ماد نقشه بازی Red Dead Redemption برای بازی GTA V لغو شد

Red Dead Redemption

بازی red dead redemption یک بازی بزرگ و متنوع جذاب است که هر شخصی را مجذوب خود می کند. سازنده این بازی سیستم ها و گرافیگ آن را به شکلی طراحی کرده تا بازیکن نهایت نزدیکی حس خود به بازی را داشته باشد و احساس برا این داشته باشد که خود درون بازی وجود دارد و می تواند تمامی نقطه به نقطه بازی را حس کند. 

Red Dead Redemption
Red Dead Redemption

به جراعت می توان گفت که بازی Red Dead Redemption یکی از محبوب ترین بازی ها چند سال گذشته می باشد توسط کمپانی rock star games ساخته شد. شرکت سازنده پس از تولید بازی رد دد ریدمپشن ۲  این بار کمپانی راک استار با قدرت بیشتر قصد دارد برای برنامه های نسل هشتم PS 4 و ایکس اکس وان بازی بسازد و با استفاده از موتور های گرافیکی و سیستم های پیشرفته امروزی کنسول های قدرتمندی را طراحی و روانه بازار کند. این بازی در سال ۲۰۱۷ به عنوان یک بازی هیجان انگیز که برای مخاطبان خود می توان به عنوان بهترین بازی معرفی کرد.

اما با گذشت زمان انتظارات بازیکنان از این بازی بالا رفت و خواستار خصوصیات ویژه برای رد دد هستند. با منتشر شدن تعدادی عکس از بازی رد دد ۲ سازنده بازی راک استار گیمز در سال ۲۰۱۰ نخستین تریلر آن را نمایان کرد و به شایعات خاتمه داد و با ساخته شدن dead redemption 2 red همه شایعات پایان یافت.

ما در این بازی با یک زندگی پر زرق و برق که مرتبط به زندگی غربی است می بینیم. در این بازی شما ماموربه دزدی و خالی کردن مجتمع ها هستید و این سرقت با همکاری دوستان شما انجام می شود و با هماهنگی یکدیگر موفق می شوید. راک استار این ویژگی از بازی که سرقت به صورت کمک دوستان انجام می شود را در بازی آنلاین استفاده کرده است.

از جذابیت های بازی رد دد ۲ این است که شما با گروهی از دوستان خود به قانون شکنی می پردازید و در این قسمت از بازی شما دست به کار های یاغی گری می زنید در انجام مأموریت ها شما می توانید به تنهای یا به کمک دوستان خود بازی را انجام دهید همچنین بازیکان می توانند در همان ابتدای بازی به شما ملحق شوند و با کمک یکدیگر مأموریت های بازی را از ابتدا تا پایان با همکاری یکدیگر انجام دهید.

یکی از شکفتی های بازی red dead Redemption بازی با نام undead Nightmare است که در منطقه زامبی ها زنده بمانند. از دلایل موفقیت این بازی می توان به اجازه گیمر ها اشاره کرد که آن ها اجازه دارند در دنیای غرب و میان گاو چران ها زندکی کند و مخاطبان این بازی به وسیله گیمر های که در اختیار دارند می توانند واقعیت مجازی و وحشی گری های دنیای غرب را تجربه کنند.

بازی رد دد ریدمپشن ۲ به عنوان یکی از بازی های پر مخاطب خاص خود در زمینه بازی معرفی کرد در این بازی با مناظر وسیعی که دارد می تواند برای بازیکان خود بسیار جذاب باشد این بازی بر روی سه نسخه ps4,one,xbox منتشر می شود.

بازی red dead redemption یک بازی بزرگ و متنوع جذاب است که هر شخصی را مجذوب خود می کند سازنده این بازی سیستم و ها و گرافیگ آن را به شکلی طراحی کرده است که هیچ بازی دیگری نتواند به پای آن برسد. راک استا گیز قصد دارد هر کاری در ذهن خود مجسم می کنید در دنیای بازی به اجرا در آورد. در این بازی شما قادر به تیر اندازی و دیالوگ گفتن و جمع کردن منابع اطراف خود و مدیریت کردن کمپ هستید.

جزییات بارز بازی رد دد باعث شده که راک استار گیمز را از دیگر سازنده های بازی جدا کند. برخی از این جزییات عبارتند از:

آرتور در طول بازی ریش و سبیل آن درگذر زمان بازی بلند می شود و شما می توانید با توجه به رشت و بلندی آن را حالت دهید.

آرتور در چادر خود می تواند ریش و سبیل خود را به هر حالتی که می خواهد حالت دهد یا اینکه آن را بتراشد و سه قسمت از صورت آرتور یعنی گونه وچانه و خط ریش به صورت مجزا در اندازه های کوتاه بلند و متوسط کرد.

شما اگر در طول بازی که انجام می دهید غدا نخورید و یا استراحت لازم را انجان ندهید آرتورخیلی زود خسته می شود و باتوجه به میزان غدای که می خورد چاغ و لاغر می شود.

جسد دشمنان که با آن ها مبارزه کرده اید و کشته شده بر روی نقشه خود با یک علامت نمایان است تا اگرخواستید برگرد به اجساد و آن ها را غارت کنید.

دوستان و کسانی که شما را طول بازی همراهی می کنند ماند آرتور جسد افرادی را کشته اید غارت می کنند بنابراین بهتر است جسدها را قبل از دیگر افراد غارت کنید.

