توضیحات کمپانی Take-two در مورد جدایی رئیس سابق راک استار نورث

Take-two

اخیرا با خبر شده ایم که مدیر عامل استودیو راک استار نورث به یک مرخصی طولانی رفته بوده و مدیر Take-Two Interactive به هواداران خود اطمینان داده که این موضوع تاثیری بر روی پیشرفت و توسعه ی بازی ها نخواهد گذاشت.

Take-Two
Take-Two

پس از آن نیز اعلام کرده که قصد برگشت ندارد و از سمت خود استعفا داده است. در ادامه ی این جریانات و نگرانی های هواداران در رابطه با آینده ی بازی محبوب جی تی ای، مدیر Take-Two Interactive به هواداران خود اطمینان داده که این موضوع تاثیری بر روی پیشرفت و توسعه ی بازی ها نخواهد گذاشت و بازی جی تی ای مسیر مشخص خود را ادامه خواهد داد.

در ادامه این جریانات یک جلسه ی تجاری بین کمپانی Take-Two و سایر شرکای آنان برقرار شد که در طی آن سوالات زیادی در رابطه با جدایی رئیس سابق راک استار نورث شده بود ولی مدیر Take-Two Interactive در پاسخ به آنان اعلام کرد که جدایی مدیرعامل سابق نمی تواند به روند بازی لطمه ای وارد کند و جی تی ای به عنوان یک بازی محبوب از اهمیت زیادی برای آنان برخوردار می باشد. از این رو آنان تمام تلاش خود را حتی بیش از پیش به کار می گیرند تا بتوانند نسخه های بعدی را با کیفیت بهتری ارائه دهند. در این رابطه ایشان بیان کرده اند که تمامی کادر پرسنل کمپانی آنان به صورت تیمی با یکدیگر در حال فعالیت می باشند و هیچ کدام از کارها تنها بر عهده ی یکی از اعضا نمی باشد پس بهتر است هواداران نگرانی به دل خود راه ندهند چرا که افرادی سخت کوش و متعهد دور هم جمع شده اند و به طور شبانه روزی در تلاش هستند تا به پیشرفت برسند و بتوانند مخاطبین خود را راضی نگه دارند، پس هیچ عاملی نمی تواند آنان را از رسیدن به هدف خود دور کند. از طرفی دیگر ایشان بیان داشته اند که روابط بین افراد داخل کار بسیار صمیمی و دوستانه می باشد و همگی تنها یک هدف دارند و آن رسیدن به بالاترین رتبه در زمینه ی ساخت بازی ها بوده. او در ادامه ابراز می کند که البته آن ها ادعایی بر بدون نقص بودن خود ندارند اما تلاش می کنند که با همکاری یکدیگر، این نقص ها را پوشش دهند و تا حد ممکن برطرف کنند. طبق گفته ی ایشان روابط بین اعضای کمپانی مستحکم و طولانی مدت بوده و آن ها امید دارند که در آینده از این هم بهتر و گشترده تر شود.

در ادامه این سوال مطرح شده بود که آیا جدایی مدیرعامل سابق می تواند بر سایر اعضای کمپانی تاثیر بگذارد و آنان نیز از این استودیو استعفا دهند که در جواب آنان زلنیک بیان کرده بود تمام افراد داخل مجموعه برای ایشان قابل احترام می باشند و نمی توان در رابطه با برنامه های آنان به سادگی اظهار نظر کرد.

توضیح کمپانی Take-two در رابطه با جدایی مدیر عامل سابق استودیو راک استار نورث

به طور کلی طبق گفته های کمپانی Take-two Interactive متوجه شدیم که جدایی مدیر عامل سابق استودیو راک استار نورث در پیشروی بازی ها به خصوص اثر محبوب و پر طرفدار جی تی ای، نداشته است و آنان با همان قدرت همیشگی خود مسیرشان را ادامه می دهند. اکنون دو تا از اعضای قدیمی این استودیو مدیریت کمپانی را بر عهده گرفته اند.

بازی جی تی ای یکی از پرطرفدار ترین آثاری به شمار می رود که از همان ابتدای پیشرفت کنسول ها و با حضور پلی استیشن ۲، اولین نسخه ی خود را ارائه کرد و دنیای تازه ای را برای کاربران به تصویر کشید. دنیایی گسترده و هیجان انگیز که برای اولین بار بازیکنان را آزاد می گذاشت تا در شهری بزرگ به ماجراجویی بپردازند و به هر گوشه ای از آن که می خواهند سرک بکشند و لذت ببرند. اکنون با گذشت سالیان و پیشرفت کنسول ها، شاهد پیشروی این بازی نیز تا جدیدترین نسخه ی آن یعنی GTA V بوده ایم که دوباره با همان شور ابتدایی خود در بین کاربران حضور پیدا کرده و به یک بازی ضروری برای هر گیمری تبدیل شده است. اما این بار با تجربه هایی بسیار لذت بخش تر و امکاناتی فوق العاده که از همان ابتدای بازی، گیمرها را درگیر خود می کند به گونه ای که تا ساعت ها ممکن است متوجه گذر زمان نشوید. در این میان می توان به مواردی چون از قدم زدن های شبانه کنار ساحل زیبا و آرام اشاره کرد تا تجربه ی پروازی هیجان انگیز بر فراز شهر.

GTA V
GTA V

از این موارد که بگذریم تجربه ی بازی با ایده ای جدید برای روایت و استفاده از سه کارکتر اصلی در طول آن، توانسته تاثیر خیلی خوبی بگذارد و تجربه ی آن را تا حد زیادی لذت بخش تر کند. داستانی طولانی و با عمق و محتوا که پر از فراز و نشیب های جذاب می باشد و بازیکنان را در چالش های مختلف قرار می دهد. روایت بازی از جایی شروع می شود که حدود ۹ سال از آخرین سرقت مایکل و ترور از بانک می گذرد و در این مدت آن دو مسیر های متفاوتی از هم پیش گرفته اند و هیچ کدام از یکدیگر خبری ندارند. مایکل اکنون تشکیل خانواده داده و دو فرزند دارد و در تلاش است که از هر گونه خلافی دوری کند و وقتش را به خانواده و فرزندانش اختصاص دهد. هر چند که تا کنون، در ارتباط برقرار کردن با آنان  نتوانسته موفق عمل کند. در همین زمان مایکل به طور اتفاقی با پسر جوانی به نام فرانکلین آشنا می شود و او را همچون پسر خود در نظر می گیرد و رابطه ی خوبی بین آنان بر قرار می شود. طولی نمی کشد دوباره آنان به دلایل مشکلات و بدهی ها مجبور می شوند به سرقت بروند و در همین زمان ترور نیز به سمت آنان کشیده می شود و باعث رو به رویی دو دوست قدیمی می شود که اکنون با حضور فرانکلین یک گروه سه نفره ی فوق العاده را می سازد و جذابیت بازی را دوچندان می کند.

شخصیت پردازی های بازی بسیار زیبا و جذاب انجام شده، ترور به عنوان یک شخصیت فوق العاده عصبی و سنگدل که بی هدف به جلو می رود و تنها از نگاه کردن به او حس وحشت خواهی داشت. در کنار او دو شخصیت دیگر نیز ویژگی ها متفاوتی دارند. فرانکلین شخصی بلند پرواز است و می خواهد که همیشه در پیروزی باشد و هم اکنون برای بهبود زندگی خود در تلاش است و از طرف دیگر مایکل را داریم که اکنون به عنوان عضوی از خانواده و پدر دو فرزند مسئولیت های زیادی بر گردن دارد و دلش می خواست تا حد ممکن از جرم و جانیت دوری کند اما اوضاع طبق میل او پیش نرفت.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − سه =