نسخه دسترسی زودهنگام Skyforge در دسترس قرار گرفت

Skyforge

 نسخه EarlyAccess بازی Skyforge برای پلی استیشن ۴ تأیید شد وبازی Skyforge یک بازی اکشن جدید که در جهان اِلیان به وقوع می پیوندد، به کاربران ارائه گردید. سیاره اِلیان از سوی سیاره های همسایه به شکل مداوم مورد تهدید و حمله قرار می گیرد.

Skyforge
Skyforge

نسخه دسترسی زودهنگام Skyforge در دسترس قرار گرفت

پلی استیشن ۴ نوعی کنسول بازی خانگی است که توسط سونی اینتراکتیو انترتینمنت در سال ۲۰۱۳ به بازار بازی های پی سی عرضه گردیده است. پس از رونمایی این کنسول بازی، بازی های بسیار متنوعی برای این دستگاه عرضه گردیده اند.این کنسول با فواصل کوتاه چند ماهه در آمریکای شمالی و اروپا و استرالیا نیز در خدمت بازیکنان در آمده است. از میان این بازی های مهیج که هر روزه سیل بسیاری را به خود جذب می کنند، بازی Skyforge با محوریت مقابله با بیگانگان تولید و به بازار عرضه گردیده است.

کنسول پلی استیشن ۴ دارای حافظه ۸ گیگابایت می باشد که ۲۵۶ مگابایت نیز رم اضافه به همراه دارد. امکان ذخیره سازی ۵۰۰ گیگابایت برای این کنسول فراهم است. گرافیک این دستگاه دارای واحد پردازش گرافیکی رادئون ای ام دی می باشد.

برمبنای اخبار منتشره از سوی استودیو الدوز تیم، نسخه EarlyAccess  ( دسترسی پیش از موعد ) و نقش آفرینی رایگان Skyforge مورخ ۲۸ مارس برابر با ۸ فروردین برای کاربران آمریکای شمالی و اروپا منتشر گردیده است.

این بازی همانند بازی EarlyAdopter برای کاربران هیجان را به ارمغان خواهد آورد. چنانچه کمی صبر چاشنی گردد، امکان دانلود رایگان این بازی در ۲۲ فروردین موجود می باشد. از زاویه دیگر کاربرانی که از اشتراک پلی استیشن پلاس بهره مند هستند، قادر خواهند بود که از اشتراک رایگان بسته Immortal استفاده کنند. بسته مذکور شامل آیتم های ویژه و قابل شخصی سازی می باشد که هیجانی مضاعف را برای کاربران به همراه دارد.

چنانچه تا کنون در مورد بازی Skyforge اطلاعاتی در دسترس ندارید، دربخش زیر به شکل خلاصه برایتان خواهیم گفت:

 نسخهEarlyAccess بازی Skyforge برای پلی استیشن ۴ تأیید شد وبازی Skyforge یک بازی اکشن جدید که در جهان اِلیان به وقوع می پیوندد، به کاربران ارائه گردید. سیاره اِلیان از سوی سیاره های همسایه به شکل مداوم مورد تهدید و حمله قرار می گیرد.

به برده گرفتن مردم سیاره اِلیان هدف مهاجمان و بیگانگان می باشد وسیاره اِلیان به مقابله با مبارزان می پردازد. بیگانگان به سیاره اِلیان هجوم آورده و با مقابله مردم اِلیان، حملاتشان با شکست مواجه می گردد ؛ در حین فرار از سیاره اِلیان ، آن ها نوعی جادو و تکنولوژی را در سیاره اِلیان رها می کنند. پادشاه سیاره اِلیان ، آیلی، در نهایت به این جادو دست یافته وازآن برای مقابله با خود بیگانگان استفاده می نمایند.

کاربر بازی به عنوان مالک سیاره اِلیان به بازی می پردازد. وی می تواند شخصیت های مختلفی نظیر ساحر یا توپچی را برای بازی خود انتخاب نماید و سپس با سلاح های غول پیکر پلاسمایی به مقابله با مهاجمان بپردازد. انتخاب شخصیت می تواند بر مبنای سلیقه بازی کاربرصورت گیرد. هر چند که این انتخاب در طی بازی قابل تغییر است؛ شاید همین قابلیت نیز موجب محبوبیت بیشتر بازی گردیده است. انتخاب کاربر از میان ۱۴ کلاس متفاوت و قابل تغییر صورت می گیرد.

کاربر می تواند با دستیابی به آخرین و قدرتمندترین قابلیت این بازی یعنی DivineForm به یک قهرمان رویین تن ( شکست ناپذیر) بدل گردد که با قدرتی مضاعف به مقابله با بیگانگان و مهاجمان فضایی پرداخته و از سیاره اش محافظت نماید.

نسخهEarlyAccess بازی Skyforge برای پلی استیشن ۴ تأیید شد و دنیای وسیع Skyforge که شامل حدود ۱۰۰ لوکیشن و مکان متنوع است؛ برای کاربران امکان انجام  حالت های تکنفره را فراهم آورده است.

