اخبار بازی های نینتندو سوئیچ, بلاگ, نینتندو سوئیچ

کمپانی سازنده Super Mario Run به دنبال آپدیتی مناسب برای آن

Super Mario Run

چهار کاراکتر جدید قابل پخش در Super Mario Run وجود دارد. شما اکنون می توانید هر یک از آن ها انتخاب کنید، این کاراکترها دارای ۴ رنگ مختلف Yoshis، آبی، بنفش، زرد و قرمز هستند.

Super Mario Run

Super Mario Run

کمپانی سازنده Super Mario Run به دنبال آپدیتی مناسب برای آن

کمپانی قدیمی نینتندو، اخیراً خبر از آپدیت گیم سوپر ماریو ران، با ذکر جزئیات آن، اعلام کرد. با وجود انتظار شدید تعداد فراوانی از کاربران گوشی های تلفن همراه اندرویدی برای بازی با Super Mario Run، کمپانی سازنده این گیم نوستالژیک و دوست داشتنی مشغول ارائه آپدیت مناسبی برای این محصول کم نظیر خود است.
نینتندو اعلام داشت که آپدیت ورژن ۲.۰ این گیم، مشمول کاراکترهای تازه و مراحل پیشرفته تری برای کسانی که تا کنون Super Mario Run را تهیه نکرده اند و از سری مجانی آن بهره مند هستند می شود. تا به این لحظه این کمپانی نسبت به معرفی کاراکترهای جدید خود توضیحات خیلی کاملی نداده است.
ولی با این تفاسیر فهرستی از کاراکترهای بامزه ای که در حال حاضر برای بازی Super Mario Run وجود دارند با این اسامی دیده می شود: Toad،Peach،Luigi،Yoshi،Toadette و Mario.
بالاخره این شرکت چندین ملیتی مستقر در ژاپن، با ارائه گیم Super Mario Run، کاراکتر نوستالژیک این گیم را به جهان بازی های تلفن همراه دعوت کرد. این بازی توانایی این را دارد که احساس بی عیب و نقص یک گیم پلتفورمر Mario را به کاربر خود وارد کند.
انیمیشن های تحسین برانگیز و جذاب، ساختن مرحله های بی نظیر، وجود محتوای فراوان و بسیاری از آیتم های عالی دیگر موجب شده این گیم مبدل به یکی از عالی ترین محصولات سرگرمی برای تلفن ها همراه شود.
با وجود نقاط ضعف بازی مثل مرحله های روایتی اندک، قیمتی زیاد و احتیاج به وصل بودن اینترنت به صورت ممتد وجود دارد، اما این موضوع را که سوپر ماریو ران نخستین گیم عظیم کمپانی نینتندو برای گوشی موبایل است را تا حدی مقبول جلوه می دهد.
سه حالت در گیم پلی Super Mario Run وجود دارد: تور جهانی، رینگ تاد و ساختمان پادشاهی. هر یک از آن ها در باز کردن سایر حالت ها کمک می کند. سطوح تکمیلی در تور جهانی، دوره های جدیدی را در Toad Rally می گشاید که باعث می شود تا رنگ های جدید توت باز شود و ساختمان های جدیدی را برای پادشاهی بی چون و چرای شما خواهد ساخت. به این ترتیب، مطمئن باشید مایل خواهید بود که هر روز این گیم بی نهایت جذاب را بازی کنید.
در حالت جهانگرد ۲۴ سطح در ۶ جهان وجود دارد. در حالی که شما می توانید در تمام ۲۴ سطح فقط چند ساعت مسابقه دهید، اگر می خواهید بدانید که چگونه در Super Mario از لذت واقعی بهره مند شوید باید قانونی را رعایت کنید و آن داشتن استراتژی در تمام سطوح آن است. بی گدار به آب زدن موجب می شود در همان مراحله اولیه در جا بزنید.
اگر در این راه مبتدی هستید نگران نباشید چون ما به شما کمک خواهیم کرد. مراحل بازی از این قرار هستند:
شروع شدن
حرکت پایه
سکه چالش
اشیا حرکت کننده
محاکمه رئیس
تریلر تله
ساختمان پادشاهی
باز کردن Yoshi، Toad و Peach برای سرگرمی بیشتر
در نسخه ۲.۰ شما می توانید سوپر ماریو را به صورت رایگان انجام دهید. در تور جهانی، شما قادر خواهید بود در تمام چهار مرحله از World One بدون پرداخت سکه ای بازی کنید. هنگامی که مراحل را تکمیل کردید، قادر خواهید بود که گل های آبی و سبز را در حالت Rally Toad جمع آوری کنید.
چهار کاراکتر جدید قابل پخش در Super Mario Run وجود دارد. شما اکنون می توانید هر یک از آن ها انتخاب کنید، این کاراکترها دارای ۴ رنگ مختلف Yoshis، آبی، بنفش، زرد و قرمز هستند. در حالت تور جهانی این شخصیت های جدید دقیقاً مانند Yoshi سبز، کار می کنند و عیناً توان اجرای حرکات این شخصیت خوش رنگ و دوست داشتنی را دارند، با توانایی پریدن و جهش بر روی مانع ها بدون این که کوچکترین آسیبی ببینند.
