نسخه دمو بازی Project CARS 2 ساخته ی Slightly Mad Studios منتشر شد

Project CARS 2

اما در قسمت مجانی مجموعه Project CARS 2 مخاطبان به سه عدد اتومبیل لامبورگینی، فراری ۴۸۸ جی اس تی و فرمول رن آلت  ۳.۵ و پیست رد بال رانگ در اختیار خواهند داشت.

Project CARS 2
Project CARS 2

شرکت باندای نامکو به تازگی نسخه مجانی  مجموعه Project CARS 2  انتشار کرده است و این امکان را برای کاربران این بازی فراهم کرده تا بتوانند آن را تجربه کنند. انتشار بازی Project CARS 2 چند وقت پیش  انجام شد و درجه بسیاری خوبی هم گرفت اما بازی شبیه ساز رانندگی اش  فقط به درد علاقمندان  به شبیه سازی می خورد و خیلی هیجان انگیز است.

اما این شبیه سازی بیش از حد باعث شده تا علاقمندان به این بازی ها را دچار سر درگمی کند و از خرید آن مردد شوند به همین خاطر و درحال  حاضر شرکت های  باندای نامکو تولید کننده این مجموعه را بر آن داشت تا بخشی  از پرو جکت کارز را انتشار کرده برای اشخاصی که دچار  تردید هستند تا قبل از خرید قسمتی از مجموعه را به صورت مجانی ببینند و با اطمینان این بازی را تهیه کنند.

اما در قسمت مجانی مجموعه مخاطبان به سه عدد اتومبیل لامبورگینی، فراری ۴۸۸جی اس تی و فرمول رن آلت ۳.۵ و پیست رد بال رانگ دراختیار خواهند داشت و نیز یک پک عناصر گرافیکی هیجان انگیز هم مجموعه بازی دمو دارد.

بدین ترتیب مخاطبین paly steshin 4 و xbaux won این امکان را فراهم می کند تا بازی مذکور را روی رزولویشن ۴ را داشته باشدهمچنین  مخاطبین که هدست دنیای مجازی را دراختیار داشته باشند امکان تجربه گردن قسمت دمو را به صورت دنیای مجازی خواهند داشت. این قسمت  در حال حاضر برای ایکس باکس و پی اس فور وان و پی سی انتشار یافته است که می شود با دانلود آن را دراختیار قرار داد.

به جز این پک اتومبیل های ژاپنی که قبل از این تنها در اختیار اشخاصی که محصول را تهیه کرده بودند قرار می گرفت.

حال به شکل همگانی در اختیار همه قرار می گیرد چنان چه تمایل به اطلاعات زیاد تری در رابطه با بازی Project CARS 2 دارید به قسمت بررسی در زومجی مراجعه و آن را مطالعه کنید. نمره ۸.۵  را در زومجی به  این بازی داده اند و قسمتی از بررسی مجموعه Project CARS 2 را می بینیم.

و اما یکی از بهترین و جالب ترین بازی های شبیه ساز پیست های ماشین رانی پراجکت کارز۲ است که خصوصیات ممتازی همچون متنوع بودن مسابقات صداگذاری قویو شبیه سازی محیط و شرایط جوی عالی برای علاقمندان به این دنیای هیجان انگیز رافراهم ساخته است.

با تمام مشخصات و خصوصیات بارز و منحصر به فردی که خدمتتان توضیح دادم ولی از آن جایی که هیچ دست آوردی بدون عیب و نقص نیست. محصول استودیو اسلایتلی مدز نیز از این قاعده مستثنی نیست و بعضی از قسمت های گرافیکی  کار از ارزش کار کم کرده درحالی  که به چالش های پر از مشکل و جذاب راننده گی توجه دارید. هم اکنون Project CARS ۲ از عالی ترین موارد در دسترس است.

به روز رسانی تازه مجموعه سوپر اسماچ بروز یول تایم که حمایت از هدست دنیای مجازی nintendo و labo را به مجموعه می افزاید با منتشر آنونسی به درخواست نینتندو دراختیار قرار گرفت.

شرکت نینتندو از توجه و زیرکی خاصی که برخوردار است و درحال حاضر مشغول اضافه کردن توانایی حمایت از هدست دنیای مجازی لابو به مجموعه بازی های دیگر است. بازی سوپر ماش بروز یول تایمت هم از این قواعد دور نیست و حمایت ازاین دهدست در تازه ترین به روز رسانی  این مجموعه هم افزوده شود. به جز این به روز رسانی ۳.۱.۰ این مجموعه دارای توانایی هایی تازه وبکر جهت اکشن آمبیو را هم همراهی می کند.

Project CARS 2
Project CARS 2

نمونه آخر هم مرتبط است به اتفاقات spiritboard و در این  به روز رسانی اتفاقی به اسم سوپر ماچ سیسترز را مشاهده می کنیم زیرا برروی  کاراکتر های زن مجموعه بازی های شرکت nintendo متمرکز می شویم.

با وجود این که توانایی دنیای مجازی در مجموعه بازی اودیس کمتر از بقیه بازی ها است ولی به جای اون بازیکنان مجموعه legend of zelda که ازاین هدست دوست داشتنی استفاده می کنند می توانند کاملا از توانایی های جذاب و دوست داشتنی این هدست استفاده لازم رو ببرند.

به همین منظور در بازی سوپر ماچ بروز یول تایمت باید منتظر  واکنش کاربرانی که ازاین هدست استفاده می کنند بود و چند درصد ازرضایت مندی نصیب این هدست می شود با توجه به این موضوع که  استفاده از هدست در یک بازی اکشن خیلی با یک بازی معمولی فرق دارد آنونسی با همین موضوع یعنی استفاده ازیک هدست  تازه در اختیار قرار دارد که می توانید آن را تماشا کنید.

در قسمت اکشن آمیبوی بازی هم افزوده شدن آپشن های جدید را به این مجموعه می توان دید و با به کار گیری آن ها حریف را با اطمینان از پیروزی به سمت طرف مقابل هدایت می کنیم.

درمورد هدست لابو هم باید این را بپذیرید که آخر مسیر برای هدست لاو و نرم افزار نینتندو سویییچ نیست به تازگی متوجه شده ایم که حمایت ازاین هدست به کامپیوتر یونتی هم افزوده شده و این به  دلیل  است که وسعت دادن به بازی ها  توسط تیم حرفه ای انجام گرفته است به احتمال زیاد در روزهای آتی  حمایت ازاین بازی ها را ببینیم.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =