نحوه Split Screen بازی Cold War Zombies

Split Screen بازی Cold War Zombies

بخش چند نفره ی بازی Black Ops Cold War Zombies بسیار عالی عمل کرده است. فرقی نمی کند که به دنبال شجاعت برای سفر به زمستان سخت آلمان برای کشف مجدد اسرار ۱۱ ساله Nacht der Untoten در شکل جدید Die Maschine باشید، یا بخواهید به خط مقدم بروید و آشفتگی های علمی بزرگی در Firebase Z را پاک کنید، شما و دوستانتان قرار است زمان خوبی را باهم سپری کنید. درحالیکه خود حالت بازی در طول سال ها بسیار تغییر کرده است، اما روند راه اندازی به طور شگفت انگیزی ثابت مانده است.

نحوه Split Screen بازی Cold War Zombies

زمانی که بازی را بوت کردید، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. در منوی اول بازی، روی X در پلی استیشن ۴ یا A روی Xbox فشار دهید.
  2. به منوی زامبی رفته و دوباره همان دکمه را فشار دهید.
  3. کنترلر دوم را به سیستم متصل کرده و یک پروفایل را انتخاب کنید. می توانید از پروفایل مهمان استفاده کنید، اما هر بازیکنی که از پروفایل Xbox یا پلی استیشن استفاده نکند، پس از خروج از جلسه بازی کنونی، پیشرفت خود را از دست خواهد داد.
  4. انتخاب کنید که کدام حالت را می خواهید پخش کنید.
  5. بازی را شروع کنید یا با انتخاب دکمه سمت چپ پایین صفحه، روند پیوند و همگام سازی را شروع کنید.

وقتی تمام این مراحل را طی کردید، باید وارد شده و حکومت و منطقه خود را علیه موجودات شب آغاز کنید.

این امکان را دارید که وارد یک جلسه خصوصی شوید، در این صورت فقط افرادی که در حال حاضر وارد کنسول شما شده اند می توانند با شما بازی کنند، یا بازی را به صورت آنلاین پیش ببرید و به بقیه اجازه دهید وارد بازی شما شوند، مشروط بر اینکه عضویت Xbox Live یا PlayStation Plus فعال داشته باشید.

نحوه رفع مشکل تقسیم صفحه نمایش Cold War

Split Screen بازی Cold War Zombies
نحوه رفع مشکل تقسیم صفحه نمایش Cold War

اگر هنگام تلاش برای راه اندازی تقسیم صفحه نمایش در Cold War Zombies در پلی استیشن با مشکلی مواجه شدید، پس مراحل زیر را به عنوان یک راه حل احتمالی انجام دهید:

  1. اگر پیام “برای دسترسی به این ویژگی به PlayStation Plus نیاز دارید” را دریافت کردید، روی “X”/”A” را فشار دهید.
  2. اگر این مورد کار نکرد، احتمالا پیغام خطایی دریافت می کنید که می گوید “این محتوا در حال حاضر انتخاب نمی شود”. دوباره همان دکمه را فشار دهید.
  3. پس از آن، اگر هنوز با خطایی مواجه شدید، توصیه می کنیم با پشتیبانی Activision تماس بگیرید.

با وجود اینکه کشتن زامبی ها بسیار سرگرم کننده است، اگر به دنبال چیز سازماندهی شده تری هستید، همیشه می توانید از پس ایستراگ های پنهان در هر نقشه بر بیایید. مقابله با برخی از آن ها به کل تیم چهار نفره شما نیاز دارد، اما اگر صبر داشته باشید، محصول نهایی ارزش این زحمت را دارد.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =