راهنمای چلنج Team Spirit بازی Fortnite

Team Spirit

بخش چالش Team Spirit بسیار راحت و بدون دردسر است و شما در واقع نیاز دارید با یکی از دوستانتان که در لیست Friends شما نیز قرار دارد، سه بازی مختلف را انجام دهید.

Team Spirit
Team Spirit

اطلاعات منتشر شده در رابطه با Team Spirite حکایت از آن دارد که چلنج های منتهی به هفته ی هفتم از دهمین فصل، از دیگر تغییراتی است که در بازی Fortnite صورت گرفته است. همانطور که شاید متوجه شده باشید و با توجه به بررسی هایی که در این راستا صورت گرفته است، می توان گفت که این یکی از ساده ترین چلنج هایی که تا به کنون وجود داشته است، مربوط به همین هفته می باشد و شما می توانید آن ها را به صورت گروهی با دوستانتان انجام دهید.

راهنمایی های چالش Team Spirit

در ابتدای کار، بهتر است که لیستی از چالش هایی که در این پلان برنامه ریزی شده است را در اختیارتان قرار دهیم، تا بیش از پیش نسبت به این چالش ها آگاه شوید.

لیست چلنج های Team Spirit در سطح نرمال به قرار زیر می باشد:

Play matches with a friend (1)
Assist teammates with eliminations (2)
Pet a teammate’s pet (3)
Heal a teammate with a Chug Splash in different matches (4)
Mark an Uncommon, Rare, and Epic item (5)
Deal combined damage with your squad or duo (6)
Revive a teammate in different matches (7)

برای اینکه در مسیر این چلنج ها، شما را یاری و راهنمایی کرده باشیم، در ادامه ی این مقاله توضیحاتی را در مورد هرکدام از موارد ذکر شده در لیست چلنج های تیم اسپیریت را در اختیارتان قرار می دهیم که بدون استفاده از ویدیو های آموزشی، بتوانید به راحتی این لیست را تکمیل کنید.

Play matches with a friend (1)

این بخش چالش Team Spirit بسیار راحت است و شما در واقع نیاز دارید که با یکی از دوستانتان که در لیست Friends شما نیز قرار دارد، سه بازی مختلف را انجام دهید و در این رابطه، نکته ای که بسیار قابل توجه است این است که شما فقط بایستی این مسابقات را انجام دهید و در حقیقت برد و یا که باخت در این بازی ها اصلا ملاک نمی باشد.

Assist teammates with eliminations (2)

برای عبور از این بخش چلنج، تنها کاری که بایستی شما انجام دهید، این است که با آسیب رساندن به دشمنان خود، بتوانید ۵ Assist متفاوت بدست بیاورید. در واقع شما می توانید با دمیج گیری از دشمنانتان به راحتی از این بخش بگذرید. برای عبور سریع تر از این مرحله، به شما پیشنهاد داده می شود که با قرار دادن بازی در حالت “تیم رامبل” به خاطر وجود درگیری و زد و خوردهای بیشتر، سریع تر به دریافت ۵ اسیست مختلف برسید.

Pet a teammate’s pet (3)

شما در این مرحله می توانید با نوازش یک پت، از این بخش به راحتی عبور کنید. برای انجام این ماموریت، شما بایستی با فردی که در این بازی یک پت برای خود آزاد کرده است، یک تیم را تشکیل دهید و با نوازش پت آن، از این مرحله بگذرید. پتی که شما آن را نوازش می کنید، می تواند Kitsune باشد و یا اینکه در بخش “تیم رامبل” به دنبال فردی باشید که دارای یک پت برای خود باشد.

Heal a teammate with a Chug Splash in different matches (4)

از دیگر مأموریت های شما در چالش Team Spirit ساده، می تواند انتقال سلامتی و یا Heal به افراد دیگر باشد که شما می توانید به سرعت از این بخش نیز عبور کنید. همانطور که گفته شد، در سه بازی مختلف بایستی آیتم “چاگ اسپلش” را بدست آورید و به کمک آن به دوستان و یا هم تیمی های خود هل انتقال دهید. اما نکته ای که در این بخش اهمیت دارد این است که برای بدست آوردن این آیتم، می توانید همانند دیگر موارد لیست “تیم اسپیریت” با ورود به بخش “تیم رامبل”، این آیتم یعنی Chug Splash را بدست آورید.

