همین حالا برای بازی Planetside 2 در شبکه پلی استیشن ثبت نام کنید

Planetside 2

و اما جناح های Planetside 2 دارای چه خصوصیاتی هستند؟  جناحی مستبد است و زیر بنای آن  قدرت نظامی می باشد. آن ها  در اجرای  قانون وسواس گونه عمل می کنند و در واقعیت دیکتاتور هستند. آن ها تنها کسانی هستند که انتظار می رود نظم را در این سیاره برقرار کنند.

Planetside 2
Planetside 2

همین حالا برای بازی Planetside 2 در شبکه پلی استیشن ثبت نام کنید

بازی Planetside 2 بر بروی پلی استیشن ۴ عرضه می شود شما می توانید از طریق سایت و فرستادن  ایمیل از این بازی استفاده نمایید وجود ایمیل الزامی است وگرنه ثبت نام شما در سایت باطل می شود. اکنون به بررسی این بازی می پردازیم. بازی PlanetSide ۲  در فضایی باز اجرا می گردد و همچنان فضای آن از سال ۲۰۰۵ تا زمان حال توسعه پیدا می کند. در این بازی گیمر از سیاره ای که در آن زندگی می کند دفاع می کند یا به تصرف سایر سیاره ها می پردازد. این بازی به شما این امکان را می دهد که در همان ابتدای بازی شخصیت مورد نظر خود را برای گیم بسازید  و حق انتخاب زیادی در انتخاب اسلحه و آیتم دارید. می توانید وسایل نقلیه مختلف یا تانک و موتور های متفاوتی داشته باشید.بازی PlanetSide 2 توسط شرکت سونی تولید شده است  و اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۳ انتشار یافت شرکت سونی مدت ها پیش وعده این بازی را داده بود و طرفداران برای آن انتظار زیادی کشیده اند.

در این بازی سه جناح را می بینیم که برای تصرف سیاره ای که در آن زندگی می کنند اقدام به جنگ می کنند و با هم به نبر می پردازند. داستان بازی سیصد سال پس از کشف سیاره ای به نام Auraxis را روایت می کند. در آن زمان بین اقدرت های بزرگ جنگ هایی در گرفته است و این مساله موجب نابودی زمین گشته است همه قدرت های بزرگ در زیر پرچمی که Terran Republic نام دارد جمع شده اند . داستان سال ها قبل را روایت می کند که کرمی چاله ای به وجود آمد وهیچ دانشمندی نمی توانست آن را توضیح دهد شخصی به نام Tom Connery که از روسای جمهور پیشین این سیاره است اعتقاد دارد این پیدایش این موجودات نشانه ای از موجودات فرازمینی است او عده ای محقق را برای پژوهش بیشتر اعزام می نماید.

اولین نفری که به سطح ماه می رود اجسادی از این موجودات را در آن جا می یابد و این مساله باعث می شود تحقیق های بیشتری پیرامون این مساله انجام گیرد و افراد بیشتری به آن جا اعزام شود. نفر دوم تعدادی سفینه در آن جا می بیند، افراد بیشتری به این سیاره می روند و پیچیدگی راه برای همه آشکار می شود. تصمیم گرفته شد انتخاباتی برای اقدام علیه این کرم برگزار شد و آرای مثبت در آن موفق شدند البته آرای منفی بسیاری نیز وجود داشت. پس از این انتخابات ناگهان بمبی منفحر می گردد و موجب نابودی یک سفینه می شود  قابل ذکر است که Tom Connery نیز در این انفجار کشته می شود. بعد از این اتفاق در سیاره حکومت نظامی بر پا شده و رفت و آمد مردم عادی ممنوع می شود. سپس گروهی از کاوشگران سیاره ای به نام Auraxis را کشف نمودند بعد از ۱۷۵ سال جنگ بینNew Conglomerate و Terran Republic تمام شد و بعد از آن Vanu Sovereignty وارد درگیری شدند.

Planetside 2
Planetside 2

و اما جناح های Planetside 2 دارای چه خصوصیاتی هستند؟  جناحی مستبد است و زیر بنای آن  قدرت نظامی می باشد. آن ها  در اجرای  قانون وسواس گونه عمل می کنند و در واقعیت دیکتاتور هستند. آن ها تنها کسانی هستند که انتظار می رود نظم را در این سیاره برقرار کنند. گروه بعدی می باشد این گروه اعضایش را مبارزه گنندگان در راه آزادی نامیده است و  مخالف Terran ها است. رهبران آن ها از دزدان فضایی می باشند که برای رسیدن به آزادی حاضرند هر بهایی را بپردازند. گروهی سنت گرا هستند  آنان اعتقاد دارند که انسان ها از طریق توانایی های باستانی به تکامل حقیقی دست پیدا می کنند. گروهی بسیار حیله گر در میدان جنگ و فنون قدرتمند در آن هستند آنان سعی می کنند آثار باستانی را در سیاره Auraxis به دست آورند و هرکس به مخالفت با آن ها بپردازد او را ناود خواهند نمود.

سری دوم پلنت ساید نیز در همان دوره های تاریخی سری اول است قسمت اول این بازی در حالت جهان باز بود و جنگ هایی بزرگ با حداکثر ۲۰۰  گیمر و وسایل گوناگون در آن انجام می شد.در این سری از بازی یعنی همان سری دوم سرزمین ها  فراخ تر و سیستم های موجود در بازی پیچیده تر گشته است. در این بازی شما می توانید در نسخه هایی با جمعیت کم به بازی با دوستانتان اقدام کنید. سرور های اصلی این بازی هزاران نفر را ساپورت می کنند در این بازی نابود کردن دشمنان به مهارت خود گیمر بستگی داشته و مهارت های موجود در آن تفاوت قدرت به اندازه ۱۵ تا ۲۰ دصد را ایجاد می نمایند. بازی دارای شب و روز است و جنگ های در شرایط متفاوت و در طول شبانه روز اتفاق می افتند و این مساله بر شرایط بازی اثر گذار است.

بازی ۶ کلاس متفاوت دارد: Light Assault تشکیل شده از افرادی می باشد که به JetPack  مجهز می باشد  و با سلاح هایی مانند نارنجک و مواد منفجره به نابودی دشمنان اقدام می کنند.  پیاده نظام می باشند و سلاح های سنگینی دارند که برای نابودی وسایل جنگی مورد استفاده قرار می گیرند. گروه Medic برای احیای سلامتی گیمر ها تلاش می کنند آنان اسلحه های سبک با خود حمل می کنند. Engineer ها نیز گروهی هستند که ماشین ها را تعمیر می نمایند و سلاح هایی به نام turret دارند و سلاح های سبک دارند. Infiltrator ها نیز خرابکارانی هستند که می توانند از دید دشمنان مخفی شوند و تجهزات دشمن را هک می نمایند. Mechanized Assault Exo-Suit ها نیز زره های رباتیک دارند و به دشمن خسارات بدی وارد می نمایند و توسط Engineer ها قابل ترمیم می شوند. این افراد سلاح های علیه پیاده نظام و شعله افکن دارند. کلاس های این بازی در هر زمان قابل تغییر می باشد و شما می توانید کاراکتر ها را عوض نمایید. بازی ۱۱ وسیله نقلیه را دارا می باشد.مثلا وسیله ای به نام  NS (Nanite Systems وجود دارد که هر سربازی در هر کلاسی می تواند از آن استفاده نماید. یا وسیله ای به نام ES (Empire Specific حالت زرهی دارد و در جنگ ها هوایی از آن استفاده می گردد.          

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − هفده =