راهنمای بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (قسمت هشتم)

زمانبندی در این مرحله بسیار مهم است، زیرا شما در تلاش هستید که راهتان را در این مرحله پیدا کنید. مرحله Stormy Ascent همچنین مرحله ای طولانی است، و چک پوینت های مناسبی دارد که می توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید. به استثنای اینکه پریدن شما بسیار مهم است، شما قرار است در مرحله DLC مبارزه کنید.

Stormy Ascent
Stormy Ascent

Stormy Ascent مرحله ای است که برای بازی Crash Bandicoot اصلی طراحی شده بود، اما به دلیل اینکه خیلی دشوار بود از بازی حذف شد، و اکنون برای نسخه های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و کامپیوتری بازی در دسترس می باشد. به نظر می رسد مرحله Stormy Ascent در واقع سطح فوق العاده چالش برانگیزی است، در نتیجه در این مقاله راهنمای گام به گام و نکات این مرحله را برای شما گردآوری کرده ایم. این مقاله را دنبال کنید تا از این مرحله با موفقیت عبور کنید.

چگونه به مرحله Stormy Ascent در بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy دسترسی پیدا کنیم؟

مرحله Stormy Ascent محتوای قابل دانلود رایگان برای پلی استیشن است، و از Playstation Store قابل خریداری و دانلود است، همچنین در تمامی نسخه های بازی که برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و کامپیوتر عرضه شده وجود دارد. زمانی که این محتوا را خریداری و دانلود کردید، بازی را اجرا کنید و سپس وارد بازی Crash Bandicoot اصلی شوید.

زمانی که بازی بارگذاری شد، باید کات سین کوتاهی را ببینید که مرحله جدیدی را نشان می دهد و تعدادی از پدهای سطح جدید به نقشه اضافه شده اند. پد بنفش در قسمت چپ شما را به منطقه جدیدی می برد، و از اینجا می توانید به مرحله Stormy Ascent منتقل شوید. بخش ساده این مرحله انجام شد!

چرا مرحله Stormy Sscent تا این حد سخت است؟

مرحله Stormy Ascent به چند دلیل سخت و دشوار است. این مرحله پر از پلتفرم های ناامید کننده، میله هایی که باعث می شوند پریدن کمی سخت شود، و پلتفرم های حرکتی است. زمانبندی در این مرحله بسیار مهم است، زیرا شما در تلاش هستید که راهتان را در این مرحله پیدا کنید. مرحله Storm Ascent همچنین مرحله ای طولانی است، و چک پوینت های مناسبی دارد که می توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید. به استثنای اینکه پریدن شما بسیار مهم است، شما قرار است در مرحله DLC مبارزه کنید.

راهنمای گام به گام مرحله Stormy Ascent

چند بخش اول مرحله Stormy Ascent بسیار ساده است، اما خیلی زود به بخش هایی می رسید که پریدن های ناخوشایند و سختی را به همراه دارند و مجموعه ای از پله ها وجود دارند که ناپدید می شوند. پرش هایتان را زمان بندی کنید تا روی پلتفرم های ظاهر شده فرود بیایید، سپس روی پله اول بپرید و سپس روی پله سوم، در نهایت روی پلتفرم بالایی بپرید. زمانبندی بسیار مهم است و به نظر می رسد بخش ساده ای است.

Stormy Ascent
Stormy Ascent

راه خود را از پله های ناپدید شونده پیدا کنید، سپس پرش را از پله خاکستری دوم به سمت چپ شروع کنید. دوباره روی پله اول، پله سوم بپرید و سپس به سمت راست بروید. مجموعه ای از پلتفرم های متحرک و یک پرنده کوچک را خواهید دید که در حال حرکت است، در این قسمت باید سعی کنید از روی مجموعه بلوک های بتنی حرکت کرده و بگذرید، بلوک هایی که زمانی که روی آن ها فرود بیایید به سمت پایین سقوط خواهند کرد.

در این قسمت کاری که باید انجام دهید این است که خیلی سریع از بلوک اول به بلوک وسطی بپرید، سپس از بلوک وسطی به روی بلوک آخری بپرید و در نهایت با امنیت کامل به سمت راست بروید. مراقب باشید که پرش هایتان را زمان بندی کنید تا Crash قادر باشد به پلتفرم هایی که هدف شماست برسید. در این قسمت به پله های ناپدید شونده ای می رسید که به سمت پایین می روند، این پله ها در کنار پلتفرمی قرار دارند که از دیوار بیرون آمده است.

عبور از بخش بعدی کار زیاد سختی نیست، اما باید حواستان به زمانبندی و محلی که از روی آن می پرید باشد. چند میخ و لبه های تیز در اطراف پله های ناپدید شونده وجود دارند، پس نمی توانید خیلی زود یا خیلی دیر بپرید.

مراقب پرش هایی که میخ ها به دنبال آن می آیند و در مناطق بد قرار دارند، باشید. به دنباله ای خواهید رسید که صبر شما را تا حد امکان بررسی می کند، زیرا یک سری پلتفرم های ناپدید شونده ای وجود دارند که باید با سرعت و دقت از آن ها عبور کنید. هیچ جایی برای صبر کردن وجودی ندارد، پس تا زمانی که به انتها نرسیدید نمی توانید متوقف شوید و باید به راهتان ادامه دهید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =