معرفی بازی Rais of the Kasai ساخت شرکت سونی

Rais of the Kasai

شرکت سونی خبر از انتشار قسمت جدیدی از بازی جذاب و مهیج Rais of the Kasai داده است که قرار است برای پلی استیشن ۴ عرضه شود.

Rais of the Kasai
Rais of the Kasai

در سال ۱۹۹۹ کمپانی سونی آگهی به بازار ارسال کرد که اطلاع از عرضه شدن یک کنسول جدید را را به بازار می داد که پلی استیشن ۲ یا همان (PS2) نام داشت. این محصول نیز مانند محصولات دیگر کمپانی سونی رقبای زیادی از جمله ایکس باکس و سگا داشت. تقریبا پس از طی یک سال اولین نسخه از این کنسول پر طرفدار در ژاپن عرضه شد که تا سال ۲۰۱۳، ۱۵۵ میلیون نسخه از ان به فروش رفت که توانست پر طرفدار و پر فروش ترین لقب کنسول خانگی در جهان را بگیرد.

همچنین توانست سریع ترین دستگاهی باشد که از آن صد نسخه به بازار رفته است. از بازی هایی مثل Rais of the Kasai که برای این کنسول عرضه شد می توانم به دو بازی محشر فوتبال تکاملی ۲۰۱۴ و اتومبیل دزدی بزرگ: سن آندریاس اشاره کنیم. اما بازی دیگری نیز برای این کنسول عرضه شد که در ادامه راجب آن میگوییم پس با ما همراه باشید. این کنسول بازی همچنین از کنسول های نسل ششم هستش و در تاریخ ۴ فوریه ۲۰۱۳ فروشش متوقف شد.

این کنسول حافظه ۳۲ مگابایت دارد و همچنین ذخیره سازی لوح فشرده و دی وی دی دارد.دارای قابلیت اتصال به مودم، یو اس بی و فایروایر است. پر فروش ترین بازی Rais of the Kasai هم با ۳۳/۱۷ میلیون فروش تا سال ۲۰۰۹ بازی اتومبیل دزدی بزرگ سن آندریاس بوده است. همچنین جانشین این کنسول بزرگ و پر طرفدارسری جدیدی از همین کنسول به نام پلی استیشن ۳ یا همان ( PS3) است. سی پی یو این دستگاه نیز مدل جدید ۲۲۹ MHz و ۶۴ _ بیت است.

بررسی بازی Rais of the Kasai

بازی Rais of the Kasai اول برای سری دوم پلی استیشن عرضه شد و حالا پس از مدتی که پلی استیشن ۴ به بازار اومده سازنده ان خبر از انتشار نسخه جدید از بازی برای پلی استیشن ۴ داده است.
پلی استیشن ۴ تقریبا ۱۴ سال پس از اولین نسخه از پلی استیشن ۲ یعنی سال ۲۰۱۳ انتشار شد. اول در تاریخ ۲۰ فوریه ۲۰۱۳در شهر نیویورک سونی یک کنفرانس اختصاصی را برگزار کرد و در ان کنفرانس از سری جدیدیاز کنسول بازی خود یعنی پلی استیشن ۴ را معرفی کرد. چندی بعد از ان اولین نسخه از این دستگاه در امریکای شمالی در تاریخ ۱۵ نوامبر در بازار عرضه گردید و بعد در تاریخ ۲۹ نوامبر در کشور های اروپا و استرالیا عرضه شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شش =