Mark an Uncommon, Rare, and Epic item (5)

در این بخش از چالش، شما مأموریت دارید که با نشانه گذاری آیتم های مختلف به نام های Uncomman ،Rare و همچنین Epic، وارد مرحله ی بعد شوید. اما در اجرای این مرحله چند نکته را بایستی بدانید. اول اینکه برای نشانه گذاری این موارد، بایستی به همان ترتبیبی که گفته شد عمل کنید. دومین مورد این است که برای علامت گذاری این آیتم ها، می توانید از سیستمی که مدتی است به این بازی اضافه شده است استفاده کنید و همانطور که احتمالا می دانید، این سیستم با نام Ping شناخته می شود. اما مورد بسیار خوبی که در این بخش در نظر گرفته شده است، این است که برای عبور از این بخش نیازی ندارید که حتما این مسئولیت را در بخش گروهی و تیمی انجام دهید و شما در واقع می توانید در بخش تک نفره ی این بازی هم نسبت به انجام این مأموریت اقدام کنید.

Deal combined damage with your squad or duo (6)

یکی از بخش های هیجان انگیز این چالش، همین مرحله نیز می باشد. شما در این بخش بایستی به کمک هم تیمی های خود به دشمنانتان آسیب برسانید تا بتوانید از این بخش عبور کنید. در واقع شما می توانید هم در بخش دو نفره یعنی Duo و هم در بخش چهار نفره ی بازی یعنی Squad نسبت به انجام این مأموریت اقدام کنید و با انجام بازی های مختلف، در مجموع بیش از ۱۰۰۰ دمیج به دشمنانتان آسیب وارد کنید تا این مرحله هم نیز به پایان برسد. اما نکته ای که در این بخش هم به شما توصیه می شود این است که برای راحتی بیشتر برای عبور از این مرحله، باز هم بهتر است که قبل از انجام این وظیفه، بازی را در حال Team Rumble قرار دهید.

Revive a teammate in different matches (7)

وظیفه ی شما در این بخش این است که در سه بازی مختلف، هم تیمی خود را زنده کنید. اما شاید این مرحله یکی از طولانی ترین مراحل این چالش به نظر برسد، اما برای راحتی کار به شما پیشنهاد می دهیم که در سه بازی مختلف، هم تیمی شما، خود را با انداختن از ارتفاع بمیراند و شما بلافاصله نسبت به نجات جان او، اقدام کنید.

تا به اینجای کار، شما با مراحل چالش تیم اسپیریت در سطح نرمال آشنا شدید و در ادامه ی این مقاله قصد داریم که شما را در سطح پرستیج این چالش راهنمایی کنیم.

لیست مأموریت هایی که در چالش این بازی در سطح Prestige وجود دارد، به قرار زیر می باشد:

Finish top 20 with a Friend (1)
Assist teammates with eliminations in a single match (2)
Use a launchpad in squads or duos (3)
Heal a teammate with a Cozy Campfire in different matches (4)
Mark a chest, a shield item, and healing item in a single match (5)
Deal combined damage with your squad or duo in a single match (6)
Reboot a teammate (7)

طبق روال قبل توضیحات مورد نیاز در هر بخش را در اختیارتان قرار می دهیم.

Finish top 20 with a Friend (1)
شما در این بخش بایستی به همراه هم تیمی های خود، در سه بازی مختلف در بین ۲۰ بازیکن برتر قرار بگیرید که در واقع اگر در این بازی مهارت دارید که کار شما راحت است و در غیر این صورت پیشنهادی که به شما داده می شود این است که در شروع بازی، می توانید با کمپ کردن در مکان نامعلوم، صبر کنید تا با قرارگیری در بین ۲۰تای برتر، امتیاز این بخش به شما داده شود.

Assist teammates with eliminations in a single match (2)

این مرحله شبیه به همان مرحله در سطح نرمال می باشد و تنها تفاوتی که در این بخش از این سطح وجود دارد این است که شما بایستی این بخش را فقط در یک بازی انجام دهید.

Use a launchpad in squads or duos (3)

برای تکمیل کردن این بخش، شما کافیست در بخش ۴نفره ی این بازی و یا حتی در بخش دو نفره ی آن، از دستگاه “لانچ پد” استفاده کنید. همانطور که مشاهده می کنید، این مرحله بسیار راحت می باشد.

Heal a teammate with a Cozy Campfire in different matches (4)

این مرحله از بازی هم بسیار ساده می باشد و شما بایستی به کمک هم تیمی های آسیب دیده ی خود، اقدام به برپایی Campfire کنید تا ضمن بدست آمدن سلامتیتان، این مرحله را به اتمام برسانید.

Mark a chest, a shield item, and healing item in a single match (5)

در این بخش از بازی شما بایستی در یک بازی مشخص، آیتم های “چست”، “شیلد” و “سلامتی” را علامت گذاری کنید. اما توصیه ای که در این رابطه به شما داده می شود این است که این بخش را در حال تیم رامبل انجام دهید تا با آیتم های بیشتری روبه رو شوید.

Deal combined damage with your squad or duo in a single match (6)

همانطور که مشخص است این بخش از چالش دقیقا همانند سطح نرمال طراحی شده است و شما با گرفتن ۱۰۰۰ امتیاز از دمیج گیری تنها در یک بازی، از این مرحله عبور کنید. اگر شما این بخش را در حالت تیم رامبل ادامه دهید، بازی برای شما به صورت خودکار “اسکواد” درست می کند.

Reboot a teammate (7)

همانطور که از نام این بخش پیداست، شما در این مرحله می بایست یکی از هم تیمی های خود را پس از اینکه کشته شد، “ریبوت” و یا “ریسپاون” کنید. اما توصیه ای که در این بخش برای شما در نظر گرفته شده است، این است که هم تیمی شما با ممانعت از پیاده شدن از اتوبوس، در انتهای مپ فرود بیاید. در این صورت هم تیمی شما نیز نابود خواهد شد. در این لحظه شما می توانید کارت ریبوت خود را در ماشین ریبوت که برای زنده کردن هم تیمی شما در نظر گرفته شده است، قرار دهید.

Team Spirit
Team Spirit

در این لحظه شما تمامی مراحل لیست تیم اسپریت را به اتمام رسانده اید. پس شاید بهتر باشد که در انتهای این مقاله، از جوایزی که برای این چالش در نظر گرفته شده است، اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم.

لیستی که از جوایز این چالش منتشر شده است، به ترتیب تکمیل کردن بخش های مختلف این چالش می باشد و در صورتی که به طور کامل این مراحل را به اتمام رسانده باشید، شما به سه جایزه ی تزئینی دست پیدا خواهید کرد.

 • ۱۰x Battle Stars
 • ۱۰x Battle Stars
 • ۱۰x Battle Stars
 • ۵,۰۰۰x Season XP
 • ۱۰x Battle Stars
 • ۱۰x Battle Stars
 • Sparkle Strider Glider
 • ۱,۰۰۰x Season XP
 • ۱,۰۰۰x Season XP
 • ۱,۰۰۰x Season XP
 • Sparkle Specialist Emoticon
 • ۱,۰۰۰x Season XP
 • ۱,۰۰۰x Season XP
 • Sparkle Supreme (Starlite) Style

همانطور که گفته شد، با توجه به راحتی چالش Team Spirit در مقابل چالش های گذتشته، این مراحل نیازی به توضیحات تصویری نداشت و فقط به کمک توضیحاتی می توان طریقه ی انجام این مأموریت ها را فرا گرفت.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 16 =