راهنمای گام به گام بازی Killzone ShadowFall (قسمت بیست و دوم)

ShadowFall

وقتی که همه چیز آرام شد، Stahl با استفاده از یک بلندگو در بازی ShadowFall شروع به صحبت با شما می کند. از آنجا خارج شده و به طرف او حرکت کنید. او به شما می گوید: می بینم که قصد کشتن مرا داری، می فهمم، می خواهی از خانه ات محافظت کنی و این قابل تحسین است.

ShadowFall
ShadowFall

راهنمای گام به گام بازی Killzone ShadowFall (قسمت بیست و دوم)

به یک سیستم حمل و نقل نیاز دارید. Echo را دنبال کنید اما حواستان باشد که گروهی دیگر از هلگان ها در آن ناحیه حضور دارند. آنها را کشته و همراه با Echo سوار بر سفینه شوید، برای سوار شدن کافیست به سفینه نزدیک شده و سپس دکمه دایره را فشار دهید. به طرف جایگاه Stahl حرکت کنید. وقتی که به آنجا می رسید، متوجه خواهید شد که وکتان ها پیش از رسیدن شما به Stahl حمله کرده اند. Stahl با استفاده از سلاح خود تمام سفینه ها از جمله سفینه شما را نابود می کند. Echo کنترل سفینه را از دست داده و از آن به بیرون پرت می شوید. لوکاس سعی در برقراری ارتباط با Echo می کند اما پاسخی نمی شنود. اکنون در هوا معلق هستید، به طرف نشانگر هدف حرکت کنید.

وقتی که به پایگاه نزدیک می شوید، طبق دستوراتی که در تصویر نشان داده می شود عمل کنید. با استفاده از آنالوگ R3 به اطراف نگاه کرده و با L3 به چپ و راست حرکت کنید. با فشردن دکمه L3 سرعت خود را افزایش داده، با X به طرف بالا و با دکمه دایره به طرف پایین حرکت کنید. به خاطر داشته باشید که با نگه داشتن دکمه R2 می توان شلیک کرد. به طرف چپ حرکت کرده و تمام سلاح های پرتاب موشک را از بین ببرید. مواظب باشید که موشک ها با شما برخورد نکنند. وقتی که به هدف خود می رسید، با استفاده از پنل در را باز کنید. با باز کردن در، از موقعیت صفر جاذبه خارج خواهید شد و کنترل لوکاس به حالت طبیعی بر می گردید. بعد از باز کردن دومین در، به طرف چپ حرکت کرده و از طریق دریچه وارد شوید. سپس از نردبان بالا بروید. همچنان نشانگر هدف را دنبال کنید تا به راهرویی پر از اسلحه برسید. این نشانه خوبی برای جمع آوری مهمات و سلاح است. ما به شما تفنگ Pnv06 Voltage را توصیه می کنیم. وارد آسانسور شده و با استفاده از پنل دسترسی به طبقات بالاتر حرکت نمایید. سپس از آسانسور خارج شده و دری که درست مقابلتان قرار گرفته است را باز کنید. گروهی دیگر از ارتش هلگان در آنجا حضور دارند، از سلاح جدیدی که پیدا کرده اید استفاده کنید تا آنها را بکشید. همچنین می توانید از حالت حمله OWL نیز برای مقابله با آنها کمک بگیرید تا آسیب کمتری به شما برسد. پس از خالی شدن اتاق، به بالای پله ها رفته و در را باز کنید. در اینجا شدیدترین درگیری در کل این بازی را تجربه خواهید کرد. Pnv06 Voltage گزینه خوبی خواهد بود. بنابراین تا جایی که می توانید از آن استفاده کنید و زمانی که خالی از گلوله شد به سلاحی دیگر تغییرش دهید. نبرد عظیمی پیش رو خواهید داشت، پس اگر آسیب دیدید و یا نیاز به صحنه آهسته داشتید، استفاده از آدرنالین را فراموش نکنید. با قطع شدن موسیقی خواهید دانست که همه جا خالی از دشمنان شده است.

ShadowFall
ShadowFall

وقتی که همه چیز آرام شد، Stahl با استفاده از یک بلندگو در بازی ShadowFall شروع به صحبت با شما می کند. از آنجا خارج شده و به طرف او حرکت کنید. او به شما می گوید: می بینم که قصد کشتن مرا داری، می فهمم، می خواهی از خانه ات محافظت کنی و این قابل تحسین است، تو با بقیه وکتان ها فرق می کنی، آن ها خودخواهند و تنها به خودشان فکر می کنند، هیچ عشقی در قلبتان وجود ندارد و فقط طمع دارید، ما چیزی قوی تر از شما داریم و آن اعتقاد است، اعتقادی که به هیچ عنوان از بین نخواهد رفت، اگر موفق به کشتن من شوید، چیزی تغییر نمی کند، چرا که شخص دیگری جای من را خواهد گرفت، به خاطر همین هم نمی توانید پیروز میدان شوید، این طبیعت ماست، تو جای اشتباهی به دنیا آمدی لوکاس.

وقتی که صحبت های Stahl تمام شد و شما به مقصد رسیدید، به بالای پله ها بروید تا با او رو در رو شوید. بدون هیچ ضرب و شتمی Stahl به حرفهایش ادامه داده و می گوید: فاجعه Terracide، اشاره به روزی که وکتان ها سیاره هلگان ها را نابود کردند، به یک دلیل اتفاق افتاد، آن هم اینکه ضعیف ها کشته شدند و قوی ترها زنده ماندند، اکنون زمان آن فرارسیده که وکتا نیز به همین سرنوشت دچار شود، هلگان ها دیگر نمی توانند زیر سایه وکتان ها زندگی کنند. در همین لحظه گلوله ای به طرف Stahl شلیک شده و می میرد. لوکاس بر می­ گردد تا ببیند چه اتفاقی افتاده اما گلوله بعدی به طرف خودش شلیک می شود. Sinclair، یعنی کسی که به شما و Stahl شلیک کرده بود، تماسی با بی سیم خود برقرار کرده و خبر پیدا شدن سلاح را می دهد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =