معرفی بازی Redfall

بازی Redfall

E3 2021 پر از سورپرایز بود، اما هیچیک به اندازه بازی Redfall شوتر مشارکتی جدید از Arkane Austin تعجب‌آور نبودند. هیچ گیم پلی‌ای در این نمایشگاه به نمایش در نیامد، اما شاهد تریلر CGI جذابی بودیم که دید دقیق‌تری از دنیای وحشتناکی که هنگام راه‌ اندازی واردش می‌شویم به ما ارائه داد.

بازی Redfall

قسمت عمده Redfall همچنان درگیر رمز و راز است، اما مواردی هم وجود دارد که می‌توان از تریلر معرفی آن متوجه شد. از تاریخ عرضه و گیم پلی تا بازی چند نفره و پلتفرم‌های موجود، در ادامه تمامی اطلاعاتی که از Redfall داریم را برایتان آماده کرده‌ ایم.

تاریخ عرضه

فعلاً تاریخ انتشاری برای بازی Redfall مشخص نشده است، اما یک بازه انتشار دارد. انتظار می‌رود بازی Arkane را در تابستان ۲۰۲۲ در قفسه فروشگاه‌ها ببینیم. البته، روند گسترش و توسعه بازی تحت تأثیر بیماری پاندمی است و اگر تا سال ۲۰۲۳ به تأخیر بیافتد، اصلاً شوکه نمی‌شویم.

پلتفرم‌ ها

بازی Redfall

اصلاً جای تعجبی نبود که Redfall یک بازی انحصاری Xbox باشد و این موضوع در انتهای Xbox and Bethesda Showcase مشخص شد. تاکنون، این بازی برای Xbox Series X|S، Xbox One و رایانه شخصی تأیید شده است. Arkane متعلق به Bethseda است- که اخیراً توسط Xbox خریداری شده است- پس بعید است که این بازی مشارکتی وارد کنسول‌های سونی و نینتندو شود.

تریلر

Redfall با یک تریلر CGI در E3 2021 معرفی شد و در حال حاضر این تنها تریلری است که توسط Arkane منتشر شده است. موارد زیادی در این تریلر نشان داده نشد، اما شخصیت های اصلی و همچنین دشمنانی که در مقابل آن‌ها قرار خواهیم گرفت به نمایش در آمدند.

شخصیت ها

بازی Redfall

Arkane بازی Redfall را به عنوان یک شوتر مشارکتی جهان باز تبلیغ کرده است. به نظر می‌رسد بازی شباهت زیادی به Left 4 Dead دارد و حتی از شخصیت‌های مختلفی برای رقابت با آن شوتر برجسته برخوردار است. تاکنون، چهار شخصیت بزرگ مشخص شده‌ اند، که هر یک پیشینه، مهارت و شخصیت خاص خود را دارند.

کاراکتر Devinder Crousley: یک محقق ماهر و متخصص رمزنگاری آماتور، Crousley می‌خواهد بفهمد چه اتفاقی برای Redfall افتاده و واقعیت را در معرض دید جهان قرار دهد.

کاراکتر Layla Ellison :Ellison پس از تحصیل در رشته مهندسی پزشکی در دانشگاه فنی Redfall، در Aevum Therapeutics شروع به کار کرده است. ظاهراً مشکلی در تأسیسات رخ داده است، اگرچه تنها چیزی که به یاد دارد از خواب بیدار شدن با قدرت‌های دور جنبانی اشیاء است.

کاراکتر Remi de la Rosa: یک مهندس رزمی با ذهنی درخشان، Remi de la Rosa قرار است با Bribon – متحد رباتیک خود- همراهی کند، این ربات در تلاش برای نجات شهر Redfall است.

کاراکتر Jacob Boyer: یک تیرانداز ماهر ارتشی سابق، او به عنوان بخشی از یک عملیات امنیتی خصوصی در Redfall حضور دارد. او اکنون “چشم خون‌ آشامی مرموز” دارد و به یک زاغ خیالی دستور می‌دهد که دستوراتش را اجرا کند.

گیم پلی

بازی Redfall

Redfall قرار است به عنوان یک ماجراجویی تک‌ نفره و مشارکتی قابل اجرا باشد، بازیکنان “در مقابل یک گروه از خون‌ آشامانی قرار می‌گیرند که وارد شهر جزیره Redfall که زمانی بسیار عجیب بود شده‌ اند” گفته می‌شود بازی نشانه‌هایی از لیست بازی‌های دیگر Arkane – مانند Prey and Dishonored را دارا است- پس دیدن اینکه اقداماتتان چگونه جهان اطراف را شکل داده و بر مبارزات لحظه‌ به‌ لحظه شما تأثیر می‌گذارند جذاب خواهد بود.

تا جایی که از گیم پلی مشخص است، Redfall یک FPS است، اگرچه هر شخصیت مجموعه مهارت‌های منحصر به‌ فرد و تجهیزاتی را برای جنگ دارد. این مجموعه نیز قابل شخصی‌ سازی است، زیرا در طول بازی روش‌هایی را برای ارتقاء آن‌ها پیدا خواهید کرد. شما در مقابل خون‌ آشام‌هایی قرار خواهید گرفت که حاصل یک آزمایش علمی اشتباه هستند، برخی از آن‌ها نیز ابر قدرت‌های مختلفی دارند. برای مثال، Angler – که در تریلر نشان داده شد- از یک هارپون روحی برای دور کردن بازیکنان از گروهشان استفاده می‌کنند و آن‌ها را در برابر حملات بعدی بی‌دفاع می‌کند.

Arkane گفت که هر راند متفاوت از راند قبلی است و تیم تمرکز زیادی بر ساخت جهانی دارد که شما قرار است در آن به جستجو بپردازید. اگر Prey and Dishonored الگویی برای این بازی باشد، می‌توان انتظار یک جهان پر راز و رمز و یک کتاب عاشقانه و فریبنده را برای کشف داشت.

بازی چند نفره

بازی Redfall

تا جایی که می‌دانیم، Redfall فقط دارای بازی چند نفره مشارکتی برای حداکثر چهار بازیکن است. هنوز مشخص نیست که آیا شما نقش خون‌ آشام را خواهید داشت یا خیر – مانند آنچه در Left 4 Dead به شما اجازه می‌داد در نقش Infected بازی کنید- اما می دانیم که حالات تک‌ نفره و چند نفره قرار است به نوعی باهم ترکیب شوند.

محتوای قابل دانلود

از آنجا که بازی Redfall به تازگی معرفی شده، هنوز اطلاعاتی درباره برنامه‌های محتواهای قابل دانلود نداریم، اگرچه احتمالاً می‌توان گفت که بازی پشتیبانی پس از انتشار را دریافت خواهد کرد.

پیش سفارش

هیچ خرده‌ فروشی در حال حاضر پیش سفارش بازی Redfall را قبول نکرده است.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پنج =