تاریخ انتشار بازی Resident Evil 3 Remake به همراه یک تریلر مشخص شد

Resident Evil 3 Remake

تریلر پخش شده از فضای بازی Resident Evil 3 Remake نشان از قدرتمند تر شدن شخصیت های داستان و اضافه شدن آیتم هایی بسیار جذاب تر از قبل به فضای این بازی دارد. معما هایی که در نسخه قبلی بازی رزیدنت اویل از گیمرها میزبانی می کرد، علاقه آن ها را به این بازی چندین برابر نمود و حتی تعداد کثیری از کاربران جدید را نیز به حضور در فضای این بازی ترغیب نمود.

Resident Evil 3 Remake
Resident Evil 3 Remake

بازی جذاب و هیجان انگیز رزیدنت اویل برای شکستن رکوردها پا به عرصه نمایش بازی های ویدئویی گذاشته است. زامبی ها گویا قرار نیست به این راحتی ها رتبه های برتر بازی های پرطرفدار را از دست بدهند. آن ها همیشه با بالاترین میزان انرژی سطح خوبی از کیفیت را برای کاربران بازی های کامپیوتری ارائه داده و از این رو تماشای حضور دوباره آن ها این بار با Resident Evil 3 Remake می تواند هیجان انگیزتر از قبل نیز باشد.

اگر اخبار و شایعات مربوط به بازی Resident Evil 3 Remake را دنبال کرده باشید، احتمالاً شما هم مانند ما تاریخ ها و زمان های مختلفی را برای عرضه این بازی شنیده اید، اما این بار زمان قطعی ارائه Resident Evil 3 Remake از زبان سازنده آن به همراه یک تریلر جذاب و خیره کننده ارائه شد که حتی تماشای این تریلر نیز به اندازه کافی جذاب و لذت بخش است.

ایده زامبی ها در Resident Evil 3 Remake

یکی از پر استفاده ترین شخصیت پردازی ها و ایده پردازی ها در بازی های کامپیوتری و حتی فیلم ها و سریال های هالیوودی استفاده از زامبی های به ظاهر ترسناک اما دوست داشتنی است. زامبی های موجود در این بازی ساخته و پرداخته سال ۱۹۹۹ هستند. آن ها از آن سال تاکنون روز به روز پیشرفته تر شده و برای شما در فضای این بازی خطرناک تر از قبل نیز شده اند.

در ابتدا تصور این بود که بازی هایی با زمینه زامبی ها بعد از فروکش کردن طب زامبی سازی در فیلم های سینمایی هالیوودی بخوابد و دیگر کاربران علاقه ای به این چنین گیم ها نداشته باشند. البته این عقیده تا حد زیادی هم درست از آب در آمد، اما درباره این بازی قضیه کاملاً عکس رخ داد.

هیجان بازی هایی با زمینه زامبی

بازی های به روزی که در آن ها از ایده زامبی ها استفاده می شود، باید به قدری جذاب و هیجان انگیز باشند تا کاربر را به سمت خود کشانده و آن ها را از تماشای موجوداتی که دیگر تبدیل به یکی از پیش بینی های بشر برای آینده خود شده اند، خسته نکند. شاید پرداخت به زامبی ها در بازی های کامپیوتری بیشتر از هر موضوع دیگری میان بازی سازان مورد استقبال قرار گرفته و هزاران نسخه از بازی هایی با این مضمون در جهان بازی های کامپیوتری به وجود آمده اند.

اما جالب است بدانید که احتمالاً بیشتر میزان شکست یک بازی در تجاری شدن در همین موضوع زامبی ها بوده است. مضمون های تکراری و با کیفیت پایین باعث شده تا کاربران علاقه زیادی به حضور در فضای بازی های کامپیوتری این چنینی نداشته باشند. اما Resident Evil 3 Remake مسیر دیگری را در این راه پیموده است.

این بازی از همان روز های نخست ایده پردازی زامبی در ذهن بشر پا به عرصه بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه های شخصی گذاشته و تا کنون آن ها توانسته اند با روند رو به رشدی این بازی را برای کاربران آماد نمایند.

موضوع بازی Resident Evil 3 Remake ب قدری جالب است که هر بار که نسخه جدیدی از این بازی ارائه شده رکورد فروش نسخه قبلی آن را شکسته است و دقیقاً همین انتشار نیز برای نسخه Resident Evil 3 Remake می رود.

آمبرلا باهوش تر از همیشه

تریلر پخش شده از فضای بازی Resident Evil 3 Remake نشان از قدرتمند تر شدن شخصیت های داستان و اضافه شدن آیتم هایی بسیار جذاب تر  از قبل به فضای این بازی دارد. معماهایی که در نسخه قبلی بازی رزیدنت اویل از گیمرها میزبانی می کرد، علاقه آن ها را به این بازی چندین برابر نمود و حتی تعداد کثیری از کاربران جدید را نیز به حضور در فضای این بازی ترغیب نمود.

حالا همه این کاربران منتظر ارائه نسخه جدید این بازی می باشند ک گمانه زنی های زیادی نیز درباره آن به عمل آمده بود. در نهایت در اواخر سال ۲۰۱۹ و در جریان رویداد State Of Play کپکام پس از کش و قوس های فراوان زمان دقیق ارائه آن را فاش کرد.

Resident Evil 3 Remake
Resident Evil 3 Remake

تاریخ دقیق ارائه Resident Evil 3 Remake

سوم آپریل سال ۲۰۲۰ میلادی و مصادف با ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ شمسی روزی است که انتظار کاربران و طرفداران این بازی به پایان خواهد رسید. کپکام در جریان رویداد State Of Play اذعان کرد که این بازی روزهای اواخر تدوین و ساخت خود را می گذراند و بعد از بازبینی های انجام یافته در تاریخ مذکور آنها آمادگی ارائه این بازی را برای کنسول بازی پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و البته سیستم های شخصی خواهند داشت تا کاربران همه این پلتفرم های پخش بازی های کامپیوتری بتوانند به راحتی خود را در فضای مملوء از زامبی ها غرق کنند.

تریلر بازی Resident Evil 3 Remake

تریلر پخش شده از طرف کپکام برای این بازی انتظار کاربران را برای نسخه بازسازی شده این بازی چندین برابر کرد. زامبی ها آماده حضور شما در بازی Resident Evil 3 Remake می شوند و از هم اکنون دوست داران بازی رزیدنت اویل خود را برای رهایی از مخمصه این زامبی ها آماده کرده اند.

این تریلر همچنین یک هشدار بزرگ را نیز درباره بازی Resident Evil 3 Remake به گوش می رساند. حضور افرادی که ناراحتی قلبی دارند در فضای این بازی به شدت خطرناک بوده و هیجان ناشی از حضور ناگهانی زامبی ها می تواند برای آنها خطر آفرین باشد.

هیجان عضو جدایی ناپذیر زامبی ها در همه بازی ها و فیلم های مربوط به آنها بوده است. جالب است که بازی هایی که با مضمون زامبی ساخته شده اند، همگی جز دو راه، راه دیگری را نرفته اند. این بازی ها یا در همان سال های ابتدایی برای همیشه از بین رفته و جایی در میان گیمرهای حرفه ای پیدا نکرده اند و یا اینکه هیجان بالای آنها به قدری زیاد بوده که  سال ها شاهد حضور آنها در رتبه های بالای محبوب ترین ها بوده ایم.

باور به زامبی ها در Resident Evil 3 Remake

سری بازی های رزیدنت اویل به قدری در قلب و ذهن مخاطبین خود رسوخ کرده است که احتمالاً آنها یکی از محتمل ترین آینده های پیش روی بشریت را زامبی ها قلمداد می کنند. راستی شما برای این زمان از عصر زمین چه نقشه ای در ذهن دارید؟ شاید چند سال بعد مراکزی را در جهان ببینیم که با هدف روشنگری و ایجاد شرایط ایمن در زمان حمله زامبی ها فعالیت نمایند و امنیت لازم برای انسان ها را در این زمان تأمین کنند. البته این موضوع احتمالاً در حال حاضر یک شوخی به نظر می رسد، اما نه وقتی که در فضای این بازی قرار گرفته باشید.

وقتی وارد جریان بازی Resident Evil 3 Remake می شوید، دیگر به این راحتی ها نمی توانید به هر کسی اعتماد کنید. اطرافیانتان برای حضور در کنار شما باید تست های مربوط به زامبی نبودن را بگذرانند و اعتماد شما را برای این منظور کسب کنند.

از نظر گیمرهایی که با سری بازی های رزیدنت اویل و نقشه ها و معماهای آمبرلا تاکنون پیش آمده اند، هر چیزی درباره زامبی ها در آینده اتفاقی محتمل است. از این رو آنها در جریان بازی هایی مانند این بازی می کوشند تا خود را برای چنین زمان هایی آماد سازند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =