بازی فوق العاده SNOW این بار بر روی Playstation 4

SNOW

SNOW (بازی به روز رسانی ۰.۱۰.۰) زنده است، و فقط در زمان تعطیلات زمستانی! ما از ابتدای ماه نوامبر روز و شب کار کرده ایم تا این به روز رسانی ها را برای تعطیلات به روز کنیم و ویژگی های جدیدی را در جهان SNOW بدست آوریم. مهمتر از همه، ما هم چنین این بازی  را بر روی PS4 راه اندازی کرده ایم

SNOW
SNOW

بازی فوق العاده SNOW این بار بر روی Playstation 4

SNOW، یک بازی ویدیویی جدید است که در حال حاضر فقط در دسترس برای PC است، به لطف این بازی شما می توانید اولین اسکی باز جهان شوید که  آزادانه در یک دنیای مجازی حرکت می کند و در کنار بازی های ویدئویی محبوب مانند Skyrim و Grand Theft Auto لذت ببرید. سازندگان  تا کنونSNOW فقط یک تریلر ارائه دادند که قصد خود را برای ساخت بازی در Playstation 4 منتشر کرده اند، و این بازی بسیار شبیه واقعیت و سرگرم کننده به نظر می رسد. در حالی که هیچوقت اسکای واقعی را نخواهیم شکست، این بازی مطمئنا می تواند زمان گذشت و زمانی که دمای هوا افزایش پیدا کند و وقتی که انفجار POW رخ دهد، را در ذهن به وجود آورد.

 

کاوش Sialia، یک کوه آلپ فوق العاده و مناسب برای بازی است. سقوط چهار چهره Sialia و کشف دره های پنهان، شهرهای کوهستانی، ویرانه های قدیمی و چیز های خیلی بیش تر دیگری را در این بازی می توانید ببینید. پیدا کردن مناطق مخفی و پنهان در کوهستان و یا استفاده از هلی کوپتر برای دسترسی به خطرناک ترین مناطق در کوه به جذابیت این بازز افزوده است.

 

استاد اشتیاق شمائید

اسکی، اسنوبرد یا اسب سواری! در هر کدام که می خواهید می توانید بهترین باشید و ورزش های مورد علاقه خود را در کوه تجربه کنید. کنترل های بازی را کنترل کنید تا ترفندهای پیچیده ای را در پارک ها، لوله ها و یا صخره های سنگی کوه ها انجام دهید. رقابت در بزرگ ترین رویدادهای دنیای واقعی و چالش های کامل برای اثبات خودتان به جهان همه و همه در این بازی جمع شده اند.

 

یک تجربه بی نظیر

برف را در زیر پای خود در کوه با اسکی یا اسنوبرد احساس کنید. SNOW به عنوان یک بازی کاملا تطبیق داده شده با فیزیک ساخته شده است که به شما تجربه تجربی ترین و واقعی ترین سواری را داده است. به لذتی که این بازی برای شما می تواند به ارمغان بیاورد، بپیوندید تا واقعا احساس کنید که چه چیزی در انتظار خطرناک ترین مناطق برفی جهان است.

 

سبک بازی را تعیین کنید

لباس خود را در آخرین لباس و تجهیزات از بزرگترین مارک های ورزشی انتخاب کنید. نگاه خود را از سر تا پا در یک فروشگاه بیش از ۷۰۰ مورد جنس بگردانید. از رنگ های بی شمار، سبک ها و انواع مختلف هر چیزی انتخاب تا به عنوان یک اسکی باز یا اسنوبورد بر روی کوه ایستادگی کنید یا موارد مورد علاقه را تجربه کنید.

 

بزرگترین لحظاتتان را زنده کنید

از Replay Manager پیشرفته SNOW برای عقب انداختن زمان استفاده کنید و خطوط و ترفندهای خود را در حرکت آهسته و از زوایای مختلف تماشا کنید. از تنظیمات پیشرفته دوربین برای ایجاد عکس های سینمایی برای اشتراک گذاری با دوستان خود و یا با بقیه بازیکنان SNOW استفاده کنید.

در وبگاه این بازی آمده است:

SNOW (بازی به روز رسانی ۰.۱۰.۰) زنده است، و فقط در زمان تعطیلات زمستانی! ما از ابتدای ماه نوامبر روز و شب کار کرده ایم تا این به روز رسانی ها را برای تعطیلات به روز کنیم و ویژگی های جدیدی را در جهان SNOW بدست آوریم. مهمتر از همه، ما هم چنین این بازی  را بر روی PS4 راه اندازی کرده ایم، به روز رسانی بسیار مورد نیاز برای جامعه ما از PlayStation 4 بازیکنان که از قبل از تابستان به روز رسانی بازی دیده نمی شود.

 

گذرگاه اسکی و چرخش کوهستانی هفتگی

 

بزرگترین تغییر به SNOW در این است که شما به کوه دسترسی خواهید داشت. همانطور که در پست پیش نمایش وبلاگ ما توضیح داده شده است، ما از فروش کوه های جدید دور شده ایم و به جای آن سیستم اسکی اس اس را اضافه کردیم که به شما امکان می دهد به قیمت های بسیار ارزان قیمت دسترسی داشته باشید.

 

نگران نباشید – گذرگاه های اسکی ارزان هستند! این چقدر هزینه دارند:

 

۱ روز اسکی پاس – ۴۵ اعتبار

۷ روز اسکی پاس – ۹۵ اعتبار

۲۸ روز اسکی پاس – ۱۹۰ اعتبار

 

همچنین، اگر شما Tutorial را کامل کنید، شما یک اسلایدر سه روزه Sialia را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد، به شما اجازه دسترسی به تمام کوه و تمام رویدادهای مربوط به آن دوره را می دهد.

 

اگر می خواهید دسترسی به تمام کوه ها را برای یک دوره بسیار طولانی مدت داشته باشید، یکی از گزینه های DLC را که به زودی در دسترس خواهد بود، را می توانید انتخاب کنید. (در حال حاضر فقط برای کامپیوتر)  DLC شامل اسلایدهای تمام اسکریپت است که برای سه ماه، ۶ ماه و ۱۲ ماه به همه کوه ها اجازه می دهد که برای یک تخفیف بزرگ اقدام کنند. همچنین گزینه ای برای خرید DLC Passtime Life وجود دارد که به شما امکان دسترسی به تمام کوه های فعلی و آینده را می دهد و قابلیت آن ها را برای همیشه باز می کند.

 

هنگامی که اسلایدر را خریداری می کنید، می توانید آن را فعال کنید و بلافاصله شروع به سواری کنید. تایمر را در منوی کوه مشاهده خواهید کرد و زمانی که گذرگاه اسکی خود را به پایان برساند اخطار دهید.

 

تنها کوهی است که نیازی به گذرگاه اسکی ندارد، Tyro Valley است، که همیشه آزادانه بازی خواهد کرد. همچنین یک کوه هفتگی در چرخش وجود دارد که نیازی به گذراندن اسکی برای بازدید ندارد، اما تنها به شما امکان می دهد کوه را کشف کنید و به رویدادها و سایر محتوای کوه دسترسی پیدا نکنید.

 

اگر قبلا یک کوه خریداری کرده اید (مانند Whiteridge یا X Games)، این کوه را همچنان در اختیارتان قرار می دهید و هرگز به اسلایدر نیاز ندارید. هم چنین، به عنوان یک تشکر از اولین پشتیبانان ما، تمام استارتر، تستر و حامیان سازنده یک مجوز دسترسی تمام طول عمر را دریافت می کنند و تمام کوه های فعلی و آینده را به صورت رایگان برای همیشه آزاد می کنند. به طور مشابه، تمام بازیکنان PS4 – 6 ماه تمام دسترسی را دریافت خواهند کرد.

 

کیسه های مقوایی و Swag

 

SNOW سیستم جدیدی را به شما می دهد و پاداش می دهد. سطوح منظم در حال حاضر از ۰ تا ۲۰ است، و سطح جدید نرم افزار از ۲۰ شروع می شود و نامحدود هستند. هنگامی که شما به سطح بالا می روید، در حال حاضر Swag Bag را دریافت خواهید کرد که شامل موارد نادری مانند اعتبار، لباس، تجهیزات و ابزار می شود. ۱۳ کیسه Swag مختلف که شما می توانید برای سطوح منظم دریافت کنید و ۱۶ کیسه Swag برای سطح نرم افزار وجود دارد. کیسه Swag دارای نارنجی های گوناگون است، با کیسه های Swag Retrell که حاوی موارد منحصر به فرد بیشتری هستند.

 

گشت و گذار نقطه افتتاحیه

 

مکان های گشت و گذار در سراسر هر کوه پراکنده شده اند و فعالیت دیگری برای تشویق اکتشاف هستند. هر کوه دارای حداقل ۳ مکان است و می تواند با سوار شدن به محل و فشار دادن دکمه فعال شود. فعال کردن گشت و گذار باعث می شود یک صحنه برش کوتاه از منطقه نشان داده شود و حتی احتمال دارد یک راز باشد که شما ممکن است آن را از دست دهید. در حال حاضر هیچ پیشرفتی برای گشت و گذار وجود ندارد، اما در بروزرسانی بعدی، یک منو وجود خواهد داشت که در آن شما می توانید تمام مکان های گشت و گذار را ببینید.

 

امتیازات Backcountry Drop اکنون نیاز به سوار شدن به مکان خاص برای باز کردن دارد. همانند گشت و گذار، شما در نقطه ای سوار خواهید شد و سپس دکمه مخصوص را فشار دهید تا نقطه قطره را باز کند. انجام این کار یک صحنه برش را نشان می دهد که ناحیه کمی را نشان می دهد. ما امیدواریم که این باعث می شود نقاط ضعف Backcountry را واضح تر کند.

SNOW
SNOW

توقف، پیاده روی، و سوار شدن آسانسور اسکی

 

اکنون می توانید به توقف کامل بروید و مجبور نباشید دکمه ی نگه داشتن آن را متوقف کنید. در حالی که متوقف شده، می توانید به آرامی چرخش کنید، اگر شما نیاز به یک پرش را دارید یا در اطراف یک مانع حرکت می کنید.

 

خسته از اسکی و اسنوبورد هستید؟ از منوی انتخاب استفاده کنید و اکنون می توانید تخته های خود را بردارید و در اطراف راه بروید. امیدوارم این به شما آزادی بیشتری برای شناخت بهتر کوهستان بدهد. این اولین گذر از ویژگی است. بنابراین برخی از پیشرفت های لازم وجود دارد. متاسفانه قدم زدن در حال حاضر در چند نفره در دسترس نیست، اما ما امیدواریم که آن را در آینده نزدیک حل کنیم.

 

آسانسور اسکی هم اکنون می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا به کوه بازگردد. به سادگی اسکی روی یک اسکیپ اسکی بزنید و دکمه مربوطه را فشار دهید تا پرش کنید! در حالی که در بالابر اسکی شما می توانید به اطراف نگاه کنید، به انتهای سواری بروید، و حتی در هر زمان پرش کنید. مانند راه رفتن، اسکی آسانسور در چند نفره کار نمی کند، اما ما امیدواریم که این کار را در به روز رسانی های آینده، بنابراین شما می توانید با دوستان خود سوار آسانسور شوید!

 

ما برخی از پیشرفت ها را برای رویدادها انجام داده ایم تا هیجان انگیز تر و امیدوار باشیم لذت بخش تر باشد. پیش از شروع رویداد، شما پیش نمایش از دوره را خواهید دید. پس از آن شما خود را در یک دروازه شروع می بینید که آماده ی فشار است. ما شمارش معکوس تایمر را برداشتیم و در عوض اکنون با فشار دادن دکمه ی شروع در زمانی که می خواهید شروع کنید. این نیز باید هر گونه مسائل مربوط به هل دادن در جهت صحیح را از بین ببرد. هنگامی که این رویداد را کامل کرده اید، صحنه کوتاهی از شما و سایر رقبا در پدیوم مشاهده خواهید کرد. ما قصد داریم ادامه این رشته را به منظور پاکسازی این رویدادها ادامه دهیم تا رویدادها احساس خاصی کنند.

 

ارتقاء چند نفره

 

Ragdolls چند نفره هستند! در حال حاضر شما در نهایت می توانید بهترین دوستتان را تماشا کنید و از تپه بیرون بیاورید، خود را در یک صخره ببینید یا از درختان سخن بگویید. علاوه بر این، ما تصادف را از بین بردیم تا بازیکن دیگر به یکدیگر آسیب نرساند. در نهایت، ما یک Chat Log را به چند نفره اضافه کردیم، بنابراین شما می توانید راحت تر با سایر بازیکنان در سرور ارتباط برقرار کنید.

 

با اضافه کردن گذرگاه های اسکی، Tyro Valley اکنون کوه چند نفره پیش فرض در SNOW خواهد بود. ما قصد داریم که در آینده این کوه چرخش هفتگی را در آن قرار دهیم، اما در حال حاضر ما امیدواریم که شما با استفاده از دوستان خود در جستجوی Tyro لذت ببرید.

 

 

در کاوش کوه عظیم، شخصیت خود را با لباس و تجهیزات از بزرگترین مارک ها سفارشی کنید و در حوادث به بهترین نحو رقابت کنید. SNOW Beta در دسترس خواهد بود تا این زمستان که SNOW تبدیل به بازی رایگان خواهد شد…

 

با پیوستن به SNOW Beta، شما این بسته ها را دریافت خواهید کرد:

 

– لباس اسنوبرد (از جمله کلاه، عینک، ماسک، ژاکت، شلوار، دستکش، چکمه، دستبند و اسنوبرد)

– لباس اسکی (شامل کلاه، عینک آفتابی، ماسک، ژاکت، شلوار، دستکش، چکمه، قطب، بند و اسکی)

– اتومبیل برفی را باز کنید

– ماشین برفی طلایی منحصر به فرد

– هواپیمای بدون سرنشین طلایی

 

بازی مورد بحث تا به اکنون توانسته است طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان به خصوص کشورهای سردسیر و طرفداران پروپا قرص اسکی  را به خود جذب کند. اگرچه بسیاری از افرادی که آنقدر ها هم موافق بازی اسکی نیستند واکنش های مناسبی نسبت به پخش و انتشار این بازی نشان داده اند. اما کمپانی سازنده این بازی محبوب با اطمینان می تواند از طریق استقبال کاربران تا اکنون شکست نخوردن این بازی را پس از عرضه به بازار بازی های کنسولی پیش بینی کند. اگر شما یکی از طرفداران بازی اسکی هستید قطعا محیط گرافیکی و جالب این بازی می تواند شما را مجذوب خود کند. قابلیت های شخصی سازی موجود در این بازی بر جذابیت آن اضافه کرده است. کاربران بسیاری هم اکنون در سراسر جهان منتظر انتشار و عرضه این بازی برای کنسول های پلی استیشن ۴ هستند. البته باید بدانید که این بازی برای کسانی که جز طرفداران بازی های پر هیجان و اسکی ها و همچنین بازی های مخصوص به مناطق سردسیر نیستند نمی تواند گزینه مناسبی برای پرکردن اوقات فراغت شمرده شود.

 

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + 19 =