یکی از قابلیت های این بازی، تشکیل گروه های چندنفره آنلاین است که امکان بازی “گیمر در برابرگیمر” یا ” گیمر در برابر دشمنان” را فراهم می آورد. با این نوع قابلیت کاربران می توانند در گروه ها و یا حالت تکنفره به بازی آنلاین بپردازند.

از سوی دیگر این بازی دارای محتویات متنوع و مختلفی است که کاربران بایستی با صرف مدت زمانی بسیار به ان ها دست یابند و با آن ها آشنا شوند. همین موضوع از این بازی یک هزارتوی جذاب ساخته است که بازیکن را واقف می سازد که پایان هر مرحله، پایان جذابیت مسابقه نیست.

در روند بازی بازیکن در می یابد که هر لحظه چیز تازه ای برای یادگیری وجود دارد. بازیکن با یادگیری مهارت های جدید و با بهره گیری از حرکات زنجیری بیگانگان را مرحله به مرحله حذف نموده و با ارتقا سطح خود به حالت شکست ناپذیرشان دست می یابد .

در دنیای این بازی مهیج، بازیکن می تواند با جمع آوری غنایمی نظیر زره، قسمت های بدن دشمنان و… با استفاده از آن ها به ساخت سلاح های مخرب دست بزند.

در طی این بازی بازیکن از سیاره خود در مقابل موجودات اعماق اقیانوس، دیوهای خارج شده از گودال های آتشین، ربات های بی روح و سایر مهاجمان محافظت می نماید. پس از اتمام هر مرحله امتیازات و جوایز هیجان انگیزی که بازیکن را در برابر دشمنان تجهیز می کند، انتظارشان را می کشد.

Skyforge
Skyforge

نسخهEarlyAccess بازی Skyforge برای پلی استیشن ۴ تأیید شد و کاربران با دانلود و آغاز بازی هر لحظه به دنبال هیجان و امتیاز بیشتری خواهند بود .

نسخه پی سی ( کامپیوتری)  این بازی نخست منتشر و سپس نسخه پلی استیشن ۴ به شکل رایگان در ۱۱ فروردین منتشرشده است.

در طی بازی در واقع بازیکن، آیلی خواهد بود که به محافظت از سیاره خود می پردازد. شاید همین موضوع با عث هیجان چندین برابری بازی گردیده است.

با وجود اینکه این بازی به شکل رایگان برای کاربران قابل دانلود گردیده است اما سه نوع بسته قابل خریداری برای بازیکنان وجود دارد. این بسته ها شامل آیتم های ظاهری و سرعت دهنده می باشد تا هیجانی مضاعف برای بازیکن رقم بخورد.

بازیکن می تواند از میان ۱۴ قهرمان موجود در بازی، یکی را برگزیند که در طی بازی نیز قابل تغییرخواهد بود. در طی بازی با ارتقا سطح خود می توانید به مقابله بهتر با بیگانگان پرداخته و آن ها را از سیاره خود دور کنید.

قهرمانان ای بازی با توانایی های پیش فرض طراحی شده اند که توسط بازیکن قابلیت ارتقا نیز دارند. این ارتقا از طریق جمع آوری اجسام و اجساد دشمنان صورت می گیرد. بازیکن با استفاده از این اشیا می تواند ظاهر و قدرت خود را به شکل دلخواهش تغییر دهد.

نکته قابل توجه در این بازی، این موضوع است که بازی فاقد قفل منطقه ای می باشد. در اینصورت بازیکن با خرید بازی Skyforge می تواند از آن بر روی کنسول های دیگر نیز بهره ببرد.

برخی از بازیکنان فقط به این دلیل که این بازی امکان فرمانروایی شان را فراهم می آورد آنرا بر می گزینند.

سیاره اِلیان به سیاره بازیکن بدل گردیده و بازیکن با انتخاب شخصیت مورد علاقهٔ خود، قادر به دفاع از سیاره می گردد. آنچه حائز اهمیت است عدم تکرار صحنه ها ومحتویات بازی است که در هر مرحله بازیکن را شگفت زده می نماید.

نسخهEarlyAccess بازی Skyforge برای پلی استیشن ۴ تأیید شد و با دانلود رایگان بازی از هیجانی بی پایان بهره ببرید. تخلیه هیجانی این بازی بسیار بالا بوده و ذهن بازیکن را مدام به چالش می کشد. پیش بینی دراین بازی بی معناست و چلنجی مداوم گریبانگیر بازیکن می شود. اینکه کدام قهرمان از ۱۴ قهرمان را بر می گزینید اهمیتی ندارد؛ آنچه مهم است ساختن بهترین از شخصیت است. درسی که شاید در واقعیت نیز به کار ما بیاید ” بهترینِ خودمان باشیم”

سپاس که تا پایان با ما همراه هستید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × پنج =