معرفی بازی Rugby Challenge 3 و توضیحاتی در مورد این بازی جذاب

Rugby Challenge 3

بازی Rugby Challenge 3 -Wallabies Edition سومین سری از بازی های Rugby Chllenge  که توسط استودیوی Wicked Witch Software و براساس مسابقات Wallabies وAll blacks  در استودیوم Eden park در سی آوریل ۲۰۱۶ برای پلتفرم های ایکس باکس وان، ایکس باکس ۳۶۰، پلی استیشن ۳، رایانه های شخصی و پلی استیشن ۴ ساخته و انتشار یافته است.

Rugby Challenge 3
Rugby Challenge 3

یکی ازسبک هایی که بازی های رایانه ای در باب آن ساخته می شود وعلاقه مندان زیادی را به سمت خود کشانده است، سبک یا ژانر ورزشی میباشد، مخصوصا بازی فوتبال، که امروزه پر طرافدارترین ورزش محسوب میگردد.. اولین سری این بازی ها در سال ۲۰۱۱ برای کنسول خانگی و رایانه های شخصی تولید شد.

 در بازی مذکور یک مسابقه فوتبال آمریکایی اجرا میشود که نزد علاقه مندان و طرفداران این ورزش راگبی نامیده میشود، این بازی به صورت شبیه سازی شده در زمین چمن با تعداد پانزده یا سیزده نفر ساخته شده که با یک توپ تخم مرغی شکل با هم به رقابت میپردازند. بازیکنان باید از مهارت و سرعت لازم برخوردار باشند.

گیمر به عنوان سرمربی تیم فوتبال در نظر گرفته می شود که قرار است تیم را هدایت کند تا در بهترین جایگاه قرارگیرد، این بازی را میتوان به دو صورت آفلاین و آنلاین اجرا کرد. دراین نسخه از بازی طبق به روز رسانی هایی که انجام شده، گیمر می تواند تیم خود را کاملا شخصی سازی کند، به نقل و انتقالات و خرید بازیکن های معروف و سفارش تیم خاص بپردازد یا حتی نوع لباسی مشخص و تتو خاص بازیکن را خودش تعیین کند، البته لازم به ذکراست که برای خرید و باقی کارها در تیم باید هزینه پرداخت کند، رقابت های بین المللی وحالت حرفه ای بازی راگبی درنسخه جدید گنجانده شده است. قبل از شروع هر مسابقه و تورنومنت اصلی،تیم برای یافتن نقاط ضعف و مشکلات به مسابقه با تیم های قوی تر از خود می پردازد تا در مسابقه اصلی مشکلی ایجاد نشود، این گونه بازی را در حالت آفلاین و تک نفره می توانید بازی کنید. درحالت آنلاین شما میتوانید با دوستان یا کاربران دیگر بازی، مسابقه دهید تا برنده یا بازنده میدان مشخص شود، همین امر یکی از برجسته ترین نکاتی است که سبب علاقه مخاطبان به بازی میشود. از طرفی هم گیمر می تواند به جای هر کدام از بازکنان بازی کند و از دید او بازی را ببیند.

توضیح بازی Rugby Challenge 3

بازی راگبی از خشونت بالایی برخوردار است و همیشه در بازی های واقعی بازیکنان در حال مصدوم شدن هستند. در نگاه اول از این بازی طبق اسم آن که فوتبال آمریکای گفته می شود تصور میرود یک بازی آمریکایی است در صورتی که ریشه این بازی در انگلیس بوده و تفاوت هایی زیادی بین فوتبال آمریکایی و راگبی وجود دارد. پسر بچه ای هنگام فوتبال کردن توپ را در دست گرفت و دوید، با همین کار، بازی راگبی ایجاد شد. تفاوت هایی بین دو بازی وجود دارد که با هم به شرح چند مورد آن میپردازیم، درفوتبال آمریکایی بازیکنان لباس های سنگین و زیادی به تن دارند ولی در راگبی تنها بالشتک های کوچکی روی سر و شانه هایشان قرارمیدهند، تعویض در فوتبال آمریکایی نامحدود ولی در راگبی نهایتا هفت نفراست، در راگبی تنها دو نیمه به مدت چهل دقیقه بازی میشود اما در فوتبال آمریکایی چهار قسمت پانزده دقیقه ای بازی میشود که بعد دو قسمت، زمانی برای استراحت در نظرگرفته خواهد شد. درفوتبال آمریکایی یک داور اصلی و شش داور و یازده بازیکن وجود دارد، منتهای مراتب در بازی راگبی سه داور اصلی و یک داور چک کننده فیلم ویدیویی و پانزده بازیکن در این بازی ایفای نقش میکنند. مسابقات قهرمانی در فوتبال آمریکایی، لیگ ملی فوتبال و مسابقات قهرمانی راگبی را اتحادیه راگبی مینامند.

ویژگی های قابل توجهی در نسخه جدید بازی درنظر گرفته شده است از جمله: گرافیک و طراحی بازی نسبت به نسخه های قبلی خود به گونه ای ساخته شده که فضای زمین فوتبال واقعی، برای بازیکن القا میشود و یک مسابقه واقعی را تجربه میکنید. بازی شامل صد و ده گروه و پنجاه استادیوم می باشد. ویژگی شوت کردن در فاصله معین و پاس کاری تنها با دست نیز در این نسخه گنجانده شده است. سیزده دقیقه از بازی برای آشنایی مخاطبان قبل از انتشار بازی پخش شد. این بازی جذاب و مهیج و به روز، نظرات مثبت منتقدان را نصیب خود کرده است. بازی به زبان های انگلیسی و فرانسه تفسیر و تحلیل شد، جاستین مارشال وگرانت نشبت مفسران زبان انگلیسی واریک بیبل وتوماس لمبارد مفسران فرانسوی بازی هستند و بدین زبان ها بازی را گزارش می کنند.

Rugby Challenge 3
Rugby Challenge 3

بازی مورد نظر به ارزش حدود پنجاه دلار در فروشگاه ها به فروش میرسد. ویژگی خاص دیگر داشتن استراژی در بازی است، گیمر باید بتواند تیم خود را از سیزده فصل عبور دهد و از حریفان خود پیشی بگیرد. کاربران اینترنت حدود نود درصد از این بازی ویدیویی رضایت خود را اعلام داشتند. داشتن یک ایده و استراتژی ورزشی میتواند تجربه جالبی برایتان باشد بنابراین حتما این بازی را امتحان کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 12 =