تاریخ عرضه بازی Starfield

بازی Starfield

بازی Starfield یک جعبه معمایی پر از راز و رمز بود، اما Bethesda بالاخره اولین تصاویر از آنچه فضای بازی ارائه می‌دهد را در طول رویداد Xbox E3 2021 نشان داد. ما نیز از زمان اولین رونمایی در سال ۲۰۱۸، اطلاعات مختصری از این IP جدید به دست آورده بودیم، اما بیشتر اطلاعات قبلی درباره این موتور و اطمینان حاصل از Todd Howard مبنی بر این واقعیت است که این واقعاً یک چیز است. خوشبختانه، E3 2021 همان زمان طلایی و جادویی بود و ما به دیدگاه جدیدی از سال آینده رسیدیم.

Bethesda جشن همیشگی BethesdaLand را برای سال ۲۰۲۱ برگزار کرد تا نشان دهد که قرار است با تیم Xbox همکاری کند. پس از اینکه ZeniMax اوایل سال جاری رسمی شد – منظور شرکت مادر Bethesda، id Software و دیگر استودیوهای سازنده است- این دو شرکت همکاری کرده و سال جدید را با هم جشن گرفتند. چه راهی بهتر از اینکه درباره Starfield صحبت کنند.

تریلر بازی Starfield

در تریلر این بازی پس از شنیدن مکاتبات، تریلر با یک فضانورد تنها آغاز می‌شود که به سمت تیم خود می‌رود، سلاح‌هایش را به عنوان بخشی از خانواده ” صور فلکی” پایین می‌گذارد. به گفته راوی ویدیو،”کلید باز کردن قفل همه‌ چیز” اساس این بازی است، اما چیزی که واقعاً جالب به نظر می‌رسد میزان خیره‌ کننده بودن تریلر است. در حالی که بدیهی است که این تریلر سینماتیک است، اما به نظر می‌رسد گسترده و دارای پتانسیل زیاد باشد.

اگرچه طرفداران از چنین رونمایی اولیه‌ای ناامید شدند، اما Pete Hines و Todd Howard درباره اینکه این عنوان از زمان رونمایی در ابتدای راه توسعه بوده، بسیار شفاف و واضح صحبت کردند. آن‌ها کاملاً واضح گفتند که این فقط یک پیش نمایش است و به این دلیل زودتر نشان داده شده تا نگرانی بازیکنانی را تسکین دهد که با عرضه بازی Fallout 76 از انجام بازی تک نفره منع شده بودند. گفته می‌شود که به دست آوردن چیزی ملموس‌تر بسیار خوب و عالی است، به خصوص حالا و با وجود منابع اضافی که می‌توانند ارائه شوند.

Starfield رسماً سال آینده و در تاریخ ۱۱ نوامبر سال ۲۰۲۲ برای بازیکنان Xbox و رایانه شخصی راه‌ اندازی می‌شود.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 13 =