بلاگ

آپدیت جدید بازی RollerCoaster Tycoon Touch منتشر شد

Rollercoaster Tycon Touch

قرار دادن این قابلیت در بخش جلوه های بصری RollerCoaster Tycoon Touch پارک های این گیم مفرح شاهد حضور هزاران مراجعه کننده خواهند بود.

Rollercoaster Tycon Touch

Rollercoaster Tycon Touch

آپدیت جدید بازی RollerCoaster Tycoon Touch منتشر شد

به تازگی شاهد ارائه سری ۱۱ از به روز رسانی گیم موبایلی RollerCoaster Tycoon Touch بودیم. این گیم از بهترین و محبوب ترین گیم های حال حاضر پلتفرم های گوشی موبایل است. در این آپدیت الحیاقیات متعددی به چشم می خورد که به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم.
امکان دیدن Park های سایر کاربران، گرفتن Screenshot از Park خودتان با استفاده از آیتم دوربین عکاسی به اسم Photo Booth و همین طور امکان نشر این عکس ها در فضای مجازی. با استفاده از این وسیله، شما قادر خواهید بود دوربین را بدون محدودیت به هر سمت به حرکت درآورده و زاویه مناسب عکاسی را پیدا کرده و منظره مورد نظر خود را ثبت کنید.
علاوه بر این مورد جالب، تعبیه فیلترهای مختلف و همین طور استیکر های متنوع، در راستای اختصاصی کردن تصاویر ثبت شده هم لحاظ شده است.
این گیم پر از جزئیات که ساختاری حرفه ای و ریزبینانه در تولید آن کاملاً مشخص است در مورد بازی ویدئویی شبیه سازی شده با محوریت ساخت و مدیریت یک پارک تفریحی است. برای نصب و پرداختن به گیم لازم است که اول از هرچیز فایل گیم را دریافت و پس از آن، اقدام به نصب کردن کنید.
سپس بخش دیتا را دریافت کرده و پس از خارج کردن از حالت فشردگی، آن را در حافظه ذخیره کنید و بعد از این مراحل قادر هستید به بازی پا نهاده و کمال لذت را از همان ابتدای کار ببرید.
این بازی در هر سری، کاربرانش را با مدیریت و توسعه پارک تفریحی به چالش می کشد و اجازه می دهد بازیکنان برای ساخت و سفارشی کردن غرفه های موجود در فضای پارک و بالا بردن امکانات در اقصی نقاط این محیط تفریحی وسیع، فرصتی را تجربه کنند.
در خلال انجام بازی و غرق شدن در دنیای جذابی که خودتان سازنده آن هستید می توانید به تدریج امکانات آن را بیشتر کنید، هم چنین برای محیط تفریحی خود roller coaster ساخته و مکان هایی برای فروش خوراکی برای مهمانان پارک تدارک ببینید.
اگر علاقمندید تا مکان پرتردد و زیبایی را تحت نظر بگیرید و با مدیریتی حرفه ای آن جا را اداره کنید، RollerCoaster Tycoon Touch بهترین پیشنهاد برای شما خواهد بود.
وجود بیش از صد فضای متنوع در این گیم خارق العاده، سیستم مدیریت هوشمندانه ای می طلبد که با استفاده از آن بتوانید نیازهای محیط تفریحی خود را برآورده سازید.
برای موفق شدن و پیشبرد این گیم خلاقانه، نیاز به ایده پردازی و ابتکار خواهید داشت تا با وجود آپشن هایی که در اختیار دارید به خوبی از پس مدیریت سرمایه و همینطور تلاش برای بیشتر کردن درآمد برآیید.
لازم است چند خصوصیات بارز این مجموعه قابل تحسین را، با توضیحاتی هرچند مختصر شرح دهیم بلکه بیشتر با دنیای RollerCoaster Tycoon Touch آشنا شوید.
راه اندازی یک پارک برای سرگرمی و بازی به همراه بخش های جالب
گردآوری تیکت هایی برای تهیه آپشن های موجود در بازی در جهت رشد و استیلای عملکرد ابزارآلات پارک.
توانایی بازیافت کردن موادی مانند فولاد و ساخت ابزارآلات متنوع و کارآمد از طریق متریال آن ها
خصوصی سازی محیط تفریحی با وجود ده ها قابلیت در زمینه های مختلف
شما می توانید به دیدار دوستان خود و Park های آنان بروید. و این دیدار هنگامی اتفاق می افتد که اکانت دوستتان در facebook از طریق گیم شناخته شود. هر وقت که به اکانت یکی از دوستانتان در RollerCoaster Tycoon Touch کانکت شوید، می توان ببینید که دوست شما تا چه حد در بازی پیشروی کرده و آن را با میزان ارتقا گیم خود قیاس کنید.
به علاوه این توان را خواهید داشت که gift card هایی به افرادی تقدیم کنید که موجب بالا رفتن سطح کیفی و گسترس شما در گیم شده اند. در این به رو رسانی تعداد افراد بیشتری به Park شما سر می زنند و بازدیدکنندگان مشتاق متنوع تری را به میزبانی خودتان در می آورید.
در آپدیتی که پیش از این انجام گرفت، تعداد مراجعه کنندگان کمتر از پانصد نفر بود و البته این مسئله به خاطر بالا بودن کیفیت عملکرد در گیم انجام گرفته بود و این در حالیست که در به روز رسانی آخر شرکت Atari از ماشین گرافیکی بسیار نو و جدیدی بهره برداری شده که میزان کارآمد بودن بازی را در لول پرسرعت تری می گذارد.
با قرار دادن این قابلیت در بخش جلوه های بصری RollerCoaster Tycoon Touch، پارک های این گیم مفرح شاهد حضور هزاران مراجعه کننده خواهند بود. این آپدیت به صورت کلی عملکرد گیم را بسیار مقبول تر از قبل کرده است. به همین دلیل شرکت Atari طی سخنانی اذعان داشت که:
هم اکنون کلیه ی Mechanism های مرتبط به قسمت سیمولاتور گیم، با عملکرد دقیق تری انجام گرفته است و گیمر ها از تجربه نقشه کشی برای پارک خود و دیدن تفاوت های بارز از تحولاتی که وارد می سازند، دچار شعف می شوند.
بازیکن کنترل یک پارک تفریحی را به عهده دارد و با هدف دستیابی به اهداف خاص مانند بهبود ارزش پارک، جذب مهمانان بیشتر یا به دست آوردن امتیاز بالاتر پارک به بازی می پردازد. بعضی از بخش ها در این بازی یک قطعه زمین خالی را ارائه می دهند به بازیکن را این توانایی را می دهد تا یک پارک را از ابتدا بسازد.
گیمر برای ساخت و ساز قسمت مورد نظر شروع به پایه ریزی می کند. همانطور که در دنیای واقعی به یک سری ابزارآلات، نیروی انسانی، فضای مناسب اجرا و… برای ساخت هر چیزی احتیاج داریم، در دنیای RollerCoaster Tycoon Touch نیز به همین ترتیب در نقس یک مدیر و البته مهندسی قابل ظاهر خواهی مشد.
با صرف هزینه هایی که با دور اندیشی و کنترل، پس انداز کرده اید اقدام به خریدن متریال مناسب برای ساخت زمین خواهید کرد تا موجب گسترش پارک رؤیایی خود شوید.
گیمر در حالی که مشغول به آماده سازی یک پارک می شود، در سر راهش مشکلاتی همچون برنامه ریزی نامناسب یا کمبود امکانات برای توسعه دادن به پارکش، سبز می شود و این مسئله به شدت ذهن او را درگر کرده و از عدم توانایی حل آن رنج می برد پس بازیکن باید عاقلانه مقدار محدودی از پول ارائه شده را سرمایه گذاری کند تا در مواردی این چنینی دچار خسران نشود.