اگر ما بازیکنان در هنگام بازی کلاه یا اسلحه خود را گم کرید می توانید آن ها را در خورجین اسب خود بردارید و اگر زمانی خورجین اسب گم شد آن را در اصل طبل پیدا کنید.

شما بازیکنان می توانید لباس خود را انتخاب کنید به عنوان مثال لباس آستین بلند یا آستین کوتاه انتخاب کنید.

اسب شما در هنگام مبارزه با دشمن ویا عبور از مسیر گلی شود وباعث کم شدن سرعت او می شود برای حل این موضوع می توانید اسب خود را به آب بزنید تا تمیز شود بارش باران هم می تواند اسب را مانند قبل تمیز کند.

از جذابیت های این بازی می توان به دوربین سینمای آن اشاره کرد که با نگه داشتن تاچ پد آن را فعال کنید می توانید یک نقطه از نقشه خود را انتخاب کنید و کلید دویدن با اسب متوقف کنید و به شکل دوربین سینمایی به سمت منطقه مورد نظر حرکت کنید.

اگر بخواهید سرعت اسب شما با سرعتی مشابه گروه خود حرکت کند می توانید با نگه داشتن کلید x به صورت خودکار به راه خود ادامه دهید. در این نوع از بازی موسیقی های در نظر گرفته شده است که در هنگام بازی با دوستان خود می توانید از شنیدن آنها لذت ببرید.

برای اینکه زودتر از دشمن تیر اندازی کنید شما بازی کنان می توانید با فشردن دکمهٔ r2 اسلحه خود را زودتر بیرون بکشید و با آن تیر اندازی کنید. با فشردن کلید جهت بالا می توانید حیواانات اطراف خود را دور کنید و انجام اینکار بیشتر به درد هشدار دادن می خورد.

تمامی المان های ازی مانند نقشه یا هرچیز دیگر قابل شخصی سازی هستند و می توانید آنها را به دلخواه خود خاموش کنید.

از دیگر قابلت های بازی می توان به ساخت سلاح و مهمات مختلف ساخت تیر و کمان و فشنگ لبرای خود در طو بازی اشاره کرد. در مواقع حساس و خطرناک که در دام دشمن هستید می توانید به اسب خود بگوید که فرر کند و خود را از خطرکشته شدن نجات دهید.

در هنگام سرغت و غارت گری می توانید از یک دستمال بر روی صورت خود برای پوشاندن استفاده کنید تا مورد تعقیب نگیرید. همان طور که گفته شد این بازی به شکل یک زندگی غرب گرایانه طراحی شده است در آن زمان ها بهداشت دندان وجود نداشت و همین موضوع را عینن در اجرای بازی مشاهده خواهید کرد.

شما می توانید به دفتر پست که اطراف خود مشاهده می کنید بروید و یک بلیط برای پیمودن ادامه مسیربا قطار را خریداری کنید. و به جای اسب از آن استفاده کنید استفاده از قطار یکی از روش های حمل و نقل در انجام بازی است.در طول بازی می توانید روزنامه خریداری کنید و وقایع دنیا همچنین داستان بازی را بخوانید.

در این نوع خاص از بازی پلی استیشن افکت های بصری مانند گرما و بخار نفس اسب ها و بخار نفس انسان یا برق تیرهای که قطار برخورد می کند را می بینید.

در هر مرحله از بازی با کشتن آخرین دشمن در مبارزه بصورت یک فیلم برای شما نمایش داده می شود و اگر درهر مرحله از بازی فرد خوبی بوده اید یا فرد بدی فیلمی که از دوربین سینمای می بینید متفاوت است اگر دراجرای بازی شما احترام زیادی به محیط اطراف خود و نحوه برخورد با حیوانات و….. گداشته باشید دوربین روی آرتور متمرکز می شود و اگرمیزان ااحترام شما در بازی کم باشد دوربین دشمنی را که کشته اید را به شکل بدی نشان می دهد. اگر با اسب ها رفتار خوبی انجام ندهید این عمل موجب می شود هنگامی که از پشت آن اسب رد می شوید به شما لگد بزند.

Red Dead Redemption
Red Dead Redemption

برای اینکه در این بازی به درامد برسیم تا از از آن پول برای خریدن اسلحه ها و دیگر تجهیزات مورد نظر باید نقشه های گنج را پیدا کنیدو شما بعد از یافتن نقشه های گنج صاحب جواهرات گران قیمت مانند کردنبند مروارید؛ طلا؛ پول و بعضی از مواقع نقشه های گنج بیشتری را می یابید. شما می توانید نقشه های گنج را خود بیابید و یا آنها را نقدی بخرید و سپس گنج ها را پیدا کنید.

نزدیک ایستگاه flat rock شخصی به نام ماکسیمو قرار دارد شما با صحبت کردن با او می توانید از او یک نقشه گنج بگیرید این نقشه گنج باند جک هال است با گردفتن نقشه از ماکسیمو شماطبق نقشه ای که دارید برای یافتن گنج می روید این گنج در قسمت جنوبی شهر ولنتاین مخفی شده است و باید به این مکان برای گنج بروید پس از دنبال کردن الگو و مسیرهای نقشه به یک سوراخ کوچک می رسید که همه جای آن از سنگ های سفد پوشیده شده است یک گردنبند مروارید را پیدا کنید.

هم اکنون این بازی بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، پی سی ها فعال می باشد که در نسخه اولیه این بازی تنها پلی استیشن های ۴ قابلیت پشتیبانی از این بازی را داشتند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 6 =