هنگام باز کردن گیم برای اولین بار، از شما خواسته می شود که یک منطقه را انتخاب کنید. پس از این، شما باید حساب My Nintendo خود را فعال کرده، البته در صورتی که آن را داشته باشید. ما توصیه می کنیم ثبت نام برای نینتندو را اگر از قبل یک حساب کاربری ندارید، انجام دهید.
همچنین می توانید با توییتر یا فیس بوک ثبت نام کنید. پس از این که ثبت نام انجام شد و با شرایط و ضوابط موجود موافقت کردید، کاملاً آماده بازی کردن در گیم محبوب خود هستید!
اول از همه چیز، در شروع سوپر ماریو و اجرای آن، به شما اصول اولیه بازی آموزش داده می شود و در سطحی کاملاً قابل فهم توضیح داده می شود. مثل همه بازی های خوب ودرجه یک ماریو، شما با پادشاهی ها، قلعه ها، هلوها، بوستر ها و Toad ها روبرو خواهید شد البته قصد نداریم بیش از این برای شما توضیح دهیم زیرا ممکن است جذابیت اولیه بازی از دست برود و سرگرم کنندگی همراه غافلگیری را برای شما نداشته باشد.
نکته ی قابل توجهی که باید از آن آگاه باشید این است که: ماریو به طور خودکار اجرا می شود و اصلاً شما لازم نیست (والبته نمی می توانید) به صورت دستی او را به جلو یا عقب هدایت کنید او همچنین به صورت خودکار بر روی موانع کوچک مانند بلوک ها یا دشمنان، شکاف های کوچک در مسیر و لوله های کم ارتفاع و الوار حرکت می کند و بی وقفه جنب و جوش دارد.
اگر چه ماریو می تواند به طور خودکار بیش از پیش از روی موانع بپرد ولی این به معنای شکست ناپذیر بودن او نیست، بلکه او همچنان آسیب پذیر است، او هنوز هم مجروح شده و یا مرگ به سراغش می آید. اگر زمانی که توسط قدرت قارچ محافظت می شود، به او ضربه بزنید، به سادگی ارتفاع پرش او را کاهش می دهید.
اگر شما این کار را برای قهرمان بازی خود انجام ندهید، ماریو با یک حباب دستگیر می شود و به آرامی به ابتدای سطح می رسد. شما باید روی صفحه ضربه بزنید تا حباب را پاک کنید. شما می توانید حباب را که هر بار پس از برخورد با ماریو متوقف می شود، با ضربه زدن به حرکت در بیاورید.
و اگر قصد دارید به ابتدای سطح باز گردید، با استفاده از حباتی که در دوردست شناور است قادر به انجام این کار خواهید بود. برای گیمر قبل از بازی بیش از سه حباب ذخیره شده است.
اگر شما بر روی سر Goomba پرش کنید، سکه هایی برای خرد کردن کسب خواهید کرد. و اگر زمان پرش شما درست باشد، می توانید یک کوپا تروپا را با یک ضربه به چرخش درآورده و او را در مسیر دشمن خود قرار دهید. جهش های مناسب نیز به مناطقی که دارای ویژگی های مخفی هستند مانند Super Stars یا Challenge Coins هدایت می شوند.
برای پیش برد هرچه بهتر این مراحل می توانید از این راهنمایی ها کمک بگیرید تا Super Mario Run برای شما دلنشین تر از همیشه شود.
-برای رفتن به جلو به طور معمول، روی صفحه ضربه بزنید.
-اگر می خواهید به سمت بالا بپرید، انگشت خود را روی صفحه فشار دهید و نگه دارید.
-برای چرخیدن ماریو در میان فضا، انگشت خود را روی صفحه نمایش لمس کرده و نگه دارید و سپس روی صفحه در حالی که در فضا قرار دارد ضربه بزنید.
-برای متوقف کردن واز بین رفتن یک دیوار، وقتی ماریو در حال ضربه زدن به دیوار است، به روی صفحه تاچ گوشی ضربه بزنید.
-برای خفه کردن در اواسط هوا، صفحه را لمس کرده و به سمت چپ بکشید.
در حین اجرای این مرحله، چندین فلش شفاف را مشاهده می کنید، هنگامی که به سمت فلش ها می روید، یک ردیف سکه ها در آن جهت برای شما ظاهر می شود. به این فلش ها توجه کافی داشته باشید، زیرا آن ها می توانند نکاتی راجع به جایی که باید اجرا شود یا بعد از آن پرش کنید را در اختیار شما بگذارند و راهنماهای خوبی در این زمینه هستند.
بازی های ماریو دارای زمان بندی می باشند و حتماً برای با موفقیت طی کردن مرحله ها، طبق زمان مشخص شده با پایان کار برسید. اگر تا قبل از اتمام زمین مرحله را تمام نکرده باشید، ماریوی نازنین را از دست خواهید داد.
سکه های چالشی در بازی به رنگ صورتی یا بنفش هستند و می توانید در نقاط مختلف و در هر سطح سوپر ماریو آن ها را به اجرا در آورید. آن ها ممکن است در هرجایی از سطح بازی ماریو قرار بگیرند، به این شکل که شما باید برخی از فیلم های رؤیایی را برای به دست آوردن آن ها تماشا کنید تا تمرینی برای یافتن آن ها باشد.

Super Mario Run

Super Mario Run

Pause Blocks stop Mario این امکان را به گیمر می دهد که هنگامی که روی یک سطح حرکت می کنید، ماریو از حرکت متوقف شده و زمان بازی نگه داشته شود سپس به شما اجازه می دهد راجع به زمان وجایی که برای حرکت بعدی می خواهید انجام دهید فکر کنید تا بهترین حرکت را بیابید و با بهترین روش اجرا کنید.
Springboards ماریو را در مسیر خاصی از طریق هواپیما قرار می دهد. این آیتم می تواند برای بالا رفتن از دیوارها و رسیدن به مکان های خارج از محدوده مفید باشد.
Red Rings حلقه های سکه ای که با رنگ قرمز نشان داده می شوند. سکه های قرمز، سکه هایی با ارزش ویژه هستند که فقط برای مدت زمان محدودی ظاهر می شوند (معمولاً حدود پنج ثانیه)
Super Stars will سوپر ستارگان شما را به یک ماشین جمع آوری سکه شکست ناپذیر تبدیل می کند. آن ها در میان آجرهای پنهان پنهان شده اند، قدرت فوق العاده ستاره به عنوان یک آهنربا عمل می کند و زمانی که شما آن را اجرا می کنید، سکه به سمت شما می آید.
سیستم های متحرک کنترل (Switches control moving platforms) برخی از سطوح دارای سیستم قابل تغییر هستند که به شما کمک می کند تا به بالاترین سطح خود برسید و سکه های Challenge را جمع آوری کنید، اما مراقب باشید! هنگامی که شما یک پلتفرم فعال را تغییر می دهید، ممکن است بسیار ناگهانی آن را از دست بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 17 =