نحوه نجات همه شخصیت ها در بازی The Quarry

بازی The Quarry جدیدترین بازی ترسناک روایی از کمپانی Supermassive Games، که سازندگان Until Dawn نیز هستند، می باشد. The Quarry گروهی از مشاوران کمپ را نشان می دهد که پس از اینکه همه کمپ داران به خانه برگشتند، از آخرین شب لذت می برند، اما چیزی اشتباه است. در سراسر The Quarry، باید انتخاب هایی کرده و رویدادهای سریع را کامل کنید تا مشاوران را زنده نگه دارید. در این راهنما از سایت مرکز خرید به شما کمک می کنیم که بازی را بدون هیچکس و هیچ کمکی کامل کنید، البته به جز شرورانی که در گرد و غبار حرکت می کنند. دنبال کردن دقیق راهنما بسیار مهم است، زیرا به هم ریختن حتی یک انتخاب یا OTF ممکن است منجر به مرگ شخصیت شما شود. اسپویل در پیش است.

مقدمه بازی The Quarry

مقدمه با Laura و Max در ماشین شروع می شود. قبل از پیاده شدن از وسیله نقلیه، یک QTE سریع مربوط به نقشه وجود دارد. بیرون ماشین، به سمت صندوق عقب رفته و آن را باز کنید، جایی که Laura نامه را پیدا می کند. Laura با Max صحبت کرده و شما باید گزینه Compliant را انتخاب کنید. Laura مدتی در جنگل قدم می زند و مسیر اصلی را دنبال می کند. پس از برگشتن به ماشین، یک پلیس، Travis به شما نزدیک شده و باید گزینه های گفتگوی زیر را انتخاب کنید: Honest ،Honest ،Friendly ،Compliant و Relieved.

با وجود اینکه پلیس به آن ها گفته بود، به جای کمپ به متل بروند، Laura و Max به سمت کمپ تابستانی Quarry هکت می روند. پس از صحنه ای کوتاه، به طبقه پایین رفته و به سمتی نگاه کنید که چراغ های ماشین نشان داده می شوند. Laura می خواهد وارد شود و باید گزینه Take Wrenches و گزینه دیالوگ Confident را انتخاب کنید. این دو به سمت پناهگاهی رفته و Max مورد حمله قرار می گیرد. گزینه کمک به Max را انتخاب کرده و مقدمه تمام می شود. قبل از شروع فصل اول، صحنه کوتاهی با راوی نمایش داده می شود، گزینه Move On را انتخاب کنید.

فصل ۱ بازی The Quarry

فصل ۱ با خداحافظی مشاوران کمپ با کمپ نشینان شروع می شود. درحالیکه برای خداحافظی دست تکان می دهند، کمپ داران باهم صحبت می کنند و یک گزینه گفتگو به شما ارائه می شود. گزینه Reflective را انتخاب کنید. حالا به عنوان Jacob کار کرده و می توانید در اطراف حرکت کنید. برای پیشروی بیشتر، کیسه ها را از روی پله ها بردارید، جایی که با Kaitlyn صحبت خواهید کرد. در اینجا باید Playful ،Mischievous و Brave را انتخاب کنید. پس از آن، باید بازوی چرخاننده را بدزدید. پس از آن یک رویداد QTE برای گرفتن تلفن همراه، قبل از پایان مکالمه با گزینه گفتگوی Friendly وجود خواهد داشت.

نجات شخصیت های بازی The Quarry
فصل ۱ بازی The Quarry

حالا باید به Abigail تبدیل شوید، کسی که در حال معاشرت با Emma است. در اینجا یک QTE سریع وجود خواهد داشت و پس از آن باید گزینه Break In را انتخاب کنید. به سمت چپ بروید و خرس عروسکی را بردارید و Keep It را انتخاب کنید. حالا به سمت انتهای منطقه ای بروید که Emma آنجا است. حین صحبت با Emma، سکانس Enthusiastic ،QTE ،Scenic Route و Supportive است.

پس از آن، با گروهی برمی گردید که در آن باید Nudge ،Friendly ،Supportive و Understanding باشید. حالا، رئیس کمپ یعنی Chris Hackett ظاهر شده و Ryan او را تا دفترش دنبال می کند، جایی که در آن Chris با کسی تماس می گیرد. در اینجا باید Eavesdrop ،Concerned ،Apologetic و Inquisitive باشید. این دو به بیرون می روند و دو QTE وجود خواهد داشت، پس از آن مکالمه ای صورت می گیرد که در آن بایدCompliant ، Insistent ،Supportive و Reluctant را انتخاب کنید. این فصل به پایان رسیده و دوباره باید گزینه Move On را با راوی انتخاب کنید.

فصل ۲ بازی The Quarry

فصل ۲ با بازی در نقش Emma شروع می شود و وقتی از شما خواسته شد باید Kick Door را انتخاب کنید. این منطقه ای است که می توانید کاوش کنید، اما هیچ آیتم ضروری برای تعامل با آن وجود ندارد. در عوض، به سمت دری بروید که در آنجا می توانید با Jacob تماس بگیرید. داخل اتاق، Jacob آبجویی را می گیرد و شما باید شات گانی را بگیرید که کد گاو صندوق روی آن است. از اتاق خارج شده و به سمت خروجی بروید. با داشتن این کد گاو صندوق، Emma به صورت خودکار گاو صندوقی را باز می کند که در آنجا باید Leave Fireworks and Affectionate را انتخاب کنید.

نجات شخصیت های بازی The Quarry
فصل ۲ بازی The Quarry

سپس به سمت Dylan و Ryan در دفتر Chris می روید. گزینه Friendly را انتخاب کرده و حال می توان اتاق را در نقش Dylan جستجو کرد. دوباره، هیچ تعامل ضروری وجود ندارد پس به راه ادامه داده و به درب کنار شات گان روی دیوار بروید، که باعث پخش یک QTE می شود. از کمد استفاده کرده و گزینه Mischievous را انتخاب کرده و همه چیز را بررسی کنید. پس از آن، به سمت تلفن های شارژی خود روی میز Chris برگردید و گزینه Head to Party را برای حرکت انتخاب کنید.

بعدی Nick و Abigail است که در جنگل قدم می زنند. در مسیر به یک سه راهی می رسید، به سمت Rocky Road بروید. پس از طی مسافت کوتاهی، یک صحنه را می بینید که در آن باید گزینه نامشخصی را انتخاب کنید. از پله ها پایین بیایید تا به صحنه بعدی که Sincere ،QTE ،QTE و Cheerful است برسید.

یک صحنه سریع با Kaitlyn در دریاچه وجود دارد که با QTE ،Serious و Stern پیش می رود. سپس، صحنه سریعی با Nick و Jacob وجود دارد که Hopeful می شود، پس از آن رویدادی وجود دارد که در آن باید به خربزه ها شلیک کنید (نباید شکست بخورید) و در نهایت با Gloating روبرو می شوید. این فصل در کمپی که در آن باید Interrupt ،Truth ،Mischievous ،Kaitlyn و Mischievous را انتخاب کنید به پایان می رسد. این فصل با راوی تمام می شود.

فصل ۳ بازی The Quarry

فصل ۳ با Abigail شروع می شود، که باید به جلو حرکت کرده و از جنگل خارج شود تا صحنه با Nick ایجاد شود. این صحنه با Call Back ،Honest ،Cautious ،Kiss پیش رفته و پس از آن هیولایی به Nick حمله می کند. از این نقطه به بعد، شکست QTE احتمالاً منجر به مرگ یک شخصیت می شود، پس مراقب باشید. حالا باید Help Nick ،QTE ،Run ،Smash ،Don’t Climb Tree و Hold Breath را انتخاب کنید. اگر موفقیت آمیز بود، هیولا بدون گاز گرفتن Nick خارج می شود.

نجات شخصیت های بازی The Quarry
فصل ۳ بازی The Quarry

مرحله بعدی، صحنه ای کوتاه است که در آن Jacob با Emma صحبت می کند، اما هیچ گزینه ای برای انتخاب وجود ندارد. پس از آن می توانید در نقش Jacob در اطراف قدم بزنید. به خانه قایقی بروید و با Emma صحبت کنید تا پیشرفت کنید، مکالمه را شروع کنید. هنگام صحبت به Emma، انتخاب های شما باید Enthusiastic ،Don’t Splash ،Flirt ،Dive In ،Grab ،QTE ،Detangle باشد. پس از آن، صحنه ای به عنوان Ryan است که در آن باید Worried ،Assertive ،Shortcut ،QTE ،Shortcut ،QTE ،Shout و Shoot را انتخاب کنید. این کار باعث پخش صحنه کوتاهی با Jacob پیش از اتمام فصل می شود، که در آن باید Don’t Call Out ،Smash ،Pleading و Don’t Throw Dirt را انتخاب کنید.

فصل ۴ بازی The Quarry

در مرحله بعد، صحنه ای به عنوان Ryan پخش می شود که در آن در حال بررسی زخم Nick هستید. در اینجا باید Apply Pressure ،Smash ،Dismissive ،Call Out ،Don’t Shoot ،Don’t Shoot ،Questioning ،Let Go و QTE را انتخاب کنید. اگر تیراندازی را انتخاب کنید، Jacob را خواهید کشت.

نجات شخصیت های بازی The Quarry
فصل ۴ بازی The Quarry

بعدی، Emma است که در جزیره قدم می زند. دو راه وجود دارد که هر دو به خانه درختی می رسند. پس از ورود به خانه درختی، گزینه باز کردن درب تله یا جستجوی کیف را دارید. باید کیف را بگردید، از تیزر استفاده کنید و از هیولا عکس بگیرید. داخل خانه درختی باید گزینه های QTE ،Smash ،Spray ،QTE ،QTE ،Block Door ،Use Trapdoor ،QTE ،QTE ،Smash را انتخاب کنید. با این کار Emma درب تله را قفل می کند، به این ترتیب هیولا نمی تواند وارد شده و او را بکشد.

پس از آن به عنوان Dylan بازی خواهید کرد و به همراه چند شخصیت دیگر وارد ساختمانی می شوید. در اینجا باید Optimistic ،Hopeful ،Determined ،Suspicious ،Calm ،Defensive و Give Gun را انتخاب کنید. به Emma برمی گردید، جایی که باید قبل از پایان فصل دو کار را انجام دهید، Reel Slowly و Don’t Speed Up، پس از آن فصل به پایان خواهد رسید.

فصل ۵ بازی The Quarry

این فصل با صحبت Nick و Abigail شروع می شود، که در آن باید Grateful ،Don’t Speak Up و Reassuring را انتخاب کنید. سپس به Kaitlyn در لژ می رسید که در آن باید QTE ،QTE ،Hold Breath ،QTE را انجام دهید و پس از آن بازی به Nick و Abigail بازمی گردد. در اینجا باید Confident ،Intrigued ،Hide و Hold Breath را انتخاب کنید.

نجات شخصیت های بازی The Quarry
فصل ۵ بازی The Quarry

پس از آن، Dylan و Ryan به سمت لژها می روند. هیچ انتخابی در اینجا وجود ندارد، تا زمانیکه به لژ برسید، در اینجا باید Confident را انتخاب کنید. در داخل، مجموعه ای از گزینه ها وجود دارد که باید زمانی که هیولایی به آن ها حمله می کند، گزینه ها را انتخاب کنید. جریان این قسمت Interested ،Concerned ،Apologetic ،Don’t Shoot ،Aggressive ،Confident ،Calm ،Desperate ،Chainsaw و Uncertain است. پس از آن، تا زمانیکه بقیه صحنه ها پخش می شوند و فصل به پایان می رسد هیچ انتخابی وجود نخواهد داشت.

فصل ۶ بازی The Quarry

فصل ۶ با Jacob شروع می شود که در اطراف پرسه می زند. به سمت راست بروید تا با Emma برخورد کنید و صحنه ای شروع شود. در اینجا باید Delighted ،Apologetic ،QTE ،Hide ،Hold Breath و Pry Open را انتخاب کنید. سپس خیلی سریع به سمت Kaitlyn حرکت می کنیم، که در آنجا باید Compassionate و Intervene Help Nick را انتخاب کنید. حالا به سمت Abigail در استخر خانه می رویم، که در اینجا می توانید در اطراف پرسه بزنید.

نجات شخصیت های بازی The Quarry
فصل ۶ بازی The Quarry

برای پیشرفت به سمت Nick بروید، که در آنجا باید Calm و Compassionate را انتخاب کنید. پس از آن از شما خواسته می شود با شاتگان به Nick شلیک کنید. به Nick شلیک کنید. این کار ممکن است غیرعادی به نظر برسد، اما اگر این کار را نکنید، Abigail می میرد، اما اگر این کار را کنید، Nick به هیولا تبدیل شده و زندگی می کند.

حالا به Emma تبدیل می شوید که باید در جنگل قدم بزند. دو راه پیش روی او است، اما این دو به یک مکان می رسند که هیچ چیز مهمی در هیچیک از مسیرها وجود ندارد، پس فقط به جلو بروید. زمانی که به بالای تپه رسیدید، صحنه بعدی شروع می شود. در اینجا باید Don’t Run ،Reassuring ،Suspicious و Interested را انتخاب کنید و فصل به پایان می رسد.

فصل ۷ بازی The Quarry

فصل ۷ با Laura در زندان شروع می شود که در حال صحبت با پلیس است. در صحنه اول، توالی سکانس Don’t Call Out ،Compliant ،Compliant ،Intrigued ،Pleading ،Don’t Lash Out ،Concerned Disappointed ،Compliant Worried است. حالا باید اطراف سلول حرکت کنید. به گوشه سمت چپ بروید که یک تخت وجود دارد، در آنجا قاشقی را پیدا می کنید. پلیس برای پخش یک صحنه باز می گردد که به صورت Fearful ،Serious ،Reflective ،Encouraging ،Empathetic ،Calm ،Curious ،Optimistic ،Skeptical ،Don’t Call For Help و Compassionate به پیش می رود.

نجات شخصیت های بازی The Quarry
فصل ۷ بازی The Quarry

حالا آزادید که به عنوان Laura در ایستگاه پلیس پرسه بزنید. مهم ترین چیز در این قسمت این است که به طبقه بالا و دفتر سوم بروید، قفسه را باز کرده و سرنگی را بردارید. حالا آزادید که در اداره پلیس بگردید، اما هیچ چیز مهمی در آنجا نیست. به سمت سلول برگردید، سرنگ را در دیوار سمت چپ پنهان کرده و بخوابید.

Laura برای صحنه دیگری با Travis بیدار می شود که به صورت Honest ،Confident ،Don’t Take Gun ،Confused ،Encouraging ،Resigned ،Empathetic ،QTE ،QTE ،Anxious ،Reassuring ،Show Bite پیش می رود. از آنجایی که سرنگی را پنهان کردید، ممکن است بتوانید بدون عصبانی کردن Travis، او را از پا درآورید. سپس صحنه کوتاهی با Jacob خواهید داشت که در آن باید Pleading را انتخاب کنید.

فصل ۸ بازی The Quarry

صحنه ای با Ryan و Laura را خواهید دید که در آن باید گزینه های Uncertain ، Curious ،Suspicious ،Guarded ،Compassionate ،Friendly ،Inquisitive ،Reflective ،Compassionate را انتخاب کنید. اکنون می توانید غار را به عنوان Laura کاوش کنید. به سمت خروجی تونل رفته و از درب عبور کنید. پس از آن صحنه ای با Kaitlyn خواهد بود که در آن باید Honest و Encouraging را انتخاب کنید.

نجات شخصیت های بازی The Quarry
فصل ۸ بازی The Quarry

با این حرکت به عنوان Ryan با Laura در زیرزمین هکت قدم خواهید زد. با چراغ قرمز به سمت تونل بروید تا صحنه بعدی نشان داده شود. جریان این قسمت به صورت QTE ،Don’t Open Cage ،Stop Laura ،Help Jacob Choose Breakers 1 و ۲، Continue ،Choose Breakers 2 و ۳ است. با این کار Jacob از قفس رها می شود که او را از مرگ بعدی نجات می دهد. پس از چند صحنه، این فصل پایان می یابد.

فصل ۹ بازی The Quarry

مجموعه ای از صحنه های کوتاه با چند انتخاب وجود دارد. این فصل با Dylan و Kaitlyn شروع می شود، که در آن باید Positive و Curious را انتخاب کنید. سپس با Abigail و Emma روبرو می شوید، که در آن باید Curious و Curious را انتخاب کنید.

نجات شخصیت های بازی The Quarry
فصل ۹ بازی The Quarry

سپس به Laura و Ryan بازمی گردید، که در آن قسمت Laura با پیرزنی مبارزه می کند. هنگام مبارزه باید Shoot Gun ،QTE ،Don’t Pull Knife را انتخاب کنید. پیرزن خواهد مرد، اما از آنجایی که یکی از هکت ها است، نباید به مرگ خوش بمیرد. Ryan ایجاد چاقو می خورد، اما حالش خوب است.

حالا در نقش Ryan باید اطراف اتاق بگردید. با کابینت و تخت تعامل کنید. پس از بررسی درب سمت چپ، صحنه بعدی نمایش داده می شود. در اینجا باید Hide ،In Cabinet ،Hold Breath ،QTE را انتخاب کنید. با این کار به Laura تبدیل می شوید، که در آن قسمت باید Hide و Hold Breath باشید.

Laura به اتاق جدیدی می رود. به سمت درب بروید و همین باعث می شود که Jediah Hackett وارد شود. در این صحنه سه QTE ،Attack و Smash وجود دارد که منجر به مرگ Jadiah می شود. حالا به سمت Ryan بروید. این سکانس به صورت QTE ،QTE ،Hold Breath ،Stab ،Sympathetic ،Accept ،Don’t Pull Away خواهد بود.

پس از آن Dylan و Kaitlyn در قبرستان ماشین ها هستند. باید کمی آنجا را کاوش کنید و با جرثقیل زرد به سمت صحنه بعدی بروید. با نزدیک شدن به جرثقیل زرد، مجموعه انتخاب های بعدی شروع می شود که باید به صورت Encouraging ،Warn Kaitlyn ،QTE ،Sound Horn ،Smash ،QTE ،Smash انتخاب شوند.

با این کار به Abigail در زیرزمین پناهگاه منتقل خواهید شد. به سمت چپ رفته و روبروی راه پله، جعبه فیوزی را پیدا می کنید. در آن چند گلوله نقره ای وجود دارد، که باید بردارید. پس از آن، از نردبان بالا بروید. با این کار به Laura در اتاق زیر شیروانی خانه هکت می رسید.

در این بخش وقتی به جلو قدم بگذارید، دو صحنه پخش می شوند. Laura به هیولایی تبدیل شده و Bobby Hackett را می کشد. پس از آن به عنوان Ryan بازی می کنید که باید به هیولا شلیک کنید. با این کار Chris Hacket کشته می شود و نفرین Laura از بین می رود. Travis از راه می رسد و Laura را نمی کشد، زیرا شما در ایستگاه پلیس به او شلیک نکردید. باید گزینه Suspicious را انتخاب کنید، تا فصل به پایان برسد.

فصل ۱۰ بازی The Quarry

از آنجایی که Chris را کشتید، نفرین Max برداشته شده و شما این فصل را در نقش او آغاز می کنید. Max به سمت کمپ می رود و شما کلاهی صورتی را پیدا می کنید. پس از آن به سمت اسکله بروید و صحنه ای ایجاد می شود که باید در آن بمانید.

نجات شخصیت های بازی The Quarry
فصل ۱۰ بازی The Quarry

قسمت بعدی مربوط به Kaitlyn در لژ است. می توانید دوباره آزادانه آنجا را بگردید، با این گزینه برخورد نهایی با تعامل با پرتره، آغاز خواهد شد. این سکانس به صورت Run ،Beam ،Smash ،Run ،Investigate ،Shoot خواهد بود. با این کار Caleb Hackett کشته خواهد شد و با Travis و Ryan به سمت Laura خواهید رفت.

در اینجا باید این سکانس را دنبال کنید: Inquisitive ،QTE ،Grab Gun ،Take Cover ،QTE ،Determined ،Give To Ryan ،Probing ،Reflective ،Don’t Raise Gun ،Fail the QTE ،Shoot Monster Silas. این پایان بازی است. باید به خاطر داشته باشید که این تنها QTE است که برای شکست عمدی به آن نیاز دارید. دلیلش این است که این منجر به مرگ Travis شده و اگر از این QTE بگذرید، منجر به مرگ Laura نیز خواهد شد که پایان خوب را از بین خواهد برد. پس از این هم پایانی وجود دارد، اما هیچ گزینه ای برای انتخاب وجود نخواهد داشت.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 18 =