راهنما بازی Sea of Thieves A Pirate’s Life Tall Tale

راهنما بازی Sea of Thieves A Pirate’s Life Tall Tale

یکی از جالب‌ ترین مواردی که اخیراً به Sea of Thieves، بازی انحصاری ایکس باکس اضافه شده است، سریال A Pirate’s Life Tall Tale است. کراس‌ اووری رسمی با دارایی Disney’s Pirates of the Caribbean، مسیر جستجو در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 2021 نشان داده شد و پنج مأموریت طولانی‌ مدت پر از دشمنان جدید، معماهای فریبنده و شخصیت‌های نمادین را ارائه می‌دهد. در طول این ماجراجویی‌های کوچک با Captain Jack Sparrow و Davy Jones مخوف ملاقات می‌کنید، که می‌توانید آن را به صورت انفرادی یا با دوستانتان بازی کنید.

اولین مورد از این مأموریت‌ها A Pirate’s Life نام دارد و در این راهنما، می‌خواهیم به شما نشان دهیم که این مأموریت را چگونه شروع و کامل کنید تا بتوانید ماجراجویی‌تان با Captain Jack را آغاز کنید. در ادامه نحوه کامل کردن A Pirate’s Life Tall Tale in Sea of Thieves ارائه شده است.

چگونگی شروع A PIRATE’S LIFE

راهنما بازی Sea of Thieves A Pirate’s Life Tall Tale

در این منو، قبل از حرکت به سمت Sea of Thieves، روی “Play” کلیک کنید. زمانی که در منوی “Play” بودید، گزینه‌ای برای ” A Pirate’s Life” وجود دارد. روی آن کلیک کنید، کشتی و خدمه خود را انتخاب کنید و پس از بارگذاری صفحه نمایش، در یک پاسگاه مرزی حضور خواهید داشت. باید در مقابل Castaway مخروطی که در اطراف آتش سبز قرار گرفته پخش شوید. در سمت راست castaway، روی دیوار کلبه‌اش، تعداد مأموریت پیدا می‌کنید. برای شروع جستجو، مأموریتی که در سمت چپ است و “A Pirate’s Life” نام دارد را انتخاب کرده و X را فشار دهید تا چاقوی خود را به سمت آن پرتاب کنید. زمانی که خدمه شما هم همین کار را کردند، سفر آغاز می‌شود.

Castaway به شما می‌گوید که باید از Sea of the Damned بازدید کنید و سپس پرتالی درون صخره پشت سرتان باز می‌شود. به طور طبیعی، می‌توانید از آن عبور کنید. زمانی که این کار را کردید، وارد منطقه سبز تیره‌ای می‌شوید و پس از چند صحنه نوشته شده، خود را در منطقه جدیدی به نام Strange Shores خواهید دید.

نحوه تکمیل A PIRATE’S LIFE

راهنما بازی Sea of Thieves A Pirate’s Life Tall Tale

وقتی کنترل همه‌ چیز را به دست آوردید، در اسکله لنگر بیاندازید و به سمت داخل جزیره حرکت کنید. اگر دیوار را دنبال کنید، باید قسمت‌های داخلی یک کشتی شکسته را ببینید و گذرگاهی ایجاد کنید که بتوانید از آن بگذرید و مجسمه قابل به صدا در آوردن را پیدا کنید.

از اینجا به بعد، معماها حول استفاده از فانوس می‌چرخند. فانوس را با استفاده از شعله سبز در داخل خانه روشن کنید و سپس دو فانوس دیگر در اتاق بعدی را روشن کنید تا درب باز شود. وارد شوید و فانوسی که آویزان شده را روشن کنید، سپس بازوی اسکلتی که به دیوار تکیه داده شده را حرکت دهید تا فانوس دوم را به دست آورید. در یک راه فرعی در این اتاق، یک قایق پارویی شکستی با فانوس دیگر وجود دارد. زمانی که آن را روشن کردید، درب توسط ارواحی که اطراف لنگر می‌چرخند باز می‌شود.

خارج شوید و از کشتی شکسته عبور کنید. از آهنگ‌ها لذت ببرید و سرانجام با منطقه آبشاری پر از روح‌های دزدان دریایی روبرو می‌شوید. به پشت آبشار بروید تا اتاقی را پیدا کنید که در آن اسکلت با پاروی شکسته وجود دارد. آن را بردارید و برای باز کردن درب در مسیر بالا در اتاق آبشار استفاده کنید.

وارد منطقه بعدی شوید، در آنجا فانوس دیگری را پیدا می‌کنید که مسیر به سمت لنگر را روشن می‌کند و پلی را پایین می‌آورد. فانوس را روشن کنید تا لنگر فعال شود و برای ادامه آن را بلند کنید. به سمت پلی بروید که پایین آورده‌ اید و از قرقره (طنابی که از سقف آویزان است) برای بالا آوردن سکو استفاده کنید و سپس از آن برای پیدا کردن فانوس دیگر در انتهای مسیر استفاده کنید. آن را روشن کنید تا پل پایین‌تر بیاید.

پس از تماشای صحنه‌های فیلم، خود را در اتاقی پر از طلا پیدا می‌کنید. مسیرتان را ادامه دهید و سپس از نردبانی که در سمت راست است بالا بروید، سپس طناب را با شمشیرتان ببرید. مسیری که پایین آورده‌ اید را دنبال کرده و از قرقره برای آوردن سکوی بعدی استفاده کنید. از روی آن بپرید و طناب بعدی را پاره کنید و به بیرون بروید و شهر کوچکی را پیدا کنید. فانوس را در مسیر روشن کنید تا این مأموریت کامل شود.

چگونه می‌توان THE CURSED CAPTAIN را آزاد کرد؟

راهنما بازی Sea of Thieves A Pirate’s Life Tall Tale

به شهر ارواح بروید و صدای از جسم جدا شده‌ ای را خواهید شنید. این صدا از قفسی که از دکلی در آسمان آویزان شده می‌آید و شما باید جمجمه‌ای که آن را احاطه کرده آزاد کنید. آنچه در ادامه می‌آید بخش سکوی خطی است. از کشتی بالا بروید و دکل‌های افتاده را دنبال کنید تا مجموعه‌ای از آسانسورها و سکوهای قرقره‌ای برسید. از آن‌ها استفاده کنید تا دزد دریایی خود را بالا برده و به سمت قفس آویزان سخنگو بروید. زمانی که به آنجا رسیدید آن را با شمشیر خود ببرید تا جمجمه بیافتد، کسی که به شما می‌گوید به یک کلید برای باز کردن قفس نیاز دارید.

کلید در میخانه رستوران، درست در شمال قفس و در کشتی شکسته دیگر در سمت چپ شما است. لوستر پشت بار را با قرقره بیاندازید و سپس کلیدی که در سمت چپ آن است بردارید. با این کار می‌توانید قفس کاپیتان را باز کنید و جمجمه او را بردارید.

زمانی که این کار را انجام دادید، به سمت یک فانوس غول‌ پیکر در فاصله دور بروید. سر کاپیتان را بردارید و از آن برای بالا بردن پل استفاده کنید. سپس به سمت بالا بروید و سر از جسم جدا شده آن را روی اسکلت بدون سر بگذارید. از نردبانی که پشتتان است بالا رفته و منقل را روشن کنید. حالا باید چرخ را بچرخانید تا سایر منقل‌ها در فاصله دورتر هم بسوزند. می‌توانید لنز را بالا بیاورید تا آخرین لنز بالاتر از بقیه باشد.

زمانی که این کار را کردید، کلیدی از کتاب ناخدای نفرین شده دریافت می‌کنید. آن را بردارید و به کشتی دریایی قرمز در پایین ببرید. سر آن را روی بدن کاپیتان در بالای کشتی بگذارید تا یک سری فیلم پخش شود، سپس کلید را از او بگیرید. از آن برای باز کردن درب پشت کاپیتان استفاده کنید. سپس از قایق برای رفتن به سمت کشتی سیاه در دریا Ferry of the Damned استفاده کنید. به نظر می‌رسد که از ورود شما جلوگیری می‌کند اما روی کارتان پافشاری کنید و به پشت آن وصل شوید و بالا بروید.

زمانی که روی کشتی بودید، Well of Fates را روشن کنید و سپس به طبقه پایین بروید و فانوس دیگری که نزدیک درب قفل شده است را روشن کنید. دو فانوس داخل را روشن کنید و سپس به قفسی که Captain Jack Sparrow را در خود دارد می‌رسید. اجازه دهید بیرون بیاید و برای نابودی عرشه بالا آماده شود. از توپ‌ها برای مقابله با هلندی‌های پرنده استفاده کرده و Ocean Crawlers را نابود کنید و هیولاهای خرچنگی را با تفنگ و شمشیر از بین ببرید.
پس از یک نبرد طولانی، بالاخره Davy Jones ظاهر می‌شود و باید برای اتمام مأموریت به سمت مسیر عبور بروید. با این کار، A Pirate’s Life را کامل می‌کنید، اگر می‌خواهید این خط مأموریتی را ادامه دهید، به سمت castaway بروید و چاقوی خود را روی مأموریت بعدی یعنی The Sunken Pearl قرار دهید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =