راهنما ملاقات با Guido Martelli در رد دد آنلاین

Guido Martelli رد دد آنلاین

اکنون به روزرسانی Blood Money در دسترس است و برای به دست آوردن محتوای این بخش جدید، باید ابتدا Guido Martelli رد دد آنلاین را در پاگودا، در مرکز Saint Denis ملاقات کنید تا اطلاعاتی درباره مسائلی که در حال حاضر در اقدامات جنایی اش با آن ها روبرو است به دست آورید. برخلاف اکثر زمینه های کاری که می توانید در Red Dead Online انجام دهید، نیازی به سرمایه گذاری اولیه برای ورود به دنیای تبهکارانه جنایی سازمان یافته ندارید، یعنی بازیکنان با تمام قوا می توانند مستقیما وارد عمل شوند.

رد دد ۲ که برای پلتفرم های مختلف مانند پلی استیشن ۴، ایکس باکس و پی سی قابل اجرا است در بخش آنللاین خود قابلیت های جذابی دارد. در بخش آنلاین این بازی شما با Martelli ملاقات کنید و او خیلی زود ادامه Red Dead Online Capitale گمشده خودش را به شما می دهد، که اوراقی است که توسط گروه Bronte برای پرداخت کمتر توزیع می شود و اکنون به دلیل توزیع گسترده بین برادران جنایتکار، ارزشش را از دست داده است. اگر آماده جمع کردن این کاغذهای گمشده هستید، پس اطلاع داشته باشید که تمامی چیزهایی که باید درباره جرایم و فرصت های Red Dead Online بدانید را برایتان در زیر ارائه کرده ایم.

Guido Martelli رد دد آنلاین

Guido Martelli رد دد آنلاین

جرایم Red Dead Online فعالیت هایی هستند که برای شروع بازیابی اوراق برای Martelli انجام می دهید و شامل اشکال مختلف دستکاری های ساده تا سرقت های چند مرحله ای به نام Crime Contracts می شود. آماده شرخر شدن، سرقت های جسورانه، آدم ربایی ها و کارهای دیگر برای رسیدن به اهدافتان شوید. به یاد داشته باشید که شما می توانید این کارها را تنهایی یا با مهارت هایتان انجام دهید.

از سوی دیگر، فرصت های Red Dead Online فقط در صورتی در دسترس قرار می گیرند که یادداشت های کافی برای Martelli را به دست آورده باشید. این یادداشت ها شامل مقابله با سناتورهایی است که در عملیات های جنایی دخالت می کنند و رویکردهای مختلفی برای فرصت ها وجود دارد که با جستجو در منطقه و شنیدن مکالمات مشخص می شوند. در نهایت، هر یک از این فرصت ها به شما اجازه می دهند یکی از سه Jewels of the West را به Martelli بازگردانید، اولین مورد از ۱۳ ژوئیه در دسترس است و دو مورد بعدی در تاریخ های دیگری باز می شوند.

نحوه شروع جرایم در Red Dead Online

Guido Martelli رد دد آنلاین

در ابتدا شما زمانی با جرایم و فرصت های Red Dead Online آشنا می شوید که نامه ای از Martelli دریافت می کنید و می توانید آن را با باز کردن کیف دستی خود و استفاده از برگه Documents، Letter و سپس انتخاب نامه از “M” بخوانید. در آن نامه نوشته شده که او زیر پاگودا در کنار Theater Raleur در Saint Denis با شما – و فقط شما- ملاقات خواهد کرد، سپس به مکانی در Blood Money که با نماد $ در Saint Denis روی نقشه مشخص شده است بروید تا کارتان شروع شود.

پس از این معرفی، جرایم و فرصت های Red Dead Online از مخاطبین زیر در دسترس خواهد بود:

  • Anthony Foreman – خانه Radley، Rhodes یا میخانه Doyle، Saint Denis.
  • James Langton – Hennigan’s Stead یا کابین Lake Don، New Austin
  • Joe – Osman Grove، New Hanover
  • Sean Macguire – Great Plains یا Tall Trees

می توانید این افراد را با نماد $ روی نقشه شناسایی کنید، اما اگر قبل از این با آن ها روبرو نشده باشید ممکن است شما را مجبور کنند کارهایی انجام دهید تا خودتان را ثابت کنید. زمانی که به هم اعتماد کردید، با آن ها صحبت کنید تا آخرین فعالیت های موجود را دریافت کنید، سپس از آن جا بیرون رفته و کارهای کثیف آن ها را کامل کنید. به خاطر داشته باشید که تا زمانی اوراق کافی را از طریق جرایم و ابزارهای دیگر جمع آوری نکرده باشید، نمی توانید فرصت ها را از آن ها بگیرید. مدار اولیه Covington Emerald Opportunity 15 یادداشت در سختی استاندارد، ۲۰ در سخت، ۲۵ در بی رحمانه است و هرچه میزان سختی بیشتر باشد، پاداش بهتری به بازیکن داده می شود.

 

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − نه =