عکس های بازی Succubus منتشر شد|تصاویر مرموز و وحشتناک از سوکوبوس!

succubus

اما در رابطه با گیم پلی بازی succubus می توان گفت که در واقع شخصیت اصلی این داستان کسی است که در این جهنم گیر افتاده است و هنگامی که قصد دارد از این جهنم فرار کند.

succubus
succubus

عکس های بازی Succubus منتشر شد | تصاویر مرموز و وحشتناک از سوکوبوس!

اگر شما با بازی Agony که یکی از محصولات کمپانی Madmind بوده است، آشنایی داشته باشید، حتما می دانید که این بازی که در واقع به صورت ایده ی جدید در زمینه ی بازی های ویدیویی طراحی شده بود، با توجه به نمراتی که به این بازی اختصاص داده شده بود، نشان از ضعف زیاد این بازی و به عبارت دیگر، فاجعه ی بزرگی بود که برای این کمپانی به شمار می رفت. همانطور که بازی های دیگر Fallout 76 و همچنین Anthem نیز دچار فاجعه ی بزرگ شده بودند و از نظر نمرات عملکرد بسیار ضعیفی را از خود به نمایش گذاشته بودند. برای اینکه بیشتر با بازی Agony آشنا شوید، بهتر است که توضیح کوتاهی در مورد گیم پلی این بازی در اختیارتان قرار دهیم. در این بازی کارکتر اصلی داستان در واقع شخصیت جهنمی می باشد که با توجه به خطراتی که در جهنم تهدیدش می کند، بایستی به دنبال راه فراری برای خود بگردد تا بتواند با این خطرات مباره کند و فرار کند. در حال حاضر با توجه به اخباری که در رابطه با این بازی منتشر شده است، نسخه ی جدیدی از این بازی به صورت فرعی معرفی شده است که با نام Succubus شناخته می شود و اگر به تصاویری از این بازی توجه کنید، متوجه خواهید شد که این بازی پیشرفت های بسیار زیادی داشته است و در واقع کاربران با مشاهده ی آن ها، بسیار امیدوار خواهند شد.
در ادامه ی این مقاله قصد داریم که در مورد بازی succubus  ، توضیحات بیشتری را ارائه دهیم.

برداشت داستان بازی succubus  بر اساس تصاویر منتشر شده
تصاویری که از succubus منتشر شده است، اطلاعات دقیقی در رابطه با این بازی به ما نمی دهد و بایستی گفت که فقط یک تصویر وجود دارد که در آن گیم پلی بازی مشخص می باشد و باقی تصاویر این بازی بخش های مختلف از قسمت سینماتیک این بازی نیز می باشد. اما با توجه به پیشینه ای که از این بازی یعنی نسخه ی Agony نیز وجود دارد، می توان برداشتی از این تصاویر داشت که در ادامه توضیحاتی را در این رابطه برایتان شرح خواهیم داد.
در ابتدا بایستی به نام succubus اشاره کنیم که معنی این کلمه مربوط به افسانه ای می باشد که در واقع آن به صد سال پیش باز میگردد. افسانه ای که در گذشته افراد مسیحی و یهودی که اعتقادات زیادی به مذاهب داشتند، سوکوبوس را یک افسانه ی واقعی می دانستند که در واقع اشاره به شیطان مونثثی نیز دارد که در تلاش است که مردان را به سمت اغوا ببرد. ارتباط هایی که افراد مذکر با این شیطان مونث دارند، باعث می شود که روح این مردان روز به روز ضعیف و ضعیف تر شود و تا جایی که به مرگ منتهی می شود.
اما در رابطه با گیم پلی بازی succubus می توان گفت که در واقع شخصیت اصلی این داستان کسی است که در این جهنم گیر افتاده است و هنگامی که قصد دارد از این جهنم فرار کند ناگهان با مانعی برخورد می کند که این مانع همان Succubus افسانه ای می باشد می باشد و بایستی با این مانع به مبارزه بپردازد.
همانطور که گفته شد، این برداشتی که نسبت به گیم پلی این بازی شده است، بر اساس تصاویر این بازی و پیشینه ی نسخه ی دیگر این بازی می باشد و در واقع می توان گفت چیزی جز حدس و یا گمانی نیست که نسبت به این بازی انجام شده است اما با این حال انتظار می رود که مضمون داستان این بازی از همین قرار باشد.
در نهایت بایستی به این موضوع اشاره کرد که با توجه به این که کمپانی یا استودیوی Madmind با توجه به نسخه ی Agony توانسته است که تجربه های بسیار زیادی را برای خود رقم بزند، در نتیجه می توان انتظار داشت که این نسخه یکی از شاهکارهای این کمپانی به شمار برود و در واقع با رفع ضعف های نسخه ی قبلی، بتواند باعث موفقیت های بیشتر این محصول خود بشود.

در ادامه ی مقاله برای اینکه بیش از پیش با نسخه ی قبلی این بازی یعنی نسخه ی Agony آشنا شوید و در واقع بتوانید با پیشینه ای که در موردش صحبت کردیم آشنا شوید، بهتر است که توضیحات مختصری را در مورد این بازی در اختیارتان قرار دهیم. در ادامه با این بازی آشنا خواهید شد.

نقد و بررسی بازی Agony
برای بسیاری از گیمرها این اتفاق افتاده است که در هنگام خرید یک بازی مردد باشید و با توجه به اطلاعات و تصاویری که از این بازی منتشر شده است، بسیار به این بازی جذب شود و در نهایت اقدام به خرید آن نیز بکند. اما به محض اینکه این بازی را شروع می کند، حسی را تجربه می کند که انگار سطل آب یخی را بر روی سر او بعد از عطش این بازی ریخته باشند.
هنگامی که شما بازی Agony را انتخاب می کنید و با توجه به ایده های تازه ای که از این بازی منتشر شده است بسیار بسیار به تجربه ی این بازی علاقه نشان می دهید و در نهایت استارت این بازی توسط شما زده می شود، خواهید دید که در واقع این بازی فقط ایده ی بسیار جذابی را از خود به نمایش گذاشته است و در گیم پلی این بازی، هیچ حرفی برای گفتن وجود ندارد. در همان اوایل بازی احتمالا از این بازی دلسرد خواهید شد و به عبارت دیگر این بازی را کنار می گذارید.

succubus
succubus

گیم پلی این بازی به صورت ترسناک، ماجراجویی، و پنهانی ساخته شده است و در واقع بخش مختلف این بازی به تمامی بعد های آن کمک می کند و هیجان بازی را افزایش می دهد. در واقع شما بایستی در این بازی با کمک علایمی که به صورت رمز برای شما قرار داده شده، مسیر خود را پیدا کنید تا بتوانید در نهایت از این جهنم خارج شوید. در مسیر این بازی، بارها از کنار شیطان عبور خواهید کرد که شما بایستی با حبس کردن نفستان در سینه به آرامی از کنار آن ها بگذرید تا متوجه حضور شما نشوند. اما در صورتی که دیده شوید شما را به تاریکی منتقل می کند و بایستی با پیدا کردن کالبدی دیگر، دوباره به بازی بازگردید. تا به اینجای کار جذابیت های زیادی از این بازی برای شما روشن شده است اما نکته ای که در این بازی بسیار اهیمت دارد این است که این گیم پلی جذاب به بدترین شکل ممکن اسخته شده است و شما با ادامه ی این بازی، دچار کسالت خواهید شد و انگیزه ای در شما برای ادامه ی این بازی وجود نخواهد داشت.
ضعف دیگر این بازی در بخش طراحی های این بازی صورت گرفته است.
یکی از بزرگترین مشکلات این بازی در زمینه ی نورپردازی آن می باشد. برای اینکه عنصر ترس در این بازی افزایش پیدا کند، از کم کردن نور بازی استفاده شده است که در واقع این کار به شکل بسیار بدی صورت گرفته است و در برخی از قسمت ها شما اصلا دیدی نسبت به اطراف ندارید و فقط بایستی به دنبال نوری که نشان دهنده ی مسیر شماست حرکت کنید.
همچنین در بخش طراحی ظاهر کارکترهای بازی به نحو بسیار بدی عمل شده است . تمامی شخصیت های این بازی مشابه یکدیگر هستند و بسیار زشت طراحی شده اند.
در نهایت بایستی گفت که گرافیک این بازی هم در سطح بسیار پایینی قرار دارد و در واقع محیط، بافت بازی و همچنین گرافیک فنی در تمامی بخش ها، عملکرد بسیار ضعیفی را از خود به نمایش گذاشته است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 7 =