پس این نکته را حتماً در نظر داشته باشید که در آمدهای به دست آمده خود را بدون بهره بردن از شم اقتصادی خود، خرج امور متنفرقه نکنید. با این روش درست مانند زندگی واقعی که احتیاج به مدیریت در همه امور، علی الخصوص موارد مالی دارد، شما می توانید مدیری کاردان باشید که قدرتمندانه پارک عظیمی را روز به روز گسترده تر می کند.
با این تفاسیر و گوشزدها، بازیکن مسئول ساخت و ساز می شود و کارهای مختلفی را بر عهده می گیرد مانند بالا بردن و یا پایین آوردن سطح زمین، اضافه کردن عناصر تزئینی، ساخت مکان هایی برای فروش مواد غذایی، ساخت سرویس بهداشتی، امکاناتی برای حمل و انتقال زباله، و ایجاد ابزارهایی برای جاذبه بیشتر پارک.
بسیاری از لوازم سرگرم سازی و تفریحی که می توان آن ها ساخت عبارتند از:
تجهیزاتی برای غواصی، قایق، فضاهایی مخصوص بازی، چرخ و فلک، اتومبیل های مسابقه و… میزان هیجان در استفاده از این ابزار شادی آفرین که اغلب آنان موجب بالا رفتن آدرنالین در خون می شوند، به حدی است که گیمر را به شدت هیجان زده می سازد.
این هیجان در میان میزبان پارک شما هم به خوبی قابل دیدن و حس کردن است و عکس العمل های جالب خود در حین استفاده از هرکدام از آیتم های تفریحی، نشاط بی حدی را القا می کنند.
نکته اقتصادی بازی در این است که بازیکن می تواند قیمت ها را برای استفاده مردم از ابزارهای داخل پارک تنظیم کند! خب، پس سعی کنید منصفانه برخورد کنید! علاوه بر این ها گیمر مسئول استخدام و گاهی اخراج کارکنان پارک برای کارهایی از قبیل متصدی لوازم تفریحی مثل چرخ و فلک، مسئول حفاظت و تمیزی پارک و… است.
کاربر هم چنین ممکن است در انجام کاری سرمایه گذاری کند، که موجب پیشرفت های جدید و هرچه بیشتر پارک زیبای خود می شود. البته واضح است که این سرمایه گذاری هزینه بر خواهد بود و شما برای داشتن سرمایه برای این کار، باید حسابدار خوبی نیز باشید!
مهمانانی که جدای از گیم پلی وارد بازی می شوند، هر کدام ویژگی های خاصی دارند و توسط بازیکن در اطراف پارک ردیابی می شوند.
دلیل این تعقب این است که گیمر می خواهد بداند مهمانان وارد شده، چقدر پول دارند، چه چیزی حمل می کنند، افکار آن ها و نیازهای فعلی شان (تشنگی، گرسنگی و …) چیست تا با استفاده از این اطلاعات، بهترین ارائه آیتم ها را برای آنان داشته باشد و در عوض پول های مهمانانش را به دست آورد.

Rollercoaster Tycon Touch

Rollercoaster Tycon Touch

هر مهمان نیز دارای برخی از ویژگی های منحصر به فرد خاصی است، مثلاً ممکن است فردی با استفاده از ابزار بازی پر تحرک دچارحالت تهوع شود! بازیکن می تواند گروه های مهمان خود را برای بازدید از پارک هایش بسازد.
این گیم را می توان واپسین توسعه از مجموعه گیم های Classic شبیه سازی PARK دانست. RollerCoaster Tycoon Touch اواسط ۲۰۱۷ برای تلفن های همراه عرضه شد و بازخورد بی نهایت خوبی در میان کاربران داشت. به این شکل که تا مدت ها جز برترین گیم های مجانی App Store بود و این جایگاه را با دانلود بیش از شش میلیون و پانصد هزار کاربر اکتیو در روز، به دست آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 2 =