معرفی بازی rainbow six quarantine با انتشار تریلری

rainbow six quarantine

طبق آخرین اخبار از این شرکت بزرگ که در کنفرانس E3 2019 منتشر شد ،خبر معرفی بازی  Rainbow six quarantine داده شد. مجموعه ی Rainbow six quarantine از شناخته شده ترین بازی های یوبی سافت می باشد.

"<yoastmark

شرکت یوبی سافت یکی از موفق ترین شرکت های ساخت بازی است.هسته ی این شرکت در مونترال فرانسه قرار دارد.یوبی سافت دارای امکانات کاملا حرفه ای و پیشرفته می باشد که در بیش از ۲۰ کشور دنیا دارای استودیو می باشد.از سال ۲۰۰۴ تا به امروز سومین شرکت مستقل بازی های رایانه ای اروپا و رتبه هفتم در آمریکا را دارد.

بنیان گذار این شرکت موفق یاوس گیلموت می باشد که از سال ۱۹۸۶ کار خود را آغاز کرد.

در همان شب کنفرانس خود در نمایشگاه E3  از این بازی رونمایی شد،داستان بازی یک مبارزه تیز اندازی چند نفره است که دیگر با هم به جنگ نمی پردازند بلکه با انگل فضایی که قصد نابودی انسانها را دارد جنگ شروع می شود.اینجا دیگر یک نفر وارد مبارزه نمی شود ،تیم مبارزه تشکیل می شود و وظیفه از بین بردن این معظل کشنده بر عهده ی تیم Rainbow خواهد بود.

یوبی سافت در کنفرانس خود اطلاعات زیادی به مخاطبانش نداد .

توضیحی در مورد بازی rainbow six quarantine

بیوژاد طراح ارشد بازی بصورت خیلی خلاصه مواردی را درباره ی بازی rainbow six quarantine

مطرح کرد:

آن هم اینکه قرنطینه یک بسته ی گسترش دهنده ی بازی سری قبل نیست، بلکه فضایی جدید با نبردی تازه را به دنبال دارد و آن را نمیتوان بسته الحاقی یا چیزی شبیه آن دانست. نبرد در این بازی بصورت جدال با محیط است و یک تجربه کو آپ سه نفره را رقم میزند.به جای اینکه افراد با همدیگر به مبارزه بپردازند،به جنگ با یک دشمن مشترک و خطرناک می پردازند.هر بازیکن به دو نفر دیگر باید ملحق شود و تیم ۳ نفره ی خود را تشکیل بدهد،و هدف این تیم برگرداندن شرایط مساعد به نفع بشریت،به مناطق قرنطینه شده در نقاط مختلف کشور حمله می کنند.

آن هنگام که انگل فضایی کنترل بشریت را در دست میگیرد،تیم rainbowحمله خود را آغاز میکند.شما با این بازی فضایی هیجان انگیز،نبردی نفس گیر و غیر قابل پیش بینی را تجربه خواهید کرد.

سازندگان این بازی اعضای گروه بازی های معروف for honorوghost reconمی باشند.

موضوعی که ذهن خیلی از مخاطبان را درگیر خود کرده است،کنجکاوی بیشتر نسبت به این بازی از خود نشان داده اند و دوس دارند اطلاعات بیشتری راجب فضا و ماموریت این بازی داشته باشند.

حتی برای برخی سوال پیش آمده است که برای موفق بودن در این بازی،می توان بازی رینبو سیکس سیج را بازی کنیم؟؟باید در جواب گفت خیر،چون بازی rainbow six quarantine جذابیت خاص خودش را دارد.

البته برای آن دسته از کسانی که علاقه ی زیادی به این دسته از بازی ها را دارند،رینبو سیکس سیج تجربه ی خوبی است،در ادامه کمی با این بازی هیجان انگیز آشنا می شویم.

اگر بخواهیم با فضای rainbow six quarantine آشنا شویم،شما با ده ماموریت جداگانه سرو کار دارید،که بازیکن را در شرایط مختلف مبارزه ،گروگان گیری،بمب گذاری و … قرار میدهد.نام هر کدام از این ماموریت ها situation نام دارد،که بازیکن را در فضاهای مختلف و شرایط متفاوت از مامورت دیگر قرار میدهد.در این بازی مراحل تک نفره بیشتر برای آشنا شدن بازیکن با فضا و جو بازی است و نکته ی خاصی را شامل نمی شودو وقتی که جلوتر میرویم مبینیم اساس طراحی این بازی،کار گروهی می باشد.گرفتن تصمیمات درست و به موقع و هماهنگ بودن گروه در لحظات بحرانی بازی روند را تغییر می دهد.برای پیروز شدن در این بازی باید توجه ویژه ای به ابزارآلات،امکانات،نقشه و…داشت.با همه ی این وجود باز هم در این بازی کار گروهی و شناخت از یکدیگر ،دشمنان و محیط و نقشه حرف اول را می زند.

در رینبو سیکس سیج کیفیت تکسچرها در سطح مطلوبی هستند.شما با یک نورپردازی بسیار عالی مواجه هستید.

چیزی که rainbow six quarantine را به رینبو سیکس قرنطینه نزدیک میکند مبارزات گروهی می باشد که چند نفر در برابر چند نفر قرار دارند با این تفاوت که شما در قرنطینه با انگل فضایی به مبارزه می پردازید، اما جایی که رینبو سیکس سیج خود را نشان می دهد هماهنگی با کل تیم برای یک مبارزه گروهی می باشد،که جذاب ترین جای داستان را شاهد خواهید بود،هماهنگی ها و استراتژی های دفاع و حمله میتواند جنبه های دیگری از این بازی را در بر گیرد.ویژگی مهمی که به تاکتیکال بودن بازی کمک کرده است،تخریب پذیر بودن بالای محیط های بازی است.کسانی که سیج را تجربه کرده اند به خوبی این موضوع را درک می کنند .زمین و محیط بازی طوری طراحی شده است که تمام آن به کلی از بین میرود و تخریب میشود.برای پیروزی در این بازی نکته ی قابل اهمیت داشتن هم تیمی های مناسب است که خیلی از مخاطبان ،دوستان و اطرافیان خود را هم تیمی خود قرار میدهند و بعضی ها هم از افراد آنلاین در بازی استفاده میکنن و تیم خود را بر ای مبارزه تشکیل می دهند،بعد از مدتی که تیم تشکیل شد و هماهنگ باهم پیشروی می کنن به شناخت بیشتر نسبت به نقاط ضعف و قوت هم تیمی های خود می رسند که این به پیروزی در برار دشمنان کمک شایانی را خواهد کرد.به همین دلیل است که برخی ها تمایل دارند قبل از تجربه ی رینبو سیکس قرنطینه بازی رینبو سیکس سیج را انجام بدهند تا بیشتر با آن فضا آشنا شوند.

"<yoastmark

با جستجوی بیشتر در رابطه با موضوع بازی rainbow six quarantine به این نتایج دست پیدا کردیم :فضای داستان به این صورت است که یک ویروس فضایی در کل جهان پخش می شود که شروع به از بین بردن انسانها میکند.ولی هنوز هیچکدام از ما نمیدانیم که این بازی چند ماموریت خواهد داشت.هر چند میدانیک که یک مبارزه چند نفره ی تاکتیکی و اول شخص از نوع بازیکن در برابر هوش مصنوعی است،که بازیکنان در تیم های ۳ نفره به مبارزه با موجودات خطرناک یا بعبارتی زامبی می پردازند که این زامبی ها انسان هایی هستند که دچار ویروس خطرناک فضایی شده اند.باید بازی هیجان انگیزی باشد،بسیاری از مخاطبان این بازی به انتظار نشسته اند.

بازی rainbow six quarantine در حال حاضر در حال آماده شدن در استودیو یوبی سافت مونترال می باشد.و انتشار آن در سال ۲۰۲۰ بر روی ۳ پلتفرم ایکس باکس وان،پلی استیشن ۴و رایانه شخصی خواهد بود.

طرفداران این بازی خود را برای یک تجربه ی جدید جنگجویانه و لذت بخش آماده کرده اند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − ده =