به دست آوردن قدرت Spider Rune در بازی Dead Cells

قدرت Spider Rune بازی Dead Cells

اگر بخواهید ارتفاع پرش را در Dead Cells افزایش دهید، باید ابتدا قدرت Spider Rune بازی Dead Cells را به دست بیاورید. Runes در Dead Cells ارتقاء های منحصر به فرد و دائمی هستند. با جمع آوری Runes مناسب، توانایی شما ارتقاء یافته و دسترسی به مکان های جدید در بازی برای شما باز خواهد شد. در این مقاله از سایت مرکز خرید قصد داریم نحوه دسترسی به Spider Rune و توانایی Wall Jump در Dead Cells را به شما آموزش دهیم.

قدرت Spider Rune بازی Dead Cells

دشمن Elite را در Slumbering Sanctuary شکست دهید

صرف نظر از ترتیب سطح، هر Rune را همیشه می توان در منطقه ای خاص پیدا کرد، که توسط دشمنان قدرتمند Elite محافظت می شود. برای به دست آوردن Rune باید اول Elites که از Elite Obelisks پخش شده اند را شکست دهید.

زمانی که این کار را کردید و Rune را به دست آوردید، باید در سمت راست صفحه توقف بازی، چک کنید که تاکنون چه Rune هایی را به دست آورده اید. Spider Rune یکی از آخرین Rune هایی است که احتمالاً به آن دسترسی پیدا می کنید و باید از Rune دیگر برای به دست آوردن آن استفاده کنید، پس مطمئن شوید همه Rune ها را جمع کنید.

Spider Rune همیشه در Slumbering Sanctuary پیدا می شود. اگر از چگونگی رسیدن به آن جا مطمئن نیستید، باید بدانید که می توانید از طریق Insufferable Crypt به آن برسید، اما توجه کنید که در طول راه باید با رئیس Watcher روبرو شوید. سریع ترین راه از ابتدای بازی (Prisoner’s Cells) این است که با استفاده از Vine Rune به Toxic Crypt سفر کرده و به سمت Old Sewers بروید. در اینجا، برای شکستن برخی از زمین های ضعیف و رسیدن به Insufferable Crypt به Ram Rune (که در Ossuary یافت می شود) نیاز دارید.

ظاهرا همه نمی توانند Insufferable Crypt را پیدا کرده و رسیدن به آن را به تعویق می اندازند، زیرا این مکان، خانه The Watcher، یکی از دو رئیس اولی است که در بازی با آن مواجه خواهید شد. کافی است او را با موفقیت شکست دهید و حالا می توانید آزادانه به Slumbering Sanctuary دسترسی پیدا کنید. اینجا است که باید Elite دشمن را شکست دهید و این بار یک Orb Caster است. با انجام این کار Spider Rune محبوب را به دست آورده و توانایی پرش از دیوار به شما اضافه می شود.

برای رسیدن به Spider Rune، راه طولانی را در پیش دارید، باید توانایی زیادی داشته باشید تا حداقل یک رئیس را در طول راه شکست دهید. خبر خوب این است که وقتی این Rune را در دارایی های خود داشته باشید، Slumbering Sanctuary از طریق Black Bridge هم قابل دسترسی خواهد شد، زیرا اکنون می توانید به سمت دیوار خروجی بپرید. مسیرهای بسیار دیگری هم در سراسر جهان بازی پیدا خواهید کرد که می توانید از آن طریق به این مکان برسید، پس خارج شده و شروع به کاوش کنید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 2 =