نحوه تنظیم نینتندو سوییچ OLED

تنظیم نینتندو سوییچ OLED

فرآیند راه اندازی را می توان با استفاده از Joy-Cons نینتندو سوییچ یا صفحه لمسی تکمیل کرد. در این دستورالعمل فرض بر این است که از صفحه لمسی استفاده می شود، اما سوییچ همیشه دکمه Joy-Con را نشان می دهد که باید برای انتخاب یک گزینه آن را فشار دهید. در این مقاله از سایت مرکز خرید دات کام قصد داریم نحوه تنظیم نینتندو سوییچ OLED و شروع بازی را به شما آموزش دهیم.

تنظیم نینتندو سوییچ OLED

۱- دکمه پاور که قاب بالا سمت چپ نینتندو سوییچ OLED وجود دارد را فشار دهید.

۲- ویدیوی مقدمه کوتاهی پخش شده و پس از آن صفحه انتخاب زبان ظاهر می شود. زبان مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی تائید ضربه بزنید.

۳. صفحه موقعیت مکانی ظاهر می شود. منطقه خود را انتخاب کرده و روی تائید ضربه بزنید.

تنظیم نینتندو سوییچ OLED
مرحله ۳

برخی بازی ها ممکن است از نظر موقعیت مکانی قفل باشد و خارج از منطقه خودش کار نکند، پس در انتخاب موقعیت مکانی صحیح دقت کنید.

۴- توافقنامه مجوز کاربر نهایی (End-User License Agreement) ظاهر می شود. روی کادر کنار پذیرش ضربه زده و سپس بعدی را انتخاب کنید.

تنظیم نینتندو سوییچ
مرحله ۴

۵- اکنون باید یک شبکه وای فای را انتخاب کنید. شبکه ای که می خواهید از آن استفاده کنید را انتخاب کرده و آن را انتخاب کنید.

تنظیمات نینتندو سوییچ OLED
مرحله ۵

یک اعلان برای رمز عبور ظاهر می شود. رمز عبور شبکه را وارد کرده و تائید کنید. سوییچ OLED هنگام اتصال به شبکه، شکلک متحرکی را نشان می دهد.

شما می توانید این مرحله را به بعداً واگذار کرده یا کلاً از آن رد شوید. با این کار از اضافه کردن شناسه شبکه نینتندو حین راه اندازی جلوگیری می شود. می توانید به شبکه ای متصل شده و شناسه شبکه نینتندو را پس از تنظیم در منوی تنظیمات سیستم اضافه کنید.

۶- انتخاب منطقه زمانی ظاهر می شود. منطقه زمانی خود را انتخاب کرده و سپس تائید کنید.

تنظیم نینتندو سوییچ اولد
مرحله ۶

۷- اکنون گزینه اتصال به تلویزیون را دارد. این گزینه اختیاری است و در این راهنما بر حالت دستی تمرکز داریم. بعداً را انتخاب کنید.

تنظیمات نینتندو سوییچ OLED
مرحله ۷

در صورتی که می خواهید اکنون تلویزیون را تنظیم کنید، اتصال به تلویزیون را انتخاب کنید. دستورالعمل روی صفحه شما را برای راه اندازی داک و قرار دادن سوییچ OLED در آن راهنمایی خواهد کرد.

۸- در صفحه بعد از شما خواسته می شود که Joy-Cons را جدا کنید. این کار را انجام داده و بعدی را انتخاب کنید.

تنظیمات اولیه نینتندو سوییچ OLED
مرحله ۸

۹- راه اندازی به شما نشان می دهد که چطور از سوییچ OLED با Joy-Cons متصل یا با Joy-Cons جدا شده و پایه در حال استفاده، استفاده کنید. برای ادامه، تائید را انتخاب کنید.

تنظیمات اولیه نینتندو سوییچ
مرحله ۹

۱۰- صفحه افزودن کاربر ظاهر می شود. روی بعدی ضربه بزنید.

تنظیمات اولیه نینتندو سوییچ اولد
مرحله ۱۰

۱۱- می توانید کاربر جدید را ایجاد کرده یا داده های کاربر را از کنسول سوییچ دیگری منتقل کنید. در این راهنما فرض بر این است که در حال ایجاد کاربر جدید هستید، پس ایجاد کاربر جدید را انتخاب کنید.
می توانید داده های ذخیره شده را بعداً در منوی تنظیمات سیستم وارد کنید.

تنظیمات اولیه در نینتندو سوییچ OLED
مرحله ۱۱

۱۲- صفحه بعدی به شما اجازه می دهد یک نماد کاربر را انتخاب کنید. یکی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کرده و سپس تائید کنید.

تنظیم کردن نینتندو سوییچ OLED
مرحله ۱۲

۱۳- از شما خواسته می شود یک نام کاربری را انتخاب کنید. نام مورد نظر خود را انتخاب کرده و تائید کنید.

راه اندازی نینتندو سوییچ OLED
مرحله ۱۳

۱۴- یک صفحه تائید نماد و نام کاربری را به شما نشان می دهد. برای ادامه روی تائید ضربه بزنید.

راه اندازی تنظیمات نینتندو سوییچ OLED
مرحله ۱۴

۱۵- در صفحه بعدی از شما خواسته می شود به حساب نینتندو متصل شوید. اتصال به حساب نینتندو را انتخاب کنید تا اطلاعات کاربر را اضافه کرده و یا روی بعداً ضربه بزنید تا از این مرحله بگذرید.

راه اندازی تنظیمات نینتندو سوییچ اولد
مرحله ۱۵

۱۶- اکنون می توانید در صورت تمایل، کاربران بیشتری را اضافه کنید. روی اضافه کردن کاربر دیگر ضربه بزنید تا مراحل ۱۲ تا ۱۵ این راهنما تکرار شود. در غیر این صورت، گذراندن را انتخاب کنید.

راه اندازی نینتندو سوییچ مدل OLED
مرحله ۱۶

۱۷- تبلیغی برای سرویس نینتندو سوییچ آنلاین نمایش داده می شود.

نحوه تنظیم نینتندو سوییچ OLED
مرحله ۱۷

سرویس سوییچ آنلاین پشتیبانی از ذخیره ابری و دسترسی به لیست بازی های NES و SNES و ویژگی های دیگر را اضافه خواهد کرد. این سرویس دارای هزینه اشتراک سالانه است. اگر می خواهید در این سرویس ثبت نام کنید، آن را انتخاب کنید. در غیر این صورت و برای ادامه روی بعدی ضربه بزنید.

۱۸- صفحه بعدی به شما اجازه می دهد ویژگی های کنترل والدین را تنظیم کنید. پیکربندی کنترل های والدین را انتخاب کنید تا آن ها را اضافه کرده و یا برای ادامه راه اندازی، روی گذراندن ضربه بزنید.

انجام تنظیمات نینتندو سوییچ OLED
مرحله ۱۸

بعداً از منوی تنظیمات سیستم می توانید کنترل های والدین را اضافه کنید.

۱۹- تمام شد! دکمه خانه روی Joy-Con را فشار دهید تا صفحه اصلی باز شده و از تنظیمات خارج شوید.

پایان راه اندازی سوییچ OLED

چندین مرحله از این راهنما، مانند راه اندازی تلویزیون یا افزودن کنترل های والدین اختیاری هستند. پس از اتمام راه اندازی می توانید از منوی تنظیمات سیستم این گزینه ها را بازگردانید.

سوالات متداول

آیا نینتندو سوییچ OLED ارزشش را دارد؟

اگر اکثر مواقع با سوییچ متصل به تلویزیون بازی می کنید، پس سوییچ OLED ارزش ارتقاء کردن را ندارد. در مقایسه با مدل اصلی، سوییچ OLED صفحه نمایش بهتر، اسپیکرهای بهتر و پایه بهتری دارد. در غیر این صورت، با مدت اصلی یکسان است.

چطور باید سوییچ خود را به تلویزیون OLED متصل کنیم؟

برای اتصال نینتندو سوییچ به تلویزیون، قاب پشتی داک نینتندو سوییچ را باز کنید تا پورت HDMI را پیدا کرده و یک سر کابل HDMI را به آن متصل کنید. سر دیگر کابل را به پورت HDMI تلویزیون وصل کنید، سپس هر دو دستگاه را روشن کنید.

آیا نینتندو سوییچ OLED از ۴K پشتیبانی می کند؟

خیر. سوییچ OLED ویدیو را با وضوح ۱۰۸۰p، مانند مدل اصلی نشان می دهد.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − 6 =