راهنمای گام به گام بازی Killzone Shadow Fall (قسمت بیست و یکم)

Shadow Fall

همانطور که Echo مشغول هک سیستم اتاق فرمان در بازی Shadow Fall است از شما می خواهد تا مواظب اطراف باشید. از اسکنر خود استفاده نموده و با دشمنان مقابله کنید. این بار آن ها از چندین ورودی به طرف شما حمله خواهند کرد بنابراین کاملاً مراقب و آماده باشید. این بهترین فرصت برای استفاده از نارنجک هاست.

Shadow Fall
Shadow Fall26

راهنمای گام به گام بازی Killzone Shadow Fall (قسمت بیست و یکم)

در این مسیر سلاحی ندارید چرا که با هیچ هلگانی روبرو نخواهید شد. اما بعد از توقف قطار، دوباره سلاح را به دست می گیرید. به محض اینکه اولین گلوله را شلیک کنید، تمام سربازان به طرف شما حمله خواهند کرد. در سطوح بالا قرار بگیرید و بیشتر از راه دور به سربازان شلیک کنید. وقتی همه چیز آرام شد، به طرف نشانگر هدف حرکت کنید. پس از رسیدن به آن، Echo شما را از وجود تعدادی دیگر از هلگان ها آگاه می کند. ابتدا از اسکنر خود برای تعیین محل دشمنان استفاده نمایید، سپس پناه بگیرید و OWL را در حالت حمله به طرف آن ها بفرستید. درست است که این ماشین برای کشتار چندان مؤثر نیست اما می­ تواند حواس دشمنان را پرت کند تا شما راحت تر آن ها را بکشید. وقتی که منطقه خالی از دشمنان شد، Echo به طرف اتاق فرمان می رود تا از طریق هک سیستم آنجا، موقعیت مکانی سلاح را به دست آورد. به محض اینکه Echo درب ورودی را باز کرد، آماده درگیری با هلگان ها باشید. می توانید با استفاده از اسکنر، سربازهایی که پشت وسایل قایم شده اند را پیدا کرده و به OWL دستور حمله دهید. نیازی نیست که برای این کار مستقیماً با دشمنان روبرو شوید.

همانطور که Echo مشغول هک سیستم اتاق فرمان در بازی Shadow Fall است از شما می خواهد تا مواظب اطراف باشید. از اسکنر خود استفاده نموده و با دشمنان مقابله کنید. این بار آن ها از چندین ورودی به طرف شما حمله خواهند کرد بنابراین کاملاً مراقب و آماده باشید. این بهترین فرصت برای استفاده از نارنجک هاست. وقتی که تمام هلگان ها را کشتید، Echo به شما هشدار می دهد تا جایی که می توانید مهمات جمع کنید چرا که هنوز تمام نشده است.

در آن مدت کوتاهی که تا آمدن هلگان ها فرصت باقیست، تعدادی مین لیزری بر سر راه تمام ورودی های آنجا قرار دهید. شما در هر بار فقط سه مین را می توانید با خود حمل کنید، در اطرافتان تعداد زیادی از این مین ها وجود دارد. مطمئن شوید که هر دو ورودی پر از مین شده باشد. وقتی که سربازان هلگان از راه رسیدند، حواستان به هواپیماهای بدون سرنشین که در پشت پنجره نزدیک Echo قرار می گیرند باشد، چرا که مین جلوی ورود سربازان را تا حدودی خواهد گرفت. هلگان ها به صورت گروهی در پشت درب جمع می شوند، سعی کنید با پرتاب نارنجک به طرف آن ها کشتار گروهی داشته باشید.

Shadow Fall
Shadow Fall

وقتی تمام سربازان را کشتید، Echo به شما می گوید که Tyran در راه است. او را به طرف بالای پله ها دنبال کرده و با استفاده از پنل در را باز کنید. به محض اینکه از آنجا خارج می شوید، Tyran سوار بر سفینه نارنجکی زیر پایتان پرتاب کرده و شما را به زمین می اندازد. چیزی که در اینجا شاهدش خواهید بود شبیه به نبرد با غول مرحله است. اکنون زمان آن فرا رسیده تا تمام تکنیک های جنگی خود را به کار بگیرید. از اسکنر، OWL و نارنجک های خود استفاده نمایید. Tyran برای مقابله با شما از بمب های عنکبوتی استفاده می کند. با اینکه چندان تأثیری ندارند، اما مبارزه با Tyran در حالی که این بمب ها به طرفتان می آیند آزار دهنده خواهد بود. Tyran علاوه بر زره، قابلیت نامرئی شدن نیز دارد و می تواند به راحتی از دید شما خارج شود. اگر زیاد به او نزدیک شوید با مشت به زمین می کوبد تا با انفجار انرژی به شما آسیب برساند. گذشته از اینها هواپیماهای بدون سرنشین نیز به شما حمله خواهند کرد. از جعبه مهماتی که در اطراف قرار دارند استفاده کرده و هر فرصتی که پیدا کردید به طرف او نارنجک پرتاب کنید. هر زمان که Tyran به شدت آسیب می بیند، یک هواپیمای بدون سرنشین زرهش را بازسازی خواهد کرد، پس برای کشتن Tyran ابتدا باید آن هواپیما را نابود کنید. وقتی که توانستید Tyran را شکست دهید، Echo می گوید نباید اجازه دهیم از جایش بلند شود. سپس بالای سر Tyran رفته و از او درباره نحوه غیرفعال کردن آن سلاح بازجویی می کند. Tyran می گوید جنگی در پیش داریم، اما اطلاعاتی راجع به سلاح نمی دهد. بنابراین Echo او را می کشد. در نهایت لوکاس موفق به برقراری ارتباط با Sinclair می شود، اما باز هم نمی تواند او را متقاعد به عقب نشینی کند. لوکاس به Echo می گوید اگر Stahl را بکشیم، جلوی جنگ را خواهیم گرفت.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 2 =