Razer عینک هوشمند ۲۰۰ دلاری خود با صدای بی ‌سیم را رونمایی کرد

عینک هوشمند Razer Anzu

Razer پس از اعلام ماسک جدید صورت با نورهای RGB، اولین عینک هوشمند Razer Anzu با صدای بی‌سیم که Razer Anzu نام داشته و قیمت آن‌ها ۲۰۰ دلار است را معرفی کرد.

عینک هوشمند Razer Anzu

مانند عینک‌های آبی روشن دیگر، Razer Anzu از فرد در برابر %۳۵ نور آبی که باعث خستگی چشم می‌شود محافظت می کند. همچنین دارای لنزهای عینک آفتابی %۹۹ UAV/UVB می‌باشد. به صورت خیلی معمولی‌تر، این عینک دارای کنترل‌های لمسی و صدای بلوتوث Open-air با تأخیر بسیار کم ۶۰ میلی‌ثانیه است.

کنترل‌های لمسی به دارندگان این عینک امکان تغییر و توقف آهنگ‌ها و رسانه را می‌دهد. افراد می‌توانند تماس‌هایشان را مدیریت کنند (از جمله میکروفون چندجهتی) و دستیارهای گوشی‌های هوشمند خود را فعال کنند. اگر درباره کیفیت صدا نگران هستید، باید بدانید که می‌توانید تنظیمات EQ را از برنامه‌های مربوطه برای اندروید یا iOS انجام دهید.

Razer اعلام کرده که عینک Anzu با یک بار شارژ تا پنج ساعت دوام می‌آورد، اما اگر از آن استفاده نشود باتری آن تا دو هفته کار می‌کند.

خود قاب ضد آب است، یعنی پاشیدن قطره‌های آب روی آن مشکلی ندارد.

Razer CES 2021 – Project Hazel

عینک هوشمند Razer Anzu

عینک‌های Razer Anzu به صورت قاب‌های مستطیلی و گرد در دو سایز در دسترس هستند و وزن آن‌ها تنها ۴۸ گرم است. متأسفانه، فکر می‌کنیم طراحان هیچ کاری برای نورپردازی RGB فانتزی آن انجام نداده ‌اند.

 

منبع: IGN

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + چهارده =