بلاگ

گیم SPOONZ x BLOCKS ورژن پیشرفته تر و جذاب تر بالز می باشد

SPOONZ x BLOCKS

SPOONZ x BLOCKS دارای قابلیت هایی می باشد که کاربر را به خودش جذب می کند، و این قابلیت ها را یک جا در اختیار گیمر نمی گذارد.

SPOONZ x BLOCKS

SPOONZ x BLOCKS

گیم SPOONZ x BLOCKS ورژن پیشرفته تر و جذاب تر بالز می باشد

تقریباً اکثر افرادی که به گیم های موبایلی علاقه دارند بازی بالز را می شناسند، بالز در دسته ی گیم های اعتیاد آور دسته بندی شده که طرفداران بسیاری هم دارد، اما باید بدانید که گیم SPOONZ x BLOCKS ورژن پیشرفته تر و جذاب تر بالز می باشد که به طرز عجیب تری کاربر را به خودش وابسته می کند و همین طور سرگرم کننده تر می باشد.
این گیم به شکل مرحله ای طراحی شده و هدف از این کار فقط این بوده که روند گیم برای کاربر خسته کننده نشود و انرژی خود را برای ادامه ی گیم از دست ندهد، در چنین شرایطی کاربر تمام تلاشش را می کند که به حد نصاب امتیازها برسد تا بتواند به مرحله ی بعد برود، به عبارت دیگر با این روند کاربر همیشه انگیزه ای برای پیش رفتن در بازی را دارد.
روند گیم به حد زیادی آسان می باشد و به همان اندازه هم اعتیاد آور! در SPOONZ x BLOCKS تعداد مشخصی توپ در اختیار کاربر قرار دارد او می بایستی با توپ ها به بلوک های موجود در صفحه ضربه بزند تا آن ها را از بین ببرد. روی هر بلوک عددهایی نوشته شده، این عددها نشان دهنده ی تعداد ضربه هایی هستند که باید به آن بلوک وارد شود تا از بین برود.
به طور مثال بر روی یک بلوک عدد ۷ نوشته شده، کاربر با دیدن این عدد به سرعت متوجه می شود که باید هفت توپ را برای از بین بردن این بلوک بیاندازد، و با هفت ضربه آن را از بین ببرد، و یا ممکن است عدد یک را بر روی بلوک ببینید این عدد یک نشان دهنده ی از بین رفتن یک توپ و زدن یک ضربه است.
هر چه عدد کوچک تر باشد کاربر راحت تر کارش را انجام می دهد و به سرعت به مراحل پایانی می رسد. بر خلاف گیم هایی که شبیه به SPOONZ x BLOCKS هستند و در آن ها هر مرحله به توپ ها و بلوک اضافه می شود، در این گیم تعداد توپ ها و تعداد بلوک ها همواره ثابت بوده و به تعداد آن ها اضافه نمی شود، در هر مرحل تعداد مشخصی بلوک وجود دارد.
برای مثال اگر تعداد ۲۵ بلوک در مرحله ای وجود داشته باشد، شما تا تمام ۲۵ عدد را از بین نبرید به وسیله ی توپ، جواز حضور در مرحله ی بعد را نخواهید گرفت، به این تعداد و تعداد توپ هایی که در این مرحله در اختیارتان قرار داده شده افزوده نمی شود. باید ضرباتی را که وارد می کنید به حدی دقیق باشد که هیچ کدام از توپ ها را از دست ندهید.
در این بازی مهارت نشانه گیری و همین طور کنترل زمان به شما کمک می کند که با تعداد توپی که دارید به راحتی بلوک ها را بزنید و به مرحله ی بعدی بروید، در روند نابود کردن بلوک باید به این صورت عمل کنید، بلوک ها از بالای صفحه به سمت پایین می آیند شما باید آن قدر سرعت عمل بالایی داشته باشید که قبل از رسیدن بلوک ها به زمین آن ها را بزنید.
توجه داشته باید که اگر بلوکی به زمین برسد دیگر از بین نمی رود و شما امتیاز آن مرحله را از دست می دهید، به خاطر از بین نرفتن حتی یک بلوک! به همین خاطر است که می گویند برای موفقیت در این گیم می بایستی سرعت عمل بالایی داشته باشید. این گیم برای افرادی که سرعت عمل های پایین و کند دارند اصلاً مناسب نمی باشد.
چون روند تند و تیز گیم سبب می شود دچار استرس شوند و در نتیجه نتوانند بازی را به خوبی تا انتهای مرحله پیش ببرند. SPOONZ x BLOCKS دارای قابلیت هایی می باشد که کاربر را به خودش جذب می کند، و این قابلیت ها را یک جا در اختیار گیمر نمی گذارد، و در هر مرحله یکی از آپشن ها را برای او فعال می کند.
به طور مثال یکی از آپشن ها وجود توپ های قدرتی می باشد که همانند یک بمب عمل می کنند، این بمب ها! برای مراحلی مناسب می باشد که روند گیم بسیار قدرتی و تند شده و فرد نمی تواند به تنهایی و فقط با پرتاپ توپ بلوک ها را از بین ببرد و نیاز به یک نیروی کمکی دارد که گیم آن نیروی کمکی را به شکل یک توپ بمبی در اختیارش گذاشته.
در روند گیم و به ترتیب مرحله ها آپشن های قدرتی در اختیار شما قرار می گیرد که به توضیح در ارتباط با یکی از آن ها پرداختیم، یکی دیگر از این آپشن ها قابلیت پرتاب دو گانه می باشد، در واقع به این معنا می باشد که با یک تیر دو نشان می زنید، همان طور که بیان شد در این بازی نیاز به سرعت عمل دارید.
یکی دیگر از مواردی که به بالا رفتن سرعت شما کمک می کند همین پرتاب دو گانه می باشد. پرتاب های دو گانه به این شکل هستند که شما دو توپ را به طور هم زمان در یک پرتاب به سوی هدف ارسال می کنید. این حرکت باعث می شود وقت شما بیهوده هدر نرود و بتوانید به آسانی و در مدت زمانی کوتاه به انتهای مرحله برسید.
یکی دیگر از آپشن ها افزایش دهنده ی قدرت توپ ها می باشد، ممکن است کاربری سرعت عمل بالایی داشته باشد اما نتواند توپ ها را از بین ببرد، این اتفاق به دلیل قدرت نداشتن توپ ها می باشد، به وسیله ی این آپشن هر کاربری به راحتی می تواند قدرت پرتابش را بیشتر کند و در مدت زمانی کوتاه گیم را به انتها برساند.
توجه داشته باشید که تمام قابلیت های موجود در بازی گفته شد اما به این نکته اشاره نشد که در چه مراحلی این آپشن ها قابل استفاده هستند، شما یک آپشن را در مراحل اولیه به دست می آورید و سپس باید تا مرحله ی ۴۵ به بعد صبر کنید تا آپشن های دیگر برای شما فعال شود.
اگر به این موضوع علاقه دارید که قابلیت های موجود در بازی را ارتقا دهید باید اشاره کنم این امکان وجود دارد اما شما فقط از طریق سکه ها می توانید آپشن ها را ارتقا دهید، پس باید تمام تلاشتان را بکنید که به تعداد سکه های فراوانی دست پیدا کنید، تا به آرزویی که دارید در ارتباط با بهتر شدن سطح امکانات برسید.

SPOONZ x BLOCKS

SPOONZ x BLOCKS

در بازی SPOONZ x BLOCKS تعداد فراوانی کاراکتر وجود دارد، که وظیفه ی این کاراکترها این می باشد که آپشن ها را در اختیار شما بگذارند. همچنین این کاراکترها توپ ها را در اختیار شما می گذارند، به طور مثال شما با آزاد کردن کاراکترها قادر خواهید به هر توپ با هر شکل و هر میزان قدرتی دست پیدا کنید.
همان طور که بیان شد تعداد بلوک های موجود در بازی که شما با توپ ها باید آن ها را از بین ببرید تعداد مشخصی می باشد، اما در یکی از قسمت ها برای این که کاربر به چالش کشیده شود طراحان گیم را این گونه ارائه داده اند که خبری از تعداد مشخصی بلوک نیست و شما باید حجم زیادی از بلوک ها را که بدون قاعده و قانون پایین می آیند با توپ هایی که در اختیار دارید از بین ببرید.
این گیم برای کاربران پلتفرم های اندروید و آیفون یک گزینه ی رایگان و جذاب می باشد، که هیچ گونه پرداختی هم برای آن قرار داده نشده، می تواند به راحتی ساعت ها کاربر را مشغول کند، با خیال آسوده می توانید گیم را دانلود و استفاده کنید البته به شرطی که به آن اعتیاد پیدا نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − نه =