جا یافت می شود ولی برای دستیابی به آن کار راحتی در پیش نخواهید داشت چون از اتمسفری خطرناک بهره می برد. این اتمسفر خطرناک باعث آسیب رسیدن به سفینه ی شما می گردد و با آسیب دیدن سفینه ی شما از مقاومت آن کاسته می شود و با صفر شدن نوار مربوط به مقاومت سفینه، شما بازنده ی بازی خواهید بود؛ حال که این نکات را فهمیدید باید با احتیاط هرچه بیشتر به این نوع از سیاره ها ورود کنید. دسته ای دیگر از سیاره ها دارای منابعی همچون آهن، طلا و از این قبیل عنصرها می باشد.

در بازی Out There Edition شاید پیش خود فکر کنید که این منابع به چه دردتان می خورد. این منابع برای ارتقای وسایلی چون مته کاربرد دارد؛ یا حتی می توانید با استفاده از آن ها به تعمیر سفینه ی خود بپردازید و از آسیب های پیش رو جلوگیر کنید. پس این منابع باعث پیشرفت شما در بازی می شود. دسته ی سوم سیاره های دارای شرایط حیات می باشند وشما مخزن های اکسیژنتان را در این سیاره ها پر می کنید. به علاوه ی این کار شما با موجوداتی بیگانه در این سیاره ها آشنا می شوید و حتی به درخواست های آنان جواب می دهید البته نه با زبان انسان ها، با زبان خود بیگانه ها. شما زبان آن ها را در طی این سفرها یاد می گیرید. شما برای ذخیره ی این منابع از سفینه تان استفاده می کنید که متاسفانه فضایی اندک دارد. برای نمایش آمار این ذخایر باید به روی سفینه کلیک کنید تا جدولی برای شما باز شود. این جدول شامل آماری از تعداد عناصر ذخیره شده در سفینه می باشد؛ مانند: آهن، اکسیژن، هیدروژن، هلیوم و امگا.

در بازی Out There Edition سفینه های گوناگونی وجو دارند که هرکدام دارای مزیت هایی نسبت دیگری می باشند. این مزیت ها شامل قدرت سفینه، فضای ذخیره ای آن و مصرف سوخت بهینه ی آن می باشد. این سفینه ها در یک جای خاص قرار ندارند و به صورت رندوم در جاهای مختلف پخش شده اند و برای پیدا کردن آن ها شما باید متوصل به شانستان شوید چون در نقاط مشخصی قرار ندارند. در مواجهه با سفینه های جدید شما دو راهکار برای انتخاب پیش رویتان قرار دارد؛ یا وسایل و ذخایر سفینه قدیمی را به سفینه ی جدید منتقل کرده یا نه در سفینه ی خودتان باقی بمانید و فقط از ذخایر و منابع سفینه ی جدید بهره ببرید. در همین مقاله ذکر کردیم که در این بازی کار آسانی در پیش نخواهید داشت؛ به عنوان مثال اگر شما تمام جوانب احتیاط را هم در نظر گرفته باشید بعضی مواقع ممکن است بد بیاری بیاورید و با یک اتفاق تصادفی مانند برخورد سفینه با یک شهاب سنگ یا سوراخ شدن مخزن اکسیژنتان مواجه شوید. پس در این بازی چاشنی شانس هم دخیل می باشد. به طور خلاصه بازی Out There Edition یک بازی مفرح می باشد که شما می توانید اوقات خوبی را با آن تجربه کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 3 =