پیدا کردن زره‌ در بازی Ratchet and Clank: Rift Apart

زره ها در بازی Ratchet and Clank: Rift Apart به شما کمک می‌کنند تا در ابعاد مختلفی که در طول داستان بازی می‌بینید زنده بمانید و رشد کنید. هر تکه از زره در بازی مدولار (چرخشی) است، بنابراین می‌توانید آن را با مجموعه‌های دیگر جایگزین کرده و یا حتی رنگ آن را عوض کنید. زمانی که زره‌ها را جمع می‌کنید، جوایز ویژه‌ای هم دریافت می‌کنید که به این مجموعه‌ها متصل هستند و برای جمع‌ آوری منابع، آسیب و بقاء موارد محافظت‌ کننده‌ای را به شما ارائه می‌کنند.

در این راهنما، به بررسی مهم‌ترین جوایز می‌پردازیم و به شما نشان می‌دهیم که چگونه باید قطعات زره مربوطه را پیدا کنید. برای پیدا کردن بهترین مجموعه زره‌ها در بازی Ratchet and Clank: Rift Apart با ما همراه باشید.

زره Carbonox Advanced

زره‌ بازی Ratchet and Clank: Rift Apart

مهم‌ ترین مجموعه در Rift Apart مجموعه Carbonox Advanced است. هر تکه از این مجموعه مقدار Bolts که از دشمنان به دست می‌ آورید را افزایش می‌ دهد. زمانی که مجموعه را کامل کنید، برای تمامی Bolts که به دست می‌ آورید، مقدار ۲۰.۰%+ دریافت می‌ کنید، که به شما کمک می‌ کند مقدار بیشتری برای اسلحه‌ های بازی بپردازید.

زره Carbonox Advanced Boots

A Grunthor Named Sue که چالش پایانی Bronze Cup در Zurkies است را کامل کنید، این چالش زمانی که اولین بار از منطقه بازدید کنید قابل دسترسی است.

زره Carbonox Advanced Chest

برای تکه صندوقچه، باید Scolo را به عنوان بخشی از چالش Revenge of the Seekerpede شکست دهید، این آخرین نبرد و تقلا در Silver Cup در Zurkies است. این نبرد پس از اینکه سطح Cordelia را کامل کنید، در دسترس خواهد بود.

زره Carbonox Advanced Helmet

باید چالش Twice as Nice را کامل کنید تا به تکه آخر دست یابید. این، یک نبرد با رئیس و بخش آخر Gold Cup در Zurkies است. زمانی که Rivet و Ratchet در پایان بازی در Zurkies همدیگر را ملاقات کنند، به این تکه دست پیدا می‌ کنید.

زره Captain Starshield

زره‌ بازی Ratchet and Clank: Rift Apart

مجموعه مهم دیگر در Rift Apart مجموعه Captain Starshield است، که به شما امکان می‌ دهد تا ۲۰%+ XP اضافه به دست آورید. اگر بخواهید قبل از پایان داستان به سطح ۱۰ برسید و مخزن سلامتی خود را افزایش دهید، این مورد برای شما عالی است. اگر در نبردی درگیر شدید، جمع‌ آوری سریع برخی از این قطعات کمک بزرگی به شما خواهد کرد!

زره Captain Starshield Helmet

زره‌ بازی Ratchet and Clank: Rift Apart

در حاشیه جنوب شرقی نقشه Savali، کلاه ایمنی داخل یک Pocket Dimension قرار دارد، جایی که باید روی دیوارها خط بکشید تا به آن برسید.

زره Captain Starshield Chest

در Cordeliont، باید با استفاده از کریستال Blizar به بعد دیگری فرار کنید تا از هیولا خلاص شوید. بار دومی که این اتفاق می‌ افتد، یک قطعه در Pocket Dimension نزدیک است. به یاد داشته باشید که تمامی Pocket Dimension زمانی روی نقشه ظاهر می‌شوند که نزدیکشان باشید، پس از دست دادن آن‌ها ممکن است.

زره Captain Starshield Boots

چکمه‌ ها در یک Pocket Dimension زیر پل اصلی منتهی به سیاره Pierre on the Pirate در Ardolis قرار دارند.

زره Lombax Praetorian

زره‌ بازی Ratchet and Clank: Rift Apart

مجموعه مفید دیگر Lombax Praetorian است، که مقدار Raritanium Ratchet and Rivet که به دست می‌ آید را تا ۲۰%+ اضافه می‌کند. Raritanium منبعی است که برای ارتقاء سلاح‌ ها از آن استفاده می‌شود، پس به مقدار زیادی از آن در Challenge Mode نیاز دارید تا به انتهای بازی برسید.

زره Lombax Praetorian Boots

در جنوب شرقی Savali، در وسط نقشه، یک Pocket Dimension وجود دارد. این منطقه در نزدیکی جایی است که باید از Kit به عنوان بخشی از داستان دفاع کنید. آن را باز کنید و روی دیوارها سوار شوید تا چکمه‌ ها را پیدا کنید.

زره Lombax Praetorian Helmet

زره‌ بازی Ratchet and Clank: Rift Apart

پس از باز کردن Hurlshot و شروع نبرد با دزدان دریایی، در Torren IV یک Pocket Dimension در غار وجود دارد که دیدن آن خیلی راحت است. اگر در حال بازگشت هستید، این مورد در نزدیک‌ ترین جزیره به مرکز نقشه قرار دارد. برای به دست آوردن کلاه ایمنی، چالش را تمام کنید.

زره Lombax Praetorian Chest

زمانی که منطقه سلولی VIP را در Zordoom Prison ترک کردید، بلافاصله به دنبال فروشنده Zurkon بروید و pocket dimension را مشاهده خواهید کرد. این یک مسابقه بزرگ Speetle است اما می‌ توانید پلکان را دور بزنید، بچرخید و پرش دقیقی به سمت زره انجام دهید تا بدون تکمیل مسابقه، آن را به دست آورید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =