نحوه اتصال PlayStation Network به دیسکورد

اتصال PlayStation Network دیسکورد

بازیکنانی که می خواهند درباره ی بازی های خود روی پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ برای دوستانشان در دیسکورد خودنمایی کرده و درباره عملکرد خود فخر بفروشند می توانند حساب خود را با استفاده از سیستم اتصال در دیسکورد متصل کنند. برای انجام این کار، باید مراحل زیر را طی کنید. در این مقاله از سایت مرکز خرید قصد داریم نحوه اتصال حساب شبکه پلی استیشن به دیسکورد را به شما آموزش دهیم. همچنین قصد داریم درباره ویژگی های مختلف آن و حتی نحوه پنهان کردن وضعیت بازی در دیسکورد نیز بحث کنیم.

اتصال حساب پلی استیشن به دیسکورد

مرحله ۱

ابتدا وارد برنامه دیسکورد یا وب سایت آن در رایانه شوید.

مرحله ۲

سپس، گزینه تنظیمات کاربر را انتخاب کنید، که مانند یک نماد چرخ دنده در سمت راست اسم دیسکورد شما مشخص شده است.

مرحله ۳

اتصال PlayStation Network دیسکورد
مرحله ۳

اتصالات را انتخاب کنید.

مرحله ۴

اتصال حساب پلی استیشن به دیسکورد
مرحله ۴

روی نماد شبکه پلی استیشن کلیک کنید تا مرورگر جدیدی باز شده و وارد حساب پلی استیشن خود شوید.

مرحله ۵

وقتی از شما پرسیده شد که آیا اجازه دسترسی پلی استیشن به اطلاعات دیسکورد را می دهید، روی پذیرش کلیک کنید. اکنون شبکه پلی استیشن و حساب های دیسکورد شما به هم متصل شده اند.

برای تکمیل این فرآیند روی برنامه گوشی، باید روی نماد حساب در پایین سمت راست ضربه بزنید. از آنجا، روی اتصالات > افزودن > شبکه پلی استیشن ضربه بزنید. سپس وارد حساب پلی استیشن شده و اتصال را مجاز کنید.

با رفتن به بخش اتصالات و تغییر گزینه های مختلف زیر اتصال پلی استیشن، می توانید مشخص کنید که آیا حساب شبکه پلی استیشن در پروفایل دیسکورد شما قابل مشاهده باشد یا خیر. اگر آن ها را به صورت پیش فرض بگذارید، شناسه پلی استیشن شما روی دیسکورد قابل مشاهده بوده و هر بار که بازی را روی پلی استیشن ۴ یا پلی استیشن ۵ راه اندازی کنید، وضعیت دیسکورد شما به روز خواهد شد.

نحوه استریم پلی استیشن روی دیسکورد

هرچند اتصال جدید پلی استیشن به شما اجازه می دهد هنگام بازی همه چیز را نمایش دهید، اما در واقع نمی توانید آن را مستقیماً از کنسول پلی استیشن برای دوستان دیسکورد خود استریم کنید. در عوض، باید از کارت ضبطی مانند Elgato یا برنامه Remote Play پلی استیشن روی رایانه برای استریم بازی ها روی تماس ها یا سرورهای دیسکورد استفاده کنید.

راحت ترین راه برای استریم بازی ها از پلی استیشن، بازدید از وب سایت پلی استیشن و دانلود برنامه Remote Play برای رایانه است. از آنجا، برنامه را راه اندازی کرده و کنترلر پلی استیشن خود را با استفاده از یک کابل USB به رایانه متصل کنید.

نحوه استریم پلی استیشن روی دیسکورد
استریم پلی استیشن روی دیسکورد

پس از آن باید دیسکورد را بارگیری کرده و وارد یک تماس یا سرور شوید. زمانی که برنامه Remote Play راه اندازی شد، روی دکمه صفحه نمایش کلیک کرده و برنامه Remote Play را از لیستی که مشخص شده انتخاب کنید.

هرچند این راحت ترین راه است، اما برنامه Remote Play ضبط گیم پلی تا ۷۲۰P در سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه را محدود می کند. این بدان معنا است که نمی توانید با کیفیت بالا برای دوستان خود استریم کنید. با این حال، از آنجایی که به سخت افزار دیگری نیاز نیست، Remote Play به یک گزینه پرطرفدار برای بازیکنان پلی استیشنی تبدیل شده که می خواهند گیم پلی خود را به دوستانشان در دیسکورد نشان دهند.

سوالات متداول

آیا می توان دیسکورد را روی پلی استیشن دریافت کرد؟

در حال حاضر که دیسکورد و پلی استیشن اتصالات رسمی دارند، بسیاری کنجکاوند که بدانند آیا می توانند از دیسکورد در پلی استیشن استفاده کنند یا خیر. متأسفانه، در حال حاضر پاسخ خیر است. برای صحبت با دوستانتان به طور مستقیم و از کنسول، همچنان باید از سیستم PlayStation Party استفاده کنید. هنوز مشخص نیست که آیا دیسکورد قصد افزودن برنامه خاص دیسکورد به کنسول های پلی استیشن را دارد یا خیر.

چطور باید توییچ را به دیسکورد متصل کنم؟

هرچند نمی توانید مستقیماً از دیسکورد از پلی استیشن استفاده کنید، اما می توانید حساب توییچ خود را به دیسکورد متصل کرده و امکان صحبت با دوستان و دنبال کنندگان خود را بین استریم فراهم کنید. در دیسکورد، وارد تنظیمات کاربرد > اتصالات > توییچ شده و اطلاعات کاربری خود را وارد کنید. سپس، سروری ساخته و وارد تنظیمات سرور > ادغام توییچ بروید تا یک اتاق اضافی برای شما و دنبال کنندگان خود ایجاد کنید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 2 =